Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ηρθε ο πελαργός!!!


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα,

με την σειρά μου θα θελα να μοιραστώ κι εγώ την χαρά μου μαζί σας,μιας κ σας παρακολουθώ αρκετό καιρό.

ουφ επιτέλους, μετά από μια πραγματικά δύσκολη χρονια, το 2010 μας μπήκε με τα 1000!!!! Ναι, περιμένουμε κι εμείς το μωράκι μας, ελπίζω να πάνε όλα καλά,καθώς είχα μία παλίνδρομη και ένα αγχος όσο να πεις το έχουμε!!!

Γενικά με τα τεστ του εμπορίου δεν έχω καθόλου καλές σχέσεις καθώς μου βγαίνουν μόνο αρνητικά (ακόμη κι όταν έμεινα εγκυος αρνητικό μου είχε βγει!!!) τι να πεις!

οπότε πήγα σε ένα μικροβιολογικό, μετά από λίγες μέρες καθυστέρηση κ μάλιστα έστειλα τον αντρα μου να πάρει τα αποτελεσμάτα,διότι δεν αντεχα κι άλλη απογοήτευση!!!Ήμουν σίγουρη πως δεν υπήρχε περίπτωση να είμαι,αλλά για να βγω από την περιεργία,πήγα κ εδωσα το αιματάκι μου.οπότε επιστρέφει ο αντρας μου σοβαρός,λέω οκ δεν πειράζει!

διαβάζω τα αποτελέσματα κ ναι θετικότατο: 854 η β χοριακή!!!

βουρ στον γυναικολόγο λοιπόν!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβοοοοοοοο!!!!Πολλα συγχαρητηρια,να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη κ να γεννησεις ενα υγιεστατο κ ομορφο μωρακι!!!!!!!

Αντε κοριτσια...πλησιαζει κ σε εμας ο πελαργος!!!!!!!Υπομονη!!!!!! ;););););)

Αληθεια....τωρα που τα εχεις φρεσκα....τι συμπτωματα εχεις;;;εκτος απο την καθυστερηση φυσικα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ.... :silly: :cheer:

ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΖΟΥΖΟΥΝΑΚΙ ΣΟΥ!! :woohoo: :woohoo:

ΣΤΕΙΛΕ ΤΟΝ ΠΕΛΑΡΓΟ ΚΑΙ ΣΤΙΣ ΥΠΟΛΟΙΠΕΣ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΑΙΧΜΑΛΩΤΗΣΕ ΤΟΝ ΚΑΙ ΕΤΟΙΜΑΣΕ ΤΟΥ ΕΝΑ ΩΡΑΙΟΤΑΤΟ ΔΡΟΜΟΛΟΓΙΟ! :P :woohoo:

ΕΓΩ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΤΗΝ ΜΠΕΜΠΟΥΛΙΝΑ ΜΟΥ ΤΟΝ ΙΟΥΝΙΟ... :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια.Με το καλό, χωρίς άγχος, με το κεφάλι ψηλά και με πολύ αισιοδοξία. Άπόλαυσε την κοιλίτσα σου να φουσκώνει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβοοοοοο κοριτσάκι μου!!!!!

Μην αγχώνεσαι για τίποτα,όλα θα πάνε πολύ καλά,κ σε λίγουςμήνες θα κρατάς αγκαλίτσα το νινάκι που τόσο λαχταούσες...

Φιλάκια,για ότι χρειαστείς είμαστε εδώ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ζουμπι έγραψε:

Μπραβοοοοοοοο!!!!Πολλα συγχαρητηρια,να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη κ να γεννησεις ενα υγιεστατο κ ομορφο μωρακι!!!!!!!

Αντε κοριτσια...πλησιαζει κ σε εμας ο πελαργος!!!!!!!Υπομονη!!!!!! ;););););)

Αληθεια....τωρα που τα εχεις φρεσκα....τι συμπτωματα εχεις;;;εκτος απο την καθυστερηση φυσικα!!!

κορίτσια σας ευχαριστώ όλες!!!!

λοιπόν:

Στήθος: ευαισθησία στις θηλές και αυξηση μεγέθους!!!

Πονάκια: κατι τσιμπιματάκια χαμηλά

Νευρικό σύστημα: down

Στόμα; ματώνουν τα ούλα μου, έτσι απλά!!! βλέπω τηλεόραση κ νιώθω το σίδηρο στο στόμα (ο ντοκτορης μου είπε ότι είναι φυσιολογικο)

απλά μετά το φαγητό με πιάνει για κανένα μισάωρο περιπου ενα διαστημα ρεψίματος :blush:

όλο γκουρ κγκουρ ειμαι....μπλιαχ!!!

μαμα Παναη και Kimon σας ευχομαι τα καλύτερα!!! την ευχή μου να έχετε!! Με το καλό!! εγώ κοντά ενα χρόνο τον περίμενα τον πελαργό και τελικά ήρθε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...