Μετάβαση σε περιεχόμενο

Προταση για διαγραφη θεματων.


Guest

Recommended Posts

mikroulaxristos έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΘ ΣΟΡΡΥ ΚΙΟΛΑΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ Η ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ ΜΑΜΜΥ ΑΣΦΑΛΗΣ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΧΑΣΕΙ??????

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΗΛΙΘΙΟΤΗΤΑ ΝΑ ΒΑΖΟΥΜΕ Ή ΝΑ ΜΗΝ ΒΑΖΟΥΜΕ ΦΩΤΟ!! Ο,ΤΙ ΘΕΛΕΙ Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ!!!! ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΜΩΣ ΣΙΓΟΥΡΕΣ ΟΤΙ ΑΝ ΤΟ ΜΑΜΜΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ Ε Ν Τ Ε Λ Ω Σ ΞΕΚΛΕΙΔΩΤΟ, ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΑΦΟΒΑ ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΜ ΕΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ,ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΜΑΣ(ΓΙΑΤΙ ΠΧ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΕΙΞΩ ΚΑΤΙ ΣΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΜΑΚΡΥΑ) ΚΤΛ.....

ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΤΗΘΕΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΣΑΙΤ!!!! Η ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ,ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΣΤΗΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΚΙΝΗΤΗΣ ΤΗΛΕΦΩΝΙΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ,ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ΣΙΑΤ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΗΣ!!! ΠΡΩΤΑ ΛΟΓΩ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΛΟΓΩ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ!!! ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΣΑΣ ΜΕΤΑΦΕΡΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΤΗΣ.ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΗΜΑΣΤΕ ΣΕ ΕΝΑ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΣΑΙΤ ΚΑΙ ΤΟ ΦΟΝΤΟ ΕΙΝΑΙ ΜΠΛΕ!!!! ΛΟΙΠΟΝ,ΓΙΑ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΑΣ ΛΕΩ ΟΤΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ!!! ΤΩΡΑ ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΟΡΕΞΗ ΝΑ ΦΤΙΑΧΤΕΙ,ΟΚ! ΑΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΚΟΣΜΟΣ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΡΟΝΟΣ ΝΑ ΦΤΙΑΧΤΕΙ!!! ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ Η ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΤΡΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΣΕΙ ΤΟ ΣΑΙΤ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΡΟΝΟΣ Ή ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΣ ΑΝΑΘΕΣΕΙ ΑΛΛΟΥ. ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΩ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ,ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΗ ΚΟΠΕΛΑ.

Λυπάμαι πάρα πολύ άν σου έδωσα αυτή την εντύπωση. Δεν έχω μιλήσει άσχημα σε καμία κοπέλα εδώ μέσα και θα ήθελα τουλάχιστον λίγο σεβασμό και μεγαλύτερη προσοχή σε όσα γράφουμε . Μπορεί να θίγουμε άθελά μας ανθρώπους και καταστάσεις ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 84
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

marianda έγραψε:

εγω ενα θα πω γιατι με τις φωτο μας τα πρηξατε επιτελους, οταν τις βαλατε ξερατε οτι θα ειναι σε κοινη θεα, αν φοβοσασταν να μην τις βαζατε καθολου ελεος πια δεν αντεχω ολο αυτο τον πανικο, σορυ για το υφος μου αλλα εχω μαθει να λεω αυτο που αισθανομαι!

Po po Marianda mou egrapses osa akrivos skeftomoun!! ELEOS pia me

ayto to thema! To parakolouthw toses meres kai den phra katholou

thesh alla twra eskasa!!

Den tha symfwnisw me thn idea ths Dimitroulas!

Pistevw pws den einai swsto na ginei ayto se ena oloklhro Forum!

Tha eprepe prwta na erwtithei mia mia h kathe kopela gia to an tha

hthele na svistei h photo ths kai meta na ginotan kati.

Mporei kapoia kopela na mhn thelei na svistoun oi photo ths!

Den mporeis na tis afaireseis ayto to dikaiwma epeidh kapoies

pathane paniko me to thema! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lenaki26 έγραψε:

marianda έγραψε:

Po po Marianda mou egrapses osa akrivos skeftomoun!! ELEOS pia me

ayto to thema! To parakolouthw toses meres kai den phra katholou

thesh alla twra eskasa!!

Den tha symfwnisw me thn idea ths Dimitroulas!

Pistevw pws den einai swsto na ginei ayto se ena oloklhro Forum!

Tha eprepe prwta na erwtithei mia mia h kathe kopela gia to an tha

hthele na svistei h photo ths kai meta na ginotan kati.

Mporei kapoia kopela na mhn thelei na svistoun oi photo ths!

Den mporeis na tis afaireseis ayto to dikaiwma epeidh kapoies

pathane paniko me to thema! :kiss:[/quote:2y24fy2q]

Συμφωνώ απόλυτα!! Έλεος δλδ!! Τι θα μας κάνουν από μια φώτο; Να μας μπιμ τα μπιπ!! Είμαι και σε δημόσιο φόρουμ! Λίγος σεβασμός ως προς το λεξιλόγιο και τις ύβρεις!! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lena έγραψε:

mikroulaxristos έγραψε:

Λυπάμαι πάρα πολύ άν σου έδωσα αυτή την εντύπωση. Δεν έχω μιλήσει άσχημα σε καμία κοπέλα εδώ μέσα και θα ήθελα τουλάχιστον λίγο σεβασμό και μεγαλύτερη προσοχή σε όσα γράφουμε . Μπορεί να θίγουμε άθελά μας ανθρώπους και καταστάσεις ...[/quote:3ergu9jx]

1) ποια ειναι η μεγαλυτερη εταιρεια κινητης τηλεφωνιας?το εχω απορια...

2)τι εχει το μπλε χρωμα?ναι ρε ειμαστε Ηρακλακιδες και το δειχνουμε!!!

3)Ενα ειναι το συνθημα που ολους μας ενωνει....ΜΙΚΡΟ ΜΟΥ ΠΟΝΥ ΜΙΚΡΟ ΠΟΝΥ ΗΡΘΕ Η ΑΝΟΙΞΗ ΞΑΝΑ....

ΛΕΝΑ γερα με τσααμπουκα!!!!!!!!!!!!!!!!φιλια.....

PEACE

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΘ ΣΟΡΡΥ ΚΙΟΛΑΣ ΑΛΛΑ ΤΟ ΕΝΔΕΧΟΜΕΝΟ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ Η ΙΣΤΟΣΕΛΙΔΑ ΤΟΥ ΜΑΜΜΥ ΑΣΦΑΛΗΣ ΤΟ ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΧΑΣΕΙ??????

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΗΛΙΘΙΟΤΗΤΑ ΝΑ ΒΑΖΟΥΜΕ Ή ΝΑ ΜΗΝ ΒΑΖΟΥΜΕ ΦΩΤΟ!! Ο,ΤΙ ΘΕΛΕΙ Η ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙ!!!! ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΜΩΣ ΣΙΓΟΥΡΕΣ ΟΤΙ ΑΝ ΤΟ ΜΑΜΜΥ ΔΕΝ ΗΤΑΝ Ε Ν Τ Ε Λ Ω Σ ΞΕΚΛΕΙΔΩΤΟ, ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΜΕ ΑΦΟΒΑ ΝΑ ΔΕΙΞΟΥΜ ΕΚΑΙ ΤΑ ΜΩΡΑ ΜΑΣ,ΚΑΙ ΕΜΑΣ ΤΙΣ ΙΔΙΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΔΩΜΑΤΙΑ ΜΑΣ(ΓΙΑΤΙ ΠΧ ΘΕΛΩ ΝΑ ΔΕΙΞΩ ΚΑΤΙ ΣΕ ΜΙΑ ΦΙΛΗ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΤΑΙ ΜΑΚΡΥΑ) ΚΤΛ.....

ΚΑΤΑ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΜΟΥ ΤΟ ΣΩΣΤΟ ΘΑ ΗΤΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙ ΠΑΡΑΤΗΘΕΙ ΕΤΣΙ ΤΟ ΣΑΙΤ!!!! Η ΞΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ,ΥΠΕΥΘΥΝΗ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΑΚΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΣΤΗΝ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ ΚΙΝΗΤΗΣ ΤΗΛΕΦΩΝΙΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ,ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ΣΙΑΤ ΠΟΥ ΕΧΕΙ ΔΕΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΤΗΣ!!! ΠΡΩΤΑ ΛΟΓΩ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΥΤΕΡΟΝ ΛΟΓΩ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗΣ!!! ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΠΛΑ ΣΑΣ ΜΕΤΑΦΕΡΩ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΤΗΣ.ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΗΜΑΣΤΕ ΣΕ ΕΝΑ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΣΑΙΤ ΚΑΙ ΤΟ ΦΟΝΤΟ ΕΙΝΑΙ ΜΠΛΕ!!!! ΛΟΙΠΟΝ,ΓΙΑ ΑΚΟΜΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΣΑΣ ΛΕΩ ΟΤΙ ΤΑ ΠΑΝΤΑ ΕΙΝΑΙ ΘΕΜΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ!!! ΤΩΡΑ ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΟΡΕΞΗ ΝΑ ΦΤΙΑΧΤΕΙ,ΟΚ! ΑΣ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΦΕΥΓΕΙ ΚΟΣΜΟΣ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΡΟΝΟΣ ΝΑ ΦΤΙΑΧΤΕΙ!!! ΑΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ Η ΟΠΟΙΑΔΗΠΟΤΕ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΤΡΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΣΕΙ ΤΟ ΣΑΙΤ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΧΡΟΝΟΣ Ή ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΣ ΑΝΑΘΕΣΕΙ ΑΛΛΟΥ. ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΟ ΛΕΩ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΑ,ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΜΕ ΤΗ ΚΟΠΕΛΑ.

Να ρωτησεις την ξαδερφη σου να σου πει πιο ειναι το πιο ασφαλες ελληνικο site και να πας εκει . Εμεις στην εξοδο θα σου κουναμε το μαντηλι . Μετα να μαθεις πως στελνουν μαιλ με συνημένη φωτο και να στειλεις μαζι με τους χαιρετισμους μας , φωτο στους μπαρμπαδες στο Αμερικα .

Εσεις δεν θελετε προστασια νταντα θελετε ! Σιγα μην σας παρει απο το χερακι κοτζαμ γαιδάρες να σας πει τι θα κανετε με ποιον θα μιλάτε , τι να προσέχετε και στις 11 να τρωτε και το αυγουλάκι γιατι εχει σιδηρο και θρεπτικά συστατικά .

Ελεος !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LaLa έγραψε:

Εσεις δεν θελετε προστασια νταντα θελετε ! Σιγα μην σας παρει απο το χερακι κοτζαμ γαιδάρες να σας πει τι θα κανετε με ποιον θα μιλάτε , τι να προσέχετε και στις 11 να τρωτε και το αυγουλάκι γιατι εχει σιδηρο και θρεπτικά συστατικά .

ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧ, Α ΡΕ ΛΑΛΑ ΜΕ ΤΑ ΩΡΑΙΑ ΣΟΥ! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

είναι άδικο και παράλογο να είμαστε ενήλικες (πολλές και μητέρεςς), εξ ορισμού εξοικιωμένες με το Ιντερνετ και τις δυνατότητές του και να ζητάμε το λόγο από τη Λένα για κάτι που κάναμε εν γνώσει μας και με δική μας πρωτοβουλία. Δεν το ξέραμε δηλαδή ότι η ανάρτηση φωτογραφιών μας χωρίς προστασία τις καθιστά ορατές και διαθέσιμες στον οποιοδήποτε σε όλο τον κόσμο; Αν θέλαμε απλώς να τις μοιραστούμε με κάποιες έμπιστες (;) ηλεκτρονικές μας φίλες όπως είπε και μια άλλη κοπέλα ας τις στέλναμε με μήνυμα.

Σε τίποτα δε μας παραπλάνησε το φόρουμ, ούτε σε τίποτα μας εξέθεσε. Ας αναλαμβάνει κανείς τις ευθύνες του. Η μόνη παρατήρηση που έχω να κάνω είναι ότι όντως είναι πολύ αργό και ψιλοκολλάει καμιά φορά... Αλλά και πάλι δεν έχουμε το δικαίωμα να γκρινιάζουμε για κάτι που είναι ιδιωτικό ψυχαγωγικό, προαιρετικό και τζάμπα!

Οσο για το μπλε, πρώτον εμένα μου αρέσει, δεύτερον νομίζω ότι ο διαχωρισμός ροζ - κορίτσια μπλε - αγόρια ανήκει στο παρελθόν και αν έχει κάπου παραμείνει είναι στα μωρουδιακά και πάλι όχι για όλους, τρίτον τι μας νοιάζει...

Εγώ προσωπικά έχω γράψει πολλά για την εξωσωματι΄κη μου και την εγκυμοσύνη μου και έχω αποφύγει να δημοσιοποιήσω λεπτομέρειες για τον εαυτό μου που θα με καθιστούσαν αναγνωρίσιμη σε τυχόν γνωστούς μου γιατί πράγματι δεν σημαίνει ότι όσα λέω σε εσάς που δεν σας ξέρω για λόγους ανταλλαγής εμπειριών και απόψεων θα ήθελα να τα αποκαλύψω και στον κάθε γνωστό μου. Θέλω να πω ότι ΄προσπάθησα να σκεφτώ τι "κινδύνους" έχω πριν γράψω. Τώρα αν μια γάτα κουμπάρα του κουμπάρου κατάλαβε ότι είμαι εγώ και ενδεχομένως έτσι έμαθε ότι έκανα αμνιοπαρακέντηση που δεν το είχα πει σε κανέναν, φταίω εγώ και όχι η Λένα.

Και για να ... ευθυμήσουμε λίγο, θυμάστε μια διαφήμιση της Τελεστετ πριν λ΄λιγα χρόνια που συναντά κάποιος μια κοπ΄΄ελα που είχε γνωρίσει μέσω Ιντερνετ και ενώ του είχε στείλει μια φωτο που ήταν κούκλα στην πραγματικότητα ήταν ασχημούλα , και όταν της δείχνει τη φωτό του λέει "ah, this was last year!!!"... μη μου πείτε ότι δε γελάσαμε όλοι τότε πολύ! Ε, αυτό πάθαμε και τώρα, και μάλιστα την Ελβίρα ούτε την είχαμ ερωτευτεί ούτε ραντεβού της είχαμε κλείσει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΙ ΑΝ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΝ ΤΗΝ ΦΩΤΟ ΜΟΥ ΤΙ ΕΓΙΝΕ ΘΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΩ ΜΥΝΗΣΗ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΜΕ ΣΤΗΝΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ ΧΑΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑ ΜΙΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΠΛΗΡΩΝΟΥΝ ΣΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΝΑ ΒΓΑΛΩ ΛΕΦΤΑ ΑΠΟ ΑΥΤΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

ΣΚΕΦΤΕΙΤΕ ΟΤΙ ΗΜΑΣΤΕ ΣΕ ΕΝΑ ΓΥΝΑΙΚΕΙΟ ΣΑΙΤ ΚΑΙ ΤΟ ΦΟΝΤΟ ΕΙΝΑΙ ΜΠΛΕ!!!!.

Νομίζω το θέμα θα πάρει πολιτική διάσταση! :P :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LaLa έγραψε:

mikroulaxristos έγραψε:

Να ρωτησεις την ξαδερφη σου να σου πει πιο ειναι το πιο ασφαλες ελληνικο site και να πας εκει . Εμεις στην εξοδο θα σου κουναμε το μαντηλι . Μετα να μαθεις πως στελνουν μαιλ με συνημένη φωτο και να στειλεις μαζι με τους χαιρετισμους μας , φωτο στους μπαρμπαδες στο Αμερικα .

Εσεις δεν θελετε προστασια νταντα θελετε ! Σιγα μην σας παρει απο το χερακι κοτζαμ γαιδάρες να σας πει τι θα κανετε με ποιον θα μιλάτε , τι να προσέχετε και στις 11 να τρωτε και το αυγουλάκι γιατι εχει σιδηρο και θρεπτικά συστατικά .

Ελεος !!!!![/quote:308ac743]εχω ριξει πολυ γελιο....βρε λαλα που το εκριβες τοσο καιρο αυτο χιουμορ;;;;;χαχαχαχαχαχα :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

LENA to oti exei paratithei to site den einai apoklistika diko sou ftaiksimo. isos den se voithoun kai alloi paragontes. den mou exeis dosei kamia entuposi!!! oute sou milisa asxima. apla eipa tin alitheia.oti to site travaei zori kai den ftiaxnei ,me tipota. signomi an se ethiksa alla opos egrapsa kai prin den to eipa sigkekrimena. oloi mazi tha mporousame na kanoume mia prospatheia gia to site. kai den nomizo na min edeiksa sevasmo se kati me to n aleo oti to site exei provlima.

SAUROPIGOUINOS 1)i cosmote 2)to mple xroma den to eipa ego os diki mou apopsi, to exoun pei alloi.. 3)den eironeuomai.

LALA kala esu eisai gaoy mia zoi den tha se mathoume tora,me tis m...kies sou mia zoi. ego den se eironeutika pote kai an thes na mou peis kati kleise mou rantevou apo konta. kai den tha mou peis esu se pio site na pao. giati mallon esu eisai auti pou roufas aygoylaki.allios sou eipa,i mi mou ksanamiliseis i ela apo konta na mou peis tis vlakeies sou.

ti an po re koritsia,ego aplos etyhesa to thema tis asfaleias kai eseis pesate na me fate. ok kanena provlima... bye

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marianda έγραψε:

εγω ενα θα πω γιατι με τις φωτο μας τα πρηξατε επιτελους, οταν τις βαλατε ξερατε οτι θα ειναι σε κοινη θεα, αν φοβοσασταν να μην τις βαζατε καθολου ελεος πια δεν αντεχω ολο αυτο τον πανικο, σορυ για το υφος μου αλλα εχω μαθει να λεω αυτο που αισθανομαι!

Το ίδιο θα έλεγα(συμφωνω απόλυτα μαζί σου) και εγώ αλλά λίγο πιο ευγενικά. ;)

18 και άνω είμαστε. Σας το λέω .στο διαδίκτυο επικρατει ΧΑΟΣ.

Τα ίδια λέω και στα μαθητούδια μου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλάαα ... Μερικοι ανθρωποι απλα δεν βουταν τη γλωσσα στο μυαλο οταν μιλάνε .

Αγαπητη μου , αφου με ξερεις ..μια ζωή , θα εχεις καταλάβει οτι προτιμω να ειμαι γκάου παρα να μοιαζω με αλλες :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mikroulaxristos έγραψε:

LENA to oti exei paratithei to site den einai apoklistika diko sou ftaiksimo. isos den se voithoun kai alloi paragontes. den mou exeis dosei kamia entuposi!!! oute sou milisa asxima. apla eipa tin alitheia.oti to site travaei zori kai den ftiaxnei ,me tipota. signomi an se ethiksa alla opos egrapsa kai prin den to eipa sigkekrimena. oloi mazi tha mporousame na kanoume mia prospatheia gia to site. kai den nomizo na min edeiksa sevasmo se kati me to n aleo oti to site exei provlima.

SAUROPIGOUINOS 1)i cosmote 2)to mple xroma den to eipa ego os diki mou apopsi, to exoun pei alloi.. 3)den eironeuomai.

LALA kala esu eisai gaoy mia zoi den tha se mathoume tora,me tis m...kies sou mia zoi. ego den se eironeutika pote kai an thes na mou peis kati kleise mou rantevou apo konta. kai den tha mou peis esu se pio site na pao. giati mallon esu eisai auti pou roufas aygoylaki.allios sou eipa,i mi mou ksanamiliseis i ela apo konta na mou peis tis vlakeies sou.

ti an po re koritsia,ego aplos etyhesa to thema tis asfaleias kai eseis pesate na me fate. ok kanena provlima... bye

πιστεψε με δεν σε ειρωνευομαι καθολου!!!!!!!!!!!!!!!μιλαω πολυ σοβαρα!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΕΛΕΟΣ! ΟΣΕΣ ΑΝΕΒΑΣΑΝ ΦΩΤΟ ΗΞΕΡΑΝ ΚΑΙ ΤΙΣ ΣΥΝΕΠΕΙΕΣ! ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕΝ ΕΧΩ ΑΝΕΒΑΣΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΛΟΓΟ ΟΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΟΥ ΕΧΩ ΤΟ ΚΑΛΩΔΙΟ! ΚΑΙ ΟΧΙ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ! ΥΠΑΡΧΕΙ ΟΜΩΣ ΦΩΤΟ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ, ΤΟΥ ΝΙΚΟΛΑ ΚΑΙ ΤΟΥ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΑΠΟ ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΜΕ ΑΛΛΑ ΜΕΛΗ! ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΟΧΛΕΙ ΚΑΙ ΣΤΟ ΦΙΝΑΛΕ ΟΧΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΒΗΣΤΕΙ ΕΤΣΙ ΓΙΑ ΤΟ ΤΙΠΟΤΑ! ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΑ FAΚE ΠΡΟΣΩΠΑ ΔΙΟΛΟΥ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΑΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΤΙ ΓΡΑΦΟΥΝ! ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΝΗΛΙΚΕΣ ΚΑΙ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΡΙΝΟΥΜΕ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΨΕΥΤΙΚΟ ΚΑΙ ΤΙ ΟΧΙ! ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ ΙΣΤΟΡΙΑ ΜΗΤΕΡΑΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΠΙΣΤΕΥΤΕ ΚΑΙ ΘΑ ΛΕΤΕ "ΑΠΟΚΛΕΙΕΤΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΙΝΗ"!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δε εχω κανενα προβλημα με τη μικρουλαχρηστο αλλα αν δε σ αρεσει το σαιτ μπορεισ να αποχωρησεις,,,,

εμενα αν δε μ αρεσει κατι την κανω...

δε με νοιαζει αν ειναι τιρκουαζ με βουλες η κιτρινο η μπεζ..

εχω μαθει τοοοοσα πολλα κ γιαυτο το αγαπω...

λενα ειναι τελειο... :kiss::kiss:

τωρα τη λαλα γιατι τη βριζετε δε μπορω να καταλαβω...

λαλα τα φιλια μου :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

λοιπον...τι να πω!!ποναει η κοιλιτσα μου απο τα γελια!!!!!! ή γελοια να πω????? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

λοιπον καταρχην...τι σχεση εχει η εταιρια κινητης με την ασφαλεια του σαιτ και την αισθητικη του????????????

δευτερον..το χρωμα μπλε δεν ειναι μονο για αγορακια..αυτη την στιγμη φοραω μπλε πιτζαμουλα!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

α!! και ο αντρας μου εχει ροζ πουλοβερακι και πουκαμισο :ohmy::ohmy::ohmy:

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

το σαιτ αισθητικως λενα μου ειναι μια χαρα..οκ δεν ειναι το πιο ντιζαινατο αλλα ειναι ομορφο πρακτικο βολικο και ζεστο...παρειστικο και μαμαδιστικο(ητανε τουλαχιστον)

το μπλε χρωματακι ειναι τοσο εντονο οσο πρεπει χωρις να κουραζει τα ματακια μας...

γιαυτο πολλοι το χρησιμοποιουνε δουλευοντας σε υπολογιστη...π.χ. εγω και αλλοι πολλοι γραφιστες που γνωριζουμε και καααατι παραπανω στο θεματακι της αισθητικης...νομιζω :dry:

το σαιτ κατα καιρους τραβουσε ζορια αλλα πλεον εγω τουλαχιστον δεν αντιμετωπιζω θεμα...

η λενα εχει προσπαθησει αρκετα! :)

τωρα οσον αφορα τις φωτο...βρε κοριτσια τι παθατε οοοολες και αφαιρειτε τις φωτο σας??? γυμνες ησασταν???? αντε και τις βλεπουνε??? τι θα γινει??? δεν καταλαβαινω τον πανικο καθολου!

η λαλα με εκανε και γελασα!!! να΄σαι καλα και συμφωνω απολυτα μαζι σου...

δηλ. τι νομιζατε πως οτι γραφουμε εδω ειναι μυστικα?????

και να διευκρινησω πως τοοοσες μερες αποφευγω να μπλεχτω με οοοοολο αυτο που εχει γινει αλλα με αυτα που διαβαζω ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ!!!!!!!!!!!!!! ΜΙΛΗΣΑ!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

θουλη :kiss::kiss:

καλο βραδυ!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θα βγαλω και γω τη φωτο μου απο το προφιλ μου! Μολις ανακαλυψα οτι

η ζωή μου εχει γινει παραμύθι! Η φωτο μου κυκλοφορει σε παιδικα παραμυθια! πωπω! τελικα δεν ειναι ασφαλες το ιντερνετ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γλυκιά mikroulaxristos,

Αν η ξαδέρφη σου και εσύ θεωρείτε πως το mammyland είναι άθλιο δε σημαίνει πως πρέπει να πιστέυουν το ίδιο και τα 9000 μέλη του.

Είναι άδικοι τέτοιοι χαρακτηρισμοί γιατί στοχεύουν σ'ένα πρόσωπο, τη Λένα. Δεν μπορείς να ξέρεις τι δουλεία μπορεί να γίνεται από πίσω καθημερινά από την ίδια για να μπορείς εσύ,εγώ και οι υπόλοιπες να λέμε ό,τι θέλουμε. Επίσης θα έπρεπε να ξέρεις πως για να στηθεί κάτι τέτοιο απαιτέιται προσωπικός χρόνος και χρήματα τα οποία ΕΚΕΙΝΗ διαθέτει και όχι εμείς. Είναι άσχημο να τα βάζεις μαζί της. Και δεν καταλαβαίνω το οτι λες ΄Το site είναι παρατημένο'. Που το κατάλαβες; Εξήγησέ μου γιατί εγώ άλλα καταλαβαίνω. Θήγεις λοιπόν ευθέως έναν άνθρωπο και όλοι ξέρουμε ποιον. Επίσης λές ακόμη 'Εγώ απλά είπα την αλήθεια'. Ποια είναι η αλήθεια;;;

Οτι το site είναι άθλιο και οτι το μπλε δεν είναι ωραίο χρώμα; Είναι η προσωπική σου άποψη - αισθητική και δεν συνάδει με των υπολοίπων μελών ή των περισσοτέρων τελοσπάντων.

Αν λοιπόν δεν σου αρέσε το mammyland θα μπορoύσες να αποχωρήσεις και να μην σπαταλήσεις τον χρόνο σου στο άθλιο κατά τ'άλλα site.

Και δεν κατάλαβα...

Να αρχίσουμε να κάνουμε τα παράπονά μας;;;;

Εγώ δηλαδή τι να πω που μου ήρθε προσωπικό μήνυμα πριν κάποιους μήνες από ενεργότατο μελός του mammy με το οπόιο δεν είχα ποτέ οποιαδήποτε επικοινωνία σε προσωπικό επίπεδο λέγοντας μου πως είχε φτιάξει ένα φόρουμ απλό και γρήγορο και να συμμετέχω εκεί....

Τι θα έπρεπε να κάνω εγώ λοιπόν; Να βγω και να πω το όνομά της και να την θήξω;;;;

Και στο τέλος φυσικά θα πω το κλασικό και τετρημένο

"Χώρις παρεξήγηση έτσι;;;"

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Panayiota έγραψε:

marianda έγραψε:

Το ίδιο θα έλεγα(συμφωνω απόλυτα μαζί σου) και εγώ αλλά λίγο πιο ευγενικά. ;)

18 και άνω είμαστε. Σας το λέω .στο διαδίκτυο επικρατει ΧΑΟΣ.

Τα ίδια λέω και στα μαθητούδια μου.[/quote:2rt3qu4f]

παναγιωτα μου εχεις δικιο, απλα οταν μου ανεβαινει το αιμα στο κεφαλι τα γραφω οπως θα τα ελεγα εκεινη την ωρα αν ειχα τον αλλον μπροστα μου!! μετα λεω μπορει να επρεπε να το γραψω πιο κομψα χαχαχαχα, παντως το νοημα το πιανετε!!! :P:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΑ ΕΧΩ ΠΑΡΕΙ ΤΩΡΑ .

ΑΝΤΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΜΙΛΑΜΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΠΑΝΩ .

ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΦΟΡΟΥΜ ΠΟΥ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ,ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΥΣΤΗΡΟΤΑΤΟΙ ΚΑΝΟΝΕΣ ΠΟΥ ΑΝ ΤΟΥΣ ΠΑΡΑΒΙΑΣΕΙΣ ΠΕΤΑΓΕΣΑΙ ΕΞΩ .

ΣΕ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ ΦΟΡΟΥΜ ΕΚΤΟΣ ΤΟΥ ΑΝΤΜΙΝΙΣΤΡΕΙΤΟΣ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ ,ΕΝΑΣ ΣΕ ΚΑΘΕ ΕΝΟΤΗΤΑ .

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΜΠΡΑΒΟ ΠΟΥ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ Η ΚΟΠΕΛΑ .

ΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΘΕΜΑΤΑ ΑΝΟΙΓΟΝΤΑΙ ΣΕ ΛΑΘΟΣ ΟΜΑΔΕΣ ,ΤΙ ΚΑΙ ΑΝ ΔΕΝ ΚΛΕΙΔΩΝΕΙ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΞΕΦΥΓΕΙ .

ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ ΤΟΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΟ ΠΑΝΩ ΑΠΟ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΜΑΣ (ΟΠΟΣ ΠΑΝΤΟΥ) ΕΙΝΑΙ ΕΔΩ ΜΑΣ ΠΑΡΕΧΕΙ ΧΟΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΟΥΜΕ ΟΤΙ ΛΑΛΑΚΙΑ ΜΑΣ ΚΑΤΕΒΕΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΕΠΕΜΒΑΙΝΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΚΟΒΕΙ ΚΑΙ ΕΠΑΝΑΦΕΡΕΙ ΣΤΗΝ ΤΑΞΗ .

ΕΝ ΤΟ ΠΑΙΖΕΙ ΜΑΜΑ ΜΑΣ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ ΗΜΑΣΤΕ ΩΡΙΜΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΟΥΝΕ ΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΠΙΣΤΕΥΕΙ ΟΤΙ ΞΕΡΟΥΜΕ Ι ΕΙΝΑΙ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΚΑΙ ΦΟΡΟΥΜ .

ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΚΑΝΕ ΜΕΛΕΙ ΜΕ ΤΟ ΖΟΡΙ .ΔΕΝ ΜΑΣ ΕΤΑΞΕ ΕΧΕΜΥΘΕΙΑ ΚΑΙ ΙΔΙΟΤΙΚΟΤΗΤΑ .ΜΑΣ ΠΑΡΕΧΕΙ ΧΟΡΟ ΝΑ ΜΙΛΑΜΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ Ο ΧΟΡΟΣ ΣΤΟ ΙΝΤΕΡΝΕΤ ΔΕΝ ΚΛΕΙΔΩΝΕΤΕ .

ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΠΟ ΠΙΣΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΘΕ ΜΙΑ ΠΟΥ ΑΝΕΒΑΖΕΙ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ ΝΑ ΤΗΣ ΛΕΕΙ "ΠΡΟΣΕΧΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΤΗΝ ΚΑΝΟΥΝ ΚΟΠΙ"

ΕΛΕΟΣ !!!!!

ΑΝ ΔΕΝ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΠΑΤΕ ΣΕ ΑΛΛΟ ΦΟΡΟΥΜ ...ΟΠΟΥ ΑΙΣΘΑΝΕΣΤΕ ΤΗΣ ΑΙΣΘΗΤΙΚΗ ΚΑΛΗ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΣΦΑΛΕΙΑ ..ΑΥΤΟ ΠΑΡΕΧΕΙ ΑΝ ΔΕΝ ΣΑΣ ΚΑΝΕΙ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πω πωωωω!!! Πάρτυ έχουμε και σήμερα ε??? Λοιπόν! Εγώ δε θέλω να σβηστούν οι φωτό μου!!! Ας φαίνεται το παιδάκι μου δεν έχω problem. Ας είναι στην επιλογή του καθενός τι θα κάνει και αν ανεβάσει φωτό ξανά. Μη το κάνουμε "ΛΑΜΨΗ"...Την καλησπέρα μου σε όλες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κάθησα και διάβασα τις προηγούμενες σελίδες...

τι γέλιο!!!

χαχαχαχα σε μια στιγμή σκέφτηκα πως είμαστε το

next top mother

....

Ποια είναι προτεινόμενη για αποχώριση?

ποιες θ αναλάβουν κριτική επιτροπή?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...