Μετάβαση σε περιεχόμενο

Διευκρινήσεις όσων αφορά τους fake λογαριασμούς!


lena

Recommended Posts

Ύστερα απ' όλα όσα ειπώθηκαν για τον συγκεκριμένο λογαριασμό της hope_89 και τις επανειλημένες αιτήσεις σας για ψάξιμο του λογαριασμού, είχα την υποχρέωση να ψάξω τί συμβαίνει με το συγκεκριμένο λογαριασμό.

Σήμερα λοιπόν μπήκα στο συγκεκριμένο post της Hope_89 στο οποίο ανέφερε οτι ήταν στην Γαλλία, και πήρα το ip . Είδα λοιπόν προς έκπληξη μεγάλη οτι το ip δεν ήταν απο Γαλλία αλλά απο Αθήνα.... :blink:

Τώρα γιατί η Νέλλυ μας είπε ένα τέτοιο ψέμα....αυτό δεν μπορώ να το ξέρω...το μόνο που ξέρω σίγουρα είναι οτι δεν ήταν στην Γαλλία. Τα συμπεράσματα δικά σας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 357
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Εγώ λυπάμαι γιατί βρέθηκαν κάποια κορίτσια που είχαν όλη την καλή θέληση να βοηθήσουν, έψαχναν να δουν που γεννάει.. αν γέννησε τελικά και δεν είναι και αυτό ένα από τα ψέμματα της/του...Και λυπάμαι γιατί πίστεψα πολύ σε αυτό το άτομο, ενώ ήμουν έγκυος μ'έβαλε σε μια ψυχολογία περίεργη τύπου οι γονείς μας δεν μας μιλάνε, μας έκαναν πέρα λόγω απόφασης να κρατήσουμε το μωρό , κ.ο.κ. .. Κρίμα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορεί το ψέμα να αφορά μόνο αυτό....δηλαδή το ότι έφυγε και πήγε στην Γαλλία. Και όλα τ' άλλα να είναι αλήθεια....αλλά προσωπικά με χάλασε όταν το είδα...

Πιθάνόν να το είπε αυτό, ίσως για να αποφύγει τις όποιες συναντήσεις μεταξύ των μελών....Μπορεί όντως να μην θέλει να την δεί κανείς ...ξέρω και γώ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενα μου και εγω αυτο πιστευω αλλα πλεον δεν μπορούμε να είμαστε σίγουρες! Επίσης λογω αυτου του ψέματος ακολούθησαν και άλλα! Μπράβο σου πάντως που μας βοήθησες! Είσαι πρώτη! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λενάκι δεν το γνωρίζω!! Αλλά και πάλι, αν δεν ήθελε δεν την υποχρέωνε κανείς να μας συναντήσει! Εμείς με όλη μας την καλή διάθεση το κάναμε τότε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lena έγραψε:

Μπορεί το ψέμα να αφορά μόνο αυτό....δηλαδή το ότι έφυγε και πήγε στην Γαλλία. Και όλα τ' άλλα να είναι αλήθεια....αλλά προσωπικά με χάλασε όταν το είδα...

Πιθάνόν να το είπε αυτό, ίσως για να αποφύγει τις όποιες συναντήσεις μεταξύ των μελών....Μπορεί όντως να μην θέλει να την δεί κανείς ...ξέρω και γώ...

Μπορεί το ένα, μπορεί το άλλο... Αυτά τα μπορεί είναι που φέρνουν ανακατωσούρες στα fora... Αποδείχτηκε φάουλ έστω και σε ένα (βασικό) θέμα και αυτό είναι που μετράει...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχεις δίκιο Ντάλια. Άν δεν ήθελε να βγεί απλώς δεν θα έβγαινε...είναι πιο απλό αυτό απο το να κάτσεις να σκεφτείς και να γράψεις μια ιστορία για την Γαλλία... Τα εύκολα τα έκανε δύσκολα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τωρα πως σας φαινονται ολα αυτα συνεχιζεται να πιστευεται οτι η ιφιγενεια και η φρανιτα ειναι κομπλεξικες, κατωτερες και ζηλευουν τη ζωη τον αλλων; ειπατε σκληρα λογια και οφειλεται μια συγνωμη νομιζω!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

egw apla tha elega...na min krinoume kanenas-kanenan!afiste na dei ti ekane-to gegonos pou vrike h lena kai apo ekei kai pera ase pei tin apopsi ths.

to mono pou mporoume na poume einai oti htan ena lathos.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια, εγώ με τη Νέλλυ συνομιλούσα στο messeger.

παλιότερα είχα κι εγώ ένα κόλλημα να ψάχνω τις ip

(όχι εδώ, αλλά σε άλλα site, chatrooms κλπ) και μου έβγαζε

άλλα αντί άλλων...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λένα ευχαριστώ για τη διερεύνηση!

Τόσες μέρες δεν έχω μιλήσει γιατί περίμενα αυτό ακριβώς: στοιχεία.

Η φυγή και η απαξίωση και η δήλωση "θίχθηκα και φεύγω" μόνο αθωότητα δε μου έδειχναν... από την αρχή...

Και τελικά οι όποιες αμφιβολίες είχα από καιρό και για δικούς μου λόγους, επιβεβαιώθηκαν σε ένα βαθμό...

Τώρα λοιπόν που έχουμε στοιχεία που δείχνουν ότι το συγκεκριμένο άτομο έλεγε ψέμματα κατά συρροή (σε τι βαθμό δε μπορώ να το ξέρω), καλώ (και νομίζω εκπροσωπώ πολλές κοπέλες από το φόρουμ) την Hope_89 να έρθει σε μία συνάντηση και να μας αποδείξει τα όσα έχει πει όλον αυτόν τον καιρό (εντάξει, το ότι ήταν Γαλλία προφανώς δεν αποδεικνύεται, αφού δεν ήταν) ή να βγει ντόμπρα και να πει: σας δούλευα κορίτσια!

Νομίζω πως το χρωστάς σε όλες όσες σε θεωρούσαν μέχρι χτες φίλη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elenitsa_2 έγραψε:

κορίτσια, εγώ με τη Νέλλυ συνομιλούσα στο messeger.

παλιότερα είχα κι εγώ ένα κόλλημα να ψάχνω τις ip

(όχι εδώ, αλλά σε άλλα site, chatrooms κλπ) και μου έβγαζε

άλλα αντί άλλων...

Τι σχεση εχει η ip του τσατ! καμια σχεση! Ωρες ειναι να αμφισβητείτε και τη Λενα τωρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουλα εμενα δεν με ενδιαφερει η νελλυ την αποψη μου την ξερετε απο την αρχη για την γαλλια δεν το εφαγα, χωρις στοιχεια δεν μιλαγα απλα, οταν βγηκαν και εγραψαν η ιφιγενεια η μπελ και η φρανιτα ηταν δικαιωμα τους, οσες θελαν ας το πιστευαν οσες παλι οχι, μετα ομως ακουστηκαν σκληρα λογια, οτι αλλες επρεπε να εφευγαν απο το σαιτ, οτι δεν εχουν ζωη, οτι ζηλευουν την νελλυ και ειναι κατωτερες, και παλι δεν μιλησα οσο και αν κρατιομουν και με κραταγατε, προσωπικα οτι και να πει η νελλυ γιατι να την πιστεψω δεν ειπε απλα οτι παει στη γαλλια, ειπε οτι θα παει και διακοπες μετα στη γαλλια να την γνωρισει καλυτερα, οτι θα παει στη disneyland ακολουθησαν πολλα ψεματα!! εμενα με ενδιαφερει αυτες που ενω δεν ηταν σιγουρες αν η νελλυ λεει αληθεια η οχι προσβαλαν τις συγκεκριμενες κοπελες με πολυ ασχημο τροπο, και θα ηθελα να δω αν εχουν το ιδιο θαρρος οπως προσβαλαν να ζητησουν και συγνωμη γιατι εγω προσωπικα θα το ειχα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

athena mou...http://el.wikipedia.org/wiki/%CE%94%CE% ... 3%CE%B7_IP

με απλα λογια ειναι η ταυτοτητα μας στο ιντερνετ...κατι τετοιο...

σχετικα με το αλλο θεμα εχω μεινει παλι αφωνη...οχι για τους fake users αυτο ειναι μεσα στην ζωη αλλα γιατι πρεπει εξαιτιας αυτων να φτανουμε σε τετοια σημεια....

ΝΟΜΙΖΩ ΤΩΡΑ ΜΙΛΗΣΑΝ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ...αρα ας ¨"δωσουμε τα χερια"και ας αρχισουμε να λεμε παλι...για πελαργους μπιμπερο κτλ... :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marianda έγραψε:

ρουλα εμενα δεν με ενδιαφερει η νελλυ την αποψη μου την ξερετε απο την αρχη για την γαλλια δεν το εφαγα, χωρις στοιχεια δεν μιλαγα απλα, οταν βγηκαν και εγραψαν η ιφιγενεια η μπελ και η φρανιτα ηταν δικαιωμα τους, οσες θελαν ας το πιστευαν οσες παλι οχι, μετα ομως ακουστηκαν σκληρα λογια, οτι αλλες επρεπε να εφευγαν απο το σαιτ, οτι δεν εχουν ζωη, οτι ζηλευουν την νελλυ και ειναι κατωτερες, και παλι δεν μιλησα οσο και αν κρατιομουν και με κραταγατε, προσωπικα οτι και να πει η νελλυ γιατι να την πιστεψω δεν ειπε απλα οτι παει στη γαλλια, ειπε οτι θα παει και διακοπες μετα στη γαλλια να την γνωρισει καλυτερα, οτι θα παει στη disneyland ακολουθησαν πολλα ψεματα!! εμενα με ενδιαφερει αυτες που ενω δεν ηταν σιγουρες αν η νελλυ λεει αληθεια η οχι προσβαλαν τις συγκεκριμενες κοπελες με πολυ ασχημο τροπο, και θα ηθελα να δω αν εχουν το ιδιο θαρρος οπως προσβαλαν να ζητησουν και συγνωμη γιατι εγω προσωπικα θα το ειχα!

Μαρίτσα μου συμφωνώ απόλυτα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...