Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προταση για διαγραφη θεματων.


Guest

Recommended Posts

Αγαπητη μας Λενα, οι εξελιξεις στο forum λόγω των τελευταίων συμβάντων ειναι τραγικες και αυτο εχει σαν αποτελεσμα να εχουν τρομοκρατηθει πολλες κοπελες με τις φωτογραφιες τους και τα προσωπικα τους στοιχεια. Εχω δεχθει πολλα pm απο κοπελες που μου ζητουν να διαγραψω φωτογραφιες τους που ειχα κανει παραθεση. Επειδη ειναι κουραστικο προτείνω να διαγραφουν ολα τα θεματα που περιεχουν φωτογραφιες. Ξερω σου ανοιγουμε δουλειες αλλα δυστηχως δεν νομιζω οτι υπαρχει αλλη λυση συμφωνα με αυτα που μας εγραψες και εχθες. Ευχαριστω!

Τελος θελω να ενημερωσω οτι απο δω και στο εξης οι φωτογραφιες απο τις συναντησεις μας θα ανεβαινουν μονο στην ομαδα μας.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 84
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αν κ δεν εχω φωτογραφιες σε καποιο θεμα,θα συμφωνησω κ εγω,ειναι νομιζω το πιο σωστο να γινει κ ειμαι σιγουρη οτι θα συμφωνησουν κ ολα τα πραγματικα μελη του μαμμυ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια λυπαμαι πολυ ετσι οπως εγινε το mammyland! Δεν ξερω αν η αντίδρασή μας ειναι δίκαιη για τούτο το forum αλλα μιλάμε για μεγάλο πανικό.

Διαπίστωσα δε οτι παλια μελη μεχρι και ψευδωνυμο άλλαξαν! Ειναι λυπηρό να υπάρχει τοσος τρόμος! :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγώ δεν είχα βάλει ποτέ φωτογραφία γιατί φοβόμουν την κακή χρήση - βέβαια εγώ δεν είμαι ούτε στο facebook και απ' ό,τι ξέρω αποτελώ εξαίρεση. Το πρόβλημα είναι γενικότερα του Ιντερνετ και όχι μόνο του μαμμυλαντ... κρίμα θα είναι να διαγραφούν θέματα που περιέχουν χρήσιμες πληροφορίες για άλλους - εγώ σε πολλε΄ς περιπτώσεις βοηθήθηκα διαβάζοντας παλιά θέματα - αν μπορούσαν να διαγραφούν μόνο οι φωτο;

όσο για το θέμα "ελβίρα" πραγματικά νομίζω ότι δε μας έβλαψε, πέραν του ότι ίσως αισθανθήκαμε λίγο ηλίθιες όσες τυχόν είχαμε "μιλήσει" μαζί της... το σοβαρό και το θλιβερό είναι, όπως έγραψαν και άλλα μέλη όπως το Τυρογαριδάκι το τι ώθησε την κοπέλα να το κάνει αυτό.... Για΄τι αν κρίνω από αυτά που έγραφε δε νομίζω ότι σκοπός της ήταν να "σπάσει πλάκα" αλλά σα να ήθελε να φανταστεί μια άλλη ζωή - κρίμα... Μακάρι κάποτε να καλύψει τα κενά της (αν καμια σας διάβαζε μικρή "το κολέγιο του Σαιν Κλαιρ" υπήρχε κι εκεί μια μαθήτρια που είχε επινοήσει μια ψεύτική ζωή τελείως, όπως και στο βιβλίο "το Ψέμα" της Ζωρζ Σαρρή - άρα είναι παλιά ιστορία, απλώς τώρα γίνεται και με τα σύγχρονα μέσα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω ενα θα πω γιατι με τις φωτο μας τα πρηξατε επιτελους, οταν τις βαλατε ξερατε οτι θα ειναι σε κοινη θεα, αν φοβοσασταν να μην τις βαζατε καθολου ελεος πια δεν αντεχω ολο αυτο τον πανικο, σορυ για το υφος μου αλλα εχω μαθει να λεω αυτο που αισθανομαι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμφωνώ σε όλα με τη ΛΙΖΑ. Το Σεν Κλερ το διάβαζα, αλλά δε θυμάμαι την κοπέλα που λες!!!

Όσο για τις φώτο, εγώ έχω βάλει μόνο 2, και δεν αισθάνομαι ιδιαίτερη απειλή. Αν είχα παιδί, για να είμαι ειλικρινής, δε θα έβαζα φώτο...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δημητρα, δεν νομιζω να υπαρχει πανικος!

Απλα πιστευω οτι αρκετες απο εμας εχουμε καταλαβει το λαθος να βαλουμε φωτο και τις διαγραφουμε!

Τωρα, για το ονομα, το δικο μου εκανε μπαμ!(σε γνωστους)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΡΕΣ ΜΟΥ ΣΟΡΙ ΑΛΛΑ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΤΟ ΜΑΡΙΑΝΤΑΚΙ!!! Ε, ΔΕ ΝΟΜΙΖΩ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΤΟΣΟ ΗΛΙΘΙΕΣ ΩΣΤΕ ΝΑ ΒΑΛΟΥΜΕ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΜΑΣ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ, ΣΕ ΟΠΟΙΟΔΗΠΟΤΕ ΣΑΙΤ-ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ ΜΑΣ-, ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΑ ΤΙΣ ΔΟΥΝ ΜΟΝΟ ΟΙ ... ΚΟΛΛΗΤΕΣ ΜΑΣ! ΚΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΒΑΛΕΙ ΜΕΣΑ ΦΩΤΟ ΤΗΣ Κ Ο Ρ Η Σ Μ Ο Υ ΑΛΛΑ ΝΑ ΤΗΣ ΠΑΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΤΙΣ ΚΑΝΕΙ ΤΙ;;;;; ΝΑ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΙΑ ΤΟΥ;;; ΑΣ ΤΟ ΠΕΙ, ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ! ΝΑ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΕΙ;;; ΑΣ ΤΗΝ ΚΟΙΤΑΞΕΙ, ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΕΜΟΡΦΗ(ΚΟΥΚΟΥΒΑΓΙΑΑΑΑΑ)! ΔΛΔ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΠΟΥ ΠΕΡΠΑΤΑΤΕ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΝΑ ΣΑΣ ΒΓΑΛΟΥΝ ΟΣΕΣ ΦΩΤΟ ΘΕΛΟΥΝ ΜΕ ΤΑ ΚΙΝΗΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΤΕ ΓΡΑΜΜΗ;;; ΜΗΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΕΣ, ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΠΑΝΤΑ... ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΣΤΕΛΝΑΤΕ ΤΙΣ ΦΩΤΟ ΓΙΑ ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΒΙΝΤΕΑΚΙ ΣΤΗ ΜΕΝΕΓΑΚΗ ΠΟΥ ΤΟ ΕΙΔΕ ΟΛΗ Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΓΡΑΨΕ ΣΤΑ DVD ΤΟΥ ΠΟΣΟΣ ΚΟΣΜΟΣ, ΤΟ ΞΕΧΝΑΤΕ;;; ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ, ΜΗΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΕΣ! ΑΣ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΣΤΟ ΜΑΜΜΥ ΜΑΣ ΚΑΙ ΑΣ ΑΠΑΝΤΑΜΕ ΣΕ ΟΠΟΙΟΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΣ ΔΕΧΟΜΑΣΤΕ ΤΙΣ ΑΠΟΨΕΙΣ ΟΠΟΙΟΝ ΘΕΛΟΥΜΕ ΣΕ ΤΥΧΟΝ ΑΠΟΡΙΕΣ ΜΑΣ! ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΚΑΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΠΑΡΕΞΗΓΗΘΩ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

deniM επιτελους βρηκα εναν ανθρωπο να συνενοηθω χαχχα αυτο ακριβως που λες αν θελουν την φωτο ας την παρουν κακο στο παιδι μου δεν μπορουν να κανουν απο την φωτο, αυτο ειναι το σημαντικο, ψυχραιμια ρε κοριτσια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Άσχετο...

Βρε denim, δε φτάνει που έγραψες με κεφαλαία, τα κοκκίνησες κιόλας...

Μου βγήκαν τα μάτια για να τα διαβάσω :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά,ναι,σίγουρα κακό στα παιδιά μας δεν κάνουν με το να πάρουν μια φώτο τους.Αλλά εμένα προσωπικά με ενοχλεί να υπάρχει η φατσούλα της κόρης μου ή το δωμάτιο μας σε έναν οποιοδήποτε άλλο φάκελο ΑΓΝΩΣΤΟΥ.Θα μου πείτε -και θα 'χετε και δίκιο-''Τι τα δημοσιεύεις τότε ρε κοπελιά;;;''. :unsure:

Εγώ πάντως είμαι υπέρ στην διαγραφή θεμάτων που περιέχουν φώτο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΡΙ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΜΟΥ!!! ΕΚΑΝΑ ΜΑΚΑΚΙΑ... ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΜΑΤΙΑ ΒΓΗΚΑΝ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΝΑ ΔΩ ΤΗΝ ΔΗΜΟΣΙΕΥΣΗ ΜΟΥ!!! ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΕΙΤΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;; ΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δικιο εχεις αλλα αλαξε χρωμα γιατι το κοκκινο κουραζει!!!!!! :P

και εγω εχω βαλει φωτο της κορης μου αλλα δεν μπηκα να τις διαγραψω αυτα ξερουμε οτι γινονται αλλα μην μας πιανει πανικος παντως κατι θα επρεπε να γινει με τις φωτογραφιες μας

μια γκαλερι με φωτο ξεχωριστα για ολες ισως τις φωτογραφιες που θελουμε να δημοσιευσουμε να μη μπορει καποιος επισκεπτης η ενα ατομο με ελαχιστα ποστ να βλεπει τις φωτογραδιες μας αυτο μονο

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δίκιο έχετε όταν λέτε να μη μας πιάνει πανικός και ότι μπορεί κάποιος να πάρει φωτογραφία με το κινητό του το δρόμο.

Αλλά νομίζω ότι το να βάζεις φωτογραφίες σε ένα site είναι κάτι διαφορετικό και είναι δικιά σου η ευθύνη.Είναι κάτι που το κάνεις εσύ ηθελημένα και είναι κάτι που θα μπορούσες να αποφύγεις.Το να σε σταμπάρει κάποιος στο δρόμο δε γίνεται με δική σου υπαιτιότητα.

Στο site γράφεις πολλές φορές προσωπικά πράγματα,σκέψεις και γεγονότα.

Βλέπω ότι γενικά σε αυτό το site(και αυτό μου άρεσε και γράφτηκα) μιλάτε σαν να είστε φίλες από πάντα και να πίνετε εκείνη τη στιγμή καφέ μαζί.Μιλάτε με λεπτομέρειες για πολλά πράγματα.Τι γίνεται όμως αν αναγνωρίσει κάποιος γνωστός το παιδί στη φωτογραφία και μάθει για σας πράγματα που δεν θέλατε να ξέρει;

Eπαναλαμβάνω ότι αυτό κάνει το μέρος αυτό ενδιαφέρον αλλά εγώ γενικά είμαι καχύποπτη με το διαδίκτυο και φοβάμαι πολύ τις αρνητικές συνέπειες του.

Γι αυτό θεωρώ ότι φωτογραφίες δεν πρέπει να κοινοποιούνται σε όλα τα μέλη αλλά μόνο σε συγκεκριμένα "ελεγμένα" άτομα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΘ ΣΟΡΡΥ ΚΙΟΛΑΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ Η ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ ΜΑΜΜΥ ΑΣΦΑΛΗΣ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΧΑΣΕΙ??????

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΗΛΙΘΙΟΤΗΤΑ ΝΑ ΒΑΖΟΥΜΕ Ή ΝΑ ΜΗΝ ΒΑΖΟΥΜΕ ΦΩΤΟ!! Ο,ΤΙ ΘΕΛΕΙ Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ!!!! ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΜΩΣ ΣΙΓΟΥΡΕΣ ΟΤΙ ΑΝ ΤΟ ΜΑΜΜΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ Ε Ν Τ Ε Λ Ω Σ ΞΕΚΛΕΙΔΩΤΟ, ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΑΦΟΒΑ ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΜ ΕΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ,ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΜΑΣ(ΓΙΑΤΙ ΠΧ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΕΙΞΩ ΚΑΤΙ ΣΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΜΑΚΡΥΑ) ΚΤΛ.....

ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΤΗΘΕΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΣΑΙΤ!!!! Η ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ,ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΣΤΗΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΚΙΝΗΤΗΣ ΤΗΛΕΦΩΝΙΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ,ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ΣΙΑΤ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΗΣ!!! ΠΡΩΤΑ ΛΟΓΩ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΛΟΓΩ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ!!! ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΣΑΣ ΜΕΤΑΦΕΡΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΤΗΣ.ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΗΜΑΣΤΕ ΣΕ ΕΝΑ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΣΑΙΤ ΚΑΙ ΤΟ ΦΟΝΤΟ ΕΙΝΑΙ ΜΠΛΕ!!!! ΛΟΙΠΟΝ,ΓΙΑ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΑΣ ΛΕΩ ΟΤΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ!!! ΤΩΡΑ ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΟΡΕΞΗ ΝΑ ΦΤΙΑΧΤΕΙ,ΟΚ! ΑΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΚΟΣΜΟΣ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΡΟΝΟΣ ΝΑ ΦΤΙΑΧΤΕΙ!!! ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ Η ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΤΡΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΣΕΙ ΤΟ ΣΑΙΤ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΡΟΝΟΣ Ή ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΣ ΑΝΑΘΕΣΕΙ ΑΛΛΟΥ. ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΩ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ,ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΗ ΚΟΠΕΛΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΕ ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΑΓΟΡΕΨΕΙΣ ΝΑ

ΤΟ ΔΕΙ Ο ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ...

Κ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΤΙ ΠΕΣΑΤΕ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ>????ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΣΦΑΛΕΣ Κ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΕΤΑΙ ΦΩΤΟ Κ ΣΤΟΙΧΕΙΑ???

ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΦΩΤΟ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΑΤΟΜΟ ΖΗΤΗΣΤΕ ΤΟΥ ΤΟ ΜΕΙΛ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΣΕ ΕΝΑΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΤΟΥ....Κ ΑΠΟ ΟΣΟ ΞΕΡΩ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ Ο ΚΑΘΕ ΕΝΑΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

yiotaki!!!! έγραψε:

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΕ ΕΝΑ ΦΟΡΟΥΜ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΑΠΑΓΟΡΕΨΕΙΣ ΝΑ

ΤΟ ΔΕΙ Ο ΟΠΟΙΟΣΔΗΠΟΤΕ...

Κ ΣΤΗΝ ΤΕΛΙΚΗ ΤΙ ΠΕΣΑΤΕ ΑΠΟ ΤΑ ΣΥΝΝΕΦΑ>????ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΣΦΑΛΕΣ Κ ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΗΜΟΣΙΕΥΕΤΑΙ ΦΩΤΟ Κ ΣΤΟΙΧΕΙΑ???

ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΝΑ ΣΤΕΙΛΕΤΕ ΦΩΤΟ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΑΤΟΜΟ ΖΗΤΗΣΤΕ ΤΟΥ ΤΟ ΜΕΙΛ.ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΣΕ ΕΝΑΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΤΟΥ....Κ ΑΠΟ ΟΣΟ ΞΕΡΩ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΕ ΝΑ ΜΗΝ ΤΟ ΒΛΕΠΕΙ Ο ΚΑΘΕ ΕΝΑΣ!!!!

Συμφωνώ! Εδώ μέσα μπορεί να μπαινοβγαίνει ο κάθένας έστω και

σαν επισκέπτης!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ! ΝΑΙ ΟΚ Η ΞΑΔΕΡΦΗ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΕΤΑΙΡΙΑ ΚΙΝΗΤΗΣ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΤΑΔΕ ΔΟΥΛΕΙΑ ΚΑΙ ΚΡΙΝΕΙ ΚΑΠΩΣ ΤΟ ΜΑΜΜΥ! ΚΙ ΕΓΩ ΕΧΩ ΠΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΛΟΓΟΣ ΞΑΔΕΡΦΟ ΣΤΗ ΣΙΑ! ΔΛΔ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΜΑΜΜΥ ΤΟΣΟ ΑΣΦΑΛΕΣ ΟΣΟ ΟΙ ΣΕΡΒΕΡ ΤΗΣ ΣΙΑ;;;;;;;;;;;; :ohmy: ΑΛΛΑ ΤΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΠΟΥ ΔΙΑΧΕΙΡΙΖΕΤΑΙ Η ΜΙΑ ΕΤΑΙΡΙΑ ΑΛΛΑ Η ΑΛΛΗ! ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΤΟ ΠΑΡΕΙΣ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ, ΤΗΝ ΑΠΟΨΗ ΜΟΥ ΛΕΩ!

Η ΛΕΝΑ ΚΑΙ Η ΚΑΘΕ ΛΕΝΑ ΑΥΤΟ ΜΠΟΡΕΙ ΑΥΤΟ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ! ΟΣΟΙ ΠΙΣΤΟΙ ΠΡΟΣΕΛΘΕΤΕ... ΕΤΣΙ ΠΑΕΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ! ΤΙ ΦΤΑΙΕΙ ΔΛΔ Η ΚΑΘΕ ΛΕΝΑ ΓΙΑ ΤΑ ΕΥΑΙΣΘΗΤΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΠΟΥ ΠΡΟΒΑΛΛΕΙ Η ΚΑΘΕΜΙΑ ΜΑΣ;;;;;; ΑΥΤΟ ΓΙΝΕΤΑΙ ΜΕ ΔΙΚΙΑ ΜΑΣ ΕΥΘΥΝΗ! ΔΕΝ ΜΑΣ ΖΗΤΗΣΕ ΕΚΕΙΝΗ ΝΑ ΤΑ ΒΓΑΛΟΥΜΕ ΣΤΗ ΦΟΡΑ!

ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΕΙΝΑΙ ΑΠΡΟΣΩΠΟ! ΕΤΣΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΟΠΟΙΟ ΜΕΛΟΣ ΤΟ ΕΠΙΘΥΜΕΙ! ΑΛΛΩΣΤΕ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΤΑ ΠΜ.

Η ΛΥΣΗ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΥΚΟΦΑΝΤΟΥΜΕ Η ΜΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ, ΠΩΣ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΑΛΛΩΣΤΕ ΑΦΟΥ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΟΜΑΣΤΕ ΚΑΝ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ;! :dry:

ΟΥΤΕ ΟΜΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΑΙΤΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΕΦΙΚΤΟ! ΔΛΔ ΤΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ Η ΛΕΝΑ-ΚΑΙ Η ΚΑΘΕ ΛΕΝΑ ΔΛΔ-; ΝΑ ΜΑΣ ΓΝΩΡΙΖΕΙ ΜΙΑ ΜΙΑ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΝΑ ΜΑΣ ΑΠΟΔΕΧΕΤΑΙ ΩΣ ΜΕΛΗ ΣΤΟ ΣΑΙΤ ΤΗΣ;;;;;;;;;;; ΚΑΙ ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΥΓΚΡΟΥΣΗ ΑΠΟΨΕΩΝ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΔΙΑΙΤΗΤΗ; ΚΙ ΑΝ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΝΑ ΠΩ ΚΑΜΙΑ ΜΑΚΑΚΙΑ ΚΑΜΙΑ ΜΕΡΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΘΙΧΤΕΙ -ΟΡΘΩΣ Ή ΟΧΙ- ΝΑ ΠΗΓΑΙΝΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΡΩΤΑΕΙ ΠΟΙΑ ΕΙΜΑΙ;;;;;;;;;;;;;;; :woohoo:

Ε, ΕΝΤΑΞΕΙ, ΑΥΤΑ ΤΑ ΘΕΩΡΩ ΓΕΛΟΙΟΤΗΤΕΣ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΤΟ ΟΛΟ ΣΟΥΣΟΥΡΟ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΗΘΕΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΤΡΙΗΜΕΡΟ!

ΑΛΛΩΣΤΕ ΥΠΕΥΘΥΝΟΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΡΑΞΕΙΣ ΜΑΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΜΟΝΟ ΕΜΕΙΣ!

ΚΑΙ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ, ΑΠΛΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΛΕΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΘΙΞΩ ΚΑΝΕΝΑΝ!

ΓΙ'ΑΥΤΟ ΚΑΙ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΜΙΚΡΟΥΛΑΧΡΗΣΤΟΣ!!! :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμπεθερα εχεις δικιο!!!!

περαν της πλακας παιδια.....τα περισσοτερα θεματα εχουν φωτογραφιες. Τι τωρα θα τα σβησουμε ολα;;;;;;

Απλα δεν πρεπει να βαζουμε φωτογραφιες.

Εγω μετα τα προσφατα γεγονοτα δεν προκειτε να ξαναβαλω φωτο.

οσο για τις ρυθμησεις σφαλειας, νομιζω οτι αν γινοταν να απενεργοποιηθει το δεξι κλικ για να μην μπορει καποιος να σωσει φωτο μας ειναι καλη ιδες. Αν γινετε φυσικα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια ανθρωποι ειμαστε και λαθοι κανουμε...!!!

Κι'εγω το εχω μετανοιωσει για καποιες φωτογραφιες που εχω ανεβασει και εδω και πολυ καιρο εχω σταματησει ν'ανεβαζω... οπως επισης εχω βγαλει και την φωτογραφια απο το προφιλ μου...!!!

Συμφωνω με την προταση της Δημητρας και πιστευω οτι ειναι πολυ καλυτερο να τα βλεπουμε μεταξυ μας... δεν υπαρχει λογος να μας βλεπουν και οι ασχετοι...!!!

Μην ειστε τοσο αυστηρες... νομιζω πως ολους μας συμφερει αυτο... οσο καθυστερημενα και αν το ανακαλληψαμε... καλλιο αργα παρα ποτε...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cesilia έγραψε:

...νομιζω οτι αν γινοταν να απενεργοποιηθει το δεξι κλικ για να μην μπορει καποιος να σωσει φωτο μας ειναι καλη ιδες. Αν γινετε φυσικα

Και αυτό να γίνει πάλι μπορεί κάποιος να αποθηκεύει φωτογραφίες με printscreen. Ό,τι μπορείς να δεις στην οθόνη μπορείς και να το αποθηκεύσεις.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...