Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ ΜΠΑΜΠΑ


Βανια

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 97
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalo paradeiso na exei o pateroulhs sou!o Theos na ton anapausei..lupamai polu alla o Theoulhs mas ton agaphse polu k ton h8ele konta Tou!kserw oti kamia kouventa dikh mas den 8a se kanei na niwseis kalutera alla skepsou pws apo thn agaph twn dikwn sou an8rwpwn, phgazei kai h dunamh thn opoia 8a antlhseis auth thh duskolh stigmh.euxomai na exete dunamh na to antimetwpisete!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι καλο ταξιδι στο μπαμπα σου!

τρεμω στην σκεψη και μονο!

να ειστε παντα καλα και να τον θυμαστε!

και ο γιος σου γνωρισε τον πιο υπεροχο παππου και εσυ ενα μονασ=δικο πατερα!

συλληπητηρια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουραγιο...τα θερμα μου συλληπητηρια, ζωη σε λογου σας, να ζησετε να τον θυμαστε...ο χρονος ψυχη μου ειναι ο καλυτερος γιατρος, προσπαθησε να εισαι διπλα στην μητερα σου οσο μπορεις...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βανια μου αχ κοπελα μου συλληπητηρια!!!ευχομαι ο 8εοσ να αναπαυσει την ψυχουλα του!!!ξερω ειναι δυσκολο αλλα τουλαχιστον μην δειχνεισ τοσο τη στεναχωρια σου μπροστα στο σταυρο..καλη δυναμη κοπελα μου κ καλο κουραγιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΞΕΧΑΣΕΙΣ, ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΞΕΠΕΡΑΣΕΙΣ ΟΠΩΣ ΠΟΛΛΟΙ ΘΑ ΣΟΥ ΠΟΥΝ!ΑΥΤΟ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΠΕΤΥΧΑΙΝΕΙ Ο ΧΡΟΝΟΣ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΕΡΘΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΑ ΒΟΥΡΚΩΝΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΠΑΡΑΜΙΚΡΟ!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΚΑΛΗ ΔΥΝΑΜΗ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΟΥΡΑΓΙΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Λυπάμαι πολύ Βάνια μου. Τα θερμά μου συλληπητήρια.

Προσπάθησε να φανείς δυνατή για να μπορέσεις να στηρίξεις το αγοράκι σου και να απαλύνεις τον πόνο του.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανια συλληπητηρια.

Τωρα μαλλον θα νιωθεις σαν να εχεις ενα μαχαιρι καρφωμενο στο στηθος σου. Η αισθηση αυτη θα φυγει σε λιγες μερες. Σιγα σιγα οι ασχημες αναμνησεις που εχεις τωρα θα ξεθωριασουν και θα μεινουν οι καλες. Και οποτε φερνεις τον μπαμπα σου στο μυαλο σου θα νιωθεις να σε κατακλυζει μια γλυκια ηρεμια.

Κι εγω εχασα τον μπαμπα μου, για την ακριβεια τον εχανα μεσα απο τα χερια μου μερα με τη μερα, ζωντανος πηρε τη μορφη που ειχε νεκρος..οποτε καταλαβαινεις οτι ειδα πολυ σοκαριστικες εικονες αυτον τον 1 χρονο που ηταν αρρωστος.Αλλα τουλαχιστον ξεκουραστηκε.

Πολλες φορες μου λειπει. Ειχαμε παει τις προαλλες με τον αντρα μου για ψωνια και ειδα ενα κοστουμι και ειπα "αυτο το κουστουμι θα το επαιρνα στον μπαμπα μου". Δεν πονεσε ομως η σκεψη. Την περιεβαλε μια γλυκα.

Ο γιος σου θα το ξεπερασει, μην φοβασαι, οσο ασχημα και να αντιδρα τωρα. Τα παιδια ειναι φτιαγμενα να ξεχνουν τα ασχημα πραγματα και να κρατουν τα καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι να πεις όταν συμβαίνουν τέτοια γεγονότα? Δεν ξέρεις τι να πεις για να απαλύνεις τον πόνο του άλλου..

Να κάνεις κουράγιο και να στηρίζετε ο ένας τον άλλο όσο μπορείτε. Έτσι γίνεστε πιο δυνατοί..

Καλή δύναμη και εύχομαι όλα να πάνε καλύτερα. Θερμά συλληπητήρια..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανια μου συλληπητηρια κ απο μενα...Να τον θυμαστε με αγαπη κ γλυκια νοσταλγια...

Σκεψου οτι τουλαχιστον τωρα πια δεν ταλαιπωρειται αλλο...να αναπαυθει η ψυχουλα του!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βάνια μου συλληπητήρια...να είστε γεροί εσείς ολοι που αγαπούσε..να τον θυμάστε γλυκά..!

ο χρόνος θα σας βοηθήσει όλους...! και με το μικρό σου...! ο πόνος είναι μεγάλος..αλλά έτσι είναι η ζωή...έρχεται...και να εδω σε αυτόν τον χώρο..την αναλύουμε ...!!!!και την καλωσορίζουμε...και φεύγει...! ας είναι τότε ..ο πόνος ένα σκαλί για ένα βήμα παραπέρα..της ωρίμανσης...

ο παππούς σας είναι μια χαρά εκεί που είναι και σας θέλει γερούς!!

πολλά φιλιά...! και πάλι να ζησετε να τον θυμάστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Και από μένα: ΚΑΛΟ ΤΑΞΙΔΙ!!!

Και να σκέφτεσαι ότι θα θελε να τον θυμόσαστε και να χαμογελάτε!!

Αχχχ ουτε στη σκέψη δεν αντέχω ότι μπορεί οι γονείς μου να με αφήσουν κάποια μέρα...Κουράγιο Βάνια μου! Κουράγιο κοπέλα μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...