Μετάβαση σε περιεχόμενο

Διευκρινήσεις όσων αφορά τους fake λογαριασμούς!


lena

Recommended Posts

Mamoli έγραψε:

Αλλά το να δηλώνεις κοντά ένα χρόνο ότι μένεις Γαλλία τυλίγοντας μια ολόκληρη ιστορία γύρω από αυτό, μια ιστορία που έκανε ανθρώπους να σου ανοιχτούν, να συγκινηθούν, να να να, ε τότε το πράγμα διαφέρει...

Βασικά, δεν υπάρχει πια νόημα σε όλο αυτό... Αν κάποιες δεν ενοχλήθηκαν από το ψέμα, μπορούν, φαντάζομαι, κάλλιστα να συνεχίσουν τη σχέση τους με τη Νέλλυ ή την οποιαδήποτε Νέλλυ!

Ναι ήμουν και γω ενα απο τα άτομα που η ιστορία της με άγγιξε.

Έβαλα μάλιστα τον εαυτό μου στη θέση της και κατάλαβα ότι αν ζουσα

παρόμοια εμπειρία δεν θα κατάφερνα να σταθω στα πόδια μου. Στην πορεια

καταλαβα τι γινοταν...

Ολιβια μιλας πολυ σωστα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 357
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εγω προσωπικά δεν διεγραψα καμια φωτογραφια ουτε αλλαξα το ψευδώνυμό μου! Σιγα μη περιμενα τη Νελλυ και την Ελβιρα για να το κανω! Μολις μάθατε για την Ελβιρα παίσατε ολες απ τα συννεφα, παθατε ΣΟΚ! Αρχισατε να σβηνετε φωτο να αλλάζετε ονοματα. Ξαφνικά σκαει η βομβα για τη Νελλυ και αποφασίζετε οτι δεν πείραξε κανεναν, εχει προσφέρει στο φορουμ, εχουμε δημοκρατια, μην κρινουμε χωρις να ξερουμε κπα ! Εγω μια ερωτηση εχω!

Τι πίνετε και δεν μου δίνετε? :P :laugh: :P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια παρακατω γραφω ακριβως τα ιδια που εγραψα και στο "κακοβουλοι χρηστες"..θελω να απολοογηθω για οσα εγραψα χθες

"πραγματικα δεν ξερω τι να πω..νιωθω παρα πολυ ασχημα για τον τροπο που μιλησα και που υπερασπιστηκα την νελλυ..

πραγματικα την πιστεψα αυτην την κοπελα,κυριως γιατι ειχα την εντυπωση πως ολες αυτες οι πλασματικες ιστοριες ειναι κυριως "καινουριες" και με ημερομηνια ληξης πολυ κοντινη..δεν μπορουσα να διανοηθω οτι ενα ψεμα μπορει να κρατησει τοσο καιρο,και να κρυβεται τοσο καλα,ακομα και μεσω του διαδικτυου..

υπηρξα πολυ αφελης και αδικη με τις κοπελες που την υποψιαστηκαν,θεωρω οτι επρεπε να παρω ουδετερη σταση γιατι οπως πολυ σωστα διαβασα δεν ειχα ουτε εγω αποδειξεις για την αθωοτητα της,οποτε εκανα μεγαλη βλακεια και ηταν πολυ λαθος

ζητω συγνωμη πραγματικα

απλως οταν ειδα και την αντιδραση της και το οτι ηθελε να φυγει στεναχωρηθηκα τοσο πολυ,που επραξα με πολυ αυθορμητισμο και δεν επρεπε..

πρεπει να σεβομαστε τις πιο παλιες εδω μεσα για "κοβει καλυτερα το ματι τους" τελικα.βιαστηκα να το παιξω εξυπνη..

συγνωμη και παλι"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eπειδη ήμουν και γω μια απο αυτες που μετα τη φρανιτα αρχισα να μιλαω,

να πω οτι δεν χρειαζεται καμια συγνώμη, προσωπικα δεν δεχτηκα καμια επιθεση απο καμια. Όλες τη γνωμη τους ειπαν οπως

και γω. :) Ας τελειωσει εδω αυτη η ιστορια. Ε? τι λετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thalia7 έγραψε:

Anastacia εγραψε

θαλεια ξεφυγες!

φειδωλη δηλωση :)

δεν ειναι ωραιο να σε κρινουνε μαλλον :P

δε θα ασχοληθω με απωθημενα!

χαριτολογωντας θυμαμαι το ειχα γραψει αφου εκεινες τις μερες "εχωνες" ασυστολα σε 2-3 ποστ...

εκρινα τη ζωη σου?σε κατηγορισα για ψευτια?

δεν μπορεις να με κρινεις....δε με φτανεις!

ειμαι πολυ ψηλη!2.13!κ οποιος μπορει ας με αμφισβητησει!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κορίτσια μου εγώ γενικώς ούτε έχω ασχοληθεί,ούτε έχω σοκαριστεί,διαδικτυακά ο καθένας είναι υπεύθυνος για τις πράξεις του...

Ελενίτσα συμφωνώ απόλυτα μαζί σου,αφού το κορίτσι δεν έβλαψε κανέναν γιατι το κάνουμε Τόόόόόσο τεράστιο ΄θέμα???Απλά διαφωνώ όσον αφορά το θεμα facebook...Είναι τελείως διαφορετική κατάσταση,εκεί μπορείς ΕΣΥ να ρυθμίσεις ποιόν θα κάνεις φίλο σου κ ποιός θα έχει πρόσβαση στις φωτο σου!!!

Άντε,φτάνει πια με την καχυποψία,νομίζω χάσαμε την ουσία του πράγματος,κ η ουσία είναι TΑ ΠΑΙΔΙΑ ΜΑΣ κ τιποτα άλλο...

Ζήτω το ΜΑΜΜΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :silly: :woohoo: :silly: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bell έγραψε:

Eπειδη ήμουν και γω μια απο αυτες που μετα τη φρανιτα αρχισα να μιλαω,

να πω οτι δεν χρειαζεται καμια συγνώμη, προσωπικα δεν δεχτηκα καμια επιθεση απο καμια. Όλες τη γνωμη τους ειπαν οπως

και γω. :) Ας τελειωσει εδω αυτη η ιστορια. Ε? τι λετε?

Oχι ακομα, δεν εχω τελειωσει τον καφε μου :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

http://www.youtube.com/watch?v=pxCouwwxseA

M' αρέσει που λέτε "Αφού το κορίτσι δεν έβλαψε κανέναν..."... Καλέ πού ξέρετε μετά απ' όλα αυτά ότι ήταν κορίτσι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

yiotaki!!!! έγραψε:

ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΑΝ ΤΟ ΙΡ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ Κ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΜΕΝΕΙ

ΣΤΗ ΓΑΛΛΙΑ Η ΑΚΟΜΑ Κ ΣΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ..ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΗΣ...

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΝΑ ΣΕΒΟΜΑΣΤΕ

Κ ΝΑ ΜΗΝ ΚΡΙΝΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΤΗΣ.

ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ!!!!!

«Δε συμφωνώ ούτε με μια λέξη από όλα όσα λες, αλλά θα υπερασπίζω -ακόμα και με το τίμημα της ζωής μου- το δικαίωμά σου ελεύθερα να λες αυτά που πρεσβεύεις».

Βολταίρος

Ο καθένας έχει το δικαίωμα της γνώμης του.

Παρ΄όλα αυτά, όπως και στον πραγματικό κόσμο, έτσι και σε ένα φόρουμ, εκφράζονται απόψεις και γνώμες και όλοι θα πρέπει να'μαστε έτοιμοι να δεχτούμε και κριτική και αντίθετες γνώμες. Ποιες είμαστε δηλαδή που δε δεχόμαστε κριτική;;; Δεν κατάλαβα!!!

Υπάρχει πάντα το δικαίωμα του διαλόγου και της έκφρασης αντίθετης γνώμης. Το ιδανικό βέβαια θα ήταν να γίνεται κόσμια.

Και εννοείται πως η γνώμη που σχηματίζεται για την κάθε μια μας εδώ μέσα, διαμορφώνεται από τα λεγόμενά της κι όχι από το πόσο όμορφη είναι στις φωτογραφίες ή το πόσο όμορφα είναι τα μωρά της, αν έχει.

Το αν κάποιοι έχουν έρθει σ'αυτό το φόρουμ για να με φλομώσουν στο ψέμα δε με αφήνει παγερά αδιάφορη, γιατί όπως είπε και κάποια κοπέλα νωρίτερα, είμαστε (τουλάχιστον οι περισσότερες από μας νομίζω) σ' αυτό το φόρουμ για συγκεκριμένο λόγο και τα όσα γράφονται εδώ μέσα επηρεάζουν, λίγο ή πολύ.

Και επειδή ήμουν μια από τις κοπέλες που αναζητήσαμε την hope στα μαιευτήρια, να διευκρινίσω κάτι: δε νιώθω ούτε άσχημα, ούτε εξαπατημένη, ούτε ηλίθια, ούτε τίποτα...εντάξει, μπορεί να 'ταν λίγο τραβηγμένο ή παρορμητικό, πάντως εγώ έκανα αυτό που πίστευα σωστό για έναν συνάνθρωπό μου και γενικά είμαι καλοπροαίρετη με όλους και όλες και θετικά προδιαθετημένη μέχρι αποδείξεως του αντιθέτου.

Εγώ νιώθω πολύ καλά με τον εαυτό μου και δεν έχω να μετανιώσω για τίποτα από όσα έχω κάνει και πει σ'αυτό το φόρουμ.

Τέλος, οφείλω να πω ότι νιώθω πολύ τυχερή που είμαι μέλος σε αυτό το φόρουμ, στο mammyland ΜΑΣ (όλων μας είναι, όχι της κάθε μίας ξεχωριστά, με την έννοια ότι έχει φτιαχτεί για γυναίκες σαν όλες μας).

Μια τέτοια κοινότητα έχει περισσότερα καλά να δώσει από τα στραβά που μπορεί να προκύψουν κι εγώ συνηθίζω στη ζωή μου να κρατάω μόνο τα καλά..

Αν συμφωνείτε μαζί μου, τότε είναι καιρός να πέσουν οι τόνοι, να αφήσουμε τις προσωπικές επιθέσεις (που μοιάζουν πιο πολύ με άμυνα παρά με επίθεση), να αναγνωρίσουμε τα λάθη μας όπου υπάρχουν, να μην ντραπούμε να ζητήσουμε συγγνώμη όπου χρειάζεται και να πάμε παρακάτω!

Στο κάτω κάτω, δεν ήρθε και το τέλος του κόσμου αν η Νέλλυ ήταν τελικά κουνέλι!

Είμαι σίγουρη ότι υπάρχουν πολλά ακόμα κουνέλια -έτσι είναι το ίντερνετ καλώς ή κακώς!

Δόξα τω Θεώ, υπάρχουν στο mammyland ένα σωρό άλλα μέλη που είναι αποδεδειγμένα αλήθινά.

Αυτά από μένα, πάντα με πολλή αγάπη..

η θεία crazy :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mummydaki μου :kiss:

κι εδώ όμως μπορείς να επιλέξεις αν θα δεχθείς μια

"φιλία" ή όχι.

πω πω ... τελικά τι είμαστε οι γυναίκες...

κοιτάμε η μία να βγάλει το μάτι της άλλης!

και μη μου πείτε πως δε συμβαίνει αυτό

τις τελευταίες μέρες εδώ μέσααααα....

αν ναι, ίσως δε θα βλέπετε καλά :P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastacia εγραψε

δε θα ασχοληθω με απωθημενα!

χαριτολογωντας θυμαμαι το ειχα γραψει αφου εκεινες τις μερες "εχωνες" ασυστολα σε 2-3 ποστ...

εκρινα τη ζωη σου?σε κατηγορισα για ψευτια?

δεν μπορεις να με κρινεις....δε με φτανεις!

ειμαι πολυ ψηλη!2.13!κ οποιος μπορει ας με αμφισβητησει!!

κοψε κατι! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mamoli έγραψε:

M' αρέσει που λέτε "Αφού το κορίτσι δεν έβλαψε κανέναν..."... Καλέ πού ξέρετε μετά απ' όλα αυτά ότι ήταν κορίτσι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΗΜΗΤΡΟΥΛΑΑΑΑΑ!!! Είσαι όλα τα λεφτα και σολάρεις σήμερα!!!! Φτιάξε μου τη μέρα!!!!!

Φανταστείτε να είναι η αποβολή της ψεύτικη. Νομίζω εδώ που φτάσαμε έχω το δικαίωμα να το σκεφτώ. Πόσες κοπέλες στεναχωρέθηκαν (και εγώ μεσα σε αυτές παρόλο που είχα τις αμφιβολίες μου για την ειλικρίνια αυτού του ατόμου). Σίγουρα κάποια κοπέλα που έχει βιώσει την απώλεια, πονάει ξανά μαζί με τον πόνο της. Αυτό το βρίσκω άδικο.

Κάποια κοπέλα είχε γράψει ότι στο Παρεντς υπήρχε άτομο που είχε γίνει ιδιαίτερα αγαπητό, είχε δώσει στοιχεία και παρόλα αυτά δούλευε κανονικότατα τα μέλη. Όλο δράματα είχε και έκανε τα κορίτσια εκεί να κλαίνε.

Προσωπικά εμένα δεν είναι η καλύτερή μου να τρωω κουτόχορτο!!! Και προφανώς η Νέλη αυτό μας τάιζε τόσο καιρό. Θα απαντήσει άραγε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να πω και κάτι ακόμα, σίγουρα δεν μας ενδειαφέρει αν το

"κορίτσί" είναι κορίτσι όντως ή αν ζει στο φεγγάρι ή όπου

αλλού θέλει όμως μας ενδειαφέρει ότι εδώ ανταλλάζουμε εμπειρίες

(αληθινές) και ανοίγουμε τις ψυχές μας (αληθινά), για την ανωνυμία

μας έχουμε ξαναλέω τα ψευδόνυμα.

Επίσης δεν περιμέναμε να βρούμε στο συγκεκριμένο φόρουμ έναν ψεύτικο

λογαριασμό για να προσέχουμε πως κοινούμαστε και τι ανεβάζει η καθεμιά

απο εμάς στο net.

Όμως λέω το εξής (για να μην κράζουμε όλες την κοπέλα) ας βγει μόνη της

σε ένα ποστάκι δικό της να πει την άποψή της...

και δεν λέω να απολογηθεί (γιατί αυτό θα σχολιάσουν πολλές κοπέλες)

απλά να μας διαλευκάνει μόνη της λίγο την υπόθεσει που πραγματικά

αυτήν θα έπρεπε να απασχολεί πιο πολύ κι όχι τις υπόλοιπες!

Όχι, για να μην την κράζουμε (ή υπερασπιζόμαστε) μόνες μας δλδ!

Να δούμε αν το fake ήταν fake ή αν είχε τους λόγους της να είναι

fake....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thalia7 έγραψε:

Anastacia εγραψε

δε θα ασχοληθω με απωθημενα!

χαριτολογωντας θυμαμαι το ειχα γραψει αφου εκεινες τις μερες "εχωνες" ασυστολα σε 2-3 ποστ...

εκρινα τη ζωη σου?σε κατηγορισα για ψευτια?

δεν μπορεις να με κρινεις....δε με φτανεις!

ειμαι πολυ ψηλη!2.13!κ οποιος μπορει ας με αμφισβητησει!!

κοψε κατι! :laugh:

Αντε για σενα θα κοψω και...10 ποντακια! :) :laugh:

Αλλα ουτε χιλιοστο παραπανω!!!2.03! ;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΣ ΞΑΝΑΓΡΑΨΩ Κ ΓΩ .....

ΝΑ ΠΩ ΚΑΤΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ...

ΔΕΝ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΟΥΝ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΚΑΜΙΑΣ ΣΑΣ!!!!!

ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΑΣ ΝΑ ΔΕΙΛΩΣΕΤΕ ΟΤΙ ΘΕΛΕΤΕ!!!!!!!!

ΣΤΟ ΔΙΑΔΥΚΤΙΟ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΦΙΛΙΕΣ!!!!!

1 ΕΧΩ Κ ΜΕ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΕ Κ ΒΟΗΘΗΣΕ ΟΤΑΝ ΓΕΝΝΗΣΑ!!!!!!

ΑΠΟ ΕΚΕΙ Κ ΠΕΡΑ ΟΤΙ ΠΟΣΤ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΘΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ.......

ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΔΕΝ ΑΣΧΟΛΟΥΜΕ!!!!!!

.

9 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ ΕΙΝΑΙ Η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΑΣΦΑΛΟΥΣ ΙΝΤΕΡΝΕΤ Κ ΠΩΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ

ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ........

ΕΠΡΕΠΕ ΕΙΔΗ ΝΑ ΞΕΡΑΤΕ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΣΤΕ ΜΕ ΤΟ ΝΑ ΜΗΝ ΔΙΝΕΤΕ ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ Κ ΝΑ ΑΝΕΒΑΖΕΤΕ ΦΩΤΟ........

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΦΙΛΗ ΜΟΥ Η ΝΕΛΛΥ Κ ΔΕΝ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ...

Κ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ?????

ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΠΟΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΕΧΟΥΝΕ ΠΕΙ ΜΙΚΡΟΨΕΜΜΑΤΑΚΙΑ Η Κ ΜΕΓΑΛΑ ΜΕΣΑ

ΣΤΑ ΔΙΑΔΟΡΑ ΠΟΣΤ...

Κ ΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙ??

ΘΑ ΛΕΜΕ ΑΧ ΕΣΥ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΛΕΣ ΨΕΜΜΑΤΑ ΑΡΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΚΟΒΟΥΛΟΣ ΧΡΗΣΤΗΣ??

ΠΑΝΤΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΟΥΜΕ ΑΚΟΜΑ Κ ΣΤΑ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΣΥΝΑΝΤΗΘΕΙ ΜΕΣΑ

ΑΠΟ ΕΔΩ...ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΚΡΙΒΕΙ Ο ΚΑΘΕ ΕΝΑΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν θέλω να σας στεναχωρήσω, αλλά ότι και να γράψει η Hope, καμία σας δεν θα πειστεί... Συνήθως τα άτομα που είναι ψεύτικα επιστρέφουν με έναν αποχαιρετηστήριο λόγο και μετά εξαφανίζονται, αφήνοντας τους υπόλοιπους στα μαύρα σκοτάδια της απορίας...

Αν μιλάμε πραγματικά για ένα άτομο που επί τόσους μήνες έπλεξε ολόκληρο μύθο γύρω από το όνομά του, τότε καταλαβαίνετε πως το να γράψει ένα επεξηγηματικό κείμενο είναι απλά παιχνιδάκι...

Στα υπέρ της υπόθεσης είναι ότι όντως ποτέ δεν έβρισε/ενόχλησε καμία εδώ μέσα... Η υπόθεση, βέβαια, μου θυμίζει λίγο τα θύματα που ερωτεύονται τους απαγωγείς τους... Δηλαδή ναι μεν ο απαγωγέας σε πήρε από την οικογένειά σου και ζήτησε λύτρα, αλλά επειδή σου φέρθηκε γλυκά, εσύ τον ερωτεύτηκες...

Σύνδρομο Στοκχόλμης ονομάζεται αυτό... Εμείς βέβαια έχουμε σύνδρομο.... Παρισιού!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastacia έγραψε:

thalia7 έγραψε:

Αντε για σενα θα κοψω και...10 ποντακια! :) :laugh:

Αλλα ουτε χιλιοστο παραπανω!!!2.03! ;):)[/quote:3a6u74vu]

looooooool :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν γινεται να ληξει καποιος το θεμα εδω? διαβαζω διαφορα απο χτες και απο οτι καταλαβαινω ο καθενας κραταει για τον εαυτο του οτι θελει και καλα κανει. υπαρχουν τοσα θεματα που μπορουμε να μιλησουμε, να βοηθησουμε και ειμαστε ολοι εδω και ερχομαστε γυρω-γυρω-γυρω. ζαλαδα ρε κοριτσια ζαλαδα. αβυσσος η ψυχη του ανθρωπου....τωρα θα το μαθουμε? ας κλειδωσει η Λενα το θεμα και ας παμε παρακατω. ας ασχοληθουμε με το αντικειμενο του φορουμ, για αυτο που οι περισσοτερες γιναμε μελη.

ΚΑΛΗ ΚΑΡΔΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ;;;Η ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΝΤΩΣ ΠΟΛΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΨΗΛΗ!!!ΑΛΗΘΕΙΑ!!!!ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΓΙΣΤΟΡΥΛΗΗΗΗΗ(ΞΕΡΕΙΣ ΕΣΥ!!!) :laugh: :blush::P:P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ουφ! Βαρέθηκα!!! Πάρα πολύ όμως!!! Λοιπόν τρία πραγματάκια:

Συμφωνώ με Mamoli. Ναι δεν έβρισε κανέναν λέγοντας ψέμματα. Με την πονεμένη και τόσο κατατρεγμένη ιστορία της όμως μας "εκμεταλλεύτηκε" συναισθηματικά. Άλλες έτρεχαν να τη βρουν, υπήρξε η ιδέα να συγκεντρωθούν χρήματα κλπ. Άσε που η αποβολή της, αν τελικά συνέβη, τρόμαξε πάρα πολλές έγκυες και στενοχώρησε όσες βίωναν κάτι αντίστοιχο τότε (το κλάμα που έριξα μόνο!)

Δημητρούλα, μόλις μάθεις τι πίνουν θα μου δώσεις και μένα?

Crazy, τέλειο αυτό με το κουνέλι (το θυμάμαι από τότε που την ψάχνατε στα μαιευτήρια!

Και επειδή έχουμε δημοκρατία και λέμε ότι θέλουμε να σας πληροφορήσω ότι το βράδυ θα δεξιωθώ τον Κάρολο της Αγγλίας στην έπαυλη των 78 δωματίων που έχω. Φεύγω τώρα, έχω δουλειές. Άσε που από το πρωί αυτή η Τζολί με έχει ταράξει στα τηλέφωνα :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...