Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΠΩΣ ΘΑ ΚΑΤΕΒΑΣΕΤΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΣΤΟΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ ΣΑΣ


Recommended Posts

Για αρχή μπαίνετε σε αυτό το link

http://www.win-rar.com/index.php?id=956&dl=wrar391el.exe

και πατάτε πάνω στο μπλε πλαίσιο που λέει DOWNLOAD NOW, το αποθηκεύετε κι αυτό κατεβαίνει…

Υπάρχουν στο διαδίκτυο κάποια φόρουμ με παιχνίδια, το αγαπημένο μου είναι το

http://www.leegt-games.com/forum/index.php

μπείτε και γίνετε μέλος…

Κάπου εκεί θα βρείτε το θέμα GAMES. Διαλέγετε το παιχνίδι που σας αρέσει και μπαίνετε μέσα στο ποστ. Με το που μπαίνεται βλέπετε την περιγραφή του παιχνιδιού και ίσως την φωτογραφία του. Ακριβώς από κάτω από την φωτογραφία θα δείτε μικρά κουτάκια όπου μέσα υπάρχουν κάποιες διευθύνσεις. Αυτές μπορεί να είναι hotfile, rapidshare, megaupload κ.ά.

Αντιγράφετε την διεύθυνση αυτή, ανοίγετε μια καινούργια σελίδα στο ίντερνετ και την αντιγράφετε εκεί μέσα. Θα μπει μόνο του κάπου που θα αρχίσει να μετράει αντίστροφα και στο τέλος θα σας πει πού να κάνει download το παιχνίδι.

Όταν αυτό κατέβει θα ανοίξει σε παραθυράκι του winrar. Θα δείτε ότι έχουν κατέβει διάφορα, εσείς όμως θα πατήσετε πάνω σε αυτό που γράφει ΕΦΑΡΜΟΓΗ και μετά θα πατήσετε το δεύτερο εικονίδιο πάνω πάνω που γράφει extract to. Και πάλι θα σε ρωτήσει πού θέλετε να το αποθηκεύσετε. Βρείτε και πατήστε οκ.

Το αναζητάτε έπειτα στον υπολογιστή σας και σε κάποια κάνετε install σε κάποια ίσως μην χρειαστεί και είναι ήδη κατεβασμένα.

Κορίτσια είναι λίγο πολύπλοκο για πρώτη φορά. Την δεύτερη καλύτερα, την Τρίτη θα το μάθετε νεράκι… Εξάλλου είμαι κι εγώ εδώ για περαιτέρω διευκρινήσεις.

Καλή επιτυχία…

Υ.Γ. ΜΗΝ ΞΕΧΑΣΕΤΕ ΝΑ ΠΕΙΤΕ ΕΣΤΩ ΚΙ ΕΝΑ THANKS ΣΤΟ ΤΕΛΟΣ ΤΟΥ POST ΑΠ’ ΟΠΟΥ ΠΗΡΑΤΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ… ΕΑΝ ΤΟ ΞΕΧΝΑΤΕ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΙΘΑΝΟΝ ΝΑ ΣΑΣ ΑΠΟΚΛΕΙΣΟΥΝ…

Έχω κι άλλα sites με παιχνίδια αλλά και πολύ μουσική, ταινίες παιδικές και μη, παιδικά cd ακόμα και συλλογές από αυτές που διαφημίζει στην τηλεόραση...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kelly77 έγραψε:

Μπορείς να μας πεις και τον τρόπο για κατέβασμα παιδικών ταινιών μεταγλωττισμένων;

θα περιμενεις να ανοιξει το gamato.info

den gnvrizv allo tropo

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...