Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προταση για διαγραφη θεματων.


Guest

Recommended Posts

lovie έγραψε:

Γλυκιά mikroulaxristos,

Αν η ξαδέρφη σου και εσύ θεωρείτε πως το mammyland είναι άθλιο δε σημαίνει πως πρέπει το ίδιο πιστέυουν και τα 9000 μέλη του.

Είναι άδικοι τέτοιοι χαρακτηρισμοί γιατί στοχεύουν σ'ένα πρόσωπο, τη Λένα. Δεν μπορείς να ξέρεις τι δουλεία μπορεί να γίνεται από πίσω καθημερινά από την ίδια για να μπορείς εσύ,εγώ και οι υπόλοιπες να λέμε ό,τι θέλουμε. Επίσης θα έπρεπε να ξέρεις πως για να στηθεί κάτι τέτοιο απαιτέιται προσωπικός χρόνος και χρήματα τα οποία ΕΚΕΙΝΗ διαθέτει και όχι εμείς. Είναι άσχημο να τα βάζεις μαζί της. Και δεν καταλαβαίνω το οτι λες ΄Το site είναι παρατημένο'. Που το κατάλαβες; Εξήγησέ μου γιατί εγώ άλλα καταλαβαίνω. Θήγεις λοιπόν ευθέως έναν άνθρωπο και όλοι ξέρουμε ποιον. Επίσης λές ακόμη 'Εγώ απλά είπα την αλήθεια'. Ποια είναι η αλήθεια;;;

Οτι το site είναι άθλιο και οτι το μπλε δεν είναι ωραίο χρώμα; Είναι η προσωπική σου άποψη - αισθητική και δεν συνάδει με των υπολοίπων μελών ή των περισσοτέρων τελοσπάντων.

Αν λοιπόν δεν σου αρέσε το mammyland θα μπορoύσες να αποχωρήσεις και να μην σπαταλήσεις τον χρόνο σου στο άθλιο κατά τ'άλλα site.

Και δεν κατάλαβα...

Να αρχίσουμε να κάνουμε τα παράπονά μας;;;;

Εγώ δηλαδή τι να πω που μου ήρθε προσωπικό μήνυμα πριν κάποιους μήνες από ενεργότατο μελός του mammy με το οπόιο δεν είχα ποτέ οποιαδήποτε επικοινωνία σε προσωπικό επίπεδο λέγοντας μου πως είχε φτιάξει ένα φόρουμ απλό και γρήγορο και να συμμετέχω εκεί....

Τι θα έπρεπε να κάνω εγώ λοιπόν; Να βγω και να πω το όνομά της και να την θήξω;;;;

Και στο τέλος φυσικά θα πω το κλασικό και τετρημένο

"Χώρις παρεξήγηση έτσι;;;"

πωσ φαινεσε οτι δε εισαι ενεργο μελοσ :P:P:P:P

12000 μελοι γινανε... :P:P:P:P:P:P

παπακι χαθηκες ρε... :dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 84
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Σας ευχαριστώ κοριτσάρες μου για την υποστήριξη! Νατάσα, θούλη , Γιωτάκι και όλες όσες πιστεύετε οτι κάτι προσφέρω και γώ στο site , είστε καταπληκτικές! :kiss::kiss:

Δεν έχω να σχολιάσω κάτι...ότι είχα να πώ το είπα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΟΤΙ ΠΑΝΤΑ ΘΑ ΣΕ ΣΤΗΡΙΖΟΥΜΕ..

ΧΑΡΗ ΣΕ ΕΣΕΝΑ ΜΕ ΤΗ ΔΗΜΙΟΥΡΓΙΑ ΑΥΤΟΥ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ

ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΜΕΧΡΙ ΤΟ ΠΩΣ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΓΙΝΩ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΜΗΤΕΡΑ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΟΥΜΕ ΛΕΝΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

thouli έγραψε:

lovie έγραψε:

πωσ φαινεσε οτι δε εισαι ενεργο μελοσ :P:P:P:P

12000 μελοι γινανε... :P:P:P:P:P:P

παπακι χαθηκες ρε... :dry:[/quote:2of953q3]

Ε 5 πάνω 5 κάτω το ίδιο είναι!!!

:laugh: :laugh: :laugh:

Λένα μας έλλειψες....

:kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

διαβασα ολες τις σελιδες και δεν ξερω τι να σκεφτω!

αρχικα .....Λενα σου αξιζουν πολλα μπραβο για αυτο το σαιτ αλλα και πολλα συγνωμη για οτι κι αν ακους εδω μεσα!

δεν σου αξιζουν!

φαινεται οτι ειναι ενα σαιτ φτιαγμενο με αγαπη κια πραγματικη θεληση!

οσο για τις φωτο?

αν καποιος θελει να βρει φωτο μας μπορει να τις υποκλεψει απο τον σκληρο μας και να μην το παρουμε καθολου χαμπαρι η καποιος γνωστος -φιλος-ξαδελφος να τις ανεβασει σε καποιο αλλο σαιτ....

ενοειται οτι δεν υπαρχει προστασια στο διαδυκτιο

αλλα ειναι πλεον μεσο αναγκης!

εγω δεν αλλαξα ειμαι αυτη που ειμαι αλλα δυστηχως καταφερα και εκανα το προφιλ μου σκα....(βοηθησε η κορη)

θα το φτιαξω , οταν βρω χρονο!

οσο για την φωτο στο προφιλ..... εεεεεεε ολες ειστε στο παρτυ το μασκε να μην ειμαι και εγω?

οσο για καποια ατομα..... δεν υπαρχουν λογια!

ψαχνονται συνεχως για καυγα!

με καποιον παντα τα βαζουν......

στην τελικη αν ακτι δεν μας αρεσει μπορουμε να μην μενουμε!

εγω ενα διαστημα ειχα κοψει αλλα εμπαινα και παρακολουθουσα.... λαμαβανβ πμ απο κοπελες που ειχαν απορια σε σχεση με το θηλασμο η εβλεπα θεματα πανω σε αυτο..... ενοιωσα οτι πρεπει να απαντησω.... καποτε ημουν εγω στην θεση τους και εδω βρηκα βοηθεια.....απο την κα Αγλαια και τα οσο ειχε γραψει!

μην το κανουμε αυτο, καποιε κοπελες εχουν αναγκη το σαιτ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsia mallon den diabazete kala..i sas voleuei na pareksigite...i gnomi me to xroma kai ola ayta itan tis ksaderfis mou opos eipa sto proto minima!!! ekeini to prosekse!! oxi ego! oso gia ti lena den eipa kati gia ekeini!! eipa genika gia to site. kai to sunexizete! kai den mporo na katalavo giati! to an ego theoro oti to site den exei kapoia asfaleia einai i gnomi mou. kai den mporei kanenas na mou pei na min tin po. ksafnika kanete epithesi xoris kan n ampeite sto kopo na rotisete.

to ti melos tou mammy imoun ego to ksero ego kai kapoies alles apo edo mesa.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λογω προσωπικων προβληματων εχω χασει επεισοδεια μπορει καποια να με ενημερωσε τι εχει γιει ; Κατλαβα οτι κατιπαιζει με τις φωτοπου εχουμε βαλει τι εγεινε ;

Οσο αφορα για το mammyland και τη Λενα σαν διαχειρειστρια προσπαθει να κανει το καλυτερο και να διορθωσει μαλιστα καικαποια προβληματα δνε νομιζ να ειναι σωσωτο να λεμε οτι ειναι στο Ελεος του Θεου καιμετα να λεμε δεν εχω κατι με τη κοπελα .

Οσο για το μπλε χρωμα δεν το καταλαβα μια χαρα χρωμα ειναι συμβολιζει την Ελλαδα τη θαλασσα και τον ουρανο δενκαταλαβαινω τι ηλιθια κολληματα ειναι αυτα .

Οσο για τις φωτογραφιες μου δνε εχ κανενα προβλημα. Ενημερωστε με τι ακριβως εχει γινει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

KORITSIA KALHMERA!!!! MPOREITE NA KSANADIABASETE TO PRVTO MOU MINIMA?????????? TIN GNOMI TIS K S A D E R F I S MOU LEO I GUNAIKA!!!!!!!!!!!! KATYALABENETE I DIABAZETE OTI SAS ERTHEI?????????????????? PRIN ARXISETE NA EIRONEYESTE KAI NA TA XONETE, DEITE TI EXO GRAPSEI A K R I V O S !!!!! EPIDI AKRIVOS EKFRAZO GNOMI ALLOU, GIAUTO STO TELOS EIPA POS DEN EXO KATI ME TI LENA!!!!!!!!! APAGOREYETAI NA METAFERO MIA GNOMI ALLOU?????

PLAKOTHIKATE OLES KAI YPOSTIRIZETE TI LENA,OTAN KAI EGO TIN IDIA GNOMI EXO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

G N O M I A L L O U !!!!!!!!!!!!!!!!!!! GNOMI ALLOU !!!!!!!! GNOMKI ALLOU!!!!!!! GNOMI ALLOU!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KAI ESU RE LENA TI KATHESAI KAI LES EYXARISTO GIA TIN UPOSTIRIKSI???????????? OYTE ESU KSEREIS NA DIABAZEIS???????????? ELEOS! STO EIPA KAI STO MINIMA!!!!!!! GNOMI ALLOU!!!!!!!!

ME EXETE KAI KATHOMAI APO EXTHES KAI APOGOLOUMAI GIA ALLOU TI GNOMI???????? KAI EISTE EYXARISTISTIMENES GIAYTO??????????? GIA MENA POU IMOUN SIONEXEIA EDO AKI PROSPATHOUSA NA VOITHISO OLA TA KORITSIA OPOS MPOROUSA????????? TI NA PO...EYXARISTO POLU RE PAIDIA........NA EISTE KALA...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Eπειδη εξεκολουθώ να μην καταλαβαίνω γιατί λες οτι παρεξήγησα τα λεγόμενα σου θα σου κάνω παράθεση

mikroulaxristos έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΘ ΣΟΡΡΥ ΚΙΟΛΑΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ Η ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ ΜΑΜΜΥ ΑΣΦΑΛΗΣ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΧΑΣΕΙ??????

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΗΛΙΘΙΟΤΗΤΑ ΝΑ ΒΑΖΟΥΜΕ Ή ΝΑ ΜΗΝ ΒΑΖΟΥΜΕ ΦΩΤΟ!! Ο,ΤΙ ΘΕΛΕΙ Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ!!!! ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΜΩΣ ΣΙΓΟΥΡΕΣ ΟΤΙ ΑΝ ΤΟ ΜΑΜΜΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ Ε Ν Τ Ε Λ Ω Σ ΞΕΚΛΕΙΔΩΤΟ, ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΑΦΟΒΑ ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΜ ΕΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ,ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΜΑΣ(ΓΙΑΤΙ ΠΧ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΕΙΞΩ ΚΑΤΙ ΣΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΜΑΚΡΥΑ) ΚΤΛ.....

Ξέρεις το ποιόν όλων των μελών του μάμμυ;

Ακόμη και να κλειδωθεί η σελίδα και να φαίνονται οι φώτο μόνο στα μέλη όπως προτείνεις είναι δυνατόν αυτό να είναι ασφαλές; Και που ξέρεις ποιός κρύβεται πίσω από κάθε μέλος;;; Το πρόβλημά μας δηλαδή είναι το οτι η σελίδα είναι free στο κοινό;

Αν ήταν κλειδωμένη εσύ,εγώ θα την είχαμε βρεί και θα είχαμε γίνει μέλη; Δε νομίζω.

Επίσης υπάρχουν και άλλοι τρόποι να δουν οι φίλοι σου τις φωτογραφίες που θέλεις. Μπορείς να στείλεις ένα email πολύ απλά.

ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΤΗΘΕΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΣΑΙΤ!!!!

Και σε ξαναρωτάω...

Πως καταλαβαίνεις οτι το site είναι παρατημένο;

Πέφτουν σοβάδες απ΄την οθόνη σου όταν το επισκέπτεσαι;

Η ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ,ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΣΤΗΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΚΙΝΗΤΗΣ ΤΗΛΕΦΩΝΙΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ,ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ΣΙΑΤ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΗΣ!!! ΠΡΩΤΑ ΛΟΓΩ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΛΟΓΩ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ!!! ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΣΑΣ ΜΕΤΑΦΕΡΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΤΗΣ.

Για ποιο λόγο πρέπει να ενδιαφέρει εμένα και τα υπόλοιπα μέλη η γνώμη της ξαδέρφης σου;

Η γνώμη των περισσοτέρων μελών εδώ μέσα έχει μεγαλύτερη βαρύτητα από αυτήν της ξαδέρφης σου η οποία απ'ό,τι καταλαβαίνω δεν μπαινει ποτέ γιατί το mammyland είναι απαράδεκτο.

ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΗΜΑΣΤΕ ΣΕ ΕΝΑ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΣΑΙΤ ΚΑΙ ΤΟ ΦΟΝΤΟ ΕΙΝΑΙ ΜΠΛΕ!!!!

Αυτή είπαμε πως είναι η γνώμη σου και η προσωπική σου αισθητική.

ΛΟΙΠΟΝ,ΓΙΑ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΑΣ ΛΕΩ ΟΤΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ!!!

Φυσικά και είναι θέμα ασφάλειας γιαυτό και θα πρέπει να προσέχομε τι δημοσιέυουμε.

ΤΩΡΑ ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΟΡΕΞΗ ΝΑ ΦΤΙΑΧΤΕΙ,ΟΚ! ΑΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΚΟΣΜΟΣ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΡΟΝΟΣ ΝΑ ΦΤΙΑΧΤΕΙ!!!

Δεν γίνεται να μένουν όλοι ευχαριστημένοι. Ο καθένας μας έχει άλλες προσδοκίες-απαιτήσεις. Και στην τελική ας φύγει όποιος θέλει. Δικαίωμά του.

ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ Η ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΤΡΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΣΕΙ ΤΟ ΣΑΙΤ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΡΟΝΟΣ Ή ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΣ ΑΝΑΘΕΣΕΙ ΑΛΛΟΥ. ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΩ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ,ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΗ ΚΟΠΕΛΑ.

Δηλαδή τι να κάνει;;;

Να βάλει security στην πόρτα;;;

Έστω για αυτούς τους 5-10 που γνωρίζουν ποια είναι η διαχειρίστρια (και ανάμεσα τους και εσύ) θα έπρεπε να είσαι πιο προσεχτική. Επιμένω πως την έθηξες προσωπικά. Δε μίλησες απλά με γενικότητες...

Πρέπει να σκέφτεσαι πως η θέση της είναι δύσκολη εδώ μέσα και είναι πάρα μα πάρα πολύ προσεχτική σ'αυτά που λέει.

Φάντάζεσαι να τα έβαζε με την κάθε μια, που λέει πως το site είναι χάλια, ξεχωριστά;

Το γεγονός πως δεν μιλάει πρέπει να το σεβόμαστε.

Τέλος να πω οτι δεν έχω κάτι προσωπικό μαζί σου. Πως θα ήταν δυνατόν άλλωστε εφόσον δε σε ξέρω. Απλά μ'ενόχλησε ο τρόπος σου. Δεν είναι δυνατόν να είμαστε τόσους μήνες μέλη στο mammyland να έχουμε βγάλει στη φόρα τα προσωπικά μας εδώ μέσα και ξαφνικά να παραπονιόμαστε για την ασφάλεια του site...

Kαι θα σε παρακαλούσα να βγάλεις τα τόσα θαυμαστικά-ερωτηματικά γιατί ξεχείλωσες τη σελίδα.

Ευχαριστώ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

den eida na se enoxlei ayto toso kairo tora pou exeis gemisei kathe ta themata me tis fotografies me dikes sou kai tou kalou sou ?

einai san na sas blepw mprosta mou toso kala se thimame toso polu se exw dei !!!

melos mporei na ginei o kathenas an thelei kai an exei balei skopo na antigrapsei fotografies ,den einai oute xronobora diadikasia oute diskolh

ektos kai an les na baloume psixologiko erwtimatologio sthn aitish engrafhs !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sto proto pou egrapses ,apla eipa oti tha itan kalo na iparxei asfaleia. an den ginetai,ok den pesftei kai zaxari sto nero.apla tha itan kalo!!!

sto deytero pou eipa leo ti gnomi allou!!! pali den to katalaves! akrivos ti gnomi allou leo leme!

sto trito pou leo PALI ti gnomi tis ksaderfis mou, einai diki tis apopsi kai ithela oti akougetai gia to mammy na to leo gia na kseroume ti leei kapoios. kai den katalava ayto pou eipes oti giatoi na to ksereis. kai giati na min to po??? esu den les ti gnomi sou??? etsi kai ego eipa ti gnomi kapoiou allou.

gia to mple fonto PALI EKEINI MOU TO EIPE. apla kai pali mallon den se endierfere na to katalaveis

parakato gia to thema tis asfaleias pisteyo pos thja itan kalo na uparxei asfaleia

stpo telos meipa pali auto pou mo ueipe ekeini.

ego toso kairo eimai sto mammy kai eixa mia xara upomoni otan eixe ta provlimata pou den mpainame me tipota(to kalokairi px) kai otan merikes legane oti einai xalia to sitye ego eipa upomoni kai oti i lena kanei oti mporei sigoura gia na mas to ftiaksei!

kai mia xazra sevomai diotyi aplos metefera ti gnomi allou. tora apo kei kai pera an theleis na to synexisoume ok. na kano tag oti les na to metafrazo.eleos diladi. epeidi eipa ti gnomi allou. dden tha t=katso na apologitho allo,gia kati pou den einai akrivos i gnomi mou. ego sto mono pou sumfonisa itan oti tha itan kalo na exoume asfaleia. den mporesa na katalavo giati ksafnika me theoreite exthro..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια το site ειναι μια χαρουλα... δεν υπαρχει λογος να παραπονιομαστε... ειχε κατι προβληματα με την ταχυτητα στο παρελθον αλλα αυτα λυθηκαν...!!!

Τωρα οσον αφορα τις φωτογραφιες, επειδη κι'εγω το ζητησα αυτο, δεν ειναι θεμα site... ειναι θεμα των ανασφαλειων που δημιουργηθηκαν λογω διαφορων περιστατικων που αναφερθηκαν ως επικινδυνα και απο διαφορα μελη...!!!

Εγω προσωπικα αρχισα να μην βαζω πλεον φωτογραφιες πολυ πριν γινει ολος αυτος ο χαμος για δικους μου προσωπικους λογους... εαν και τα υπολοιπα κοριτσια συμφωνουσαν καλως... αφου δεν θελουν δεν επιμενω... απλα εγω δεν θα ξαναβαλω φωτογραφιες του μωρου μου...!!!

Σας φιλω...!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikro mou poni akrivos epeidi den travao zori me tis foto den eipa na diafrafoun.foto evaza opos oles,den to katalaveno giati thimasai mono emena. ti einai auta pou les gia erotimatologio??? na sas po ,exete ksefygei,grafete oti thelete??? ego den exo kan provlima gia tis foto. ante mpravo,ksekoliste kapoia stigmi omos.

eipa ti gnomi allou,opos kanoun polles edo mesa. diladi otan mia kopela leei oti i pethera tis tis eipe auto i o gios tis eipe to allo i i mana tis tis eipe to parallo, tote giati mas noiazei??? kai otan einai na po ego ti gnomi kapoiou allou,epeidi einai kaki gnomi gia to mamy ta pernete??? kante oti thelete,ego ti gnomi mou tin exo diaxorisei,kai opoios den to exei katalavei provlima tou. to oti mporei na min diatypos akala to proto minima,den paei na pei oti exo kati me ti lena kai me tin opoiadipote itan diaxeiristria. ego imoun apo tis protes pou molis kapoios mou elege oti to site itan argo i otidipote tin upostiriza. isos loipon sas peirakse pou akousate mia gnomi pou den ams arese.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είπα να ρίξω το επίπεδο.....

Τίθεται θεμα ασφάλειας στο Μαμμυ; Η λύση ειναι μια:

ΦΡΑΝΙΤΑ-ΜΟΜΟΛΙ ΣΕΚΙΟΥΡΙΤΙ ΑΕ!

Εγγυηση-Ασφάλεια-Εχεμύθεια!!!!

:) :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AthinaK έγραψε:

Είπα να ρίξω το επίπεδο.....

Τίθεται θεμα ασφάλειας στο Μαμμυ; Η λύση ειναι μια:

ΦΡΑΝΙΤΑ-ΜΟΜΟΛΙ ΣΕΚΙΟΥΡΙΤΙ ΑΕ!

Εγγυηση-Ασφάλεια-Εχεμύθεια!!!!

:) :) :)

Μπράβο Αθηνά! Εγώ στην απ'έξω? Εγώ που δεν έχω καλή σχέση με τον άντρα μου και δεν αφιερώνω χρόνο στο παιδί μου, οπότε βρίσκω άφθονο χρόνο να φοράω τα ρούχα και τα γυαλιά του Ηρακλή Πουαρώ και να ψάχνω δολοφόνους και φαντάσματα.. στην απ' έξω??? Τς τς τς τς τς... Κρίμα!

:P :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

mikro mou poni akrivos epeidi den travao zori me tis foto den eipa na diafrafoun.foto evaza opos oles,den to katalaveno giati thimasai mono emena. ti einai auta pou les gia erotimatologio??? na sas po ,exete ksefygei,grafete oti thelete??? ego den exo kan provlima gia tis foto. ante mpravo,ksekoliste kapoia stigmi omos.

eipa ti gnomi allou,opos kanoun polles edo mesa. diladi otan mia kopela leei oti i pethera tis tis eipe auto i o gios tis eipe to allo i i mana tis tis eipe to parallo, tote giati mas noiazei??? kai otan einai na po ego ti gnomi kapoiou allou,epeidi einai kaki gnomi gia to mamy ta pernete??? kante oti thelete,ego ti gnomi mou tin exo diaxorisei,kai opoios den to exei katalavei provlima tou. to oti mporei na min diatypos akala to proto minima,den paei na pei oti exo kati me ti lena kai me tin opoiadipote itan diaxeiristria. ego imoun apo tis protes pou molis kapoios mou elege oti to site itan argo i otidipote tin upostiriza. isos loipon sas peirakse pou akousate mia gnomi pou den ams arese.

apla eksigise moy ti enoeis asfaleia .

eimai se 5 foroum kai to idio panw katw einai pantou .

uparxei mia enothta gia na thn blepoun mono ta meli ,ayto enoeis?

se ayto apanthsa oti an thelei kapois na mpei ekei apla ginete melos.

poles thimame oxi mono esena :P apla eisai polu glukia stis foto kai mou ekmines kala .

alo tropo egw toulaxiston den kserw .se ola ta fouroum toi onoma thelw bazw oti thelw dilono kai oti email thelw dinw den me elanxei kapoios .

auto eksigo oti opois thelei ginete melos pantou .

apo ekei kai pera mhlas ?

apo ekei kai pera einai kai sto diko mas xeri an pesei kati sthn antilipsh mas .

enas aplos episkepths pou tha mpei gia na diabasei kati den tha asxolithei me tis istories mas einai peristasiakos .

enas pou thelei na kanei kati den dtha ton satmatisei an mia enortita den einai prosbasimh apo episkepth tha gini melos kai tha kanei ayto pou thelei .

ayto den mporw na katalabw ,poia asfaleia ?

otan exw dei kati periergo poles fores ekana amesos anafora sthn lena kai to dieuthetis amesos xoris na aniksw post na mhlisw giauto .

an exeis kati sto mialo sou pes to mas na katalaboume .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

otan leo asfaleia den ennoo na min mporei kapoios na dei tipota. apla gi aparadeigma tha mporouse to thema me tis foto na eisai melos gia na to deis.oxi oti me xalaei,alla epeidi mporei na xalaei merika koritsia. kai genika gia tin asfaleia pali gnomi allou itan..

se eyxaristo gia ta kala sou logia gia ti foto ,den ithela na pareksigitho,apla eipa mia kaki gnomi kapoiou tritou. isos apo do kai pera prepei na leo mono oti kalo mou metaferoun an parameino edo.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ifigeneia έγραψε:

AthinaK έγραψε:

Μπράβο Αθηνά! Εγώ στην απ'έξω? Εγώ που δεν έχω καλή σχέση με τον άντρα μου και δεν αφιερώνω χρόνο στο παιδί μου, οπότε βρίσκω άφθονο χρόνο να φοράω τα ρούχα και τα γυαλιά του Ηρακλή Πουαρώ και να ψάχνω δολοφόνους και φαντάσματα.. στην απ' έξω??? Τς τς τς τς τς... Κρίμα!

:P :woohoo:[/quote:2o9aa91i]

Eσυ είσαι ο βασικος ερευνητης τους. Το αστερι της εταιρίας. Μέτοχος! Εχεις διασυνδεσεις με την ΚΥΠ...!!!

Γι αυτο σας λέω: ΕΓΓΥΗΣΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έτσιιιιιιιι....

Απλά επειδή είμαι δημ υπάλληλος δεν έχω την εταιρεία στο όνομά μου! ;)

Ααααχχχχ.... Εγώ η κομπλεξική ξαναλέω, που το παιδί μου είναι κατώτερο από το φαντασ(μα)τικό παιδί κάποιας άλλης! :huh: Αναρωτιέμαι αν αυτοί που τα γράφουν τα πιστεύουν κιόλας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...