Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μηδενικό κάρμα ΄ΤΩΡΑ!!!!!!


tirogaridaki

Recommended Posts

ΜΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΙΚΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΚΑΘΕ 6 ΩΡΕΣ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΜΑ ΚΑΠΟΙΑΣ !!!!ΗΜΑΡΤΟΝ!!!

ΑΣ ΣΟΒΑΡΕΥΤΟΥΜΕ ΛΙΓΟ .

ΔΕΝ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟ ΔΗΜΟΤΙΚΟ ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΝΟΥΜΕ ΑΥΤΟΚΟΛΙΤΑΚΙΑ ....

ΚΑΙ ΑΣ ΜΟΥ ΠΑΕΙ ΣΤΟ -25 ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ .

ΕΧΟΥΜΕ ΒΡΕΘΕΙ ΑΘΕΛΑ ΜΑΣ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΣΕ ΜΙΑ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ ΝΑ ΥΠΟΨΙΑΖΟΜΑΣΤΕ Η ΜΙΑ ΤΗΝ ΑΛΛΗ ΣΤΗΝ ΚΑΘΕ ΜΙΚΡΟ ΔΙΑΦΩΝΙΑ ΜΑΣ .

ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ .ΑΣ ΜΗΝ ΓΙΝΟΜΑΣΤΕ ΜΙΚΡΟΠΡΕΠΕΙΣ ΚΑΙ ΑΣ ΣΟΒΑΡΕΥΤΟΥΜΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 140
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

καλημέρα κορίτσια εγώ πρόσφατα ανακάλυψα τι είναι το κάρμα!!!! είμαι μέλος από από 1 χρόνο και πριν 2 μήνες το ανακάλυψα!!!!

ούτε που το κοιτάζω ούτε που με ενδιαφέρει...μόνο μια φορά το ανέβασα σε κάποιο μέλος και δεν θυμάμαι καν σε ποιό!!!!

επίσης δεν ξέρω και τι είναι η βαθμολογία, όταν πάτε στο προφίλ υπάρχει η βαθμολογία ποιός σου την δίνει και πώς?!!!!

βρε Φανή εσύ γιατί κοιτάζεις το κάρμα? απλά αγνόησέ το!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

AFRODITH έγραψε:

ΜΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΛΟΓΙΚΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΠΟΥ ΚΑΘΕ 6 ΩΡΕΣ ΑΣΧΟΛΕΙΤΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΜΑ ΚΑΠΟΙΑΣ !!!!ΗΜΑΡΤΟΝ!!!

ΑΣ ΣΟΒΑΡΕΥΤΟΥΜΕ ΛΙΓΟ .

Αφροδίτη μου :) και όμως υπάρχουν!!! :woohoo:

Στην περίπτωσή μου πια επέστρεψε δριμύτερη η κοπελιά... :laugh: :P

Για να μη νομίζει ότι είμαστε και χαζές... :P:P:P

Εμένα με ενοχλεί η εμπάθεια!!!Ναι με ενοχλεί!!!

Έχει λυσσάξει πια!!!Ένα αντιλυσσικό!!! :laugh:

Argi τελικώς δεν έχασες και κάτι!!!

Πρτείνω ανοιχτό χεράκι, να φαίνεται...

Ύπουλα όμως ταιριάζει σε κάποιες περισσότερο!!! :lol:

Άντε πια...!!!

Όποια έχει κάτι να πει ας το λέει!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βρε Κατρίνα, σου το κατεβάζει κάποια το κάρμα; Αφού κοντεύεις να τα 100στήσεις!!!!

Και μια και σε πέτυχα.... Δεν έχω βρει ακομα σύλλογο για τις μπομπονιέρες. Έχεις κάποιον να προτείνεις;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ρε κορίτσια αφού από οτι φαίνεται

το σημαντικότερο πραγμα στην καθημερινότητά τους είναι

να δείξουν πόσο μικροπρεπείς είναι, αφήστε τες....Τόσο μπορούν ,

τόσο κάνουν....... ;)

Οι υπόλοιπες ας συνεχίσουμε να διαφωνούμε και να συμφωνούμε έχοντας σαν βάση μόνο το οτι είμαστε μανούλες , αγνοώντας το καρμα και τις βαθμολογίες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

επειδη δεν εχω καταλαβει ,ειμαι καινουργιο μελος,τι ΄"παιζετε"με το καρμα?????????το σηριαλ του ΑΝΤ1 καρμα,εχει καμμια σχεση??? :woohoo: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kai mono pou exoume kanei 6 selides milwntas gia auto........ELEOS...egw oute kai kserw ti einai oute kai kserw pios mou ebale ayta ta 5-6 pou exw oute kan thimamai posa exw diladi....diladi simfwnw me tin afroditi mou pou ofeilw na sou pw bre afriditaki........................ma ti kouklaki gios kai einai IDIOSSSSSSSSSSSSSSS ma ton eftises sto stoma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια τι εχει γινει ποια με αυτο το καρμα τωρα πηρα χαμπαρι τι λετε; καλε μην ασχολειστε ποιος δινει σημασια στο καρμα; εγω παντος οχι, τωρα για το να μεινει μονο η επιδοκιμασια δεν συμφωνω, γιατι δεν ειμαστε μωρα παιδια να μας αρεσει μονο η επιβραβευση, αν ειναι η να βγει ολο η να μεινει οπως ειναι!! παντως και εγω δεν βρισκω νοημα στην λειτουργεια του καρματος

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαμα Παναη έγραψε:

επειδη δεν εχω καταλαβει ,ειμαι καινουργιο μελος,τι ΄"παιζετε"με το καρμα?????????το σηριαλ του ΑΝΤ1 καρμα,εχει καμμια σχεση??? :woohoo: :silly:

NAIIIIIIIIIIII ΤΟ ΒΡΗΗΗΗΚΕΣΣΣΣ :silly:

ΑΧ Ο ΑΝΤΩΝΗΣ ΦΡΑΓΚΑΚΗΣ!!!!

ΑΧ ΑΝΤΩΝΝΝΝΝΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katrina έγραψε:

AFRODITH έγραψε:

[/quote:qu3g3vde]

ΑΣΧΕΤΟ .ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΣΥ ?ΣΕ ΠΕΤΥΧΑΙΝΩ ΠΟΛΥ ΣΠΑΝΙΑ ΠΙΑ .

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΝΑ ΠΩ ΑΛΛΟ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ .... ΜΗΝ ΔΙΝΕΙΣ ΣΗΜΑΣΙΑ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΚΙΝΗΣΕΙΣ.

ΜΠΕΣ ΣΤΟ ΒΙΖΟΤΡΕΝΟ ΜΑΣ ΝΑ ΓΕΛΑΣΕΙΣ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mitsaki ναι να το υποθέσεις!!!Που θες και συμπάθεια!!! ;) Πλάκά κάνω..!!

Αναστασία ποτέ δεν ξέρεις!!!!;) Πίσω από το κάρμα πολλά μπορεί να υπονοοηθουν!!!!ένας έρωτας..ένα βιτσιο...;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαμα Παναη έγραψε:

επειδη δεν εχω καταλαβει ,ειμαι καινουργιο μελος,τι ΄"παιζετε"με το καρμα?????????το σηριαλ του ΑΝΤ1 καρμα,εχει καμμια σχεση??? :woohoo: :silly:
Μωρέ μακάρι να είχε σχέση..πιο καλά θα ηταν!!!!!! :P

Κορίτσια όλες οι απόψεις σας σεβαστές..έχετε δίκιο πως η καλυτερη λύση είναι η αδιαφορία. Εμένα μου έχει κάτσει στο λαιμο, με ενοχλεί κι έτσι το προτιμώ μηδενικό...τώρα για τις υπολοιπες για μένα ...δεν υπάρχει!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κορίτσια!

Αν σας πω ότι πρόσφατα κατάλαβα την έννοια του κάρματος θα με θεωρήσετε πολύ χαζή? :blush: Και μάλλον είμαι αφού μερικές φορές που "αγνοήθηκα" θεώρησα ότι έγινε εξαιτίας του μηδενικού μου κάρματος :laugh: !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δηλαδή, εγώ που έχω μηδενικό καρμα να ναι επειδή δεν δίνουν σημασια σε αυτά που γράφω??Αααα :angry::angry: Χε,χε

Πάντως προσωπικά όταν διαβάζω την γνώμη κάποιου σχεδόν ποτέ το μάτι μου δεν πέφτει στο κάρμα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katrina έγραψε:

Αφροδίτη μου :) και όμως υπάρχουν!!! :woohoo:

Στην περίπτωσή μου πια επέστρεψε δριμύτερη η κοπελιά... :laugh: :P

Για να μη νομίζει ότι είμαστε και χαζές... :P:P:P

Εμένα με ενοχλεί η εμπάθεια!!!Ναι με ενοχλεί!!!

Έχει λυσσάξει πια!!!Ένα αντιλυσσικό!!! :laugh:

Argi τελικώς δεν έχασες και κάτι!!!

Πρτείνω ανοιχτό χεράκι, να φαίνεται...

Ύπουλα όμως ταιριάζει σε κάποιες περισσότερο!!! :lol:

Άντε πια...!!!

Όποια έχει κάτι να πει ας το λέει!!!

Εγω θα συμφωνησω με την Κατρινα...!!! Κατρινακι παλι σε ριξανε απ'οτι βλεπω...!!! :S

Εγω παντως θα ηθελα να κανω μια αλλη προταση... να μεινει το καρμα ως εχει αλλα να μπορουμε να βλεπουμε ποιος το παταει...!!! Ε; Τι λετε; πλακα θα'χει...!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sweetmammy έγραψε:

Εγω παντως θα ηθελα να κανω μια αλλη προταση... να μεινει το καρμα ως εχει αλλα να μπορουμε να βλεπουμε ποιος το παταει...!!! Ε; Τι λετε; πλακα θα'χει...!!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω σου το κατεβασα κατα ενα μονο κ μονο για να σου κανω το χατηρι....δεν εχω κατι μαζι σου προς θεου....αλλα εισαι εγκυουλα κ πρεπει να σου κανουμε τα χατηρια!! :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

προσωπικα το καρμα πιστευω οτι δεν εχει λογο υπαρξης..

και μονο το οτι καποιος μπαινει στη διαδικασια να το κατεβαζει,κρυμμενος πισω απο αυτο,χωρις να εξηγει το γιατι,το που δε συμφωνει και για πιο λογο,ειναι υπουλο,πάιδιαστικο και πολυ ενοχλητικο..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΟΝ ΑΚΟΥΣΤΕ ΝΑ ΓΕΛΑΣΕΤΕ.ΠΡΙΝ ΛΙΓΟ ΑΠΑΝΤΗΣΑ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΦΑΝΟΥΛΑΣ

(ΜΕ ΤΑ ΝΕΥΡΑ) Κ ΚΑΤΕΥΘΕΙΑΝ ΚΑΠΟΙΟΣ ΜΟΥ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΣΕ....

ΕΝΤΑΞΕΙ ΒΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΣ ΔΕΧΤΟΥΜΕ ΟΤΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ

ΠΟΥΝ ΤΗΝ ΓΝΩΜΗ ΤΟΥΣ ΝΑ ΕΚΦΡΑΣΤΟΥΝ ΟΠΩΣ ΕΜΕΙΣ,ΠΟΥ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΝΑ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΟΥΝ ΤΑ ΛΕΓΟΜΕΝΑ ΤΟΥΣ Κ ΑΡΚΟΥΝΤΕ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗ ΒΛΑΚΕΙΑ.....

ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΓΙΑ ΤΙ ΑΤΟΜΑ ΜΙΛΑΜΕ...

ΑΛΚΟΣΤ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

fanoula sto katevasa,konteveis to stoxo filenada!!!!!!!!!!!!!!!!!!!oups den diavasa oles tis apantiseis....ama to metanioses pes mou na to ksananevaso,kale yiotaki les na me to katevasoun k emena ? opos leei k i ksafina ....xeska!!!(apo to xestika!!!!!)xaxaxaxa filia koukles!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΕΙΔΑ ΚΑΙ ΔΙΑΒΑΖΑ ΤΩΡΑ ΤΗΝ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ ΤΡΙΤΗ ΦΟΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΔΩ ΤΙ ΤΟ ΤΟΣΟ "ΚΑΚΟ" ΕΙΠΕΣ!!!

ΠΑΝΤΟΣ ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕΣ ΘΑΡΡΟΣ ΟΤΙ 1,5 ΧΡΟΝΩΝ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝ ΤΟΣΑ ΤΑ ΜΩΡΑ ….ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΑΠΟ ΜΩΡΑ ΚΑΘΟΛΟΥ ΚΑΙ ΠΑΩ ΣΤΑ ΤΥΦΛΑ .

ΛΕΜΕ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΓΙΑ ΔΕΥΤΕΡΟ ΟΤΑΝ ΘΑ ΕΙΝΑΙ 1,5 ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΔΩΣΕΣ ΘΑΡΡΟΣ .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΛΗΘΕΙΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΟΥΝΕ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΔΕΝ ΣΕ ΚΟΡΟΙΔΕΥΩ....

ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ 1 ΧΡΟΝΟΥ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙ ΟΛΑ ΜΑ ΟΛΑ..ΕΙΝΑΙ

ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ.ΜΠΟΡΕΙ ΑΚΟΜΑ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙ ΑΛΛΑ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ

ΜΕ ΡΩΤΑΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΑΝ ΘΑ ΚΑΝΕΙ ΚΑΤΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ.ΔΗΛΑΔΗ ΔΕΙΧΝΕΙ ΜΕ ΤΟ

ΔΑΚΤΥΛΑΚΙ ΤΟΥ ΚΑΤΙ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ Κ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΜΜΑΜΑ Ε??? ΦΥΣΙΚΑ ΑΜΑ ΤΟΥ ΠΕΙΣ

ΟΧΙ ΕΠΙΜΕΝΕΙ ..ΕΧΕΙ ΓΕΛΙΟ Η ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ..

ΣΟΡΥ ΠΟΥ ΞΕΦΥΓΑ ΑΠΟ ΤΟ ΘΕΜΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


×
×
  • Προσθήκη...