Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανουλες Ιουλιου 2010 - Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ


HaraAbel

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 94
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

και εγω μεσα για το MALLLLL!!! :woohoo: αλλα πρεπει να ερθω χωρις λεφτα γιατι θα τα σηκωσω ολα!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

αλλα παλι να το κανουμε κατα τις 5 για να μπορεσω να ερθω και εγω :blush:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Στο Mall είναι πιο ευκολο να βρεθούμε κι ας έρθει κάποια πιο αργα!!! εγώ ας πουμε σχολάω στις 5, οπότε 5μιση θα μπορέσω να είμαι εκεί το νωρίτερο!!! αλλά δεν πειράζει!!!! στο ΜΑΛΛ κάπου θα βρεθούμε κορίτσια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax vre koritsia exei parei toses anavoles auth h sunanthsh ,den pairnei ligo akoma na me perimenete k mena?ektos kai an se 1,5 sxedon mhna ksanakanonisoume sunanthsh.sto mall mou arese polu h idea k me kseshkwsate!ante,zhleuw kai gw k to nini mou..!!!8elw mall!8elw mall! :huh::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα κορίτσια μου!!!! λοιπόν είμουν στο MALL εχτές, και λέω να συναντηθούμε στον 3ο οροφο στο ασανσερ και μετά να πάμε για καφέ στο DEJAVU την καφετέρια!!! τι λέτε? οπότε και κάποια να αργήσει λίγο θα μας βρεί εκει!!!! κορίτσια το καλό είναι ότι είναι non smoking για εμας τις εγκυούλες!!!! ;);););)

λοιπόν θα ξεκινήσω λίστα!!! ποιες θα έρθουν????

Ann αν συναντηθούμε μια φορά μετά θα είναι πιο ευκολο!!! οπότε θα συναντηθούμε ξανά σίγουρα όταν έρθεις!!!! :silly: :silly: :laugh:

Ανθη μου ελπίζω να τα καταφέρεις!!!!

Φωτεινή, Κικίτσα και HaraAbel εσείς είστε όλες μέσα???????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα και απο μενα!!! :cheer:

και εγω μεσα για τη συναντηση στο MALL!! με βολευει καλυτερα κιολας ειναι πολυ πιο κοντα σε μενα...στο γκαζι θα εκανα κανα 2ωρο να κατεβω :dry::S

ποτε σκεφτεστε να το κανετε???

αν-ν μου μην αγχωνεσε, εννοειται οτι θα ξανακανουμε συναντηση!! τι μονο μια φορα θα βρεθουμε οι ιουλιομανουλες?? :laugh: να μην ξανασυναντηθουν τα κοιλουμπακια μας? :P :laugh:

φιλακια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η συναντηση κανονίζεται για την τετάρτη 3 μαρτιου στις 5 - 5μιση στο MALL στο ασανσερ του τριτου ορόφου και μετά για καφέ στο DEJAVU... οπότε όποια κοπέλα και να αργήσει λίγο θα βρεί όλα τα κοιλουμπάκαι εκεί!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οπότε έχουμε και λέμε....

θα είμαστε εγώ, η HaraAbel, η κικίτσα, και η Φωτεινή μέχρι ώρας!!!!!

περιμένουμε και άλλα κοιλουμπάκια να ερθουν στην παρέα!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

NAIIII

θα βρεθούμε στο MALL στις 5 με 5μιση, στο ασανσερ του 3ου ορόφου μπροστά από τις καφετέριες!!! όσες αργήσουν λίγο λόγω δουλειας, θα συναντηθούμε στο καφε DEJAVU όλα τα κοιλουμπάκια!!!!! αντε κορίτσια και οι υπόλοιπες!!!!! ΕΛΑΤΕ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μιας και θα μαστε mall...ποια θα θελει να φαει και απο τα KFC????

δεν ξερω τι εχω παθει σημερα...μα λιγουρα για KFC???

ΕΛΕΟΣ ΘΕΟΥΛΗ ΜΟΥ!!! :laugh: :blink::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαρά μου καλημέρα!!!! είσαι καλύτερα?? πολύ στεναχωρήθηκα που δεν τα κατάφερες!!!!! περάσαμε πολύ πολυ ωραία και μιλούσαμε συνέχεια για τα μωράκια μας!!!

είμασταν όμως μόνο 5!!!! την επόμενη φορά πρέπει να οργανωθούμε καλυτερα και να μαστε πιο πολλές!!!! στα μωράκια Ιουλίου θα δείς και φωτο!!!!! φιλια πολλά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...