Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΑΙΣΙΟΔΟΞΗ...


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 62
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

συγχαρητηρια κοριτσι μου,ολα θα πανε καλα,η χωριακη σου ειναι σουπερ,μονο μην αγχωνεσαι,κανεις κακο ετσι..ξερω οτι ειναι δυσκολο αλλα προσπαθησε..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΤΑΛΙΑ ΜΟΥ , ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ.ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ (ΟΣΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΑΥΤΟ ΒΕΒΑΙΑ , ΓΙΑΤΙ ΜΟΝΟ ΕΣΥ ΞΕΡΕΙΣ ΠΩΣ ΝΙΩΘΕΙΣ ) ΞΕΚΟΥΡΑΣΟΥ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ.

ΕΜΕΝΑ Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΙΧΑ ΠΑΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΔΕΙ(ΕΙΜΑΙ ΦΡΕΣΚΙΑ ΚΑΙ ΕΓΩ. :) ) "ΟΣΟ ΣΕ ΒΛΕΠΩ ΕΤΣΙ ΧΑΡΟΥΜΕΝΗ ΚΑΙ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ,ΟΛΑ ΘΑ ΠΕΝΕ ΚΑΛΑ." ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΙΣΤΕΥΩ.

ΧΑΜΟΓΕΛΑ ΓΙΑ ΝΑ ΧΑΜΟΓΕΛΑΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΜΩΡΟ ΣΟΥ.......... :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΓΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΛΙΓΑΚΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΕ ΠΑΙΡΜΕΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ.

ΚΑΙ ΠΟΙΟΣ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΕΣΕΝΑ "ΚΥΡΙΑ" ΜΟΥ ΟΤΙ Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΕΥΚΟΛΗ;;;;;;;;

ΓΙ'ΑΥΤΟ ΓΡΑΦΤΗΚΑ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΠΡΙΝ ΔΥΟ ΜΗΝΕΣ ΠΕΡΙΠΟΥ.ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΑΝ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΟΜΑΣΤΕ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ Η ΜΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΣΤΗΝ ΔΥΣΚΟΛΗ ΣΤΙΓΜΗ. ;)

ΦΙΛΑΚΙΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε μικρη τι φοβάσαι έτσι ε;;;ολα καλα θα πάνε.το μωράκι σου λίγη αισιοδοξία χρειάζεται από σένα,μη το στεναχωρεις κι αυτό.Εχε πίστη στο θεό και θα τα καταφερετε,θα το δεις.Σταυρωσε την κοιλίτσα σου,γέμισε θετική ενέργεια κι όλα καλά θα πάνε.

Πολλά συγχαρητήρια και ψηλα το κεφάλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ntalia sygxaritiria eyxome mia teleia egkymosini kai min agxonese ka8olou ... :)

ola 8a pane kala tipota den einai ligo aimataki ego na deis aima pou eixa

min agxonese kai min kurazese :)

kai pano apo ola na min stenaxoriese ... :)

filia

3Ha1.png

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου.Να κάνεις αυτό που σου ειπε ο γιατρός σου.Να ξεκουραστείς και να ηρεμίσεις.Ολα θα πάνε καλά.Η χοριακή σου είναι πολύ καλή για την εβδομάδα που είσαι και το οτι ήδη το αίμα έχει σταματήσει είναι πολύ καλό σημάδι.Μην φοβάσαι που δεν ακουσες καρδούλα είναι και νωρίς ακόμα -εγώ την άκουσα 7+ εβδομαδ.Θα την ακούσεις και θα είναι δυνατή!Εύχομαι οτι καλύτερο και να είναι η μόνη αγωνία που θα σου δώσει η εγκυμοσύνη σου απο εδώ και πέρα! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νεκταρία μου συγχαρητήρια κοριτσάκι μου!!! Άντε ηρέμησε τώρα και να δεις που όλα θα πάνε καλά, είναι πολύ αισιόδοξο το ότι δεν έχεις αίμα σήμερα. Εν τω μεταξύ σου είχα στείλει και 2 πμ τις τελευταίες μέρες αλλά δεν μου απάντησες και γι'αυτό το είχα υποψιαστεί ότι μάλλον θα ακούσω πολύ σύντομα ευχάριστα νέα σου... :)

Έτσι να το αισθάνεσαι ότι είναι ευχάριστο το γεγονός ότι έμεινες αμέσως εγκυούλα και να μην αγχώνεσαι, θα δεις ότι όλα θα πάνε τέλεια και σε λίγο καιρό θα μπεις και εσύ στο club ΜΑΝΟΥΛΕΣ του mammyland.

Θα σε έχω συνέχεια στο μυαλό μου και ότι χρειαστείς θα είμαι εδώ.

Φιλάκια πολλά πολλά! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σε ευχαριστω πολυ φατσουλα ευχομαι και σε εσενα ενα μωρακι γρηγορα τωρα ξερεις και εσυ πιο ητανε το προβλημα...

κοριτσια και ολες τις αλλες σας ευχαριστω,δεν εχω ξαναδει αιμα απο την πεμπτη το βραδυ μονο για τουαλετα σηκωνομαι και βαζω 6 ουτροτζεσταν τη μερα δεν ξερω ειναι εντελως διαφορετικα την προηγουμενη φορα ειχα καφε υγρα συνεχως...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιλεναδα μου....αυτα κ αν ειναι νεα!!!!!! Κ αναρωτιομουν που ησουν!!!!

Κ τα δικα μου συγχαρητηρια λοιπον.......Αυτη τη φορα, θα πανε ολα μια χαρα...... :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινιω τι ευχαριστα νεα μπραβο και σε εσενα ευχομαι να μας πανε ολα πολυ καλα.

Πειτε μου τα νεα σας ειναι καμια αλλη εγκυος?

εγω μεχρι στιγμης ολα καλα αλλα δεν ηρεμω κιολας αχ βλεπω και εφιαλτες συνεχεια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έλα κοριτσάκι μου πώς είσαι? Είπες πως δεν έχεις πλέον αιματάκι και είσαι μια χαρά. Όμως μη μου αγχώνεσαι γι'αυτό βλέπεις τους εφιάλτες, θα δεις που θα πάνε όλα καλά! Φιλάκια πολλά :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οντως δεν εχω αιμα ολα καλα μαλλον τι να πω εχω παθει τα χειροτερα τα καλυτερα δυσκολευομαι να τα πιστεψω...Ειμαι ολη μερα ξαπλωμενη πηρα και αδεια απο τη δουλεια και βλεπω τηλεοραση συνεχεια.

Εντελως διαφορετικη εγκυοσυνη αυτη τη φορα και δεν νιωθω και τιποτα την προηγουμενη φορα το ενιωθα και ειχα πονακια...

Πως ειναι μια φυσιολογικη εγκυμοσυνη?

(Ουτε στη μαμα μου δεν το ειπα δεν μου βγαινει να το πω,μου κανανε και μια βλακεια στη δουλεια που το ειπα αναγκαστικα και ειδανε το χαρτι οτι ειμαι εγκυος και το μαθανε μερικα ατομα και εχω εκνευριστει!) :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου αν ο προϊστάμενός σου δεν μπορεί να κρατήσει το στοματάκι του κλειστό και δεν μπορεί να είναι έστω και λίγο διακριτικός τι να πεις. Δεν πειράζει μην τους δίνεις σημασία. Εσύ και το μωράκι σου να είστε καλά...που θα είστε σίγουρα :)

Φιλάκια!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sugxarhthria ntalia mou!na mhn agxwnesai ka8olou!exw akousei polla peristatika me paromoia istoria kai ola phgan 8aumasia!opote mhn agxwnesai!einai h megalh eukairia na ksekourasteis kiolas! :laugh: :laugh: oso mporeis na eisai ksaplwmenh.na fantasteis egw pou den eixa aima ksaplwna diarkws giati me eixan tromokrathsei oloi pws einai epikinduno to prwto trimhn+`shkwnomoun monaxa gia na mageirepsw`gia thn wc.esu exeis polu sovaro logo na mhn stenaxwriesai gia to mwro sou!!swsta?apolause to!! kai mh se tromazei pou auth h egkumosunh einai diaforetikh apo th prohgoumenh.kai se mena h 1h mou egkumosunh einai k den kanw thn eksupnh alla gnwrizw apo thn aderfh mou pws h ka8e egkumosunh diaferei.euxomai ws egkuoula k gw na exeis mia uperoxh+teleiomhnh egkumosunh!!!!!8a eimaste edw na mas les ta neakia sou !!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

kale pws akousthke etsi auto pou egrapsa?ena "kai" pareleipsa kai fanhke pws mageireuw gia thn wc dld gia na to petaw to fai mou! :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

elpizw na katalavate oti eleipe to "kai"..xixixi :P :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ntalia μου δεν θυμαμαι την προηγουμενη περιπετεια σου αλλα εφοσον ολα ειναι διαφορετικα τωρα ειναι πολυ θετικοοοοοο!!!εχεις πολυ καλη χοριακη,το προβλημα σου αν καταλαβα ειναι η θρομβοφιλια και το γνωριζεις και κανεις τις ενεσουλες σου και αιματακι δεν ξαναειδες!!!!ΑΡΑ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΠΕΣΙΑΛ!!!Να ξερεις κι εγω που δοξα τω θεω η εγκυμοσυνη μου παει καλα απο την αρχη δεν ειχα κανενα συμπτωμα και ηταν σαν να μην ημουν εγκυος και φοβομουν οπως κι εσυ.Οταν αρχισαν οι εμετοι και οι αναγουλες παλι δεν ηρεμησα.Τωρα που αρχισε να φουσκωνει η κοιλιτσα παλι εχω αγχος οποτε να ξερεις :θα εχεις συνεχεια αγχος αλλα μη μασας,ειναι φυσιολογικο,ολες μας τα ιδια εχουμε.....

Σου ευχομαι λοιπον ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!Μην φοβασαι τιποτα,ακολουθα τις οδηγιες του ιατρου σου και θα δεις πως ολα θα πανε περιφημαααααααα!φιλακια πολλα και απο την μπεμπα μου,σου στελνουμε γουρι,χαχχαχαχχαχα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλησπέρα κι από μένα κορίτσια μου! Δε γράφω τακτικά αυτές τις μέρες γιατί βρισκόμαστε στον πυρετό των προετοιμασιών για τη βάπτιση όπου γίνομαι νονά ❤️ διαβάζοντας όμως τα μνμτα θέλω κι εγώ να στείλω ένα μήνυμα συμπαράστασης στα κορίτσια μου που έχουν πέσει: @anna30 πέρυσι ακριβώς 2 μήνες αφότου είχα αποβάλλει το 11εβ μωράκι μας, πήγα στη βάπτιση της κόρης μιας ξαδέρφης μου. Μια γειτόνισσα της που με ήξερε φατσικα μόνο, είχε το θάρρος τότε να μου πει "εσύ δε ζηλεύεις τώρα την ξαδέρφη σου που έχει δύο κορίτσακια; Δε θα θέλες ένα κι εσύ;". Νομίζω ήταν απ' τις χειρότερες ατάκες που είπε κανείς εκείνη την περίοδο του πένθους για μένα και το σύντροφό μου. Προφανώς αυτή η κυρία δε γνωρίζε τι μου συνέβαινε, αλλά αυτό δε δικαιολογεί το τι σκέφτηκε να μου πει. Όπως σου είπε η @Diwni εγώ εκείνη τη στιγμή αυτόματα βουρκωσα ενώ την κοίταζα στα μάτια. Κι απλά απομακρύνθηκα. Ίσως καταλάβε κι ένιωσε ασχημα, ίσως και θεώρησε ότι ήμουν απλώς αγενής. Δε με ενδιαφέρει καθόλου. Τι θέλω να σου πω Μ αυτό; Ο κόσμος θα λέει ο,τι βλακεία του κατέβει γιατί δε σκέφτεται πριν μιλήσει. Εσύ δε χρειάζεται ούτε να τους δικαιολογήσεις αλλά ούτε και να είσαι κάπως απέναντι τους. Ο,τι σου βγει. Αν έχεις το σθένος να τους βάλεις στη θέση τους, κάντο. Αν πάλι θέλεις να τους αγνοήσεις, κάντο. Να κάνεις ο,τι περνάει απ' το χέρι σου να ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ. Οποιαδήποτε απώλεια είναι απώλεια και ο θρήνος είναι απόλυτα σεβαστός.  Σου κάνω μια τεράστια αγκαλιά ❤️❤️❤️ @Mpourmpoulo μου γλυκό, έχεις περάσει πολύ δύσκολες εβδομάδες και οι πληγές της απώλειας είναι νωπές. Το κοριτσάκι σας θα σας βλέπει από ψηλά και είμαι σίγουρη πως είναι πολύ περιφανή που είστε οι γονείς της - οι πιο δυνατοι, επίμονοι, με πάρα πολλή αγάπη. Θα σας στείλει το ουράνιο τόξο σας και θα είναι ακόμα καλύτερα απ' ότι είχατε ονειρευτεί 🌈❤️ απ' την άλλη, λυτρωτικά τα αποτελέσματα μιας και ήταν όντως τυχαίο γεγονός - εμας δε μας άφησαν να κάνουμε καρυότυπο πέρυσι μιας και ήταν η "πρώτη" φορά, κάτι που δε το καταλάβα ποτέ, λες κι αυτή η ψυχούλα δε μετρούσε γι αυτούς. Τέλος πάντων, κρατά τα θετικά, σφιξε τα δόντια και τα καλύτερα έρχονται! Έχεις παααααρα πολύ δύναμη μέσα σου αγάπη κι η ζωή σίγουρα θα σ ανταμείψει ❤️❤️
    • Καλησπέρα κορίτσι μου εγω δεν γνωρίζω καθόλου να σου πω την αλήθεια οι γιατροι τι σου είπαν ;
    • Έχεις απόλυτο δίκιο, δεν είσαι μόνη σου όμως! Όλες ε΄δω είμαστε με τα ίδια όνειρα, τις ίδιες αγωνίες και τους ίδιους φόβους. Θα το δεις στο τέλος όλα θα είναι μια κακή ανάμνηση. 🌈 Όχι δεν στενεύουν τα περιθώρια. Είσαι ακόμα 38! Το ποτήρι είναι μισογεμάτο❤️
    • Λογικό φίλη μου να λυγίσεις! Έχεις τη δύναμη όμως και θα τα καταφέρεις!!! Όλα θα γίνουν, τώρα το ξέρω ότι έχουμε τελικά δύναμη εσωτερική που δεν τηνξέρουμε! Απορώ και εγώ πως μετά από όλα αυτά στάθηκα όρθια, είδα εικόνες άσχημες αλλά ευτυχω΄ς δεν με έχασα! Γιατί το σώμα οκ θερεπευεται αλλά η ψυχή θυμάται! Την επόμενη φορά εύχομαι να μας πεις τις χαρές σου!!!
    • @Mpourmpoulo Κορίτσια επειδή τυγχάνει να γνωρίζω κοπέλα με σύνδρομο turner να σας πω ότι όντως δεν μπορεί να κάνει παιδιά και έχει θέματα στην ανάπτυξη του σώματος, έχει δηλαδή δυσανάλογα μέλη, αυτά είναι τα εμφανή. Τώρα δεν ξέρω τι άλλα προβλήματα ακριβώς έχει παθολογικά, όμως έχει. Ο Θεός αποφάσισε να πάρει τα δικά σας μωρά για μην ταλαιπωρηθούν, αυτό να σας δίνει κουράγιο και παρηγοριά! Και όλα θα γίνουν 🙂🙂
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...