Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ Ο ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΠΩ Κ ΕΓΩ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΟΥ!!!

ΣΤΙΣ 22 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΑΚΙ ΕΙΧΑ ΠΡΟΓΡΑΜΑΤΙΣΜΕΝΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΓΙΑ ΥΠΕΡΗΧΟ Κ ΝΟΝ ΣΤΡΕΣ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ,ΕΚΕΙΝΟ ΤΟ ΠΡΩΙ ΟΜΩΣ ΞΥΠΝΗΣΑ Κ ΕΙΧΑ ΥΠΕΡΤΑΣΗ,ΦΤΑΝΩ ΣΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΕ ΞΑΝΑΜΕΤΡΑΕΙ ΞΑΝΑ ΑΝΕΒΑΣΜΕΝΗ :( .ΚΑΝΟΥΜΕ ΝΟΝ ΣΤΡΕΣ ΤΟ ΜΑΝΑΡΙ ΜΟΥ ΜΙΑ ΧΑΡΑ.Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΟΜΩΣ ΑΝΥΣΗΧΟΥΣΕ Κ ΕΤΣΙ ΜΕ ΚΑΝΕΙ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΓΙΑ ΠΑΡΑΚΟΛΟΥΘΗΣΗ,ΦΟΒΟΤΑΝ ΓΙΑ ΠΡΟΕΚΛΑΜΨΙΑ ΑΛΛΑ ΕΦΟΥ ΕΤΣΙ Κ ΑΛΛΙΩΣ Η ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΜΟΥ ΗΤΑΝ ΤΕΛΕΙΟΜΗΝΗ Κ ΕΙΧΑ ΗΔΗ ΕΔΩ Κ 2 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ 2 ΕΚΑΤΟΣΤΑ ΔΙΑΣΤΟΛΗ ΕΑΝ ΕΠΕΦΤΕ Η ΠΙΕΣΗ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΠΡΩΙ ΘΑ ΒΑΖΑΜΕ ΜΙΣΟ ΥΠΟΘΕΤΑΚΙ ΝΑ ΞΕΚΙΝΗΣΟΥΜΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΤΟΝ ΤΟΚΕΤΟ.ΠΑΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΣΤΗΝ ΚΛΙΝΙΚΗ ΚΑΝΩ ΝΟΝ ΣΤΡΕΣ Κ ΟΙ ΠΑΛΜΟΙ ΤΟΥ ΜΩΡΟΥ ΜΟΥ ΚΟΝΤΕΥΑΝ ΤΟΥΣ 200! ΠΗΡΑΝ ΤΗΛ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ Κ ΗΡΘΕ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΑΠΟ ΕΚΕΙ..Η ΠΙΕΣΗ ΜΟΥ 15,5 ΜΕ 9,5..ΧΑΜΟΣ.ΕΡΧΕΤΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ Κ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΦΟΒΑΜΑΙ ΓΙΑ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗ Κ ΛΕΩ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΩ ΚΑΝΤΕ ΜΟΥ ΤΩΡΑ ΤΕΧΝΙΤΟΥΣ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ...ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ ΜΗΝ ΤΑ ΠΟΛΥΛΟΓΩ ΜΕ ΕΙΧΑΝ ΟΛΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΚΑΡΔΙΟΤΟΚΟΓΡΑΦΟ Κ ΜΕΤΡΗΜΑ ΠΙΕΣΗΣ..

ΞΑΦΝΙΚΑ Ο ΘΕΟΥΛΗΣ ΤΑ ΕΦΕΡΕ ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΘΕΣΗ ΤΟΥΣ...Η ΔΙΑΣΤΟΛΗ ΜΟΥ ΠΗΓΕ ΣΤΟ 3(ΜΑΛΛΟΝ ΑΠ ΤΟ ΦΟΒΟ ΤΗΣ :silly: )Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΕΚΕΙ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΗΓΕ ΠΟΥΘΕΝΑ,ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΤΑ ΤΙΣ 7 ΚΑΝΟΥΜΕ ΕΝΑ ΑΚΟΜΑ ΝΟΝ ΣΤΡΕΣ..ΟΛΑ ΚΑΛΑ!ΞΕΚΙΝΑΜΕ Κ ΒΑΖΟΥΜΕ ΜΙΣΟ ΚΟΛΠΙΚΟ ΥΠΟΘΕΤΟ,ΑΡΧΙΣΑΝ ΣΥΣΠΑΣΕΙΣ,ΦΤΑΝΩ ΔΙΑΣΤΟΛΗ 5 ΠΡΟΣ 6 ΕΚΑΤΟΣΤΑ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΑΡΚΕΤΕΣ ΩΡΕΣ ΚΟΝΤΕΥΕ 1 ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ,ΜΟΥ ΣΠΑΕΙ ΤΑ ΝΕΡΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ Κ ΑΡΧΙΣΑΝ ΟΙ ΠΙΟ ΕΝΤΟΝΟΙ ΠΟΝΟΙ :S ,ΖΗΤΗΣΑ ΕΠΙΣΚΛΗΡΗΔΙΟ ΑΛΛΑ Ο ΓΙΑΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΓΕΝΙΚΟΤΕΡΑ ΑΝΤΙΘΕΤΟΣ ΜΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΑΦΟΥ ΤΟΝ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΑ ΔΕΧΤΗΚΕ ΝΑ ΜΟΥ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΜΙΚΡΗ ΔΟΣΗ,ΗΘΕΛΕ ΝΑ ΝΙΩΘΩ ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΕΡΓΑΣΤΩ ΓΙΑΤΙ ΦΟΒΟΤΑΝ ΠΑΝΤΑ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΚΑΙΣΑΡΙΚΗΣ...Ε ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΑΝ ΝΑ ΜΗΝ ΜΟΥ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ...ΦΤΑΝΩ ΥΣΤΕΡΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΕΣ ΣΥΣΠΑΣΕΙ ΤΑ 7 ΕΚΑΤΟΣΤΑ Κ ΚΟΛΛΑΩ ΕΚΕΙ,ΤΟΤΕ ΜΟΥ ΒΑΖΕΙ Κ 5 ΜΟΝΑΔΕΣ ΤΕΧΝΙΤΟΥΣ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΓΙΑΤΙ ΕΙΧΑ ΠΛΕΟΝ ΕΞΑΝΤΛΗΘΕΙ ΑΠ ΤΟΥΣ ΠΟΝΟΥΣ...Ε ΤΑ ΕΙΔΑ ΟΛΑ....ΤΟ ΜΑΝΑΡΙ ΜΟΥ ΨΗΛΑ ΝΑ ΜΗΝ ΛΕΕΙ ΝΑ ΚΑΤΕΒΕΙ Κ ΞΕΚΙΝΑΝΕ ΟΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΟΙ ΠΟΝΟΙ...ΜΕ ΒΑΖΕΙ ΤΟΤΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΞΩΘΗΣΕΙΣ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΠΑΕΙ ΤΕΛΕΙΑ ΔΙΑΣΤΟΛΗ Κ ΝΑ ΦΑΝΕΙ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΚΙ ΤΟΥ Κ ΝΑ ΑΝΕΒΩ ΣΤΟ ΜΠΟΥΜ...ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΩΡΑ ΗΜΟΥΝ ΝΟΝ ΣΤΡΕΣ ΚΟΝΤΕΥΑ ΝΑ ΛΥΠΟΘΥΜΗΣΩ Κ ΟΛΟΙ ΜΟΥ ΦΩΝΑΖΑΝ ΝΑ ΠΕΡΝΩ ΑΝΑΣΕΣ ΓΙΑ ΤΟ ΜΩΡΟ,ΜΟΥ ΒΑΖΟΥΝ Κ ΟΞΥΓΟΝΟ...

ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΚΑΝΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΕΣ ΕΞΩΘΗΣΕΙΣ Κ ΤΕΛΙΚΑ ΤΟ ΜΩΡΟ ΜΟΥ ΚΑΤΕΒΗΚΕ...ΠΩΣ ΟΜΩΣ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ? ΜΕ ΤΙ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΝΑ ΠΕΡΠΑΤΗΣΕΙΣ ΝΑ ΑΝΕΒΕΙΣ ΣΤΟ ΜΠΟΥΜ?? Ο ΓΙΑΤΡΟΣ Κ ΟΙ ΜΑΙΕΣ ΝΑ ΦΩΝΑΖΟΥΝ ΠΑΜΕ ΠΑΜΕ ΠΑΜΕ ΓΡΗΓΟΡΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΑΝΕΒΑ Κ ΕΓΩ ΛΕΩ ΕΝΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΠΙΑ..Ε ΤΟΤΕ ΜΕ ΠΙΑΝΕΙ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΑΠ ΤΟ ΕΝΑ ΧΕΡΙ Κ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΑΠ ΤΟ ΑΛΛΟ ΑΝΕΒΑΙΝΩ ΣΤΟ ΜΠΟΥΜ Κ ΜΕ 3-4 ΕΞΩΘΗΣΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΣΤΙΣ 17.15 ΗΡΘΕ Ο ΠΡΙΓΚΗΠΑΣ ΜΟΥ!!!!!!

ΠΑΝΕΜΟΡΦΟΣ ΣΑΝ ΝΕ ΜΗΝ ΕΙΧΕ ΣΥΜΒΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΗΤΑΝ ΤΟΣΟ ΚΑΛΑ ΛΕΣ Κ ΗΤΑΝ ΗΣΥΧΟΣ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΚΟΙΛΙΤΣΑ ΟΙ ΠΑΛΜΟΙ ΤΟΥ ΚΛΠ...ΑΡΧΙΣΕ ΟΜΩΣ ΝΑ ΚΛΑΙΕΙ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ,ΤΟΝ ΠΕΡΝΕΙ Ο ΠΑΙΔΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΤΟΝ ΒΑΖΕΙ ΠΑΝΩ ΜΟΥ Κ ΑΥΤΟΜΑΤΑ Η ΖΩΟΥΛΑ ΜΟΥ ΜΕ ΚΟΙΤΑΖΕ(ΛΕΣ Κ ΒΛΕΠΕΙ) Κ ΣΤΑΜΑΤΗΣΕ ΤΟ ΚΛΑΜΑ...ΜΕΤΑ Η ΜΑΝΟΥΛΑ ΚΟΙΜΗΘΗΚΕ ΓΙΑ ΝΑ ΓΙΝΟΥΝ ΟΛΑ ΤΑ ΥΠΟΛΟΙΠΑ...

Ο ΑΝΤΡΟΥΛΗΣ ΜΟΥ ΣΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΗΤΑΝ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ Κ ΜΟΥ ΕΔΙΝΕ ΚΟΥΡΑΓΙΟ Κ ΔΥΝΑΜΗ..ΤΟΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ Κ ΤΟΝ ΛΑΤΡΕΥΩ!!!ΕΠΙΣΗΣ ΤΟΝ ΓΙΑΤΡΟ ΜΟΥ ΠΟΥ ΚΑΘΗΣΕ ΔΙΠΛΑ ΜΟΥ ΑΠ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΤΙΓΜΗ Κ ΔΕΝ ΕΦΥΓΕ ΛΕΠΤΟ!!!

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΜΗΝ ΣΑΣ ΚΟΥΡΑΣΑ...ΑΥΤΗ ΕΙΝΑΙ Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΙΣΤΟΡΙΑ,ΑΝ Κ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΤΑ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΜΟΥ ΦΑΙΝΟΝΤΑΙ ΟΛΑ ΟΜΟΡΦΑ ΧΩΡΙΣ ΠΟΝΟΥΣ Κ ΧΩΡΙΣ ΤΙΠΟΤΑ!!ΕΙΝΑΙ ΤΡΟΜΕΡΟ ΠΡΑΓΜΑ Ο ΤΟΚΕΤΟΣ!!ΠΟΛΥ ΔΥΝΑΤΟ...ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΟΝΑ ΟΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΜΠΟΡΕΙ ΠΟΤΕ ΝΑ ΖΗΣΕΙ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ!!!ΝΙΩΘΩ ΥΠΕΡΟΧΑ,ΜΟΝΑΔΙΚΑ,Κ ΟΤΑΝ ΚΟΙΤΑΩ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΡΙΓΚΗΠΑ ΜΟΥ ΜΟΝΟ ΣΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΘΕΕ ΜΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΩ....

ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΕΣ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΕΝΑΝ ΥΠΕΡΟΧΟ ΤΟΚΕΤΟ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είναι ένας πανέμορφος πρίγκηπας!!!

Να ναι γερός και καλότυχος σας εύχομαι!!! Και σεις να ζήσετε και να τον χαιρόσαστε!!!

Είναι υπέροχος....!!! Δεν έχω λόγια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΣΟΥ ΑΓΑΠΗ!!!

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ! ΓΕΡΟ & ΤΥΧΕΡΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ!!!

ΜΟΥ ΣΗΚΩΘΗΚΕ ΛΙΓΟ Η ΤΡΙΧΑ (ΠΑΛΙ) ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΑΛΛΑ

ΤΟ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΤΟΥ ΜΗΝΥΜΑΤΟΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΑΙΣΙΟΔΟΞΟ...ΤΡΥΦΕΡΟ...

ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ!!!!!! (και επανηλθε η τριχα στην θεση της :laugh: )

:kiss:

ΥΓ Εκτος των αλλων εχει πολυ ομορφα χειλη το νινι!!!! :kiss: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ!!!!!!!!!!! ΤΙ ΩΡΑΙΑ ΠΟΥ ΤΑ ΠΕΡΙΕΓΡΑΨΕΣ!

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ,ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΚΑΜΑΡΩΝΕΤΕ!!

ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΚΟΥΚΛΟΣ!!!!!!! :):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πωπω συγκινήθηκα...μουρχεται να βάλω τα κλάματα...τι περιγραφή κι αυτή βρε κορίτσι μου,σαν να'βλεπα ταινία :silly:

Να σου ζήσει το πανέμορφο νινί,γερό και καλότυχο να είναι!!!

Μπράβο σου και εσένα που τα κατάφερες τόοοοσο καλά διότι θέλει κότσια η γέννα(θυμάμαι τα δικά μου και φρικάρω)! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΧΑΡΟΥΛΙΝΙ ΜΟΥ ΣΕ 3 ΜΕΡΕΣ ΕΚΛΕΙΝΑ ΤΙΣ 40 ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ Κ ΕΜΠΑΙΝΑ ΠΛΕΟΝ ΣΤΟΝ 10 ΣΤΙΣ 41...

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΓΙΑ ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΣΑΣ...ΕΓΩ Κ Ο ΠΡΙΓΚΗΠΑΚΟΣ ΜΟΥ ΣΑΣ ΣΤΕΛΝΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΦΙΛΑΚΙΑ ΣΕ ΚΟΙΛΙΤΣΕΣ ΠΑΤΟΥΣΙΤΣΕΣ Κ ΜΕΛΛΟΝΤΙΚΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκι μου να σας ζήσει το αγοράκι σας και να είναι γερό και καλότυχο σε όλη του τη ζωή!!!!Συγχαρητήρια που τα κατάφερες τόσο καλά.. Είδες τι μαγική εμπειρία είναι ο φυσιολογικός τοκετός...Να ευχαριστείς το γατρό σου που παρά τα προβλήματα δε σου έκανε καισαρική...

Ο γος σου είναι ένας κούκλος..Τα χειλάκια του τέλεια!!!!!

Καλή λοχεία και να ξεκουράζεσαι!!!!

Φιλάκια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ποπό! Βούρκωσα βρε κορίτσι μου..το ρούφηξα το κείμενό σου!!!

Είναι και ένας γλύκας! Να σου ζήσει ο κούκλος σου και να τον

χαίρεσαι. Να είναι πάντα γερός και τυχερός στη ζωούλα του!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

ΝΑ ΤΗΝ ΧΑΙΡΕΣΑΙ ΤΗΝ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΣΟΥ ΑΓΑΠΗ!!!

ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ! ΓΕΡΟ & ΤΥΧΕΡΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ!!!

ΜΟΥ ΣΗΚΩΘΗΚΕ ΛΙΓΟ Η ΤΡΙΧΑ (ΠΑΛΙ) ΜΕ ΤΗΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΑΛΛΑ

ΤΟ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΤΟΥ ΜΗΝΥΜΑΤΟΣ ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΑΙΣΙΟΔΟΞΟ...ΤΡΥΦΕΡΟ...

ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ!!!!!! (και επανηλθε η τριχα στην θεση της :laugh: )

:kiss:

ΥΓ Εκτος των αλλων εχει πολυ ομορφα χειλη το νινι!!!! :kiss: :woohoo:

εισαι απίστευτη :laugh: :laugh: :laugh: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φιρφιρίκα μου να σας ζήσει το νινάκι,είναι πανέμορφος,πραγματικά!Γερός,ευτυχισμένος,χαμογελαστός κ καλότυχος να είναι!!!

Φιλάκια πολλά,απόλαυσε την κάθε στιγμή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφάκι μου να σου ζήσει ο κούκλος πρίγκηπάς σου!!! Γερός και τυχερός!!!! Τι ωραία περιγραφή, μας συγκίνησες και μου θύμισες τα δικά μου... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΟΦΑΚΙ ΜΟΥ ΝΑ ΣΟΥ ΕΥΧΗΘΩ Κ ΑΠΟ ΕΔΩ Κ ΠΑΛΙ ΝΑ ΣΑΣ ΖΗΣΕΙ Ο ΚΟΥΚΛΑΚΟΣ ΣΟΥ Κ ΕΣΥ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΚΑΛΗ ΛΟΧΕΙΑ ΚΟΡΙΤΣΑΡΑ ΜΟΥ!!!ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΠΑΝΤΑ ΟΛΟΙ ΚΑΛΑ Κ ΝΑ ΤΟΝ ΧΑΙΡΕΣΤΕ!

ΟΝΤΩΣ ΟΙ ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΤΟΚΕΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΕΣ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλα μου να σου ζήσει ο κουκλος σου!!!! είναι πολύ πολύ όμορφος!!! μου σηκώθηκε η τρίχα και μένα με την περιγραφή, πρέπει να είναι τρομερο συναίσθημα και εμπειρία ο τοκετός, αλλάζεις σίγουρα μετά από αυτό!!!! αχχχ εγώ τρομάζω στην ιδέα της καισαρικής αλλα δεν γίνεται αλλιώς (έχω πολύ υψηλή μυωπία) !!!! πάντως συγχαρητήρια και καλή λοχεία να έχεις

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια για το αγοράκι σας. Να το χαίρεστε :)

Αφού μας "έστειλες" με την υπέροχη περιγραφή της πιο γλυκιάς περιπέτειας, είδαμε και τη φωτογραφία και είναι ένα ΚΟΥΚΛΙ! Αχ, να είναι πάντοτε υγιές και καλότυχο! Και σε σένα φιρφιρίκο καλή λοχεία και καλά ξενύχτια :P:cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mε συγκίνησες πολυ....

Μου θύμησες πως αισθάνθηκα όταν γέννησα και εγώ....

Μπράβο σου για την τόση υπομονή και προσπάθεια...

Να είναι γερό και καλότυχο το αγγελούδι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΩΠΩ...ΤΙ ΠΕΡΙΓΡΑΦΗ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ????ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΝΑ ΓΕΝΝΗΣΩ...ΕΥΤΥΧΩΣ ΟΛΑ ΕΙΝΑΙ ΚΛΑ...ΝΑ ΣΟΥ ΖΗΣΕΙ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΣ ΚΟΥΚΛΟΣ!!!!!!

ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφακι μου γλυκο τα εγραψες τοσο ωραια που συγκινηθηκα!!

Να σου ζησει και παλι ο μπεμπακος!!

Αυτο που ειπες οτι μετα τα ξεχνας ολα θελω να πω οτι οντως ειναι αληθεια εχοντας γεννησει μια με επισκληριδιο και μια τελειως φυσιολογικα η εμπειρια αυτη δεν συγκρινεται!!

Και παλι τις ευχες μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σοφακι να σου ζησει και παλι ο πριγκηπας σου.

Πολυ συγκινητικη η περιγραφη σου!!

Ευχομαι να στε παντα ευτυχισμενοι και χαρουμενοι !!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...