Μετάβαση σε περιεχόμενο

Διευκρινήσεις όσων αφορά τους fake λογαριασμούς!


lena

Recommended Posts

Αυτό με τα νοσοκομεία είναι ένα θέμα επίσης: κανένα δε μοιάζει με νοσοκομείο, αλλά όλα με πολυτελέστατες πολυκλινικές! Εγώ όποτε πήγα σε ελληνικό νοσοκομείο, μου θύμιζε κάτι ταινίες με σκηνές από νοσοκομεία του πρώτου παγκοσμίου πολέμου, με τους τραυματίες σωρηδόν σε μια τεράστια σάλα.

Όσο για τα παιδιά, ευτυχισμένες οι μαμάδες των σήριαλ... Δε χρειάζεται ποτέ να προσέχουν τα παιδιά τους, αφού αυτά είναι πολύ διακριτικά, κλαίνε μόνο όταν πρέπει να διακόψουν κάποια κρίσιμη στιγμή και δε χρειάζονται απολύτως τίποτα. Μάλλον εκεί πρέπει να ζούσε και η Νέλυ.

Όσο για τα ρούχα, είχα αγοράσει ένα φόρεμα Υσατις, που το είχα ερωτευτεί, και το φοράω σε γάμους και τέτοια, και είχα δει τη Ξανθίππη στο 50-50 να το φοράει για να πάει επίσκεψη στη φιλενάδα της, όχι επίσημη, απλά έριξε κάτι απάνω της και πετάχτηκε να πιούν ένα καφέ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 357
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

εβγαλα τις ταπεινες μου γοβες και την τουαλετα...και λεω να ξαπλωσω να κοιμηθω στο δωματιο μου των 60τμ διπλα στον συζηγο μου τον μεγαλομετοχο της γνωστης εταιριας κετερινγκ.αχ δυσκολη ζωη για εμας...αυριο εχω να πεταχτω στο παρισι για ενα λιφτινγκ...εμ εννοειτε πως θα ξυπνησω κουκλα το πρωι μιας και ειναι αδιαβροχη η μασκαρα!

μαρουσκα γραφε!

αυτο ηταν απο αλλο!

χαχαχαχα καληνυχτα ταπεινες μου φιλεναδες!χαχαχαχα

τωρα σοβαρα χωνεψα το σουβλακι κ πεφτω για υπνο !φιλια κοριτσουδιαααα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πλάκα, πλάκα, δεν κάνουμε ένα μεταγλωττισμένο, όπως στο Κωνσταντίνου και Ελένης; Αυτά είναι τα πιο εύκολα, γιατί έχουν τις πιο κουλές ιστορίες και όλοι τα παίρνουν στα σοβαρά (αυτοί που τα βλέπουν εννοείται).

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά, πώς μου διέφυγε το άλλο; Αυτό που κουφαίνονται!

-Τι ενοχλητικός!

-Πώς είπατε κυρία Σοφία μου;

-Πόσο θα ήθελα να σε χουφτώσω, μ...ρα μου.

-Τι είπατε;

-Λέω, πόσο θα ήθελα να σε μορφώσω, κοπέλα μου.

Και λοιπά, και λοιπά, και λοιπά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παρακολουθω το θεμα αυτες τις μερες...αλλα ειπα να μην μιλησω...

τωρα αλλαξα γνωμη :blink:

απαντησα σε αρκετα ποστ της νελλυς,οπως κ εκεινη σε δικα μου....ειχαμε μιλησει κ 2-3 φορες κ στο τσατ!μπορω να πω οτι τη συμπαθησα ιδιαιτερα κ τη θαυμασα...δεν πηγε καθολου το μυαλο μου οτι μπορει να μας δουλευει (αλλα να πω κ την αληθεια ειμαι κ στουρναρι :woohoo: :woohoo: )....δεν πηγε καθολου το μυαλο μου στο οτι μπορει να μας κοροιδευει...λυπηθηκα πολυ οταν διαβασα αυτο που συνεβη...δεν το περιμενα...ειμαι πολυ μπερδεμενη..δεν ξερω τι ηταν αληθεια κ τι ψεμματα...επισης στεναχωρηθηκα πολυ για τα μελη που αποχωρησαν,οπως επισης κ για τους διαπληκτισμους που ακολουθησαν.. :(

αμα πραγματικα η νελλυ τοσο καιρο μας κοροιδευε δεν θα επρεπε ΠΙΑ να της δινουμε τοση αξια κ να χαλαμε τις μεταξυ μας σχεσεις. :( καποιες ειμαστε ηδη μανουλες,καποιες περιμενουμε να γινουμε κ εχουμε τοσα μα τοσα να πουμε κ να συμβουλεψουμε η μια την αλλη..που θεωρω χασιμο χρονου να ασχολουμαστε πια μ'αυτο το θεμα. :dry:

κ τελος να πω οτι αν η νελλυ ηταν ψευτικο προσωπο κ ψευτικος χαρακτηρας εκεινη ειναι ο ''κακος'' της υποθεσης...ολες εμεις οι υπολοιπες χαρηκαμε με τη χαρα της...λυπηθηκαμε με τη λυπη της...αρα εμεις ειμαστε οι ''καλες'' τις υποθεσης...

κ ΘΥΜΑΤΑ να ειμαστε ειναι καλυτερο απ'το να ειμαστε ΘΥΤΕΣ...η συνειδηση μας ειναι καθαρη!

τα συναισθηματα μας κ οι προθεσεις μας ηταν αληθινα κ αυτο μας κανει απο μονο του ανωτερους ανθρωπους!! :)

ας σταματησουμε λοιπον να ειμαστε σαν να παιζουμε σε ριαλιτι σοου κ ας ανοιξουμε τις καρδιες μας για να μιλησουμε για αυτα που πραγματικα εχουν αξια κ ουσια...για τα παιδακια μας!!αυτα ειναι πολυ πιο σημαντικα κ πολυτιμα απο εναν ψευτικο λογαριασμο! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΝΔΡΙΑΝΑ ΜΟΥ αλλα θα συνεσισω το σοβαρο θεμα που ειχαμε απο χθες με τα κοριτσια...γιατι εσυ τωρα πεταχτηκες και ειπες κατι ασχετο!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Καλε τι φοβερο και αυτο που στις τραγικοτερες σκηνες η γκομενα (το ΚΑΡΜΑ ειδα και το θυμηθηκα) εχει επιστρεψει ταλαιπωρημενη και κλαμμενη σπιτι αλλα το λιπ γκλος ΛΑΜΠΕΙ στα χειλη???? χαχαχαχα.... :laugh:

Η Αλικακη, παρόλο εχει παρει κοσμο στο παρελθον ως ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ, ειναι καλη στο δραμα! Δεν της το χα...μπραβο κλαπ κλαπ κλαπ!!!!

Αυτα....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχα συμφωνω!σημερα ξυπνησα σα σκατα δεν ημουν καλα βαμενη και δεν εβρισκα τις γοβες μου για να παω να ανοιξω στον ταχυδρομο!αφηστε που δεν ειχα ετοιμασει πρωινο 5αστερου ξενοδοχειου! σα δε ντρεπομαι!

κοριτσια ειδε καμμια τη σκηνη που η τονια ειναι στο νοσοκομειο και περιμενει να μαθει για το φανη?ζωη της αλλης...!

ε λοιπον σε αυτη τη σκηνη ενιωσα οτι οντως ειναι απο αλλο πλανητη και επιτεθικαν εξωγιηνοι!ειναι παντου μας κυνηγαει βοηθεια!χαχαχαχαχα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...