Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ψεύτικος λογαριασμός: τα αποκαλυπτήρια!


Mamoli

Recommended Posts

Λοιπον σε ποια σελλιδα ειναι αυτο με τα νερα...θα σκασω...γιατι δεν θυμαμαι την συγκεκριμενη κοπελα!!!!!!

Θελλω να διαβασω!

Παντως ρε παιδια τι να πω...πραγματικα...εχω δει και μερικες αλλες "περιεργες" καταστασεις με δημοσιευσεις κλπ...και με αλλα κοριτσια που το συζητησαμε ...δηλαδη...δουλια δεν εχει ο κοσμος..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 262
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ρουλαχαλκιδα έγραψε:

karolinaki1 έγραψε:

Να σου ζήσουν τα παιδάκια σου ....είσαι έμπειρη μανούλα και σίγουρα μπορούμε να μαθουμε πολλά από μανούλες σαν και σένα .Εμένα με λένε Καρολίνα και η μπεμπούλα μου είναι μόλις 8 μηνών (σε 4 μέρες για την ακρίβεια τους κλείνει!) ναστε πάντα καλά και ευτυχισμένοι!!!!!!!!!!δέν υπάρχει κάτι πιο όμορφο γι αμένα από μία ευτυχισμένη οικογένεια....! :lol::lol::lol:

σε ευχαριστω για τις ευχες σου και τα καλα σου λογια ! με ανεβασες λιγο γιατι πηγα σε συνεντευξη για δουλεια χτες και με εκαναν να νοιωσω ασχημα που δεν δουλευω τοσα χρονια ....να χαιρεσαι την μπεμπουλα σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αυτη την μινα2 την θυμαμαι και γω....τι να πω...η θα αρχισουμε να μην απανταμε σε κανενα η πρεπει να ειμαστε πολυ καχυποπτοι με τα παντα!!!!

αλλα εγω πιστευω οτι φαινεται ποια λεει ψεματα γιατι φασκει και αντιφασκει..εμενα οτι μου φαινεται περιεργο δεν απανταω. για παραδειγμα ο μπαμπας που πριν μια εβδομαδα ελεγε οτι το μωρο τους το εχουν συνεχεια αγκαλια, πιστευω οτι ηταν ψεμματα..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλά είσαι ΘΕΑ.

Και πάλι με το καλό το μωράκι σου!!!! :kiss::kiss::kiss:

Εγώ έχω κόψει το πολύ fb για τέτοιους λόγους.

Αλλά να γίνεται αυτό και στο μάμυ; Ε όχι ρε παιδί μου. Τι ξεφτιλά πια!!!!Πόσο ανωμαλία κουβαλάν κάποιοι άνθρωποι. :angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειναι πολύ λυπηρό ....όχι γιατί μας " παραμυθιαζε " αλλά για τον λόγο που το έκανε .κρίμα ....εύχομαι να γίνει μανούλα γρήγορα ,αν δεν ειναι ,και να το ζήσει το "παραμύθι" που τόσο θέλει να ζήσει έστω και εικονικά .κρίμα .....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Franita έγραψε:

Eleni_sk έγραψε:

συμφωνω..και μενα μου φανηκε χοντρο ψεμμα....οπως και μια αλλη ιστορια ενεργου μελους περι μιας αποβολης...δεν θα πω περισσοτερα αλλα εγω δεν την πιστεψα ποτε αυτη την ιστορια και απλα την αγνοησα...[/quote:uim9s0jp]

ξερω ποια λες....αυτη που μετα ξαναπροσπαθουσε...και ξαφνικα χαθηκε...αν θυμαστε και αυτη εμφανιζε φωτογραφιες πολυ ευκολα..

και ξαναλεω...εχουμε επιλογη να μην απανταμε σε οτι μας φαινεται περιεργο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κοριτσια..θα το επεναφερει καμια το θεμα με τα νερα...να το δω και γω το ερμο κουτσομπολικο...γιατι ειναι καπου χωμενο και δεν το βρικσω

Πλιζζζζζζζζ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

φανταζεστε να μπει για να μιλησει χωρις να δει το ποστ? ειχε πει οτι θα μας γραψει για το τοκετο. ε ρε τι θα γινει!!! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Έχω πάθει πλάκα!!! Και να φανταστείτε ότι φοβάμαι να βάλω φώτο του μωρού στο fb για παρόμοιους λόγους... Τι να πω... Τέτοιοι άνθρωποι χρίζουν ψυχιατρικής υποστήριξης...

Μπράβο Ολίβια, μας άνοιξες τα μάτια!!!! Άραγε δεν μπορούμε να προστατευτούμε από το να μην μας διαβάζουν και να μην μας βλέπουν άνθρωποι που μπορεί είτε να κοροϊδεύουν, είτε να θέλουν και να προκαλέσουν κακό;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω!πω! τι γινεται! :ohmy:

παει χαλασε ο κοσμος!

τις θυμαμαι κγω ολες αυτες τις φωτο momoli

νομιζω οτι αυτα δεν χαρακτηριζουν εναν νορμαλ ανθρωπο,εννοω το να κλεβει στιγμες (εστω κ φωτογραφικες)των αλλων!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουλαχαλκιδα έγραψε:

φανταζεστε να μπει για να μιλησει χωρις να δει το ποστ? ειχε πει οτι θα μας γραψει για το τοκετο. ε ρε τι θα γινει!!! :laugh:

Ti θα γίνει? Θα γελάσουμε με την ψυχή μας...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια σοκαριστηκα τωρα,θυμαμαι που ειδα φωτογραφια το δωματιο και ειπα κιολας στον αντρα μου οτι ειναι πολυ προτοτυπο και να καναμε κατι παρομοιο στη μπεμπα μας,οταν με το καλο γεννηθει.

Θελει πολυ προσοχη τελικα και να μη αναφερουμε και πολλα στοιχεια απο τη ζωη μας πραγματικα εχω φοβηθει!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σωσω Ευχαριστω τα μαλα.....

Ερωτηση...ισσος λιγο βλακωδες...τωρα που διαβασα λιγα στο ποστ...οταν σπανε τα νερα..δεν πας σφαιρα στο νοσοκομειο...εγω ετσι θυμαμαι να μου ειχε πει ο γιατρος μου...Ολι απο κει το υποψιαστηκες...

Παντως εμενα αν σπαγαν τα νερα...δενθα εστελνα συζηγο να παει να φαιρει μαμα μπαμα και λοιπο σοη...θα γινομουν μπιπ μπιπ..μαζι με τον συζηγο για το νοσοκομειο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω παντως πραγματικα δεν μπορω να καταλαβω τι θελουν να κερδισουν με ολο αυτο ...

δηλαδη η εν λογο κοπελα αν δεν την ανακαλυπτε η mamoli μεχρι που θα εφτανε πειτε μου???????????

η μια κοπελα που γραφει οτι απεβαλλε...γιατι να το κανει ? ?

ξερετε τι με πειραζει περισσοτερο απο ολα ..? οτι οταν πραγματικα βρεθει μια κοπελα που θα εχει καποιο σοβαρο προβλημα θα την δουμε με καχυποψια ...μετα απο αυτο το γεγονος...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε κουκλες..σορυ που σας πριζω..αυτο με τ δοματιο...σε ποιο θεμα ειναι;;;;;

Ειμαι πολυ περιεργη κουτσομπολα γεννηκα ...αλλα εγω φταιω οχι πειτε μου...δεν παρακολουθω ολα τα θεματα...αλλα μηλατε για φωτογραφιες κλπ και θελωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cesilia έγραψε:

Σωσω Ευχαριστω τα μαλα.....

Ερωτηση...ισσος λιγο βλακωδες...τωρα που διαβασα λιγα στο ποστ...οταν σπανε τα νερα..δεν πας σφαιρα στο νοσοκομειο...εγω ετσι θυμαμαι να μου ειχε πει ο γιατρος μου...Ολι απο κει το υποψιαστηκες...

Παντως εμενα αν σπαγαν τα νερα...δενθα εστελνα συζηγο να παει να φαιρει μαμα μπαμα και λοιπο σοη...θα γινομουν μπιπ μπιπ..μαζι με τον συζηγο για το νοσοκομειο!!!!

H αλήθεια είναι πως δεν πας αμέσως στο νοσοκομείο...

Είναι ένδειξη έναρξης του τοκετού αλλά χωρίς συσπάσεις κτλ δεν τρέχουμε, θα μεσολαβήσουν ώρες μέχρι την ...τελική ευθεία!

Θα μπορούσε πράγματι, εφόσον δεν είχε πόνους, να έχει χρόνο στο σπίτι...

...αλλά καλύτερα να έπλενε κανά ρούχο από τα καινούργια στην ντουλάπα, χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επειδή εκτός από λαγωνικό είμαι και μεγάλη ψυχή, πάρτε κοριτσάκια μου ένα ωραίο site με δωμάτια, να έχετε να εμπνέεστε!!

http://babyroombio.weebly.com/index.html

Ελπίζω να σας αρέσει! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mamoli έγραψε:

Έχω ήδη ενημερώσει τη Λένα και έχω ποστάρει σχετικά στο θέμα "Μωράκια Φεβρουαρίου-Μαρτίου 2010", μιας και το συγκεκριμένο μέλος ανήκει -και καλά!- εκεί...

Αυτά... Mystery solved!

σε ποιά σελίδα είναι οι φωτό της για να μην ψάχνω επειδή ήδη είναι 90 σελίδες!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια κατι ασχετο,αλλα που να το γραψω :)

εδω ειναι τα χακερακια και τα λαγωνικα! :P

θελω να μου πειτε αν ξερετε,μολις ελαζχιστοποιω κατω τα παραθυρα οπως καλη ωρα πριν λιγο αυτο εξαφανιζεται! δεν μου το κατεβαζει κατω!

πηγα στις ρυθμισεις αλλα τιποτα

μηπως ξερετε εσεις;

το παθαινει οταν ειναι πολυ ωρα ανοιχτο το pc

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...