Μετάβαση σε περιεχόμενο

Νάνι, νάνι το παιδί μας κάνει.....


lena

Recommended Posts

Καλε ειχα καιρο να μπω....τι ευχαριστα νεα ειναι αυτα Λενακι???ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη και σε λιγους μηνες να κρατησεις το ζουζουνακι σου...!!!!εχεις πολλα πολλα φιλακια απο τα διδυμακια μου και μενα....να προσεχεις κουκλιτσα μου...!!!!!!Φιλακια στην κοιλιτσαααααα!!!χιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 170
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

back Μετα απο παρα πολυ καιρο λενακι με πολλα νεα μελη κ ευχαριστες ειδησεις!

ευχομαι να πανε ολα καλα!με το καλο κοριτσαρα!

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lena έγραψε:

http://http://www.youtube.com/watch?v=xEMseO6wFNo

Επειδή είμαι τρελαμένη με Παπακωνσταντίνου επέλεξα το ρεφρέν του τραγουδιού για νανούρισμα του μικρού μου ανηψιού.....Τρελαίνεται να το ακούει....Απ' ότι φαίνεται όμως σύντομα με το ίδιο ρεφρέν θα νανουρίζω και το δικό μου νινί....

ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΝΑΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σήμερα έκανα χοριακή και είναι 427 μονάδες!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Δεν έχω λόγια να περιγράψω αυτό που νιώθω. :woohoo: :woohoo: Νομίζω οτι είμαι αλλού.....Είναι αλήθεια; Τσιμπήστε με καλέ !!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo:

Άχ κοριτσάρες μου σας αγαπάω όλες τόσο πολύ. Δεν ξέρετε πόσο πολύ με βοηθήσατε. Περίμενα χρόνια ολόκληρα αυτή την στιγμή που θα έμπαινα κι' εγώ σ' αυτή την λίστα και θα μπορούσα να σας το ανακοινώσω. Επιτέλους!!!!!

Σ' ευχαριστώ Παναγίτσα μου!!!!!

Εύχομαι σε όλες όσες το επιθυμούν να έρθει σύντομα ένα θετικό τεστάκι! Για όλες έχει ο θεός!!!!!

ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΤΩΡΑΑΑΑΑΑΑΑ ΤΟ ΕΙΔΑΑΑΑΑΑΑ ΑΥΤΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!! :silly: :silly: :silly: :silly: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΝΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΝΙΝΙ ΣΟΥΥΥΥΥ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΛΕΝΑ! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣ ΜΩΡΑΚΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ Η ΠΑΝΑΓΙΤΣΑ ΑΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ!!!!!! :):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΝΑ μου γλυκιά!!!!!!

Τί να γράψω τωρα και πως να αποτυπώσω αυτά που νιώθω....

Από το 2008 που ειμαι μέλος σε αυτό το φορουμ,διαβαζα κατα καιρούς για εγκυμοσύνες και χαιρομουν τόσο πολύ για όλες τις φίλες μας.

Αλλα δε φαντάζεσαι πόση χαρα κ συγκίνηση νιώθω τωρα με το δικό σου μήνυμα........!!!!

:woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σου εύχομαι ολόψυχα να ζησεις αυτή την περίοδο τα πιο έντονα και πιο όμορφα συναισθήματα που μπορεί να νιώσει μια γυναίκα.Και να γεννηθεί το μωράκι σας με υγεία και να σας φερει όλου του κόσμου την ευτυχία!!

χχχχχχχχχχχχχχχχχ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

διαβαζα τοσεσ μερεσ τον τιτλο και βαριομουνα να μπω,λεω παλι για νανουρισματα να μιλαμε,αιωνιο προβλημα,αλλα οταν μπηκα καταχαρηκα για σενα.με το καλοοοοο κοριτσακι!!!χαιροσουνα τοσο καιρο για μασ,μασ υποστηριζεσ ολεσ σε καλα,σε κακα,βρικαμε πολλεσ απαντησεισ σε αυτο το σαιτ χαρη σε σενα.με ολη μου την καρδια ευχομαι να εχεισ μια τελεια εγκυμοσυνη :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ο τίτλος ήταν όντως παραπλανητικός :) αλλά και πολύ πρωτότυπος ο τρόπος που μας το ανακοίνωσες!!! :cheer:

Πραγματικά φαντάζομαι για όλες μας είναι ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ευχάριστα αυτά τα νέα!!! Χαιρόμαστε πάντα και για κάθε μανούλα που μας ανακοινώνει την εγκυμοσύνη της όμως τώρα πρόκειται και για τον άνθρωπο που είχε τη φανταστική ιδέα αυτού του site που όλες μας έχει βοηθήσει ΤΟΣΟ πολύ!!!

Σου εύχομαι μέσα από την καρδιά μου μια ΥΠΕΡΟΧΗ εγκυμοσύνη και με το καλό σε 9 μήνες να κρατάς στην αγκαλιά σου ένα υγιέστατο μωράκι!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!

Όντως πολύ παραπλανητικός ο τίτλος, τώρα το κατάλαβα κι εγώ!!!!!!!

Μια υπέροχη εγκυμοσύνη να έχεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πλάκα κάνεις!!!!!!! Δεν το πιστεύω!!!!Με το καλό Λένακι μου!!!! πωπωπωπωπω...καλά ε;; ¨Ολα τα ευχάριστα νέα μέσα σε μια εβδομάδα τα έμαθα!!! Συγχαρητ΄ξηρια Λενάκι μου..συγχαρητήρια!!!!:) ελπίζω να μαθαίνουμε οπωςσήδοποτε νεα σου εεε;;; :) Με το καλό!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι συγχαρητήριααααααααααααααααααααααααααααα.....Να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και με το καλό να κρατήσεις στην αγκαλίτσα σου ένα υγιέστατο μωράκι..... :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανή άργησες αλλά το κατάλαβες ε;;;;;;;; :laugh: :laugh: :laugh: Εγώ να δείς πώς σοκαρίστηκα όταν το έμαθα.... :silly:

Αγάπη σ' ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια και με την ευκαιρία να πώ πώς άν είχα μείνει έγκυος εδώ και 4 χρόνια, πολύ πιθανό το mammyland να μην "γεννιόταν".....

Η ανάγκη μου να συνομιλήσω με ανθρώπους και να μάθω όσο το δυνατόν περισσότερα για την εγκυμοσύνη ήταν αυτή που με οδήγησε στο να δημιουργηθεί αυτό το φόρουμ...

Τελικά όλα για κάποιο λόγο συμβαίνουν....τίποτε δεν είναι τυχαίο...

Φιλιά σε όλες σας κούκλες!

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επ! Καλή μας αντμίν! :P

Τώρα το είδα κι εγώ...Μου έχει πάρει το μυαλό το μπεμπάκι μου όπως εύχομαι να κάνει και το δικό σου (κι ας καταρεύσει το μάμμυ χεχε)!

Πολλά πολλά συγχαρητήρια!

Να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχχ βρε Λενα...Δε σε ξερω αλλα σε νιωθω..περιεργο ε? ενιωθα καποια πραγματα χωρις να σε ξερω........ισως ο τροπος που εχεις γραψει οταν γεννησα...ισως η γραφη σου γενικα....

ειλικρινα , μεσα απο την καρδια μου χαιρομαι παρα μα παρα πολυ που η αντμιν μας θα γινει μανουλα!!

ευχομαι να απολαυσεις ολη αυτη την ομορφη περιοδο που θα κορυφωθει με μαγικο τροπο!!!

με το καλο!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εξαιρετικά νέα (γιατί τα παίρνω χαμπάρι εγώ όλα πάντα τελευταία) :laugh: :laugh: :laugh:

Με το καλό Λένα.....οπλίσου με υπομονή και όλα θα πάνε μια χαρά :kiss:

Να εχεις ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο λενα να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη και ενα υγιεστατο μωρακι!!μπραβο τα καταφερες!! εδω ταιριαζει αυτο που σκεφτομουν ολη μερα σημερα.......το αναρτησα και στο facebook

Το να αποφασιζεις να φερεις ενα παιδι στον κοσμο ειναι δυσκολη αποφαση .ειναι σαν να αποφασιζεις να αφησεις την καρδια σου ,να τριγυριζει για παντα εξω απο το σωμα σου!!!!

στο αφιερωνω....... :kiss::kiss::kiss:

1572441jozqwlacmn.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τον ειχα δει τον τιτλο αλλα νομιζα ειναι νανουρισματα :laugh:

Λοιπον Λενα μου....ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

καλη εγκυμοσυνη κουκλα μου!κι αμα σου μοιασει...ε τι αλλο θες.. :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • @marinamanoulitsaκοριτσακι μου λυπαμαι πολύ και για εσενα😢 πάλι βιοχημικη βρε κορίτσι μου πφφφφ! Δεν ξερω τι να πω πραγματικά! Μη το βάζεις κατω κορίτσι μου γτ είναι πολύ σημαντικό που κανεις συλληψη φυσιολογικά και δεν χρειάζεσαι άλλες μεθόδους! Θα έρθει το μπεμπακι σου είμαι σιγουρη🙏
    • Κορίτσι μου λυπαμαι πολύ😢 ήταν βιοχημικη κορίτσι μου ότι και να έπαιρνες δεν θα βοηθούσε! Πέρασα και εγώ μια βιοχημικη τον Δεκέμβρη που μας πέρασε ακριβώς όπως εσυ η πρώτη χοριακη νου ήταν 9,9 και η δεύτερη αρνητικη  και έπειτα πολύ αίμα και πόνοι δυνατοί ! Ξεκινά καινούργιος κύκλος όποτε σφίξει δοντια σήκωσε ανάστημα και ξεκινά τις προσπάθειες και το μωρακι είναι στο δρομοοοοο❤️🙏
    • Με τίποτα κορίτσι μου δεν θα ήθελα να παρω την απόφαση ! Ούτε να το σκέφτομαι άλλωστε παρακάλεσα τον άγιο Εφραίμ που πήγα και του είπα πως αν είναι άρρωστο το μωρακι μου να το πάρει κοντα του🙏 ο γιατρός μου είπε πως θα είχε πολλα προβλήματα μιας και η αυχενική του ήταν πολύ αυξημένη  αλλά είχε υγρό και στην κοιλιτσα του και αν δεν παλινδρομουσε και ερχόταν στη ζωή θα είχε σοβαρά θέματα! Ευχαριστώ κοριτσάκι μου μακάρι η Τρίτη να είναι και η τυχερη🙏🤞🌈 Μακάρι κορίτσι μου μακαριιιιιιιιιιιι🙏❤️🌈 Ναι είναι σπάνιο σύνδρομο και έχει διάφορες μορφές ! Μπορεί πχ να είναι μόνο στείρο , να έχει αναπτυξιακά , νοητικά (σπάνιο), αλλά και παθολογικά όπως διαβήτη, αυτοάνοσα, αντίσταση στην ινσουλίνη , πρόβληματα στα αυτιά όπως ακοή ωτίτιδες κτλ αλλά και  ψυχοκοινωνικά θέματα. Τυχαίο γεγονός μας είπε και εμας μιας και οι καρυοτυποι μας βγήκαν φφσηολογικοι! Όπως τα λες κορίτσι μου συν αυτά που ανέφερα πιο πάνω! Τα πήρε ψηλά μαζί του για να μην ταλαιπωρηθούν το πιστεύω πολύ αυτό🙏 Σε ευχαριστώ πολύ για τα ομορφα λογια σου κορίτσι μου❤️ θα ανταμειφτούμε όλες μας και θα κρατήσουμε ένα γερό μωρακι στην αγκαλια μας❤️🌈 μπάντα αξία να είσαι είσαι κορίτσι μου🙏 με το καλό η βαφτηση και με το καλό το μπεμπακι σου το γλυκο ουράνιο τόξο σου🙏❤️🌈 Καλύτερα που σταμάτησε η καρδουλα από το κοριτσάκι μου δεν θα άντεχα να έρθει στη ζωή και να ταλαιπωριόνταν με τίποτα🙏 με το καλοοοοστη φίλη σου κοριτσάκι μου🌈 όλα να πανε υπεροχα❤️ Αχ κορίτσακι μου θα έρθει το ουράνιο τόξο μας θα το δεις🌈🌈 εδώ θα είμαστε και θα τα λέμε☺️❤️
    • Ααα εντάξει τότε καλύτερα να έχεις κάποιον κοντά σου εκείνο το διάστημα είναι η αλήθεια  Ναι να πάρεις τηλ μακάρι να βρεις ραντεβού άμεσα.. εγω Τετάρτη θα πάω να με δει και πρέπει να παρω τον άλλο τηλ (τον ιδιώτη ) να του πω ότι λογικά θα σταματήσω να πηγαίνω σε αυτόν 
    • @Ioann89 μην το σκεφτεσαι. Ειναι πολυ αρχικο σταδιο. Κατι ηταν λάθος και δεν προχώρησε. Οση προγεστερονη και να επαιρνες δε θα αλλαζε κατι πιστευω. Μην κανεις τέτοιες σκεψεις. Θα μπορούσες καν να μην καταλαβεις οτι εχεις καθυστέρηση. Λογικα απο αυτο τον κυκλο κιολας θα μπορεις να ξανα προσπαθησεις. Κριμα ρε κοριτσι μου. Δεν εχω κατι αλλο να σου πω.
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...