Μετάβαση σε περιεχόμενο

Διευκρινήσεις όσων αφορά τους fake λογαριασμούς!


lena

Recommended Posts

Καλη μου Αγγελικη σου ειπα οτι συμφωνω με ολων τις αποψης γιατι ο καθε ενας απο εμας ειναι αναλογο το πως βλεπει το "ποτηρι" μισογεματο η μισοαδειο.Το οτι το ρευμα της εποχης εχει ενα συγγεκριμενο στανταρ εμενα αυτο δεν με ενθουσιαζει.Η καθε εποχη στο μυαλο μου ειναι σαν την μοδα σε καποιον ταιριαζει κατι σε καποιον αλλον οχι.Δεν νομιζω οτι πρεπει να παω με οποιαδηποτε "απατη" μονο και μονο γιατι το λενε στις ειδησης αν θες η επειδη το προσταζει η μοδα της εποχης.Δεν με διδαξαν να κανω οτι κανουν οι αλλοι αλλα με διδαξαν να κανω οτι θεωρω σωστο εγω για μενα.Ειναι σαν να μου λες οτι επειδη μεγαλωσε η εγκληματικοτητα και το λενε και στις ειδησης να γινω και εγω ετσι.Εμενα δεν μου ταιριαζει αυτο συγνωμη κιολας.Στην εποχη που εζησα και μεγαλωσα ηταν πολυ σπανιο να ειναι καποιος απατεωνας.Τοτε υπηρχε εξαρση ναρκωτικων δλδ τι επρεπε να γινω ναρκωμανης?Αν διαβασεις πιο πισω στα ποστ ημουν αυτη που ειπα οτι η νελλη περα οτι με το ψεμα της με εκανε ρεζιλι στον γιατρο μου (εψαχνε ενα ολοκληρο Ελενας) δεν δεχτηκε ουτε μια δραχμη ουτε ενα δωρο τπτ.δεν ειμαι εναντια της απλος δεν μου αρεσε το ψεμα της.Θα μπορουσα αν το θες για να σκεφτω σαν την εποχη μας να πω οτι πως και μετα απο 1000 απαντησης και 30 σελιδες θπερασπιζεσε με τοσο σθενος την νελλη?αλλα να σου πω δεν με νοιαζει κιολας.Τωρα οσο για τον λαικισμο οφειλω να σου πω οτι το σαιτ δεν ειναι μονο τον βορειων προαστειων κατα πλειοψηφια ειναι "απο ολα εχει ο μπαξες".Η κοπελες που "ξεκατινιαστικαν αν το θες ειναι αυτες που πυστεψαν στην νελλη και την ειχαν ως προτυπο.Φυσικα και σε πονα οταν καποιον τον εχεις για προτυπο και σου βγει "τσουκνιδα".Να σου πω κιολας οτι πολυ διασκεδαζουν με τους επιδειξιες αυτο ομως δεν σημενει οτι ειναι και νορμαλ.Λυπαμε που δεν μπορω να δω με την δικη σου οπτικη ουτε να κατσω στο δικο σου συννεφακι ετσι που μου τα περιγραφεις το δικο μου συννεφακι ειναι πιο διασκεδαστικο και περνω πολυ καλα εδω.Φυσικα και δεν θα απαντησω σε οτιδηποτε αλλο οχι γιατι φοβαμε την αντιπαρεθεση αλλα γιατι καταλαβενω οτι μαλλον αυτο ειναι η δικη σου διασκεδαση και σορρυ αλλα δεν μου αρεσει να ειμαι το καραγκιοζακι κανενος.Επισης για να τελιωσω θα σου πω οτι γενικοτερα δεν εχω μαθει να πετω πετρες σε κανεναν ειμαι ενατια της βιας σε οποιαδηποτε μορφη.Ευχομε οντως να βγει ο ηλιος επιτελους γιατι ναι εχει παραγινει το κακο.

yiotaki μου ναι σε 10 μερουλες ειμαστε 1 ετους :) .

Μου επιτρεπετε φυσικα να παω να ταισω το μωρο μου :) .

φιλια σε ολες :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 357
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

AthinaK έγραψε:

Αγγελική30 σου ρίχνω μια χιονόμπαλα αντί για πέτρα (οι πέτρες είναι ακόμα καλυμένες με χιόνι, θα πρέπει να περιμένεις και το θέμα θα έχει ξεχαστεί μέχρι τότε). Σε πέτυχα;;;;;; :)

Δροσιστηκα... πολυ ωραια ηταν! Ζητω ο χιονοπολεμοοοος!!! :):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Moussa,

Οποτε εχεις περισοτερη διαθεση και χρονο ξαναδιαβασε τι εγραψα γιατι δεν καταλαβες... Και ειναι κριμα!

Λεω: " H εποχη που ζουμε ειναι ζουγκλα και οφειλουμε στον εαυτο μας και στα παιδια μας να φυλαγομαστε καλυτερα"

Δεν λεω να γινουμε κι μεις αγρια θηρια!

Ειμαι λαικος τυπος οσο δεν παιρνει... Επαρχιωτακι βλεπεις και οχι Βορειων Προαστειων! Αν και στα Βορεια καμια φορα βρισκεις μια χαρα παιδια... Το λαικιστικο ειναι αλλο πραγμα - φτηνο και ψευτικο!

Χιονοπολεμο παιζεις??? :)

Εμενα μου αρεσει πολυ παντως και ας μη χιονιζει ποτε στο Μεσολογγι :dry:

Σου ριχνω την πρωτη και χωρις πετρα μεσα... :P

Μας παιζει και η Αθηνα!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μάλιστα! Αγγελικη μου σε λαθος θεμα δημοσίευσες την αποψη σου! Εχει ανοιξει ενα θεμα που λεγεται " Η πραγματικη ζωη βρισκεται εξω απ το pc"! Εκει ταιριάζει καλύτερα! ;)

Υπαρχουν οπως ειπες σωστα 3 θεματα που ασχολουμαστε με τη Νελλυ, την Ελβιρα και οποιονδηποτε κακοβουλο χρηστη! Ε αφηστε μας να ξεσπασουμε βρε αδελφε! Δεν εχουμε δικαιωμα για αυτοσαρκασμο,να σχολιαζουμε,να συζηταμε κτλ. Αφηστε μας να ξεσπασουμε! Αμα δεν σας αρεσει μη μπαινετε στην τελικη! Το θεμα τείνει να ξεφουσκώσει κατι αποκαΐδια εχουν μεινει και αυτοι που το επαναφερουν ειναι οι αγανακτισμένοι του μαμμυ! :P :laugh: :laugh:

Σιγα μην επεσα απ τα συννεφα για την ασφαλεια του ιντερνετ. Απλα στην ιστορια της Νελλυς μας επιασε ολες η μακακια! Μας φανηκαν περιεργα 10 πραγματα και καμια δεν τολμουσε να το πει στην αλλη διοτι λεγαμε "δεν μπορει να συνεχιζει να γραφει η τύπισσα και να ειναι μουφα, μαλλον κανω λαθος"! Το θεμα δεν το καταντήσαμε γελοιο ειναι γελοιο.

Ολα αυτα που συζητάμε στα θεματα αυτα ειναι τα οικογενειακά μας! Ειναι του μαμμυ! Με ποιον θα τα συζητησω με τον φουφουτο ή θα παω στον αντρα μου και στο παιδι μου να του πω για τη Νελλυ! :P :laugh: Συζηταμε ενα καθαρα οικογενειακο μας θεμα και μας στη λετε απο πανω! :blink:

Εχω διαβάσει εδω μεσα οτιδήποτε μακακια κυκλοφορεί στον πλανητη και θα καταπιεστώ να μιλησω για οτιδήποτε απασχολεί το μαμμυ! Ε Οχι! :P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καπου εχεις δικιο Δημητρα... Εσεις ειχατε το χρονο σιγα - σιγα να ξεθυμανετε... Εγω ξαφνικα βρεθηκα μπροστα σε μια τρομοκρατικη κατασταση... Ολοι μου ζητουσαν να σβησω φωτογραφιες και εγω μετακομιζα... Καθυστερημενα λοιπον βρεθηκα πανω σε 1000... τοσες δημοσιευσεις! Και μου την εδωσε... Σιγα το κακο που εγινε και σφχτηκατε και εφυγαν ατομα και σβησατε τις φωτογραφιες των μωρων που παιζουν... Δεν μιλω για εσενα προσωπικα, γενικα εννοω... Για να ειμαι ειλικρινης εγω ανυσηχησα για την ιδια την κοπελα που κραζετε και ας μην την ξερω καθολου. Ουτε απο ποστ! Απλα θεωρω πως δεν κανει κανεις την πλακα του ετσι... δημοσιευοντας δραματικες ιστοριες. Για μενα εχει λογο και ισως σοβαρο! Μπορει και να κανω λαθος, αλλα οι απροβληματιστοι μυθομανεις, φτιαχνουν αλλου τυπου ιστοριες. Ετσι ξερω εγω τελοσπαντων! Δεν θελω να σας καταπιεσω αλλα ουτε κι εγω να καταπιεστω. Το παρακανατε κατα τη γνωμη μου και την πληρωσαν και ασχετα ατομα που δεν παραμυθιασαν κανεναν! Sorry, δεν ασχολουμαι αλλο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Panayiota έγραψε:

Αγγελική μου το θεμα δυστυχώς δεν είναι η Νέλυ.

Με τη Νέλυ ότι έγινε έγινε.

Για μένα το πρόβλημα είναι η ανιδεότητα, η κακία ,η αγένεια και η ευκολία που κάποιες κοπελες ξεστομισαν αυτα που ξεστόμισαν

Περί κομπλέξισμου και κατωτερώτητας σε ένα διαδικτυακό χώρο.

Για μένα αυτό ήταν το ανεπιτρεπτο.

Φιλικά.

Οκ αυτο που μου πηρε σελιδες και χρονο και ειρωνιες και εκνευρισμο, το λες με 5 φρασεις... Αυτο ηθελα να πω! Και οτι δεν δημοσιευουμε τα αυστηρα προσωπικα μας και δεν μασαμε οτι μας σερβιρουν αγνωστοι που δεν ζητουν καν τη βοηθεια μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κοριτσια δεν εχω χρονο να διαβασω...

ας μου εξηγησει καποια επιτελους το εχει γινει με την Νελλυ.

Το μονο που καταλαβα ειναι οτι εχει πει ψεματα για τον τοπο διαμονης της. Τι αλλο εγινε? :ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Franita έγραψε:

Αν και ειπα δε θα ξαναμπω και ειμαι στη φαση απεξαρτησης..μερικες φορες με πιανει το συνδρομο στερησης και να μαι..Δημητρουλα μου τελεια τα ειπες....μονο για σενα ξαναμπηκα!!!

Με πλήγωσες βαθιά τώρα... Εγώ σε έκανα μεγαλομέτοχο στη ΦΡΑΝΙΤΑ-ΜΟΜΟΛΙ ΣΕΚΙΟΥΡΙΤΙ ΑΕ και εσυ γυρνάς μόνο για την Δημητρούλα;;;;

:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ifigeneia έγραψε:

Αλλά τώρα θυμήθηκα! Και σε μία άλλη απόπειρα που έκανε ένα μέλος από το Parents να μας ανοίξει τα μάτια σε σχέση με τους fake users, πέσαμε να τη φάμε, εδώ στο mammyland είμασταν όλες τόσο καλοπροαίρετες και γλυκές και ευγενικές με τα νέα μέλη τα οποία ήταν κατατρεγμένα από γονείς και πεθερικά, τα οποία τα είχανε εγκαταλείψει σε κατάσταση εγκυμοσύνης οι σύντροφοί τους, τα οποία τα πιέζανε να κάνουν έκτρωση... Τς τς τς...

Αναρωτιώμουν αν αυτό θα αναφερθεί και Ifigeneia, η αναφορά αυτή έγινε από εσένα κάτι που εμένα προσωπικά μου αποδεικνύει το πόσο ακέραιος και ακομπλεξάριστος άνθρωπος είσαι!!! Πραγματικά τότε το μέλος αυτό είχε δεχθεί επίθεση διότι κάποια από τα μέλη εδώ υπερασπίστηκαν το δικαίωμά τους να κρίνουν από μόνες τους το τι είναι ψεύτικο και τι όχι στις δημοσιεύσεις ζητώντας να μην «μολυνθεί» ΚΑΙ το mammyland από το μικρόβιο της καχυποψίας… Και όλα αυτά για δημοσιεύσεις μελών που μετρούσαν μόνον μερικές ώρες ή μέρες στο σάιτ…

Φανταστείτε λοιπόν πόσο λογικό ήταν το να υπερασπιστούν τώρα την («)Νέλλυ(») τόσες κοπέλες από εδώ, όταν όχι μόνον ήταν μέλος τόσους μήνες αλλά και ΤΟΣΟ ενεργό που οι περισσότερες από εμάς σίγουρα κάπου την είχαν συναντήσει να μιλάει πάντα με τον καλό το λόγο!

Nickis έγραψε:

Όταν έγινε μέλος η Hope89 ήταν λίγο το διάστημα που είχα γίνει κι εγώ μέλος. Η αλήθεια είναι ότι συγκλονίστηκα με την ιστορία της.

Στην συνέχεια έβλεπα ,ενεργά μέλη με πολλές δημοσιεύσεις, να την ψάχνουν όταν 'γεννούσε' και μάλιστα να ανοίγουν θέμα για το ποιες κοπέλες θέλαμε να βοηθήσουμε οικονονικά το ζευγάρι μιας και πεθερικά / γονείς τους 'ειχαν διώξει'. Απαντήσαμε πολλές κοπέλες θετικά. Στην συνέχεια ζήτησαν από την Λένα να διαγράψει αυτό το post γιατί αν το διάβαζε η 'Νέλλυ' θα τρόμαζε και θα έφευγε από το forum.

Κανείς τότε δεν άφησε μία υπόνοια ότι μπορεί να είναι ψέματα. Όλες το πιστέψαμε. Και γιατί όχι;

Εγώ τότε που 'γεννούσε' η Νέλλυ έλαβα μήνυμα από ένα παλιό μέλος (το οποίο μπήκε στην διαδικασία να ψάξει όλα τα μαιευτήρια και μπράβο της για την καλοσύνη της) το οποίο ζητούσε να μην κάνουμε αναφορά στην 'Νέλλυ' για το ότι συζητούσαμε να την βοηθήσουμε οικονομικά και ότι θα αναλάμβαναν 2 με 3 άτομα να την προσεγγίσουν προσωπικά και να της το έφερναν με τρόπο και ότι θα με ενημέρωναν για τις περαιτέρω κινήσεις μας..

Από'κει κι έπειτα, δεν ξαναέλαβα κανένα μήνυμα και ούτε που διάβασα πουθενά ότι η 'Νέλλυ' δεν δέχτηκε ποτέ αυτά τα κορίτσια στο σπίτι της και ότι είπε ότι δεν θέλει προσωπικές σχέσεις. Τώρα μόνο τα διαβάζω..

Αυτό που θέλω να πω είναι ότι ίσως κάποια κορίτσια να παρασύρθηκαν με το θέμα της Hope89 και να την υποστήριξαν λίγο παραπάνω γιατί ίσως να μην γνώριζαν όλα τα γεγονότα.

Και λίγο πολύ αυτό συνέβη και σε εμένα. Είχα την εντύπωση ότι είχε συναντηθεί με τα πιο ενεργά μέλη, κάτι που τώρα μαθαίνω ότι δεν είχε συμβεί ποτέ. Και θα συμφωνήσω με τη Nickis και ως προς το θέμα της υποστήριξης της Hope_89 από κάποιες κοπέλες.

Η δική μου ένσταση, όπως και πολλών άλλων μελών από ότι διάβασα, είναι ως προς τους χαρακτηρισμούς, τα ειρωνικά σχόλια, την υπέρμετρη σε κάποιες περιπτώσεις επιθετικότητα. Είναι όμως κάτι που έχει ξανασυμβεί και σε άλλα θέματα π.χ. έκτρωση, θηλασμός, φροντίδα του μωρού… Δυστυχώς συνέβη, αλλά το έχω δει και στο παρελθόν σε θέματα που έχουν άμεση και απόλυτη σχέση με τα μωράκια μας και είμαι σίγουρη ότι θα το ξαναδώ και μελλοντικά εδώ. Δεν φταίνε οι fake users για αυτό αλλά ο τρόπος που εμείς επιλέγουμε για να συζητάμε! Φυσικά, το να μην μου αρέσει εμένα η ειρωνεία έχει να κάνει με την δική μου ιδιοσυγκρασία, ανατροφή, καταβολές κτλ. Για κάποιον άλλον, ο αυτόσαρκασμός και η ειρωνεία είναι τρόπος ζωής! Κάποιος τρίτος όταν δεν συμφωνεί επιτίθεται κατά μέτωπο με χαρακτηρισμούς ενάντια στον εκάστοτε διαφωνούντα και ένας τέταρτος, θα ξεγλυστράει πάντα από τις « κακοτοπιές» με χιούμορ το οποίο όμως κάποιος πέμπτος, μπορεί να μην μπορεί να αντιληφθεί ή να αποδεχθεί! Κι όλα αυτά μεταξύ ανθρώπων που στο συντριπτικό τους ποσοστό δεν έχουν συναντηθεί ποτέ!!!

Ας προσπαθήσουμε λοιπόν ΟΛΕΣ ΜΑΣ να δημοσιεύουμε σε στιγμή ηρεμίας γιατί ο θυμός είναι πάντα ο χειρότερος σύμβουλος! Όταν είμαστε ήρεμες, οι διαφορές στον τρόπο που έχουμε μάθει να συζητάμε πάντα θα αμβλύνονται και θα δίνουν χώρο σε έναν πιο υγιή διάλογο με περισσότερα επιχειρήματα και λιγότερους χαρακτηρισμούς!!!

Κλείνοντας να πω κι εγώ από την πλευρά μου ότι ΗΘΕΛΑ να μάθω τόσο για το ψέμα της elvira_mpempa όσο και για αυτό της hope_89. Σίγουρα οι λόγοι που τις/τους οδήγησαν σε αυτήν την πράξη είναι πιθανό να μην είναι κακεντρεχείς αλλά να χρήζουν ψυχολογικής υποστήριξης, σε κάθε περίπτωση όμως ΗΘΕΛΑ να ξέρω ότι οι ιστορίες τους είναι έστω και εν μέρει αναληθείς. ΗΘΕΛΑ οι κοπέλες που το ψάχνουν περισσότερο στο net να μου πουν περισσότερα για το trolling και για τα παιχνίδια που οργανώνονται από τέτοια άτομα ΚΑΙ την πρώτη φορά που προέκυψε το θέμα εδώ ΚΑΙ τώρα. Όσο κι αν φαίνεται περίεργο σε κάποιες κοπέλες που σερφάρουν με απόλυτη άνεση στον διαδικτυακό χώρο, πολλές κοπέλες από εδώ είναι αυτοδίδακτες ως προς το τι σημαίνει internet και τι κινδύνους μπορεί να ενέχει. Πιστεύω πως για αυτό πανικοβλήθηκαν τόσο, δεν περίμεναν ότι συμβαίνουν τέτοια πράγματα σε ένα site μαμάδων. ΘΕΜΙΤΟ, απολύτως θεμιτό για εμένα!

aggeliki 30, διάβασα με πολλή προσοχή τις δημοσιεύσεις σου και πιστεύω ότι καταλαβαίνω τι θέλεις να πεις. Είσαι από τους ανθρώπους που όταν γνωρίζουν κάποιον τον αντιμετωπίζουν ως ΚΑΛΟ μέχρις αποδείξεως του εναντίου και όχι ως κακό. Αυτό προσπαθώ να κάνω κι εγώ στη ζωή μου. Και ναι, εμένα προσωπικά στην πραγματική ζωή και με έχουν κοροιδέψει και με έχουν ξεγελάσει αλλά ΗΘΕΛΑ να αποκαλυφθεί η αλήθεια, είπα Θεέ μου ευτυχώς! Συγχώρεσα όσους ήξερα ότι χρειάζονται άλλου είδους στήριξη αλλά τους υπόλοιπους τους διέγραψα για πάντα! Είναι τόσο περιορισμένος ο χρόνος μας που καλό είναι να τον αφιερώνουμε σε ανθρώπους που έμπρακτα μας δείχνουν ειλικρινή συναισθήματα και εκτίμηση και που προσπαθούν να μην μας φορτώνουν με προβλήματα αν αυτό δεν είναι απολύτως απαραίτητο! Ήδη έχω κάνει κατάχρηση του χώρου, ελπίζω να καταλαβαίνεις τι προσπαθώ να σου πω!

Ζητώ συγνώμη για το τεράστιο ποστ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγάπη17 έγραψε:

Η δική μου ένσταση, όπως και πολλών άλλων μελών από ότι διάβασα, είναι ως προς τους χαρακτηρισμούς, τα ειρωνικά σχόλια, την υπέρμετρη σε κάποιες περιπτώσεις επιθετικότητα. Είναι όμως κάτι που έχει ξανασυμβεί και σε άλλα θέματα π.χ. έκτρωση, θηλασμός, φροντίδα του μωρού… Δυστυχώς συνέβη, αλλά το έχω δει και στο παρελθόν σε θέματα που έχουν άμεση και απόλυτη σχέση με τα μωράκια μας και είμαι σίγουρη ότι θα το ξαναδώ και μελλοντικά εδώ. Δεν φταίνε οι fake users για αυτό αλλά ο τρόπος που εμείς επιλέγουμε για να συζητάμε! Φυσικά, το να μην μου αρέσει εμένα η ειρωνεία έχει να κάνει με την δική μου ιδιοσυγκρασία, ανατροφή, καταβολές κτλ. Για κάποιον άλλον, ο αυτόσαρκασμός και η ειρωνεία είναι τρόπος ζωής! Κάποιος τρίτος όταν δεν συμφωνεί επιτίθεται κατά μέτωπο με χαρακτηρισμούς ενάντια στον εκάστοτε διαφωνούντα και ένας τέταρτος, θα ξεγλυστράει πάντα από τις « κακοτοπιές» με χιούμορ το οποίο όμως κάποιος πέμπτος, μπορεί να μην μπορεί να αντιληφθεί ή να αποδεχθεί! Κι όλα αυτά μεταξύ ανθρώπων που στο συντριπτικό τους ποσοστό δεν έχουν συναντηθεί ποτέ!!!

Ας προσπαθήσουμε λοιπόν ΟΛΕΣ ΜΑΣ να δημοσιεύουμε σε στιγμή ηρεμίας γιατί ο θυμός είναι πάντα ο χειρότερος σύμβουλος! Όταν είμαστε ήρεμες, οι διαφορές στον τρόπο που έχουμε μάθει να συζητάμε πάντα θα αμβλύνονται και θα δίνουν χώρο σε έναν πιο υγιή διάλογο με περισσότερα επιχειρήματα και λιγότερους χαρακτηρισμούς!!!

ΣΥΜΦΩΝΩ ΑΠΟΛΥΤΟΤΑΤΑ! :P

Δε θα μπορούσα να το εκφράσω καλύτερα! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια πολυ μεγαλο το ποστ για να το διαβασω διαβασα προχθες τισ πρωτες εξελιξεις οτι εκπλαγηκα εκλαγηκα δεν πω ψεμματα αλλα ως εκει ..

το προσπερασα και αυτο και περιμενω να ξαναρθουμε παλι στους φυσιολογικους ρυθμους φιλιααα σε ολες :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

για να μπειςστο νοημα στα γρηγορα,το ατομο αυτο χρησιμοποιησε καποιες φωτο απο μια οικογενεια στην Αμερικη που τραβηχτηκαν εν ετει 2008 κ τις παρουσιαζε ως δικες του...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλήθεια θα το κλειδώσει κάποιος αυτό το θέμα? Πολύ κουραστικό έχει γίνει. Τόσες απαντήσεις που έχουν δοθεί τι να ειπωθεί πλέον? Ας ασχοληθούμε και με τα πιο σοβαρά θέματα........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ τι ακριβως εγινε???βαριεμαι να διαβασω οοοολα αυτα τα ποστ! μπορει καποια ενημερωμενη να με ενημερωση την ανημερωτη?

το μονο που καταλαβα ειναι οτι καποιοι μας δουλευουν κ ομολογω στεναχωρηθικα.καποιος να μας φωτησει?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εντελώς άσχετο με το ποστ.Συγγνώμη. :blush::blush:

Ραμόνα μου!!!Τι κάνεις;;;Ολα καλά;

Σχετικότατο με το ποστ.

Η Αγάπη είπε όσα ηθελα να πω και εγώ αλλά δεν προλαβαινω λόγω μωρού.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ασχετο με το ποστ: παναγιωταααα μερικες φορες δεν ειμαι καλα αλλα τις περισσοτερες φορες ειμαι! φιλεναδουλα μου μερικες φορες γινομαι επιθετικη και ζηλιαρα!ακομη και με συγγενικα προσωπα! αστα να πανε!

ακομη πιο ασχετο θα παω τριημερο στο πηλιο!!! θα γιορτασουμε τον 1χρονο σχεσης με τον αγγελο!τελειο?στις 15φεβρουαριου!

σχετικο με το ποστ αστα μονο που δεν εβαλα τα κλαματα για την νελλυ!ρε συ αφου ειχε τοση φαντασια γιατι δεν εγραφε καλυτερα ενα βιβλιο κ αντιθετως καθοταν και ποσταρε εδω?θελω να πω πχ οκ οσες εχουν παιδια ή εγκυμονουν καθοντε σπιτι....και θελουν παρεα...η νελλυ τι ανθρωπος να ηταν και ειχε τοοοοοοοσο χρονο να στελνει?θελω να πω ποιος ο λογος να μπαινει εδω?

πχ εγω μπηκα στην αρχη για να μαθω για τις εγκυμοσυνες,μετα εμπαινα στο τσατ γιατι βαριομουν μετα ανακαλυψα το φορουμ(βλεπεις ειμαι φοβερη χακερ!χαχαχα) μετα οταν γνωρισα τον αγγελο δεν εμπαινα γιατι ειχα κατι να γεμμιζω τη μερα μου,εδω ξαναμπηκα οταν εχασα τα ενδιαφεροντα μου ας πουμε και δεν ειχα τι να κανω κυριολεκτικα. η νελλυ γιατι να εκατσε τοσες φορες να μιλησει μαζι μας?

υγ μερικες φορες ηταν λιγο πολυ αληθινη γιαυτο πολλες την πιστεψαμε!

υγ2 ασχετο με το ποστ πρεπει να δειξω φωτος απο το πηλιο ή θα πουν οτι ειμαι ψευτρα και δεν πηγα?

υγ3 καλημερα κουκλιτσεεεες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mama_xina έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΒΟΗΘΕΙΑ τι ακριβως εγινε???βαριεμαι να διαβασω οοοολα αυτα τα ποστ! μπορει καποια ενημερωμενη να με ενημερωση την ανημερωτη?

το μονο που καταλαβα ειναι οτι καποιοι μας δουλευουν κ ομολογω στεναχωρηθικα.καποιος να μας φωτησει?

Δεν εγινε απολυτως τιποτα... 1-2 μελη εγραψαν κατι ψεμματακια και δημοσιευσαν και τις αναλογες φωτο για να τα στηριξουν...

Πολλες απο εμας αντιδρασαμε υπερβολικα χαζα και ψιλοπαρεξηγηθηκαμε μεταξυ μας για ατομα που κατα τη γνωμη μου, παραμυθιασαν τον εαυτο τους βασικα και κατα συνεπεια κι εμας...

Μη στενοχωριεσαι... Στο χωριο μου για κατι τετοια λενε "Χε...κε η φοραδα στο αλωνι"

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ περασα πολυ ωραια διαβαζοντας αυτα!

να σας πω και κατι...ειμαι σε μια φαση που ζηλευω ευκολα! ναι ναι συγγνωμη αλλα ζηλευω!

ειμαι σε αυτο το σταδιο.

λοιπον εχω να αποκαλυψω οτι ζηλεψα απιστευτα οταν εμαθα την ιστορια της νελυ οτι καταφερε να ειναι με αυτον που αγαπαει κ το παιδι τους!

δεν ζηλευω κακοπροεραιτα ποτε!

τωρα επεσα απο τα συννεφα γιατι: υπαρχει τιποτα αγνο και αληθινο τελικα στη ζωη?

ειμαι σε φαση αναζητησης!

μια ακομη δηλωση οταν ξαναμπηκα στο μαμμυ ενιωσα οτι δεν ανηκω εδω μιας και δεν εχω πια παιδι,κατι αλλα ατομα γιατι νιωθουν οτι ανηκουν αφου δεν εχουν καν αληθινη ζωη?

τελος παντων λυπαμαι που μπαινω να δω και κατι καλο και βλεπω τετοια! λυπαμαι αλλα δε θα το αφησω να με παρει απο κατω γιατι ειμαι και σε διαδιακσια εορταστικη! χαχαχα οσο για την φοραδα που χεστηκε στο αλωνι δεν μας νιαζει οσο δεν επιρρεαζει τη ζωη μας!

μια παρακληση οποια δει σημερα ζωη της αλλης να μου στειλει τις εξελιξης γιατι δε θα το προλαβω μαμοτο σημερα! φιλια φιλεναδουλες μου...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνώ με την Αγγελική!!κ εγω είχα ξενερώσει με όλα αυτά που συνέβησαν αλλά το μετάνιωσα....περασμένα ξεχασμένα...

Όσο για τη σειρά που βλέπεις μπορείς να πάς εδω...

http://www.greek-movies.tv/

φαντάζομαι αύριο μπορείς να το δείς..ή μπες στο site του mega...

Eγω βλέπω τα μυστικά της εδέμ!!(αχ,Στέφανε...!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mama_xina έγραψε:

μια παρακληση οποια δει σημερα ζωη της αλλης να μου στειλει τις εξελιξης γιατι δε θα το προλαβω μαμοτο σημερα! φιλια φιλεναδουλες μου...

Εγώ εγώ.... θα σου στείλω στο facebook την εξέλιξη ;) Το καημένο το Ελπιδάκι :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε Ραμονάκι, πού χάθηκες; Μας έλειψες!!! Μην ξαναπείς ότι δεν ανήκεις στο μάμμυ!!!!!! Ούτε κι εγώ έχω παιδί, και τώρα σ' αυτή τη φάση ούτε καν προσπαθώ! Πρέπει να αποχωρήσω;;; Χμ... Μήπως είμαι κι εγώ ψεύτικη;; Έχω αρχίσει να αναρωτιέμαι.

Αυτό που σκέφτομαι σχετικά με τη Νέλυ, είναι ότι γι' αυτήν την κοπέλα, ήμασταν η καθημερινή της παρέα για 9 μήνες! Δηλαδή έμπαινε κι έλεγε ψέματα, σίγουρα έλεγε και αλήθειες, αλλά ουσιαστικά η καθημερινή της συντροφιά ήταν ένα τσούρμο γυναίκες που κορόιδευε!! Πόσο μίζερο μπορεί να είναι αυτό;

Ραμόνα, για το Πήλιο θα σε πιστέψουμε μόνο αν μας στείλεις με κούριερ από ένα βαζάκι γλυκό του κουταλιού...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλως το Ραμονακι...

Που Πηλιο θα πας;;;;.

Εμενα ειναι το αγαπημενο μου...εχω παει και καλοκαιρι..στην Πορταρια...οποτε το ξερω καλα...αμα μας λες ψεμματα σε πιασα.

Επισης θελλω μια χαρη ...να μου στειλεις κατι μπαχαριγα που πουλανε θα σου πω που χιχιχιχιχι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...