Μετάβαση σε περιεχόμενο

Αποφάσισα να μείνω για πάντα Νέα!Μπορείτε κι εσείς


Recommended Posts

Φοβερό Site!

Το βρήκα και σας το συστήνω ανεπιφύλακτα!

"Το Μυστικό για τη Νεότητα είναι εδώ και στη διάθεση όλων!

Μάθετε πώς να παραμείνετε νέοι και αναστρέψτε τη διαδικασία της γήρανσης!

Ανακαλύψτε τις απίστευτες δυνατότητες των αντιγηραντικών "φαρμάκων" που βρίσκονται στην τροφή μας, στο μπουκάλι με τις βιταμίνες μας, σε φυτικά καλλυντικά, θρεπτικές αντιγηραντικές κρέμες και θεραπείες περιποίησης προσώπου και σώματος, αλλά και στο κατάστημα ειδών υγιεινής διατροφής της γειτονιάς μας"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Απλά με ενδιαφέρει πολύ τι θέμα, παρακολουθώ καιρό το forum και αποφάσισα να το προτείνω σε όλες.

Δεν νομίζω ότι είναι τόσο κακό... :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ πάλι δεν έχω κανένα πρόβλημα με την ηλικία, απολαμβάνω κάθε τι που προσφέρει η κάθε ηλικία και τι αν κάνω και κάποιες ρυτίδες? θέλω ο χρόνος να περάσει από πάνω μου και να μην είμαι πάντα παιδούλα, έχει και αυτό την ομορφιά του, δεν θα ήθελα με τίποτα να ήμουν σαν την Βουγιουκλάκη!!!!

άλλωστε σημασία έχει το πώς νοιώθουμε μέσα μας, γιατί αυτό φαίνεται και στην επιδερμίδα μας ή στην εξωτερική μας εμφάνιση γενικότερα!!!!

Σημείωση: δεν διάβασα την ιστοσελίδα που προτάθηκε γιατί απλά δεν με αφορά!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι πολύ αστείο!

Γειά σας με λένε λιποαναρρόφηση δείτε τι ανακάλυψα!

www.xase.to.lipaki.me.nysreri.gr

συγγνώμη antigiransi είναι απλά αστείο!

Καλη συνέχεια να έχεις!

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα συμφωνησω με την Αργη...

Δεν με ενδιαφερει να μεινω για παντα νεα. Αγαπαω καθε ριτιδα που υπαρχει στην φατσα μου γιατι ειναι αποτελεσμα γελιου, χαρας, λυπης, αγαπαω την κοιλια μου γιατι εκει μεγαλωσε ο γιος μου που ειναι οτι πιο ομορφο εχω φτιαξει, αγαπαω τα μαλλια μου γιατι σε αυτα ξεσπαω.

Ναι ΟΚ μου περισευουν καμια 10αρια κιλα..αλλα δε με νοιαζει ουτε αυο και πολυ, εφαγα πολλα υπεροχα πεντανοστημα πραγματα για να τα αποκτησω...και θα φαω επισης ακομα πιο νοστημα για να τα χασω...το πολυ πολυ να κανω λιγη γυμναστικη παραπανω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΝΤΑΞΕΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΤΗΝ ΦΑΓΑΤΕ!!!

Κ ΔΙΑΦΗΜΙΣΗ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΠΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ,ΔΕΝ ΑΝΑΓΚΑΣΕ ΚΑΜΙΑ ΓΙΑ ΤΙΠΟΤΑ!

ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ ΜΠΑΙΝΕΙ ΟΠΟΙΑ ΘΕΛΕΙ ΚΑΝ ΔΕΝ ΑΝΟΙΓΕΙ ΘΕΜΑ!

ΠΑΝΤΩΣ ΕΓΩ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΜΙΑ ΣΕΛΙΔΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΑ

ΘΕΜΑΤΑ,ΑΠΛΑ ΛΙΓΑ....ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ ΤΑ ΠΡΟΙΟΝΤΑ ΕΑΝ ΒΑΖΩ

ΚΑΠΟΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΛΕΕΙ ΩΡΑΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιταξτε κοριτσια μετα τα τελευταια κρουσματα...ειμαστε επιφυλλακτικες τι να κανουμε...ειναι και το νικ..αλλα νομιζω οτι ειναι και σε λαθος ενοτητα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:)

δεν την "έφαγα" την κοπέλα (αν και πεινάω πολύ) :laugh: :laugh:

Αλήθεια δεν έχω καθόλου κακή διάθεση και καλά κάνει, όποιος δε θέλει δεν απαντά, δεν ενοχλεί κανένα. Απλά είναι αστείο!

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HaraAbel έγραψε:

Είναι πολύ αστείο!

Γειά σας με λένε λιποαναρρόφηση δείτε τι ανακάλυψα!

www.xase.to.lipaki.me.nysreri.gr

συγγνώμη antigiransi είναι απλά αστείο!

Καλη συνέχεια να έχεις!

:kiss:

Γεια σας με λενε ΤΟ ΤΕΛΕΙΟ ΚΑΙ ΣΕΞΥ ΚΟΡΜΙ δειτε τι ανακαλυψα!

:silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alexdim έγραψε:

Μια χαρα είναι το site, καλά τα λέει...!

Έχω κι εγω να προτείνω 1 για την αιώνιότητα

www.den 8a pe8anoume pote kouf@l@ nekro8afti.com

xaxaxaxa.......

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

μαρηηηη σταμαααταααααα ξεδιπλωθηκε ο αφαλος απο τα γελιαααα

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alexdim έγραψε:

Μια χαρα είναι το site, καλά τα λέει...!

Έχω κι εγω να προτείνω 1 για την αιώνιότητα

www.den 8a pe8anoume pote kouf@l@ nekro8afti.com

:laugh: :laugh: :laugh:

Ορεξάτες όλες μας βλέπω!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

alexdim έγραψε:

xaxaxaxa.......

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

μαρηηηη σταμαααταααααα ξεδιπλωθηκε ο αφαλος απο τα γελιαααα

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh:[/quote:2n0g9mxo]

λεω κι εγω....

"μα ειναι δυνατον να μην μπει η Ζαχαρενια"???????????????????????

:silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Προσπάθησα να μπω στην προτεινόμενη σελίδα, αλλά κολλάει. Θα ξαναμπώ το βράδι, μετά το σχολείο.

Εγώ θέλω να μείνω για πάντα νέα, να μη γεράσω ποτέ, και να με βλέπουν οι σιχαμένες συμμαθήτριές μου στις συναντήσεις της τάξης (δεν κάνουμε ποτέ γιατί δε θέλουμε να βλέπουμε η μία την άλλη) και να σκάνε απ' τη ζήλια τους. Αφήστε που είμαι 29 και κάποιες μαθήτριες και μαθητές μου νόμιζαν ότι είμαι 23 (προφανώς δεν ξέρουν τίποτα για το σύστημα των διορισμών στην Κύπρο).

Οπότε κορίτσια, ό,τι συμβουλές θέλετε, στη δασκάλα από δω!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγώ θέλω να μείνω νέα "με ρέγουλο" όμως..δηλ.ένα μποταξάκιόταν έρθει η ώρα θα το έκανα και ήδη σκέφτομαι-πρώτα ο Θεος- τι θα μπορώ να κάνω στο σώμα μου μετά τη γέννα... :)

και όπως έλεγε και η Σιντυ Κρόφορντ "θέλω να είμαι m.i.l.f μετά τη γέννα"

(m.i.l.f.=mother i like to f****)-πιπέρι στο στόμα!!!νομίζω το ίδιο θα θέλει και ο άντρας μου!!!χαχαχα

υ.γ. είδα την Βανδή απο κοντά στο Μall και είναι ΘΕΑ!!!Μπράβο της...εκτος απο μανούλα,είναι και γκομενούλα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τωρα θυμήθηκα και μπήκα στην προτεινόμενη σελίδα. Καλά, δε λέει και τίποτα το καινούριο! Όπως παρουσιάστηκε το θέμα, νόμιζα ότι εφευρέθηκε το ελιξίριο της αιώνιας νεότητας και είμαστε οι λίγες εκλεκτές που έχουν πρόσβαση στο θαύμα! Πέντε βασικές συμβουλές δίνει, που τις έχουμε ακούσει πάαααρα πολλές φορές μέχρι τώρα.

- Γελάτε, κάνει καλό.

- Πίνετε νερό.

- Βιταμίνη Ε.

- Αντιρυτιδικές κρέμες, σπα, κ.λπ.

Συγκλονίστηκα τώρα... Επιτέλους, δε θα γεράσω ποτέ!!! Σκάστε απ' το κακό σας σιχαμένες συμμαθήτριες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

chrysatsi έγραψε:

Η Βανδη;;;

Ποιο γηρασμενο προσωπο δεν υπαρχει ...[/quote

simfwnw apolitaaaa!!!edw h Vissi 50 xronwn kai deixnei pio nea

VISSHHH SUPERRR :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγαπητες chrysatsi και μαρινιω ,

ειστε προφανως Βισσικες (χαχα)!!!αλλα κ η Βίσση ΘΕΑ είναι don't worry!!!οπως και να χει..μακαρι να νιωθω και να δειχνω τόσο ομορφη στην ηλικια τους! :)

θέλει όμως κόπο, τρόπο και πείσμα...!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΟΥΤΕ ΣΤΗ ΒΙΣΣΗ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΙΑΣΩ ΟΥΤΕ ΣΤΗΝ ΒΑΝΔΗ...

ΔΕΝ ΕΧΟΥΝΕ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΗΘΙΝΟ ΠΑΝΩ ΤΟΥΣ...ΜΕ ΜΙΑ ΠΛΑΣΤΙΚΗ ΑΠΟ ΣΩΜΑ,ΠΡΟΣΩΠΟ..

ΑΠΑΠΑ.....

ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΓΕΡΑΣΩ ΜΕ ΤΗΝ ΦΥΣΙΚΗ ΟΜΟΡΦΙΑ ΤΩΝ ΧΡΟΝΩΝ Κ ΑΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΙΑΤΗΡΗΣΩ ΤΟ ΣΩΜΑΤΑΚΙ ΜΟΥ.

ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΜΟΙΑΣΩ ΣΤΗ ΜΗΤΕΡΑ ΜΟΥ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 66 ΧΡ.Κ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 55

ΔΕΝ ΤΗΝ ΚΑΝΕΙΣ..ΟΥΤΕ ΜΙΑ ΡΥΤΙΔΑ,ΠΑΝΤΑ ΠΕΡΙΠΟΙΗΜΕΝΗ,ΜΕ ΤΟ ΜΑΛΑΚΙ ΤΗΣ

ΜΟΝΙΜΩΣ ΠΕΡΜΑΝΑΝΤ,ΜΙΑ ΟΜΟΡΦΗ ΚΟΚΕΤΟΥΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • Σ ευχαριστώ πολύ.Εχω μέρες ακόμα μπροστά μου πρέπει να βρω τρόπο να ηρεμήσω όσο γίνεται αυτό δηλαδή.Ναι τα συναισθήματα είναι πολλά.Δεν ξέρω αν είμαι έτοιμη να δεχθώ μια αποτυχία.Ευχομαι απλά σε πρώτο βήμα να υπάρξει η εμφύτευση.
    • Αχ.... Όσες φορές κι αν διαβάσω αναρτήσεις από κοπέλες σε αναμονή από έμβρυομεταφορά μου έρχονται όλα εκείνα τα συναισθήματα, φόβος, αγωνία, προσμονή, άγχος, ελπίδα.... Από τη μια να παίρνεις κουράγιο κι από την άλλη να γεμίζει αρνητικές σκέψεις το μυαλό...   Υπομονή κορίτσι μου! Λίγη υπομονή ακόμα.... Δεν είσαι μόνη σου...  Εύχομαι να έχεις μόνο ευχάριστα νέα σύντομα! 🍀☺️🙏🏼
    • Δεν έχω κάτι στα υπ' όψιν να βοηθήσω. Έχετε απευθυνθεί και για κρατική υιοθεσία ή ψάχνετε αποκλειστικά ιδιωτική για υιοθεσία βρέφους; Για κρατική υιοθεσία αν δεν έχετε πρόβλημα με την ηλικία θα μπορέσετε πιο εύκολα να μεγαλώσετε την οικογένεια σας!  Εμείς με τον σύζυγο είχαμε κάνει όλες τις ενέργειες για κρατική υιοθεσία και είχαμε εγκριθεί.. ήταν σχετικά απλό σαν διαδικασία και μας είχαν ενημερώσει ότι σε 1 το πολύ 1,5 χρόνο θα γινόταν αντιστοιχία με παιδάκι αλλά είχαμε επιλέξει έως 8 ετών , δηλ δε ψάχναμε αποκλειστικά βρέφος γιατί έτσι θα ήταν πολύ δύσκολο.  Ο,τι κι αν αποφασίσετε εύχομαι ολόψυχα να σας έρθουν όλα όπως τα θέλετε και να μεγαλώσει η οικογένεια σας! Θεάρεστη πράξη η υιοθεσία.... Να είστε πάντα καλά! ❤️
    • Διαβασα διάφορα για το vback....είμαι προβληματισμένη σχετικά... Είναι γενικά λίγο risky και ο γιατρός πρέπει να είναι απόλυτα καταρτισμένος σε αυτό. Ο δικός μου δε το υποστηρίζει..  Ο άντρας μου ξυπνάει 4:30 το πρωί και φεύγει στις 5:15 από το σπίτι... Επιστρέφει κάθε μέρα σχεδόν γύρω στις 18:30... Δουλεύει και τα Σάββατα, ευτυχώς όμως λιγότερες ωρες... Οπότε καταλαβαίνετε όλη μέρα σχεδόν μόνη είμαι!  Έχει ξεκινήσει κι εμένα ο "μεθυσμένος" 🤣🤣🤣 να προσπαθεί να σταθεί μόνος του χωρίς να κρατιέται... Από τις πιο δύσκολες φάσεις θεωρώ όλο αυτό, θέλει μεγάλη προσοχή να μη χτυπήσουν.  Κάνει κι εσένα αρκετές αφυπνίσεις.... Ζητάει γάλα κάθε φορά;  Χθες άπλωσε τα χεράκια του και είπε μα-μα.... Δε ξέρω αν ήταν συνειδητο ή τυχαίο.... Εγώ πάντως έλιωσα στο κλαμμα από συγκίνηση... 💙☺️ 
    • Εγω εχτές πήρα τηλ μου είπαν πως θα μου δώσουν αυτοί από το μικροβιολογικό ενώ την προηγούμενη φορά που πήγα σε άλλο μικροβιολογικό το πήρα εγω  αν και την πρώτη φορά έκανα με 75γρ γλυκόζη τώρα ο καινούργιος γιατρός μου έδωσε τα 100 γρ 😕
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...