Μετάβαση σε περιεχόμενο

ποιες είμαστε απο χαλκίδα?


Recommended Posts

Γεια σας κοριτσακια!

Ηλιαννα μου στο εγραψα και στο αλλο θεματακι...κουκλα εισαι!!!

Πως ειναι η μικρη σου?

Ρανια τι κανεις?

Εμεις σπιτακι καθομαστε οικογενειακωσ....Βαριεμαι και πειναω και εχω αρχισει διαιτα...πρεπει να εχω κορμαρα μεχρι το καλοκαιρι που θα εχω και τη βαπτιση :D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 260
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

σε ευχαριστω πολυ καλη μου ελιζα!!!!!ο μικρος σου μονο πυρετο ειχε για τρεις μερες κ τιποτ'αλλο???δεν θυμαμαι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμεις σπιτακι καθομαστε οικογενειακωσ....Βαριεμαι και πειναω και εχω αρχισει διαιτα...πρεπει να εχω κορμαρα μεχρι το καλοκαιρι που θα εχω και τη βαπτιση :D :D :DΧΑΧΑ ΕΛΙΖΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ!!!ΜΙΑ ΑΠΟ ΤΑ ΙΔΙΑ!!ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΕΧΩ ΤΟΣΗ ΠΕΙΝΑ ΤΩΡΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ....!!!ΠΩΣ ΘΑ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ Η ΔΙΑΙΤΑ???

ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ?ΕΜΕΙΣ ΘΑ ΓΒΟΥΜΕ ΕΞΩ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ.ΕΧΩ ΕΔΩ ΤΗΝ ΠΕΘΕΡΑ Κ ΓΙΟΡΤΑΖΕΙ ΣΗΜΕΡΑ ΧΑΡΙΚΛΕΙΑ ΟΠΟΤΕ ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΒΟΛΤΑ.ΚΑΜΙΑ ΚΑΛΗ ΠΡΟΤΑΣΗ ΓΙΑ ΦΑΓΗΤΟ.ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΠΝΙΖΟΥΝ ΚΙΟΛΑΣ??ΑΝ ΞΕΡΕΤΕ ΚΑΤΙ ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ!!

Α ΚΑΙ ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΤΑ ΑΡΡΩΣΤΟΥΛΙΚΑ ΤΗΣ ΠΑΡΕΑΣ ΜΑΣ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου καλημέρα. Λοιπόν να συστηθώ και εγώ, είμαι η Νατάσσα και είμαι 34 ετών (χι, χι σας έφαγα όλες :) ) και έχω ένα κοριτσάκι 13.5 μηνών την Μαριλένα.

Ηλιάννα περαστικά στο κοριτσάκι σου. Το πήρα το μήνυμά σου. Παρεπιπτόντως πολύ όμορφη η φωτογραφία σου :) .

Elisa και εγώ έχω ξεκινήσει δίαιτα και πεινάωωωωωωωωωωωω!!!!!!!!!!! Αλλά όχι θα αντισταθώ. Και χθες ο αντρούλης μου έφερε μια πεσκανδρίτσα για να του κάνω σήμερα ψαρόσουπα..... πάει η δίαιτα!!!!!! Έχω ξεκινήσει και γυμναστική στο σπίτι, έχω όργανα ελλεπτικό - διάδρομο - μηχάνημα για κοιλιακούς. Δεν μου λέτε 100 κοιλιακοί την ημέρα είναι καλοί; Γιατί κάποιος γνωστός μου είπε ότι δεν κάνει να καταπονούνται τόσο πολύ οι κοιλιακοί!!!!!! Εγώ πάντως τους κάνω με άνεση, θα μπορούσα να κάνω και περισσότερους.

Ράνια χρόνια πολλά στην πεθερούλα σου.

Εμείς αυτές τις μέρες δεν μαζευόμαστε μέσα, όλο βόλτες είμαστε. Χθες είχα πάει στην αγορά, πήρα και μια τσάντα λόγω εκπτώσεων (χι,χι), έκανα και κάτι άλλα ψώνια και μόλις γύρισα έκλαιγε η μικρούλα μου για βόλτα. Άντε πάλι έξω. Να μην σας τα πολυλογώ μαζευτήκαμε στο σπίτι 2.00 το μεσημέρι λίγο πριν έρθει ο αντρούλης μου.

Αυτά τα νέα μας. Σήμερα έζω ένα σωρό δουλειές, να σκουπίσω, να μαγειρέψω, να βάλω 2 πλυντήρια, να τα απλώσω, να ποτίσω τις γλάστρες και ότι προλάβω από εκεί και πέρα. Α, να πάω και την κορούλα μου βόλτα......

Φιλάκια σε όλες.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ηλιαννα περαστικα !

ρανια στα εστιατορια δεν επιτρεπεται το καπνισμα ! εμεις πηγαμε την περασμενη εβδομαδα σε μια ταβερνα και ενας καπνιζε , παραπονεθηκαμε στον υπευθυνο και αυτος του ζητησε να το σβησει!

σημερα φτιαχνω μακαρονια με κιμα !

νατασσα μη σε ματιασω και δουλειες σπιτιου , και διαιτα και γυμναστικη και βολτες με το καροτσι !

σου βγαζω το καπελο ! εγω ειμαι πιο βαρια ... :oops:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!!σας ευχαριστω πολυ!!!!!!!!!!ευτυχως σημερα ειναι καλυτερα η μικρη μου χωρις να μου εχει κανει πυρετο !!!!!!!!κ εινμαι πολυ χαρουμενη!!!!!!!!!!!!!!!!!!!α νατασσα μου κ εγω χθες εβαλα τρια πλυντηρια κ εκενα δουλειες!!!.....σημερα εχω μονο μνα μαγειρεψω,κ δεν ξερω τι..??...!!

α η διαιτα ειναι πονεμενη ιστορια!!! :roll::roll::roll:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΠΛΥΝΤΗΡΙΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ...ΑΧΑΧΑΧ...ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΡΕΥΜΑ ΜΕ ΤΙΣ ΝΕΕΣ ΑΥΞΗΣΕΙΣ?ΜΕ ΚΑΤΙ ΑΛΛΕΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΠΟΥ ΜΙΛΑΩ ΗΡΘΑΝ ΚΑΤΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΙ ΤΗΣ ΤΑΞΕΩΣ ΤΩΝ 400-600 Ε!!!!!!!!!ΘΑ ΠΑΘΩ ΑΝΑΚΟΠΗ ΑΝ ΜΟΥ ΕΡΘΕΙ ΤΟΣΟ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ράνια τί λες; Τόσα πολλά; Θα μας ξετινάξουν πάλι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Εγώ βάζω και στεγνωτήριο όταν δεν έχει καλό καιρό και δεν υπάρχει περίπτωση να στεγνώσουν τα ρούχα. Και τραβάει πολύ ρεύμα.......

Ηλιάννα ευτυχώς που η μικρούλα σου συνέρχεται. Πω, πω τα λυπάμαι πολύ τα παιδάκια όταν είναι άρρωστα. Η Μαριλένα μου την πρώτη φορά που αρρώστησε ήταν 8 μηνών μέσα στο καλοκαίρι και έκανε 39.5 πυρετό, είχε ψηθεί το πουλάκι μου, όλο χλιαρά μπανάκια την έκανα και ανακουφιζόταν η ψυχούλα μου. Άσε σου λέω πολύ τα λυπάμαι.

Ρούλα για πες μας και εμάς σε ποιο εστιατόριο έγινε αυτό με το τσιγάρο; Γιατί όπου και να πάμε καπνίζουν όλοι μέσα με τις ευλογίες των καταστηματαρχών. Και ύστερα σου λέει ότι ψηφίστηκε νόμος και ρίχνουν πρόστιμα!!!!!!!!!!!!!!!!!

Κορίτσια αρκετά για σήμερα με τις δουλειές και τα μαγειρέματα, ήρθε η ώρα να ξυπνήσω το κοριτσάκι μου και να βγούμε καμιά βόλτα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας φιλεναδες...Ηλιαννα μου ναι μονο πυρετο ειχε,ειναι καλυτερα η μικρη ε?ωραια!

Νατασσα και εγω εχω διαδρομο και κανω καθε μερα μαζι με 100 κοιλιακους αλλα οχι καθε μερα αυτους.Καπου ειχα ακουσει ειναι ειναι μια χαρα να κανεις 100 κοιλιακουσ.Αχ θελω να παρω και εγω ελλειπτικο.Καλο ειναι ε?κανει δουλεια???

Ρανια και εγω πολυ πεινα εχω συνεχεια οποτε το πηρα αποφαση να ξεκινησω τωρα...δεν γινεται ολο το αφηνα αλλα τωρα τελος!!!Θα γινω μοντελο :D:D:D:D:D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Elisa εμένα το ελλειπτικό μου αρέσει πάρα πολύ. Ναι κάνει δουλειά αρκεί να γίνεται συστηματικά. Δηλαδή θέλει 3-4 φορές την εβδομάδα οπωσδήποτε. Μου το είχε πάρει δώρο ο σύζυγος όταν είμασταν αρραβωνιασμένοι και είχα κολλήσει, ήμουν όλη την ώρα πάνω. Και συνέχισα να κάνω μέχρι που έμεινα έγκυος, όχι όμως τοσο έντονα τα καλοκαίρια. Τα πόδια μου είχαν σφίξει πολύ, κυτταρίτιδα δεν υπήρχε ούτε για δείγμα και γενικότερα είχαν ανορθωθεί οι γλουτοί. Αλλά ασχολιόμουν συνέχεια. Προσπάθησα να το βάλω σε πρόγραμμα κανά δίμηνο μετά τον τοκετό αλλά δεν τα κατάφερα γιατί δεν προλάβαινα με τίποτα..... Και τώρα έχω λίγο καιρό που το άρχισα πάλι συστηματικά, έχω κοντά ένα μήνα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι κάνετε κοριτσια; Εμεις επιστρέψαμε σπιτακι μας με τις ΔΥΟ υπεροχες κορουλες μας!! Μια εντός κοιλιάς και μια εκτος!!!!!!!!  

Ηλιάννα περαστικά σας!! Πως είναι τωρα η μικρουλα;

Ράνια ακομα δεν σας ηρθε ο λογαριασμός της δεη; Εμας μας ηρθε εναντι 185 ευρω και φυσικα εχουμε πάλι πετρελαιο!!!! Γκρρρ..

Ρουλα και εμεις για πιθανη αλλεργεια στο αγελαδινό γαλα που επινα εγω,νοσηλευτήκαμε!!! Κοσκινο την εκαναν, την κατατρύπησαν, περασαμε 5 φρικτές μερες στο παιδον και τελικα εκανα αποχη από οτιδηποτε γαλακτομικο, λαχανικό κτλ για δυο μηνες μεχρι να βγουν οι ΑΡΝΗΤΙΚΕΣ απαντησεις της μικρης!!!!!! Ητανμια στριμμένη επιμμελητρια που μονο που δεν με εφαγε επειδη θήλαζα αποκλειστικα την 4μηνη κορη μου. Το εριξαν κατευθειαν στο γαλα μου το προβλημα!!! Πάλι καλα που δεν τους υπολογισα και δεν έκοψα τον θηλασμο τοτε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΤΕΛΙΚΑ ΡΟΥΛΑ ΕΙΧΕΣ ΔΙΚΙΟ ΠΗΓΑΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΛΙΑ ΠΡΟΣ ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΣΠΙΤΙ.ΕΓΩ ΤΟΝ ΞΕΡΩ ΣΑΝ ΚΡΗΤΙΚΟ ΑΛΛΑ ΤΟ ΜΑΓΑΖΙ ΛΕΓΕΤΑΙ ΚΑΠΩΣ ΑΛΛΙΩΣ.ΚΑΘΙΣΑΜΕ ΦΑΓΑΜΕ ΚΑΙ ΟΝΤΩΣ ΔΕΝ ΚΑΠΝΙΖΕ ΚΑΝΕΝΑΣ.ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΗΓΑΜΕ ΓΙΑ ΚΑΦΕ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟ ΓΙΩΤ ΚΑΙ ΤΑ ΕΠΟΜΕΝΑ 3-4 ΜΑΓΑΖΙΑ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΤΑΣΑΚΙΑ ΟΥΤΕ ΣΤΑ ΝΑΥΛΟΝ.ΒΑΣΙΚΑ ΞΕΡΩ ΟΤΙ ΑΡΧΙΣΑΝ ΟΙ ΕΛΕΓΧΟΙ ΑΠΟ ΤΟ ΛΙΜΕΝΙΚΟ.

ΕΓΩ ΚΟΡΙΤΣΑΙΑ ΚΑΠΝΙΖΩ ΑΛΛΑ ΕΙΜΑΙ ΥΠΕΡ ΤΟΥ ΝΟΝΟΥ.ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΩ ΠΑΙΔΙ.ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΦΤΑΙΕΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΚΑΠΝΙΖΕΙ ΝΑ ΑΝΑΠΝΕΕΙ ΤΟΝ ΒΡΟΜΕΡΟ ΑΕΡΑ ΤΟΥ ΤΣΙΓΑΡΟΥ ΜΟΥ!!!ΑΛΛΑ ΣΤΗ ΕΛΛΕΑΔΑ ΖΟΥΜΕ...ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΑΙΔΙΑ ΠΑΝΩ ΣΕ ΤΕΤΟΙΑ ΖΗΤΗΜΑΤΑ...

ΤΙ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΤΕ ΣΗΜΕΡΑ?ΚΑΙ ΑΝΤΕ ΠΟΤΕ ΘΑ ΒΡΕΘΟΥΜΕ??? ΘΑ ΧΑΛΑΣΕΙ ΠΑΛΙ Ο ΚΑΙΡΟΣ!!!!!!!!!

ΤΙ ΛΕΤΕ ΓΙΑ ΣΗΜΕΡΑ Η ΑΥΡΙΟ????????????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα σς κοριτσια !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!πως ειστε σημερα??????εμεις θα κατεβουμε οικογενειακως για καφεδακι!!!!!!!!!μιας κ εχει τοσο ωραια μερα ,να ξεσκασουν λιγο κ τα παιδια!!!!!!!παλι καλα κ μπραβο σου ερι μου που ενω εισαι καπνηστρια σεβεσαι κ αυτους που δεν καπνιζουν!!!!ειναι αλλοι που δεν τους ενδιαφερει κ δεν αντιλαμβανονται τι κακο προκαλλουν στους αλλους (μη)!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας!Τι κανετε?Μολις τελειωσα σκουπισμα σφουγγαρισμα...και ειπα να κατσω λιγο!

Νατασσα ωραια θα παρω σιγουρα ελλειπτικο !Εχω βαλει σκοπο να γινω κοκκαλο :lol:

Ερη εχεισ δικιο για το τσιγαρο και εγω καπνιστρια ειμαι αλλα συμφωνω με τον νομο!Δηλ.πως σε ολες τις χωρες τηρειται και μονο εμεις κανουμε οτι θελουμε...Βεβαια οι καφετεριες με τα ναυλον που λες ναι μεν δεν εχουν τασακια αλλα εκει που ειναι το ναυλον μπορουν και καπνιζουν :oops:

Ηλιαννα μου γινατε καλα ε?Και εμεις κατεβηκαμε το πρωι μια βολτιτσα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσάκια μου γεια σας. Τί κάνετε; Εμείς είμαστε μια χαρά. Δεν μπήκα καθόλου το πρωί γιατί έμπλεξα με τις δουλειές και μετά βγήκαμε βόλτα με την μικρούλα μου.

Elisa μάλλον θα δίνουμε θάρρος η μια στην άλλη. Το έχω βάλει και εγώ σκοπό να αδυνατίσω πολύ. Αλλά όσους κοιλιακούς και να κάνω, η κοιλιά μου έχει μια χαλάρωση όχι έντονη αλλά :? .......... Μήπως βιάζομαι να δω αποτελέσματα; Τέλος πάντων, συνεχίζω τις προσπάθειες και βλέπουμε.

Ηλιάννα συνήλθατε; Μπράβο βγήκατε και μια βόλτα να ξεσκάσετε :) .

Έρι πολυ ωραίος ο Κρητικός, έχει φοβερούς μεζέδες ;) .

Βρε κορίτσια έχετε καμιά καλή πρόταση για φαγητό (ρομαντικό δείπνο) λόγω της εορτής των ερωτευμένων; Εμείς γιορτάζουμε μια μέρα νωρίτερα στις 13 Φλεβάρη δηλαδή που είναι η αντίστοιχη θρησκευτική γιορτή των ερωτευμένων, του Ακύλλα και της Πρισκίλλης. Και μου άφησε ο σύζυγος πάνω μου το δικαίωμα επιλογής του μαγαζιού.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

η δεη δεν μας εχει ερθει ακομα .. αλλα εχουμε κανει αιτηση για το κοινωνικο τιμολογιο . εμας ερχεται γυρω στα 100-120 , και βαζω καθε μερα πλυντηριο πιατων και ρουχων λες να κανουν κανα λαθος? πετρελαιο φετος εκανα οικονομια , και ακομα δεν βαλαμε ! πριν κατι χρονια το καιγα το καλοριφερ του καλου καιρου , αλλα οταν ημασταν χιο μεναμε σε πολυκατοικια με κεντρικη θερμανση και το αναβαν 8-10 το βραδυ και ετσι ξεμαθα απο την ζεστη!

στο κλιμακι στο δρομο για το προκοπι ειχαμε παει , οπου εγινε το "σκηνικο" με το τσιγαρο , και ζητησα να το σβησει επειδη αυτος καθοταν πισω απο την κορη μου.

τωρα για ρομαντικο δειπνο ... με βρισκεις ανενημερωτη :(

εμεις δεν γιορταζουμε τον αγιο βαλεντινο . ποτε δεν δωσαμε σημασια σ'αυτην την γιορτη αυριο ομως ειναι τα γενεθλια του αντρα μου οποτε θα το γιορτασουμε αυριο !

maria mg ολα καλα? ειχατε παει πουθενα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρουλα Αθηνα ημασταν στον γυναικολογο μου!!

Μηπως μπορεις να μου πεις παραπανω πραγματα για το κοινωνικο τιμολογιο; Εχω ακουσει καποια αλλα δεν εχω προλαβει να το κοιταξω. Τι οικογενειακο εισοδημα απαιτειτε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!ΑΝΤΕ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ ΕΧΕΙ ΥΠΕΡΟΧΗ ΜΕΡΑ!!!!ΟΠΟΤΕ ΠΑΛΙ ΚΑΦΕ ΠΑΡΑΛΙΑ!!!!!!!!!!!ΕΦΥΓΕ Κ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ ΜΕΙΝΑΜΕ ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΜΑΣ ΠΑΛΙ!!!ΠΟΛΥ ΤΗΝ ΧΑΡΗΚΕ ΤΗΝ ΜΙΚΡΗ!!ΠΕΡΙΣΥ ΧΑΣΑΜΕ ΤΟΝ ΠΕΘΕΡΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΕΝΕΙ ΜΟΝΗ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑ.ΕΙΝΑΙ Κ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΜΕΝΗ ΑΠΟ ΤΟΝ ΚΑΡΚΙΝΟ ΟΠΟΤΕ ΟΤΑΝ ΕΡΧΕΤΑΙ ΕΔΩ ΣΤΗΝ ΕΓΓΟΝΗ ΑΝΕΒΑΙΝΕΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΑΙΔΟΥΛΑ.ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΕΝΑ ΤΟΣΟ ΔΑ ΠΛΑΣΜΑΤΑΚΙ ΔΙΝΕΙ ΤΟΟΟΟΣΗΗΗ ΜΕΓΑΛΗ ΧΑΡΑ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αν μπεις στο σαιτ της δεη θα βρεις πληροφοριες σχετικα με το κοινωνικο τιμολογιο . εγω την αιτηση την εκανα μεσω ιντερνετ αλλα πριν μπει το 2011 . πρεπει καποιος να εχει εισοδημα κατω του αφορολογητου . τωρα ποιο ειναι το αφορολογητο .... εγω εκανα σαν τριτεκνη και παλι σαν ορο ειχε να εχουμε κατω του αφορολογητου και να καιμε απο 800 μεχρι 1200 kw ( :?: ) οριακα μας πιανει.

ρανια τι κριμα που ειναι μονη της η πεθερα σου , δεν εχει αλλα εγγονακια κοντα της να της κρατουν συντροφια? θα ειναι πολυ δυσκολο να ειναι αρρωστη και να μην εχει τον ανθρωπο της για στηριγμα . τουλαχιστον προσπαθηστε να ειστε κοντα της εστω και μεσω τηλεφωνου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΝΑΙ ΡΟΥΛΑ ΑΥΤΟ ΚΑΝΟΥΜΕ.ΕΧΕΙ ΑΛΛΑ ΤΡΙΑ ΕΓΓΟΝΙΑ ΠΟΥ ΖΟΥΝΕ ΕΚΕΙ ΑΛΛΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΟΙ ΣΧΕΣΕΙΣ ΜΕ ΤΙΣ ΝΥΦΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΠΑΝΤΑ ΚΑΛΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΤΗΣ ΤΑ ΠΗΓΑΙΝΟΥΝΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΠΟΤΕ!!!ΟΠΟΤΕ ΑΠΟ ΤΝ ΩΡΑ ΠΟΥ ΓΕΝΝΗΘΗΚΕ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΗ ΧΑΡΑ,ΓΙΑΤΙ ΠΑΝΤΑ ΤΗΣ ΛΕΜΕ ΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ Η ΠΗΓΑΙΝΟΥΜΕ ΕΜΕΙΣ ΕΚΕΙ.ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ.ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΘΑ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΤΟΣΗ ΜΟΝΗ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια που ειστε ?ωραια μερα σημερα!

τι κανετε?εγω σπιτι με τα αντρακια μου!

Τι θα φατε σημερα?παω να φτιαξω αρακα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!!!!!!!χαθηκαμε εντελως ε???ναι ελιζακι μου οντως σημερα εχει πολυ ωραια μερα!!!!θα κατσω σπιτι να φτιαξω γεμιστα θελω σημερα,επειτα εχω να παω κ τη μικρη μου γυμναστηριο μετα...!!ετσι δεν παω πουθενα σημερα!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


  • Απαντήσεις

    • Καλημέρα κορίτσια και καλή Παρασκευούλα.Ξεκιναω σήμερα το φαρμακευτικό μου πρωτόκολλο.Πρωτος υπέρηχος 8 Μαϊου.Ευχομαι η δεύτερη ετ να είναι η τυχερή ♥️🙏♥️
    • Πωπω βρε κορίτσι μου τι περασες;! Δόξα το Θεό είσαι καλύτερα τώρα, εύχομαι περαστικά να είναι όλα στο τέλος και θα ηρεμήσετε μετά! Μην ακούς κανέναν, να κάνεις όπως νιώθεις εσύ καλά, οι γύρω πάντα λένε!
    • Καλημέρα Ιωάννα μου, πως είσαι; το μικρό σου; καλά εμείς δόξα το Θεό, τώρα περιμένω από μέρα σε μέρα το δεύτερο😊
    • Γελάω με το κουνέλι 🤣  Περαστικά! Το έχω κι εγώ φόβο πως θα αποθηλασω και αν θα καταφέρει να τρώει όταν θα λείπω. Γιατί προς το παρόν πίνει κυρίως γάλα. Τρώει και τροφές αλλά θηλασμους δεν έχει κόψει 😕 Βρήκαμε βρεφονηπιακό. Σήμερα την έγραψα κι όλας. Έχω βρει και γυναίκα για να την κρατάει το καλοκαίρι μέχρι να ξεκινήσει ο βρεφονηπιακός. Και θα κάνουμε σταδιακή προσαρμογή με αυτή να την συνηθίσει και να συνηθίσει και ότι εγώ θα λείπω. Πέρασε ο καιρός 🥲 Σκέφτεστε να βάλετε μπροστά και για 2ο? Εμένα μου έχει μπει η ιδέα αλλά λέω καλύτερα από τα Χριστούγεννα και μετά να ξεκινήσουμε τις προσπάθειες.
    • Μαγική!!! Φυσικά κ υπάρχει κούραση αλλά είναι απόλαυση τα άτιμα!!! Έχουν ο ένας τον άλλον κ παίζουν μεταξύ τους όποτε υπάρχουν κάποιες στιγμές ηρεμίας (αν δεν μαλώνουν για το ίδιο παιχνίδι🤣🤣🤣) Κλαίμε από τα γέλια με τις συζητήσεις τους!!!  Όταν αισθανθείς έτοιμη κ ψυχικά κ σωματικά θα βάλεις μπρος. Κ αν δεν θέλεις δε θα το κανεις!! Εσυ να είσαι καλά για να είναι κ το παιδάκι σου καλά!!
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...