Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανουλες Ιουλιου 2010 - Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ


HaraAbel

Recommended Posts

HaraAbel έγραψε:

Καλημερούδια αστερια μου!

Ήθελα να γραψω και χθες αλλα όλο έτρωγα πόρτα :angry::angry:

Τσέκαρα λιγάκι τα καφέ στο Γκάζι-στάση Μετρό Κεραμεικός- έχει αρκετα, άλλα πιο φασαριόζικα, άλλα ζεστά και χουχουνιάρικα. Επίσης κοντα έχει και καφέ-κρεπερι (για τις λυγούρες) και μεζεδοπωλεία!

Ανυπομονώ κι εγώ!

Harabel πόρτα έτρωγες η τίποτα άλλο?γλυκάκια ας πούμε,φαγάκια και έτρεχες πανικόβλητη από πιάτο σε πιάτο?και σε μας λες οτι δε μπήκες γιατί έφαγες πόρτα ε? :P:P:P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 94
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εγώ φηφίζω τα ζεστά και χουχουνιάρικα :) άλλωστε σε αυτά με την δυνατή μουσική δεν θα ακούμε η μία την άλλη!!!! εγώ δεν έχω ιδέα από εκεινη την περιοχή πότε θα σας βρώ στο σταθμό να παμε μαζί!!!! φιλιά σε όλες τις κοιλούμπες :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thinkpink! έγραψε:

HaraAbel έγραψε:

Harabel πόρτα έτρωγες η τίποτα άλλο?γλυκάκια ας πούμε,φαγάκια και έτρεχες πανικόβλητη από πιάτο σε πιάτο?και σε μας λες οτι δε μπήκες γιατί έφαγες πόρτα ε? :P:P:P:P[/quote:2omv4fwt]

με τσακωσες εχωφαει τα πάντα, τρώω και πόρτες και κασσες και είδη υγιεινής όπως η αντζελα (η Δημητρίου ) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια δεν θέλω να σας αγχώσω αλλά έχω την εντύπωση πως την Τετάρτη είναι η Πανελλαδική απεργία. Μήπως θα υπάρχει πρόβλημα με την συγκοινωνία?

Εγώ θα έχω μάλλον τουτού αλλά θα το ξέρω στην κυριολεξία τελευταία στιγμή γιατί περιμένουμε την γιαγιά μου οπότε δεν μπορώ να δεσμευτώ να πάρω κάποια μαζί μου.

Για κοιτάχτε το.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

"Κανονικά θα κυκλοφορήσουν τα μέσα μαζικής μεταφοράς με μοναδική εξαίρεση τον ΟΣΕ και τον προαστιακό, στους οποίους θα γίνουν κυλιόμενες στάσεις εργασίας, με αποτέλεσμα οι συρμοί να ακινητοποιηθούν 6.00-9.00, 14.00-17.00 και από τις 22.00 ως τη 1 μετά τα μεσάνυχτα."

Από το site του Βήματος.

Καλά να περάσετε! Ζηλεύω λιγάκι, αλλά εμείς έχουμε γιατρό εκείνη την ημέρα (χιχιχι) :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ιιιιι, ΓΡΑΨΤΕ ΛΑΘΟΣ.

Αυτά ήταν για την απεργία στις 10/02 :blush::blush:

Συγγνώωωωμη, αλλά είμαι έγκυος και αφηρημένη :P

Ρώτησα τώρα εδώ στη δουλειά (δουλεύω σε ΜΜΕ) και δεν ξέρουν, άρα μάλλον δεν έχει αποφασιστεί κάτι ακόμη και θα πρέπει να ξανατσεκάρετε. Για μετρό πάντως δύσκολο. Άντε να γίνει καμια στάση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: :laugh:

Α ρε kuo28 παραπληροφόρηση!!! :laugh: :laugh:

Στη σελίδα του μετρο δε λεει κατι πάντως... :dry:

Σε περιπτωση που κάτι πάει στραβα, το κανονίχουμε την αμέσως επόμενη μερα αν μπορούν όλες οι κοιλουμπίτσες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παντως και την επομενη μερα θα μπορω αν οντως εχει απεργια....

kuo σε εχουμε ηδη στη μπουκα γιατι μαλλον θα γεννησεις αυγουστο και οχι ιουλιο...και τωρα παραπληροφορηση?!?!?!?!?!?! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

παντως αν θελεις μπορεις να ερθεις και πιο μετα αν ειναι νωρις το ραντεβου δεν θα κατσουμε και μιση ωρα!!! :P:P

παντως συμφωνω και εγω στο ησυχο και χουχουλιαρικο καφε...μην ταραζουμε και μωρα μας με τις δυνατες μουσικες :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ θα μπορώ την επόμενη αν με θέλετε. Λέω να "αρρωστήσω".

Το ραντεβού είναι 18.30 οπότε δεν προλαβαίνω με τίποτα, εκτός κι αν μετά τον ντεκαφεϊνέ και τη σοκολάτα το γυρίσετε στα βαριά :whistle:

Αλλά τουλάχιστον ΚΥΡΙΑ ΚΙΚΙΤΣΑ ΕΙΚΟΣΙΔΥΟ την Τετάρτη θα ρωτήσω το γιατρό μου πότε γεννάμε και θα σας πω εγώ μετά...

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kuo28 έγραψε:

Κι εγώ θα μπορώ την επόμενη αν με θέλετε. Λέω να "αρρωστήσω".

Το ραντεβού είναι 18.30 οπότε δεν προλαβαίνω με τίποτα, εκτός κι αν μετά τον ντεκαφεϊνέ και τη σοκολάτα το γυρίσετε στα βαριά :whistle:

Αλλά τουλάχιστον ΚΥΡΙΑ ΚΙΚΙΤΣΑ ΕΙΚΟΣΙΔΥΟ την Τετάρτη θα ρωτήσω το γιατρό μου πότε γεννάμε και θα σας πω εγώ μετά...

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

kuo μου γερο να ειναι το πιτσιρικι και ας ερθει οποτε θελει ;) οντως δεν προλαβαινεις ειναι αργα το ραντεβου...παντως δε λεει να παμε για 'βαρια' μετα γιατι οπου και να παμε και να δουνε μια παρεα με εγκυες γυναικες θα που ΑΜΑΝ και θα βγαλουν ταμπελιτσα να λεει "ΚΛΕΙΣΤΟ" γιατι σου λεει δεν θα μεινει τιποτα να φαει και κανενας αλλος!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εννοείται, καλά να είναι κι ας έρθουν και στις 38 και στις 42 :blink:

Ρατσισμός εναντίον εγκύων γυναικών; Στο Γκάζι όλα είναι πιθανά. Ρε γμτ, είναι ένα πολύ γούτσου μαγαζάκι -στο στενάκι δίπλα στο Hoxton κι όλα αυτά- με ωραίο καφεδάκι και χωρίς πολλή κάπνα, αν δε με απατά η μνήμη μου. Ένα με λευκές καρέκλες/τραπέζια που μπαίνοντας δεξιά έχει και κάτι πιο άνετα τραπεζάκια που είναι και για φαγητό αν πεινάσουν οι εγκυούλες :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Thanx for the tip! Θα κανονίσουμε όταν βρεθούμε, όπου μας αρέσει θα κάτσουμε, θα περάσουμε μια βολτα να ρίξουμε μια ματιά ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιλουμπάκια Καλημέρα :cheer:

Έχει η ΓΣΕΕ και η ΑΔΕΔΥ απεργία την Τετάρτη , αλλά συνήθως αυτό δεν επιρρεάζει ούτε τα ταξι ούτε το Μετρο

http://www.cosmo.gr/News/Hellas/263257.html

Τετάρτη πρωί (που θα πάρω μετρο για να πάω στο γραφείο μου θα γνωρίζουμε)

Αν κάτι δεν πάει καλά το κανονίζουμε όπως είπαμε για μια μέρα αργότερα .... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοπελούδες το ΜΕΤΡΟ θα απεργεί όλο το 24ωρο.

http://www.in.gr/news/article.asp?lngEn ... gDtrID=244

ειμαστε όλες μέσα για Πέμπτη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα θα με παίξετε; Ή θα με πείτε απατεώνα και θα μου κάνετε "νια νια νια"; :(:(

Τετάρτη θα εκβιάσω το γιατρό να μου γράψει 3-4 μέρες off (γιατί μου τα έχουν κάνει Τ@@@@@@ΣΑ στη δουλειά) οπότε από Πέμπτη υπολογίζω να είμαι ψιλοfree.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίστια καλημέρα!!!!! τωρα μολις μιλουσαμε με την HaraAbel και λέγαμε ότι δεν έχει απαντήσει άλλη κοπέλα για την Πέμπτη!!!! επίσης μερικές κοπέλες είχαν και ένα θέμα με την απόσταση!!!! οπότε τι λέτε να κανονίσουμε μια νέα μέρα, από την αρχή, την άλλη εβδομάδα ας πουμε την άλλη τετάρτη στο MALL???? ποιες είναι μέσα για το mall την άλλη τετάρτη? αυτή την εβδομάδα μας τα χάλασε και η απεργία!!!!!!!! λοιπον ακούω απαντησούλες!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...