Μετάβαση σε περιεχόμενο

Διευκρινήσεις όσων αφορά τους fake λογαριασμούς!


lena

Recommended Posts

apis έγραψε:

dimitroula29 έγραψε:

O καλος μου -που ονειρο της ζωης του ειναι να γινει χακερ :P εχει αλλαξει πολλες φορες την ip μας Αν καποιος ηξερε θα μπορουσε να φανει οτι ποσταρει απο Βενεζουελα γαλλια και τρεχα γυρευε

Αν η Λενα ψαξει κατα καιρους την ip μου θα εκπλαγει :silly:

Η Φρανιτα γιατι φευγει;; Και εδωσε αφορμη να ξεμπροστιαστει ο δρακος και ξεπαρεου;;;[/quote:188yxsls]

Ε νομιζω θα ηταν χαζη να ειναι Γαλλια και να μπαίνει μεσω Ελλάδας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 357
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

pisteuw oti den prepei na anakateuomate me to ip ....den kserounme .

h lena einai aythn pou mporei na pei me sigouria ti shmbenei kai to eipai .

oso anakateuomaste me diafores plirofories mperdeuoume ta upolipa meli pou den exoun idea ti einai prota apo auto to ip .

apo thn stigmh pou to egrapse etsi h lena auto isxiei ....telos .

pisteuw oti enas anthropos pou einai ikanos na allaksei to ip den tha empene sthn fash na koroideuei kai na fantasionete epi 9 mhnes !!!!

h dioksh hlektronikou egklimatos bazizete sto ip ....emeis den exoume gnoseis an alazei kai kathe pote kai ti ginete .

mono h lena pou kserei ti server exei kai posa mporei na dei .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Franita έγραψε:

.....μαλιστα σε προσωπικο μηνυμα μου ειπωθηκε οτι δεν ειμαι νορμαλ εγω γιατι εγραφα για τη σοβαρη καταθλιψη στην εγκυμοσυνη και καποια αλλα τετοια χαριτωμενα...

αυτο ειναι για μενα πολυ χειροτερο απο τα αλλα που συμβαινουν...χτυπημα κατω απο τη ζωνη,κακοηθεια θα ελεγα και δεν περιμανα οτι καποιος θα χαρακτηριστει με βαση αυτο ιδιαιτερα σε φορουμ για μητερες...αλλα,"απ'ολα εχει ο μπαχτσες" τελικα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Anastacia εγραψε

...Εγω οτι ειχα να πω το ειπα στο φορουμ!Αλλα οχι κ να μας κατηγορησει η Φρανιτα πως της επιτεθηκαμε κ κριναμε τη ζωη της!Αντιθετως της ειπα πως κανενας δεν εχει λογο να κρινει κ να ψαξει κανεναν

Ελα ρε Αναστασια τωρα,τι μας λες :laugh:

εσυ ησουν τουλαχιστον η μια κ μοναδικη που εκρινες καποτε εμενα,λες κ με ηξερες προσωπικα! :blink:

λεγοντας οτι ειμαι παντα με τον ΅καλο τον λογο΅ ειρωνικα εννοειτε τοτε στο ποστ με τις θηλαζουσες κ θηλαζα κιολας!

ουτε σου ειχα δωσει δικαιωμα,ουτε κ αφορμη να μου μιλησεις,ποσο μαλλον ετσι ;)

παντως επειδη με ενδιαφερει η υστεροφημια κ η γνωμη που σχηματιζουν οι αλλοι για μενα,το τυπωσα :)κ ηρθε η καταλληλη στιγμη να το εκφρασω,γιατι τοτε λογω της εγκυμοσυνης σου ,δεν ηθελα να απαντησω,οπως αρμοζε ;)

γι αυτο λοιπον δεν αξιζει να μιλας παραπανω για κρισεις κ εκτιμησεις

:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΑΝ ΤΟ ΙΡ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ Κ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΜΕΝΕΙ

ΣΤΗ ΓΑΛΛΙΑ Η ΑΚΟΜΑ Κ ΣΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ..ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΗΣ...

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΝΑ ΣΕΒΟΜΑΣΤΕ

Κ ΝΑ ΜΗΝ ΚΡΙΝΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΤΗΣ.

ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα συμφωνήσω με την annamaria.b παραπάνω οτι πρέπει πάντα να είμαστε υποψιασμένες στο internet( και για αυτό να μην δίνουμε πολλά πολλα προσωπικά στοιχεια) οτι ακόμα και οι μισοι σε ένα forum μπορει να είναι fake σε μικρό ή μεγαλύτερο βαθμό.Το κακό είναι οτι σε ένα "παρεάκι" όπως το mammy δεν φαντάζεσαι οτι κάποιος τελείως άσχετος θα έβρισκε θέματα που να τον "διασκεδάσουν" και να ενδιαφερθεί να λάβει μέρος.

Είναι κρίμα πάντως να έχει δημιουργηθει ένα τετοιο κλίμα εδώ έχουμε τόσα όμορφα πράγματα (και πιο σοβαρά) να ασχοληθούμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

yiotaki!!!! έγραψε:

ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΑΝ ΤΟ ΙΡ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ Κ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΜΕΝΕΙ

ΣΤΗ ΓΑΛΛΙΑ Η ΑΚΟΜΑ Κ ΣΤΟ ΦΕΓΓΑΡΙ..ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΤΗΣ...

ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ ΕΙΝΑΙ ΠΙΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΝΑ ΜΑΘΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΝΑ ΣΕΒΟΜΑΣΤΕ

Κ ΝΑ ΜΗΝ ΚΡΙΝΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΓΡΑΦΕΙ ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΤΗΣ.

ΟΧΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ Κ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ!!!!!

AKRIVWS SIMFWNW APOLYTA!!!EFOSON AYTH H KOPELA DEN SAS EVLAPSE KAI DEN SAS KATHGORHSE POTE!!!TII SAS NOIAZEI AN MENEI ATHINA,TOUMPAI,VOREIO POLO????DIKAIWMA MAS EINAI NA LEME OTI EMEIS THELOUME!!!DEN PERNAME APO ANAKRISH!!!DEN THEWREITE POINIKO ADIKHMA ENA TETOIO PSEMA!!!!!!MPOREI NA ITHELE NA LEEI PSEMATA...DIKAIWMA THS!!!!!!ELEOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS!!!

EXOUME XASEI THN AKSIA AYTOY TOU FORUM!!!!!!!!!

AN DEN GOUSTARETE KAPOIES APLA MHN ASXOLEISTE!!!KAI MHN THS MILATE!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!! πραγματικα το θεωρω αστειο ολο αυτο που γινεται ..δεν το χωρα το μυαλο μου..μα καλε γιατι τσακωνεστε??ολες μεταξυ μας στην ουσια ξενες ειμαστε..ας μηνεπηρεαζομαστε απο ολες αυτες τις βλακειες..ας κραταμε μονο τα ομορφα, που ειναι κ πολλα , αυτου του σαιτ..κ ασ μην δινουμε σημασια στα υπολοιπα..μια παρειτσα ειμαστε..σιγα τωρα μην αγχωθουμε που υπαρχουν κ καποιοι ψευτες..κανεις δεν ξερει με σιγουρια για κανεναν τιποτα..εκτος απ' οσους γνωριζονται απο κοντα βεβαια..

ελατεεεεεεε..ηρεμηστε....

διαδικτυο ειναι...αντε να βγαλεις ακρη..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AthinaK έγραψε:

Η Φρανίτα μίλησε και το ξεκίνησε. Στην πορεία πολλές κοπέλες έδειξαν να έχουν την ίδια γνώμη. Αναστασία, μη μένεις στα εισαγωγικά. Προσπάθησε να δεις το νόημα των όσων γράφει. Γιατί θυμώνεις μαζί της ακόμα και τώρα; Για το ψέμα που αποκαλύφθηκε δεν έχεις να πεις; Για την Νέλη που μεχρι χτες υποστηριζε οτι μένει Γαλλία...;

Αθηνα τα εισαγωγικα εχουν σημασια γτ η φρανιτα με κατηγορησε πως εκρινα οτι η ζωη της δεν ειναι νορμαλ!!!!εγω χρησιμοποιωντας τα ηθελα να της πω να μην κατακρινει εκεινη κατι ως νορμαλ κ ξενορμαλ! ;)

Για την ιστορια της Νελλυ ειχα σκοπο να απαντησω οταν επαιρνα σαφη απαντηση απο τη Λενα!

Παντως μ'αρεσει(κ δεν αναφερομαι πια στην Αθηνα) που ξαφνικα οι δικαιωμενες λαβαροκρατουσες ψαχνουν εμας τις υπολοιπες για να μας κατεβασουν απ'το ροζ συννεφακι μας κ να μας λιανισουν μετα σταυρων κ λαβαρων!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: B)B)B)

Εγω αυτα που υποστηριζα θα υποστηριζω ακομα κ αν η Νελλυ μας εχει τιγκαρει στο ψεμμα!!!και θα τα γραψω εντονα μπας κ τα διαβασουν οσοι ενδιαφερονται για τη γνωμη μου Κ ΟΣΟΙ ΑΝΑΦΕΡΟΝΤΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ!!

Η ΝΕΛΛΥ ΔΕΝ ΠΕΙΡAΞE POTE KANENAN.

ΑΝΤΙΘΕΤΩΣ ΕΔΙΝΕ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ Κ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΤΗΣ ΣΕ ΠΑΛΙΑ ΑΛΛΑ Κ ΝΕΑ ΜΕΛΗ.

ΑΠΑΝΤΟΥΣΕ,ΣΧΟΛΙΑΖΕ,ΕΔΙΝΕ ΑΞΙΑ ΣΤΑ ΠΟΣΤ ΑΛΛΩΝ!

Γι'αυτο τη στηριξα κ γι'αυτο θα στηριζω παντα στη ζωη μου ατομα σαν την Νελλυ ή την "Νελλυ"!!!

Καλως ή κακως αυτη ειμαι κ ΑΥΤΗ ΘΑ ΕΙΜΑΙ!!!

Θα καιω καρβουνο(ωραια εκφραση!) κ θα βγαζω ροζ καπνους!!!

Στην Ελλαδα εχουμε μαθει να μουτζωνουμε,να βριζουμε,να ειμαστε καχυποπτοι,να πεταμε τα σκουπιδια μας στην αυλη του γειτονα ενω το σπιτι μας ζεχνει,να ψηφιζουμε χωρις κριση...Ο καταλογος ειναι ατελειωτος!!!

Γι'αυτο δε θα χειροκροτησω κανενα τσακαλακι που κ καλα "αποκαλυψε" μια ψευτικη αληθεια ή ενα αληθινο ψεμμα!

Θα χειροκροτησω τα ευχαριστα κ χρησιμα ποστ που ανεβαζουν το χωριο αυτο!

Θα χειροκροτησω τις τεκμηριωμενες απαντησεις!

Κ κλεινοντας...Ξανα αναφερομαι στην Αθηνα...

Το ευχαριστο κλιμα θα επιστρεψει αλλα η αθωοτητα,το χιουμορ κ ο αυθορμητισμός (τουλαχιστον ο δικος μου) δυσκολα θα επιστρεψει σε κοινη θεα!!!!!Δεν υπαρχει λογος αλλωστε!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν και μου είχε κάνει εντύπωση η 2η εγκυμοσύνη και η αποβολή, δεν έδωσα σημασία..Ελεγα μπορεί και να συμβεί.. :dry::dry: Εξάλλου, δεν παρακολουθούσα στενά την ιστορία της για να δω αν υπάρχουν κενά και αντιφάσεις..Πάντως η αλήθεια είναι ότι δεν εξεπλάγην κιόλας...Εμένα δε με ενδιαφέρει που μένει..ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΟΤΙ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΕΔΩ ΔΟΥΛΕΥΕ ΤΟΣΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ...Κι αν δεν ήθελε πολλά πολλά, δε θα ήταν τόσο ενεργό μέλος...

Με τη Franita μιλούσαμε κυρίως όταν ήμασταν και οι δύο έγκυες..Και μου φαινόταν αξιόλογος άνθρωπος..Και γιατί την κατηγορείτε;;;Επειδή δε δίστασε να ξεμπροστιάσει κάποια που μας έχει αραδιάσει τόσα ψέματα;;;; :angry::angry:

Ευτυχώς που επενέβη η Λένα και βούλωσε τα στόματα με αποδείξεις....

Να τη χαίρεστε λοιπόν τη φίλη σας τη Νέλλυ αφού δε σας ενοχλεί να σας αραδιάαζει τόσα ψέματα!!!!!

Και εμείς οι "κακές" να ασχοληθούμε επιτέλους με θέματα που αφορούν τα παιδιά μας..Άντε γιατί γίναμε κωλος με όλα αυτά τον τελευταίο καιρό... :angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα!

Ξεκινώ με τι θέμα της ip... Μην την αμφισβητείτε, ακόμα και ένα απλό blog να έχεις, υπάρχει τρόπος να δεις από πού σου άφησε κάποιος ένα σχόλιο... Ακόμα και αν αλλάξει 200 μέρη, θα φανούν και τα 200.

Πάμε και στο θέμα της Hope... Προσωπικά, ενώ την ήξερα (ήταν τόσο ενεργό μέλος που την έμαθα... από την πρώτη μέρα που έγινα μέλος), ποτέ δεν πείστηκα για το προσωπικό της στόρυ, οπότε ποτέ δεν σχολίασα κάτι σε θέμα της. Μπαίνοντας στο internet από τα 15 μου (11 χρόνια τώρα) και έχοντας ασχοληθεί με ουκ ολίγα fora, sites κτλ, ε ας πούμε ότι... "κόβει το μάτι μου".

Η μόνη επαφή που είχα με το μέλος αυτό, ήταν όταν σας αποκάλυψα τη μη γνησιότητα του μέλους elvira_mpempa. Μου έστειλε αμέσως προσωπικό μήνυμα για να με ευχαριστήσει και να με ενημερώσει ότι θα αποσύρει τις δικές της φωτογραφίες (όσες τέλος πάντων είχε). Ήταν και μαζί μου απίστευτα φιλική, όπως και με όλες σας, μου είπε ότι διαβάζει το blog μου, μου ευχήθηκε για τη γέννα μου, μια χαρά χαρούλα. Της απάντησα και εγώ και τελείωσε το θέμα.

Όταν ξεκίνησε η αναμπουμπούλα, άρχισα να διαβάζω τι είχε γράψει κατά καιρούς η Νέλλυ, προσπαθώντας να βγάλω μια άκρη. Η αλήθεια είναι ότι έπεσε ουκ ολίγες φορές σε αντιφάσεις και ότι η ιστορία της ήταν τόσο υπερβολική σε σημεία που έβγαζε μάτι. Τι να πω... Όντως στη ζωή όλα είναι πιθανά, αλλά ένας άνθρωπος με τόση περιπέτεια στη ζωή του, ε μάλλον δεν έχει πολύ χρόνο και διάθεση για να σερφάρει 24 ώρες το 24ωρο στο ίντερνετ και μάλιστα σε ένα μαμαδοφόρουμ, έτσι δεν είναι;

Ας πούμε όταν γέννησε... Μόλις γύρισε σπίτι, άνοιξε θέμα με αγαπημένες φωτογραφίες... Λεχώνα, κατατρεγμένη, πιτσιρίκα, με αβέβαιο το μέλλον της, γύρισε σπίτι και ασχολήθηκε με... φωτογραφίες! Τι να πω, εμένα δεν με πείθει...

Σε κάθε φόρουμ, υπάρχει τουλάχιστον ένας με πονεμένη ιστορία, ένας με χιούμορ, ένας κακός, ένας φιλόσοφος, ένας με ειρηνευτικές διαθέσεις, μπλα μπλα μπλα! Υπάρχουν πολλοί με ψεύτικα προφίλ που μπαίνουν για την πλάκα τους (παραδεχτείτε το ότι ένα μαμαδοφόρουμ όπου μαμάδες βγάζουν τα σώψυχά τους και κατά καιρούς ... ξεκατινιάζονται, μπορεί να είναι πολύ ενδιαφέρον για έναν τρίτο) και ακόμα περισσότεροι που μοιράζονται τη μισή αλήθεια τους.

Προσοχή και τα μάτια σας ανοιχτά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thalia7 έγραψε:

Anastacia εγραψε

...Εγω οτι ειχα να πω το ειπα στο φορουμ!Αλλα οχι κ να μας κατηγορησει η Φρανιτα πως της επιτεθηκαμε κ κριναμε τη ζωη της!Αντιθετως της ειπα πως κανενας δεν εχει λογο να κρινει κ να ψαξει κανεναν

Ελα ρε Αναστασια τωρα,τι μας λες :laugh:

εσυ ησουν τουλαχιστον η μια κ μοναδικη που εκρινες καποτε εμενα,λες κ με ηξερες προσωπικα! :blink:

λεγοντας οτι ειμαι παντα με τον ΅καλο τον λογο΅ ειρωνικα εννοειτε τοτε στο ποστ με τις θηλαζουσες κ θηλαζα κιολας!

ουτε σου ειχα δωσει δικαιωμα,ουτε κ αφορμη να μου μιλησεις,ποσο μαλλον ετσι ;)

παντως επειδη με ενδιαφερει η υστεροφημια κ η γνωμη που σχηματιζουν οι αλλοι για μενα,το τυπωσα :)κ ηρθε η καταλληλη στιγμη να το εκφρασω,γιατι τοτε λογω της εγκυμοσυνης σου ,δεν ηθελα να απαντησω,οπως αρμοζε ;)

γι αυτο λοιπον δεν αξιζει να μιλας παραπανω για κρισεις κ εκτιμησεις

:)

Εφτασες σε ενα σημειο να φοβαται ανθρωπος να σου μιλησει και να σχοληθει μαζι σου!

Καποια στιγμη, θα τον μαχαιρωσεις πισοπλατα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΙΧΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΣΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΙΣ"ΑΠΟΚΑΛΥΨΕΙΣ" Κ ΕΙΧΑ ΠΕΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΕΙΘΩ ΞΑΝΑ ΠΑΡΑ ΜΟΝΟ ΜΕ ΤΑ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΕ ΕΝΔΙΦΕΡΟΥΝ!!ΒΛΕΠΩ ΠΩΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΒΙΟΛΙ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΟΜΩΣ Κ ΕΙΧΑΜΕ Κ "ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ!!!

ΕΛΕΟΟΟΟΣΣΣΣΣ!!!!!

ΕΙΧΑ ΑΝΕΒΑΣΕΙ Κ ΕΓΩ ΕΝΑ ΘΕΜΑ ΑΛΛΑ ΚΑΤΙ ΣΟΒΑΡΟΤΕΡΟ ΠΟΥ ΑΦΟΡΟΥΣΕ ΦΩΤΟ Κ ΠΑΙΔΟΦΙΛΟΥΣ ΣΤΑ ΣΑΙΤΣ..

ΑΠΟ ΕΚΕΙ Κ ΠΕΡΑ ΤΙ ΤΟ ΞΕΚΑΤΙΝΙΑΣΑΜΕ ΕΤΣΙ ΤΟ ΜΑΜΜΥ???!!!

ΑΠΟ ΟΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΑΣ ΕΙΝΑΙ Η ΚΑΘΕΜΙΑ..ΑΡΚΕΙ ΝΑ ΜΗ ΔΙΝΕΙ ΛΑΘΟΣ ΑΠΟΨΕΙΣ Κ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ..

ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΘΙΚΑ-ΜΕΓΑΛΩΣΑ ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ Κ ΤΩΡΑ ΜΕΝΩ ΣΤΗ ΠΟΛΗ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ..

Κ ΟΜΩΣ ΛΑΡΙΣΑ ΕΧΩ ΔΗΛΩΣΕΙ..ΑΥΤΟ ΕΛΕΙΠΕ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΠΟΛΗ Κ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ.. :blink: ΝΑ ΜΕ ΒΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΓΝΩΣΤΗ ΚΑΚΟΒΟΥΛΗ Κ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ Κ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΟΥ Η ΤΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ!!

ΕΙΜΑΙ ΨΕΥΤΡΑ ΔΛΔ Η ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩΔΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ??

(ΧΙΧΙ ΑΝΟΙΞΑ ΠΛΗΓΕΣ..ΘΑ ΨΑΧΝΟΥΝ Κ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΤΩΡΑ.. :P )

ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΑΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕΙ ΕΔΩΩΩΩΩΩΩ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eleny2 έγραψε:

thalia7 έγραψε:

Εφτασες σε ενα σημειο να φοβαται ανθρωπος να σου μιλησει και να σχοληθει μαζι σου!

Καποια στιγμη, θα τον μαχαιρωσεις πισοπλατα! ;)[/quote:3vxpc64i]

Ελενη απευθυνεσαι σε μενα?

θαλεια ξεφυγες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

dimitroula29 έγραψε:

Κοριτσια ας δωσουμε ενα βραβειο στη Νελλυ για την ποσφορα της σε αυτο το φορουμ! :P :laugh: :P :laugh:

Δημητρούλα έγραψες!!!!!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημέρα σας

να πω κάτι,

άντε και την ανακαλύψατε, τη ξεσκεπάσατε

και βρήκατε που ζει.

και? τι έγινε?

θα τη καταδικάσετε σε θάνατο δια λιθοβολισμού?

σας έβλαψε πουθενά? σας σκότωσε τη μάνα και τον πατέρα?

και πραγματική να μην είναι, αλλά fake λογαριασμός,

ποιο είναι το πρόβλημά σας?

τι φοβηθήκατε και βγάλατε οι περισσότερες

τις φώτο απ τα αβατάρ σας? γιατί δεν αφαιρείτε και τις φώτο

απ το facebook που έχετε παρά μόνο τις αφαιρέσατε απ το mammy?( γενικά μιλάω, δεν έχω προσωπικά με καμιά σας, το είπα εχθές, το λέω και σήμερα)

δηλ έπρεπε να σκάσει μύτη αυτό το γεγονός

απ το ψεύτικο παρεάκι που έμπαινε στο άλλο φόρουμ

για να πείτε και να σκεφτείτε πως το νετ δεν είναι ασφαλές μέσο επικοινωνίας

και πρέπει να προσέχουμε όλες γενικά και ειδικά να μην ανεβάζουμε φώτο

με τα μωράκια μας.

γιατί δε το είχε σκεφτεί καμιά σας αυτό προ fake λογαριασμών παρά ποστάρατε με τη σέσουλα φώτο δικές σας και των μωρών. Κι εγώ έχω ποστάρει. δε βγάζω τον κ_λο μου απ έξω.

απ τη στιγμή που είμαστε στο διαδίκτυο, όλα είναι πιθανά και χωρίς

να μπουν fake λογαριασμοί στο φόρουμ μας.

δε με νοιάζει αν συμφωνήσετε-διαφωνήσετε μαζί μου και τι θα πείτε γενικά...

αυτά ήθελα να πω, τα είπα...

χαίρεται κι αντίο! (για την ώρα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ntina.ef. έγραψε:

ΕΓΩ ΓΕΝΝΗΘΙΚΑ-ΜΕΓΑΛΩΣΑ ΣΤΗ ΛΑΡΙΣΑ Κ ΤΩΡΑ ΜΕΝΩ ΣΤΗ ΠΟΛΗ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ..

Κ ΟΜΩΣ ΛΑΡΙΣΑ ΕΧΩ ΔΗΛΩΣΕΙ..ΑΥΤΟ ΕΛΕΙΠΕ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΠΟΛΗ Κ ΔΙΕΥΘΥΝΣΗ.. :blink: ΝΑ ΜΕ ΒΡΕΙ ΚΑΜΙΑ ΓΝΩΣΤΗ ΚΑΚΟΒΟΥΛΗ Κ ΝΑ ΜΑΘΕΙ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΠΙΤΙ ΜΟΥ Κ ΣΤΟ ΚΡΕΒΑΤΙ ΜΟΥ Η ΤΙ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΩ!!

ΕΙΜΑΙ ΨΕΥΤΡΑ ΔΛΔ Η ΔΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩΔΩ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΑΝ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ??

(ΧΙΧΙ ΑΝΟΙΞΑ ΠΛΗΓΕΣ..ΘΑ ΨΑΧΝΟΥΝ Κ ΤΟ ΔΙΚΟ ΜΟΥ ΙΣΤΟΡΙΚΟ ΤΩΡΑ.. :P )

Σαφώς και δεν έχει κανείς απαίτηση από κανέναν να ανακοινώσει μέχρι και το ΑΦΜ του... Προς Θεού, κορίτσια, μην χάνετε το νόημα!

Αλλά το να δηλώνεις κοντά ένα χρόνο ότι μένεις Γαλλία τυλίγοντας μια ολόκληρη ιστορία γύρω από αυτό, μια ιστορία που έκανε ανθρώπους να σου ανοιχτούν, να συγκινηθούν, να να να, ε τότε το πράγμα διαφέρει...

Βασικά, δεν υπάρχει πια νόημα σε όλο αυτό... Αν κάποιες δεν ενοχλήθηκαν από το ψέμα, μπορούν, φαντάζομαι, κάλλιστα να συνεχίσουν τη σχέση τους με τη Νέλλυ ή την οποιαδήποτε Νέλλυ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mamoli έγραψε:

ntina.ef. έγραψε:

Σαφώς και δεν έχει κανείς απαίτηση από κανέναν να ανακοινώσει μέχρι και το ΑΦΜ του... Προς Θεού, κορίτσια, μην χάνετε το νόημα!

Αλλά το να δηλώνεις κοντά ένα χρόνο ότι μένεις Γαλλία τυλίγοντας μια ολόκληρη ιστορία γύρω από αυτό, μια ιστορία που έκανε ανθρώπους να σου ανοιχτούν, να συγκινηθούν, να να να, ε τότε το πράγμα διαφέρει...

Βασικά, δεν υπάρχει πια νόημα σε όλο αυτό... Αν κάποιες δεν ενοχλήθηκαν από το ψέμα, μπορούν, φαντάζομαι, κάλλιστα να συνεχίσουν τη σχέση τους με τη Νέλλυ ή την οποιαδήποτε Νέλλυ![/quote:2mbs5e3l]

ΩΧ ΜΩΡΕ ΔΕ ΞΕΡΩ ΤΙΝΑ ΠΩ...ΕΙΔΗ ΜΟΥ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΤΟ "ΣΚΟΤΙΣΑ"ΠΟΛΥ ΤΟ ΜΥΑΛΟΥΔΑΚΙ ΜΟΥ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ... :(:(

ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΕΜΕΙΣ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΑΛΑ ;) :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω γράψει σχετικά στο θέμα με τα μωράκια Μαΐου-Ιουνίου-Ιουλίου 2009

γιατί δεν είχα δει το συγκεκριμένο εδώ.

Να πω ότι πραγματικά μπερδευτίκαμε και χάσαμε τη μπάλα μεταξύ μας!

Ο καθένας μας μπορεί να θέλει να κρατήσει την ανωνυμία του, γι αυτό

δεν έχουμε τα ψευδόνυμά μας; Αλλά ως εκεί, κανένας δεν υποχρεώνει

κανέναν για τπτ!Όλα διέπονται απο κάποιους καινόνες, και βρίσκω

ανήθικο να κοροιδεύει κάποιος με οποιονδήποτε τρόπο τόσους

ανθρώπους... Στο φινάλε εδώ βρίσκονται πολλά κορίτσια που έχουν

ανάγκη την στήριξη όλων μας, άλλες σε εγκυμοσύνη και άλλες απο εμάς

νέες μανούλες με πολλές απορίες για τα πιτσιρίκια μας!Τι θα γίνει

λοιπόν αν σε κάθε θέμα και με κάθε νέο μέλος αναρωτιόμαστε για

την πραγματικότητα!

Απο την άλλη θα αρχίσουμε να αναρωτιόμαστε για safe internet!

Κι αυτό ως τώρα είναι ένας λόγος που δεν έχω βάλει φωτό

του παιδιού μου πουθενά στο net, ούτε εδώ, ούτε στο fb, ούτε

αλλού!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...