Μετάβαση σε περιεχόμενο

Βιβλίο ευχών


vartig

Recommended Posts

Γεια σας κορίτσια! Αυτό είναι το 1ο μου ποστ σε αυτό το φόρουμ! Εχω 2 κοριτσάκια και το 2ο το βαπτίζω τον Απρίλιο! Στην 1η μου κόρη έφτιαξα μόνη μου το ευχολόγιο και άρεσε τόσο που άρχισαν όλοι οι φίλοι και οι γνωστοί να μου κάνουν παραγγελίες!!! :lol:

Ότι έχω φτιάξει ως τώρα τα έχω βάλει σε ένα blog! Μπορείτε να περάσετε μια βόλτα για να πάρετε ιδέες! ;):cheer:

http://vartig12.blogspot.com/

Τα προσκλητήρια και τις μπομπονιέρες σκέφτομαι να τις πάρω απο το "χαμόγελο του παιδιού" ή το "κάνε μια ευχή". Θα σας ενημερώσω σχετικά όταν το κανονήσω! Αφού τα δίνουμε που τα δίνουμε τα λεφτα, τουλάχιστον ας πιάσουν τόπο!!! ;)

Φιλιά πολλά

Να χαίρεστε τα ζουζούνια σας!!!

Βίκυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επειδη εχω και τις αναποδες μου σημερα ...

Σε 3 σαιτ εισαι γραμμενη και κανεις διαφημιση ..δεν χρειαζεται να μπεις στο θεμα βαφτιση , μπες κατευθειαν στις διαφημισεις !!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ευχαριστώ για την θερμή υποδοχή! Δεν έχω επιχείρηση για να μπω στις διαφημίσεις, αυτο είναι το χόμπυ μου.

Αν για οποιοδήποτε λόγο ενοχλώ ή δεν θεωρούν οι moderator χρήσιμα αυτά που έχω να πώ και να προσφέρω, μπορείτε να διαγράψετε το τόπικ.

Ευχαριστώ,

με εκτίμιση,

Βίκυ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιταξτε η λαλα εχει ενα δικιο. Δεν μπορει το πρωτο σου ποστ σε ενα φορουν να ειναι τετοιο. Γραψε κατι αλλο, κατι για σενα, για τα παιδια σου, για τα προβληματα σου, οχι για κατι που θεωρειτε διαφημηση.

θελεις δε θελεις μπαινεις στο τριπακι.

Περαν τουτου Βικυ μου η εμεπιρτια μου με το χαμογελο του παιδιου δεν ηταν και η καλυτερη. Οι μπομπονιρες τοπυς ειναι οι κοινες του εμποριου, απο συναργαζομενα καταστηματα- και τα προσκλητηρια προσωπικα δεν μου αρεσαν.

Τελικα κατεληξα να τους κανω μια χρηματικη δωρεα γιατι ηθελα πραγματικα να στηρηξω με καποιον τροπο.

Κατι φιλοι μου που εκανα προσκλητηρια στον συλλογο παιδιων νε συνδρομο Νταουν ηταν πολυ ομορφα- διστυχως εγινε μετα την δικη μας βαφτηση

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Υπάρχει κατηγορια στο σαιτ "προωθητικες ενεργειες -προτεινομενα σαιτ" . Μπορεις απο κει να προωθησεις προτεινεις τη δουλειά σου . :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vartig πολύ ωραίος ο τρόπος που απάντησες στη Lala και πολύ ωραία τα ευχετήρια σου. Επίσης δεν βρίσκω κακό ένας άνθρωπος είτε σε επαγγελμαιτκό είτε σε ερασιτεχνικό επίπεδο να δείχνει τη δουλειά του. Εδώ μέσα άλλωστε μπαίνουν και γράφουν του κόσμου τις βλακείες, σας πείραξε που κάποιος δείχνει τη δούλειά του? Δεν σας υποχρέωσε και κανένας ούτε να μπείτε στο θέμα και ν΄απαντήσετε ούτε ν΄αγοράσετε κάτι.......Ελέος πια!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Vartig είναι πανέμορφα!

Αυτό με τη μπαλαρίνα μου άρεσε πάρα πολύ...

Βαφτίζω κι εγώ την κορούλα μου τον Ιούνιο..πώς μπορώ να φτιάξω κι εγώ ένα??

Από πού πρέπει να ξεκινήσω?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΡΤΕΜΗ έγραψε:

Vartig πολύ ωραίος ο τρόπος που απάντησες στη Lala και πολύ ωραία τα ευχετήρια σου. Επίσης δεν βρίσκω κακό ένας άνθρωπος είτε σε επαγγελμαιτκό είτε σε ερασιτεχνικό επίπεδο να δείχνει τη δουλειά του. Εδώ μέσα άλλωστε μπαίνουν και γράφουν του κόσμου τις βλακείες, σας πείραξε που κάποιος δείχνει τη δούλειά του? Δεν σας υποχρέωσε και κανένας ούτε να μπείτε στο θέμα και ν΄απαντήσετε ούτε ν΄αγοράσετε κάτι.......Ελέος πια!!

Symfwnw apolita mazi sou ΑΡΤΕΜΗ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Andria σ΄ευχαριστώ! όλοι πια να πέσουν να την φάνε. Να σε ρωτήσω κάτι άσχετο? Ποιός έφθγε πριν δυο μήνες, που γράφεςις στο τικεράκι σου?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΥπάμαι γι΄αυτό αλλά είσια πολύ νεά και εχείς πάρα πολύ χρόνο μπροστά σου για να ξαναμείνεις έγκυος και να φτιάξεις την οικογένεια που θέλεις!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έτσι είναι, το έχω ξαναπει για κάποιο λόγο γίνονται όλα. ίσως καλύτερα που ήρθαν έτσι τα πράγματα. Μπορεί τώρα να σ΄ενοχλεί αυτό που λέω γιατι πονάς ακόμη αλλά όπως σου είπα είσαι πολύ μικρή και όλα θα αλλάξουν στο μέλλον. Αν έχεις διαβάσει εδώ μέσα πόσες περιμένουν και είναι μεγάλες σε ηλικία θα νιώσεις πολύ καλύτερα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

exw dei thn douleia sou kai malista prospathw gia to diko mou ....exw parei ta ulika kai emeina sthn prospatheia :laugh: :laugh: :laugh: kapote tha to oloklirosw (euxome) alla tha to kanw scrapbooking oxi biblio euxwn .

kalh douleia kai kales empeuseis .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...