Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μανουλες Ιουλιου 2010 - Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ


HaraAbel

Recommended Posts

Κ ΓΩ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΑΛΛΑ ΜΕΝΩ ΛΙΓΟ ΜΑΚΡΙΑ.....ΚΥΠΡΟ!!

ΑΝ ΕΜΕΝΑ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΜΟΥ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩΣ ΝΑ ΕΡΧΟΜΟΥΝΑ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 94
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αν-ν εννοειται οτι θα ξανακανουμε και τον απριλιο συναντηση, να συγκρινουμε και τις κοιλιτσες μας ποσες θα εχουν γινει μεχρι τοτε!!! :laugh: :laugh:

φωτεινη σου ευχομαι ολα να πανε καλα στη Β-Επιπεδου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κικιτσα22 έγραψε:

αν-ν εννοειται οτι θα ξανακανουμε και τον απριλιο συναντηση, να συγκρινουμε και τις κοιλιτσες μας ποσες θα εχουν γινει μεχρι τοτε!!! :laugh: :laugh:

φωτεινη σου ευχομαι ολα να πανε καλα στη Β-Επιπεδου!

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΚΙΚΙΤΣΑ22 ΚΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ :cheer::cheer::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsakia mou sas euxaristw paaaara polu!!!!anupomonw na sas gnwrisw apo kontaaaa!!!polu xarhka twra!!!!h dikh mou koilitsa 8a einai makran h pio koutsikh opote 8a eimai ektos sunagwnismou.. :laugh: :laugh: :laugh: :P :silly: :silly: :lol::lol: !!!alh8eia..kserete to fulo tou mwroulinakiou sas???egw 9/3 tha kanw ton uperhxo b' epipedou k 8a ma8oume tote ti einai..an kai eimai sigourh pws 8a kanw agoraki.. :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρ α κορίτσια και απο 'μένα,εγω δεν θα έρθω σ'αυτή τη συνάντηση αλλά αν κάνουμε και άλλη αργότερα,δηλαδή προς τον Απρίλιο ή Μάιο,τότε θα έρθω πρώτα ο Θεός να είναι καλά το μωράκι μου!!!!!!!!! Με το παραμικρό με πιάνουν πονάκια στη κοιλιά και φοβάμαι για μετακινήσεις τέτοιου είδους και με τρένο κιόλας με τίποτα!!!!!!!!!!!

Πάντως θα ανυπομονώ να μάθω νέα σας και δεν σας κρύβω ότι θα ζηλέυω!!!!!!!! Η σκέψη μου όμως θα είναι κοντα΄σας!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ :kis :kiss::kiss: s:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αννα μαρια μπορεις να ερθεις με ταξι βρε και να του πεις να σε αφησει μπροστα στο σταθμο ;) εγω αυτο θα κανω γιατι παθαινω τραλαλα μεσα στα τραινα δεν μπορω να στρημωχνομαι απο πολυ κοσμο :dry::unsure: και μη φοβασαι βρε απο τα πονακια φυσιολογικα ειναι, ολες εχουμε. μηπως ειναι κιολας απο το φοβο σου και "νομιζεις" οτι εχεις πονακια???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τώρα κατάφερα να μπώ με λίγη ησυχία κα να δώ το θέμα. Λοιπόν, καλώς εχόντων τον πραγμάτων, και αν είμαι οκ απο την αμνιοπαρακέντηση που θα κάνω την Πέμπτη, είμαι μέσα. Θα στείλω pm με το κινητό για συννενόηση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

an-n έγραψε:

ax!kai gw 8elw!!!menw omws ekswteriko kai einai duskolo..snif,snif! :(:(

xrusa 82 pou meneis?

koritsakia oi koilitses sas einai souper!kai gw 8elw!!egw exw mirkh koilitsa akoma!an kanate ton aprilio th sunanthsh pou 8a eimai ellada 8a erxomoun! :)

ε τότε να κάνουμε μια συνάντηση και τον Απρίλιο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσακια μου μολις επεστρεψα απο 3ημερακι και χαιρομαι πολυ που σας ξαναβρισκω ...

Τεταρτη Πεμπτη θα παω με τον αντρουλη μου μια βολτα απο το Γκαζι να δουμε ποια ειναι η πιο ησυχη/βολικη καφετερια , ουτως ωστε να εχουμε ενημερωσει απο πριν σε ποια καφετερια θα κατσουμε , ουτως ωστε να αποφυγουμε μπερδεματα και περιττα τηλεφωνηματα ...

Ελα δηλωστε κοριτσακια να γνωριστουμε !!!!

an-n οπως σου ειπε και η Ρενα φυσικα θα κανουμε και αλλη συναντηση ..

Το θεμα ηταν να γινει η αρχη !!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΖΗΛΕΥΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!!!!

Εμείς που είμαστε μακριά τα καημένα?

Πρέπει να κανονίσουμε μία συνάντηση κάπου στη μέση ε?Άντε ευκαιρία να κάνουμε και εκδρομούλα..............

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HaraAbel έγραψε:

Κοριτσακια μου μολις επεστρεψα απο 3ημερακι και χαιρομαι πολυ που σας ξαναβρισκω ...

Τεταρτη Πεμπτη θα παω με τον αντρουλη μου μια βολτα απο το Γκαζι να δουμε ποια ειναι η πιο ησυχη/βολικη καφετερια , ουτως ωστε να εχουμε ενημερωσει απο πριν σε ποια καφετερια θα κατσουμε , ουτως ωστε να αποφυγουμε μπερδεματα και περιττα τηλεφωνηματα ...

Ελα δηλωστε κοριτσακια να γνωριστουμε !!!!

an-n οπως σου ειπε και η Ρενα φυσικα θα κανουμε και αλλη συναντηση ..

Το θεμα ηταν να γινει η αρχη !!!!!! :)

Χαρά περιμένουμε να μας πείς και καφετέρια τότε!!!!! εγώ δεν έχω ξαναρθει ποτε΄στο γκάζι οπότε προτιμώ να σας συναντησω στο σταθμό γιατί μετά μπορεί να μπερδευτώ!!!!! ανυπομονώ πολύ να σας γνωρίσω όλες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΕΡΙΝΑ79 έγραψε:

ΖΗΛΕΥΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!!!!!!!!!!

Εμείς που είμαστε μακριά τα καημένα?

Πρέπει να κανονίσουμε μία συνάντηση κάπου στη μέση ε?Άντε ευκαιρία να κάνουμε και εκδρομούλα..............

Κατερινάκι εμείς θα κάνουμε συνάντηση τα δυο μας.... :laugh: :woohoo:

Τί να κάνουμε τα καημένα.. :(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρύσα μου ναι, τελικά θα την κάνουμε μόνες μας τη συνάντηση για να μη ζηλεύουμε!!!!Μάλιστα λέω να την κάνουμε την ίδια μέρα, να πάρουμε Laptop μαζί και να μιλάμε με τα κορίτσια μέσω skype!!!!Αλήθεια άλλη μανούλα από Θεσ/κη δεν έχει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΕΡΙΝΑ79 έγραψε:

Χρύσα μου ναι, τελικά θα την κάνουμε μόνες μας τη συνάντηση για να μη ζηλεύουμε!!!!Μάλιστα λέω να την κάνουμε την ίδια μέρα, να πάρουμε Laptop μαζί και να μιλάμε με τα κορίτσια μέσω skype!!!!Αλήθεια άλλη μανούλα από Θεσ/κη δεν έχει?

Να το κανονίσουμε κ εμείς .....Μόνο που δεν έχω laptop ;) Είδα την Λίστα του Ιουλίου και είναι άλλη μια κοπέλα που δήλωσε ότι θα γεννήσει Θεσσαλονίκη η Athina 1981.Δεν θυμάμαι αν είναι και κάποια άλλη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλέ το laptop θα το φέρω εγώ, έχω δύο,ένα δικό μου, ένα του άντρα μου!!!!Να το κανονίσουμε πάντως και εμείς εγώ κατεβαίνω συχνά Θεσ/κη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΤΕΡΙΝΑ79 έγραψε:

Καλέ το laptop θα το φέρω εγώ, έχω δύο,ένα δικό μου, ένα του άντρα μου!!!!Να το κανονίσουμε πάντως και εμείς εγώ κατεβαίνω συχνά Θεσ/κη!!!!

Όποτε θες και σε βολεύει πες μου να κανονίσουμε κ εμείς..!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xaraAbel nai na ksanakanoume sunanthsh !vre koritsia 5 xronia ezhsa sthn a8hna logw spoudwn alla to gkazi kata pou peftei den kserw!einai kentro?opws leme suntagma?toso kentro?egw enhmerwtika to lew 8a eimai ellada 1-18/4.apla kapoia stigmh(th diakainhsimo evdomada)8a anevw voreia ellada gia 1 evdomada.meta eimai dia8esimh na sas sunanthsw kopelitses mou!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω εχω κοιλιτσα αλλα ειναι αυτη που μου εμεινε απο τις δυο εγκυμοσυνες μου !! πιανομαι και εγω ;; δηλ θελετε να γνωρισετε και την δικη μου κοιλιτσα ;;;;η ειναι αυστηρα μονο για εγκυους ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ανανεωνω και την λιστα μας για να προστεθουν και αλλα κοιλουμπακια του Ιουλιου ...

1)HaraAbel

2)rena79

3)harap ?

4)ValentinaGiannis

5)anthi31

6)Κικιτσα22

7)thinkpink!

8)

9)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κικιτσα 22 μιας και μενουμε μια πορτα δρομο εμεις εαν θες παμε και μαζι θα σου στειλω PM για το σιγουρο φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ενταξει βαλεντινα μου κανενα προβλημα! :)

εγω παντως νομιζω ξερω που ειναι οι καφετεριουλες που λετε, αλλα επειδη ειμαι λιγο ασχετη :P εννοειται οτι θα ειμαι και εγω στην ωρα μου εκει στο σταθμο για να παμε ολες μαζι. νομιζω ομως οτι θα ερθω με ταξακι γιατι αγχωνομαι στα τρενα μεσα :(:dry: και θα του πω να με αφησει στο σταθμο μπροστα!

φιλακια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερούδια αστερια μου!

Ήθελα να γραψω και χθες αλλα όλο έτρωγα πόρτα :angry::angry:

Τσέκαρα λιγάκι τα καφέ στο Γκάζι-στάση Μετρό Κεραμεικός- έχει αρκετα, άλλα πιο φασαριόζικα, άλλα ζεστά και χουχουνιάρικα. Επίσης κοντα έχει και καφέ-κρεπερι (για τις λυγούρες) και μεζεδοπωλεία!

Ανυπομονώ κι εγώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

HaraAbel έγραψε:

Καλημερούδια αστερια μου!

Ήθελα να γραψω και χθες αλλα όλο έτρωγα πόρτα :angry::angry:

Τσέκαρα λιγάκι τα καφέ στο Γκάζι-στάση Μετρό Κεραμεικός- έχει αρκετα, άλλα πιο φασαριόζικα, άλλα ζεστά και χουχουνιάρικα. Επίσης κοντα έχει και καφέ-κρεπερι (για τις λυγούρες) και μεζεδοπωλεία!

Ανυπομονώ κι εγώ!

κοιτα οταν λες φασαριοζικα εννοεις με τερμα μουσικες και τετοια?? γιατι τα αντιπαθω πολυ αυτα τα καφε :unsure: αλλα αν επιλεξουμε τελικα να παμε σε φασαριοζικο δεν πειραζει θα το αντεξω :P

αντε και εγω ανυπομονω να βρεθουμε! απο τοτε που ειχα ανεβασει φωτο με την κοιλια μου εχει μεγαλωσει περισσοτερο τωρα! :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...