Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΣΕ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΘΕΟΥΛΗ ΜΟΥ ΚΑΛΕ!!! ΣΠΟΡΑΚΙ ΕΧΟΥΜΕ!


Recommended Posts

κοριτσακι μου καλο μην ξαναζητησεις συγγνωμη!ουτε να σκεφτεσαι τετοια πραγματα!

εχεις την αγαπη οοοολων μας εδω!

μην κολλας!

εξαλλου μου εδωσες τεραστια χαρα δε μπορεις να φανταστεις ποσο!

ανθρωποι σαν εσενα τοσο θετικοι μας κανουν να ξεχναμε εστω και για λιγο το ποσο ποναμε!

φροντισε να κρατησεις τον ενθουσιασμο σου κυρια μου και αφησε τις συγνωμες!!

τι εγινε...σου μυρισε τιποτε η ακομη??

τα φιλια και την αγαπη μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 204
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μικρουλα και μικρουλακι τι γινεται??????πως ειστε σημερα???? :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

απις μου τι κανεις??καιρο εχω να σε δω...πως παει η κοιλιτσα???τελικα ειδες τι νινακι εχεις????

ρουμπελιτσα τι κανεις???τι κανει το μελινακι????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

chri χιιχι σε ευχαριστω πολυ για τισ ευχουλες σου!!! και εσυ οτι επιθυμεις!!!

ρουμπι μουυυυυυυυυ καλα ειμαι!!! λιγο ποναω,σαν τσιμπηματακια,τιποτα αλλο!!!! μαλλον στο γαια θα γεννησω,θα αποκτησει τωρα συμβαση ο γιατρος μου εκει και εκει ειναι και η γυναικα του νεογνολογος-χειρουργος. ειναι οικογενειακη μας φιλη,σκεψου οτι οταν τα ειχαν πρωτοφτιαξει εγω ημουν 6 χρονων και θυμαμαι που με εβγαζαν βολτα για να πανε ραντεβου!! οποτε καταλαβενεις τωρα,το εχουν δει οικογενειακη υποθεση!!! και θελει η αρτεμουλα μολις γεννησω να δει εκεινη το μωρο.

μαμα χινα εισαι τυπακι! ;) χιχιχιχι τιποτα δεν μου μυριζει καλε!!! χιχιιχχιχιχιιχ δυστυχως δηλαδη!!!! ηθελα να μου μυριζει τριγωνα θεσσαλονικης ετσι να παω και μια βολτα μεχρι εκει !!! ιχιιχιχιιχιχχχιι

αλκοστακιιιιιι γλυκο τελεια ειμαι!!!! περιμενω σαν χαζο να ερθει η τεταρτη να ξαναπαω για υπερηχο. λεω να πω του βασιλη(του γιατρου μου) να μου τον φερει σπιτι τον εναν υπερηχο να βλεπω το μπιζελακι συνεχεια!!!

μαρινακι ευχαριστω πολυ πολυ και εσυ οτι επιθυμεις κουκλα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χωρις πλακα αν πας για τριγωνα...φερε και απο εδω!αχ αχ μου μυρισε...χαχαχα ετσι για να μην ξεχνιομαστε !

παιδια μικρη νομιζα οτι οταν εισαι εγκυος σου βρωμανε ολοι και γιαυτο λες οτι σου μυρησε κατι!

αχ μολις εφαγα...νιωθω οτι θα σκασω!!! μπουυυμ

καλα εισαι μπαι δε γουει???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχχααχχαχαχαχααχαχα αχ δεν το πιστευω το τικερακι ειναι ολα τα λεφτα!!!! χιχιιχιχιχιιχιχιχι σε ευχαριστω!!!

καλα ειμαι,λιγα πονακια χαμηλα ετσι να μου θυμιζουν την κατασταση!!! ιχιχιχιχιι εγω τωρα θα φαωωωωωωωωωω!!!! εφτιαξε η μαμα ντολμαδακι ακαι μου εφερε και θ ατα τσακισω!!! εφτιαξε και σαλτσα απο πανω!!! δεν θα μεινει ενα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ εχθες ηταν η ημερα του ελληνικου φαγητου???

i love ντολμαδακιααα!

ετσι ειναι αυτα κοριτσακι μου..κατι πρεπει να σου θυμιζει οτι θα γινεις μανουλιτσα!!!τελειο?κατσε να φτασει η στιγμη που θα τεντονετε και εσυ θα συγκινισε!αυτα ειναι τα πιο ομορφα και οι πιο τρυφερες στιγμες!

πλακα πλακα οποτε ενιωθα στεναχωρημενη ετρωγα κατι κλωτσιες απο τον μικρο!ξεγυρησμενες!

ειναι η πιο τελεια περιοδος για καθε γυναικα,φροντισε να το ζησεις με ηρεμια....και υπερβολικα πολλες δοσεις αγαπης!!!

καλημερουδια και σε σενα αλλα και στον νοικιαρη της κοιλιτσας σου,ευχομαι το διαμερισματακι του να ειναι βολικο και να κανει πολλες τουμπες!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τι μου κανετε βρε τσουπρες...ειναι το αγαπημενο μου φαγητο και τωρα που ανεβηκα θεσσαλονικη τα εφτιαξε η πεθερουλα μου και τα ρημαξα.....μα αφου το σπορακι μου...μου λεει:''μανουλα παρε λιγα ντολμαδακια απο τα κολιτσακια!!!! σελω και εγω....φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ τι μου κανετε βρε τσουπρες...ειναι το αγαπημενο μου φαγητο και τωρα που ανεβηκα θεσσαλονικη τα εφτιαξε η πεθερουλα μου και τα ρημαξα.....μα αφου το σπορακι μου...μου λεει:''μανουλα παρε λιγα ντολμαδακια απο τα κολιτσακια!!!! σελω και εγω....φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου ευακι!!! πως παει η κοιλιτσα?????? εμεις μια χαρα ημαστε!!! και εμενα το σπορακι τετοια μου ελεγε χτες για τα ντολμαδακια!!! γλυφοτανε!!! χιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia simera ponao arketa se sxesi me tis proigoumenes imeres..einai san na exo mia duskoli periodo fantasteite o ponos..xamila sti mesi. san tsimpimata sinexeia.. na anisixo???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οριτσαρα μου το εχεις πει στο γιατρο σου?αχ μην τρομοκρατησε μονο αυτο!ηρεμια...ολα καλα ειναι!

παρε τηλ το γιατρο...μπορει το οτιδηποτε να ειναι αλλα οχι απαραιτητα ανησυχητικο!πανω απολα ηρεμιαααααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

να μην ανησυχεις καθολου!!!ετσι ειναι στην αρχη..κι εγω ειχα πονακια περιοδου ανα διαστηματα,και ειχα και κατι καφε υγρα(τα οποια με κατατρομαξαν,κοντεψα να πεθανω!!!!!!),αλλα ειναι ολα καλα...θα ξαπλωνεις οταν εχεις ενοχλησεις και φυσικα θα ρωτησεις τον γιατρο σου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρε κοριτσια μου ανοιξατε την ορεξη με τα ντολμαδακια μμμμμμ θελω και εγω!!! θα πω και εγω στην πεθερα μου να μου φτιαξει χιχιχι :P:P μαμα χινα οντως ειναι ολα τα λεφτα οταν τεντωνεται το μωρακι στην κοιλιτσα και οταν στρηφογυριζει και φενεται ενα καρουμπαλακι στην κοιλιτσα να κινηται!! :woohoo: :woohoo:

παντως μικρουλαχριστος μην αγχωνεσαι με τα πονακια ετσι ειναι η εγκυμοσυνη...εχεις και πονακια περιοδου!! που να δεις πιο μετα που θα ανοιγει η μεση σου και θα σε ποναει...εγω σε αυτη τη φαση βρισκομαι τωρα και απο τον πονο περπαταω σα γριουλα χιχι :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

GRATZ!!!!!!!!!!!!!!!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΕΝΑ ΟΜΟΡΦΟ ΚΑΙ ΥΓΕΙΕΣ ΜΩΡΑΚΙ!!!!!!!

congrats-on-new-baby.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

filenaditses sas eyxaristo gia to kouragio, tora sikothika apo to krevati,eixa ksaplosei kai evlepa tileorasi ,ponousa polu...kai tora ponao diladi alla den antexa allo piastika

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos mhn agxwnesai ka8olou!!!kai gw eixa ka8hmerinous tetoious ponous,perasan omws.einai epeidh h mhtra den katalavainei oti exei bebe k nomizei pws einai kseno swma+kanei suspaseis.epishs einai kai oti megalwnei h mhtra sou+kata sunepeia to sporaki sou.akoma k twra na fantasteis exw tetoious ponous oxi sunexeia opws sthn arxh fusika alla eksakolou8oun na uparxoun kati fores.mhn axwnesai ka8olou!ola vainoun kalws!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φιληναδιτσες πηγαμε χτες το απογευμα στο γιατρο!!!!! ΑΚΟΥΣΑΜΕ ΤΗΝ ΚΑΡΔΟΥΛΑΑΑ!!!!! ΤΙΚ ΤΑΚ ΤΙΚ ΤΑΚ !!! 122 ΠΑΛΜΟΥΣ ΤΟ ΛΕΠΤΟ!!! ακρως φυσιολογικο ειπε ο γιατρος,εχει μεγαλωσει και το σπορακι και το σακκουλακι!!!! ο χρηστος εννοειται μεσα στον υπερηχο διπλα μου(αλλιως ο γιατρος του λεει δεν κανει υπερηχο χιχιχι) και τυρελαθηκαμε μολις ειδαμε οτι ο σακκος εχει δεκαπλασιαστει απο την προηγουμενη φορα και μολισ ακοθσαμε τικ τακ.....αυτο ηταν.....η απολυτη ευτυχια......το ψυχουλινακι μου εχει καρδουλα και χτυπαει!!! και ειναι καλα!!!!

θα ξαναπαμε σε 3 εβδομαδες και θα το δουμε να κουναει χερια-ποδια ειπε ο γιατρος!! ΤΕΛΕΙΟ??????????? θα τρελαθω απο τη χαρα μου!!!

μονο που απο χτες εχω μια ταση για εμετο...νοιωθω κομαρες στα κοκκαλα μου,γενικα σαν αρρωστη νοιωθω...δεν ξερω ισως κρυωσα αλλα πυρετο δεν εχω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μπράβο βρε κοριτσάκι μου...Δεν είναι συγκινητικό να ακούσεις την καρδούλα του παιδιού σου να χτυπάει μέσα σου;;;;;;όλα θα πάνε τέλεια!!Μην αγχώνεσαι για τίποτα...Όσο για τις κομάρες κλπ είναι απολύτως φυσιολογικά...

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Nα τολμήσω μια πρόβλεψη;;;; Αγοράκι θα'ναι!!! ;) ;)

Ανιψούδι μου με το καλό!!!!!!

Όσο για τις κομάρες, όλα μέσα στο πρόγραμμα!!!!

Να προσέχεις! φιλάκια!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

crazy έγραψε:

Nα τολμήσω μια πρόβλεψη;;;; Αγοράκι θα'ναι!!! ;) ;)

Με πρόλαβες Ρούλα!!! yes yes, τόλμα! Γιατί αγοράκι θα είναι! ;)

Το Μαράκι μου την πρώτη φορά που ακούσαμε καρδούλα είχε 155 παλμούς το λεπτό! :woohoo:

Για να δούμε? θα πέσουμε μέσα?

:P:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσαρες μου ευχαριστωωω!!!! καλε λετε να ειναι αγορι???? χιχιχι απο τους παλμους το καταλαβατε????

θειαααααααααααα!!!!! αρχισες τις προβλεψεις???? χαχαχααχχααχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...