Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μηδενικό κάρμα ΄ΤΩΡΑ!!!!!!


tirogaridaki

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 140
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

tirogaridaki έγραψε:

Όχι δε με χαλαει καθόλου απλώς εχω παρατηρήσει πως δεν έχει καμια ουσία..μπορεί να δω κάποια να έχει παρα πολύ μεγάλο κάρμα και να διαβάζω τη γνώμη της και να λέω..μα καλά..τι λέει η κοπέλα!!! Και κάποια με 0 και να λέει πολύ σωστές κουβέντες οπότε θεωρώ πως είναι τελειως άχρηστο..

Φανή εννοείται είναι έτσι όπως τα λες. Το να έχει μία κοπέλα κάρμα 50 δε σημαίνει ότι έγραψε κάτι σωστό και την επιδοκίμασαν 50 φορές. Έχουν ανοιχτεί αρκετά threads με παράπονα για μείωση καρμάτων και βάλθηκαν όλες οι κοπέλες να ανεβάσουν το κάρμα της παραπονούμενης. Στα διάφορα καφέ γίνονται ανταλλαγές καρμάτων, κτλ κτλ...

Μια κοπέλα που έχει κάρμα 8, 9, 3, 5, χαμηλά κάρμα δηλαδή, αυτή ναι, να το πιστέψω ότι ίσως έγραψε κάτι σωστό και τα 8 κάρμα είναι η επιβράβευση.

Πάντως το κάρμα είναι αρκετές φορές αιτία παρεξηγήσεων και καλά θα ήταν η Λένα να το καταργήσει σαν εφαρμογή.

Πάντως εγώ σε 6 ώρες θα σου το κατεβάσω. Μόλις ανέβασα μιας κοπέλας που έγραψε κάτι με το οποίο συμφωνώ στο vbac.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Φανούλα μου, με τι ασχολείσαι κοπέλα μου? :laugh:

Εγώ προσωπικά πάντως, δεν ασχολήθηκα ποτέ με το κάρμα, παρά ελάχιστες φορές που το ανέβασα σε κάποιες κοπέλες, για πολύ συγκεκριμένους λόγους (όπως η ενθάρρυνση της ζαχαρένιας μας, τις προάλλες που ήταν στα down της και ήταν διαταγή της Ελευθερίας!) ;)

Ουδέποτε επιρρεάστηκα απ' αυτό, γιατί απλούστατα δεν το κοιτάω ΠΟΤΕ!!! Διαβάζω μόνο την δημοσίευση της κάθε κοπέλας, δεν ασχολούμαι με το "νούμερό" της!!! :laugh:

Αν και τώρα που το λέτε... Αναστασία...... :whistle: το δικό σου δεν είναι άσχημο!!! :laugh:

Έλεος με αυτή τη χαζομάρα!!! :laugh:

Να υποθέσω δηλαδή ότι επειδή το δικό μου είναι μονοψήφιο, δεν με γουστάρει κανείς εδώ μέσα??? :(

:laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Η Ιφιγενεια εχει απολυτο δικιο!!!

Μια βλακεια ειναι το θεμα!!!

σαμπως εμενα με εχουν επιδοκιμασει για τα λεγομενα μου 69 φορες???~!!!! :silly: :silly: :silly:

Κ να σας πω κατι???Εγω δεν πιστευω πως το κανει καποια-καποιες................

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εχουν δίκιο τα κορίτσια!

Θα ήταν παιδικό να ασχολούμαστε με τα κάρμα μας!

Εμένα τουλάχιστον δε με απασχολεί.

Ούτε ελέγχω αν κατεβαίνει ή ανεβαίνει!

Οταν μου αρέσει κάτι που έγραψε μια κοπέλα,ναι να

της το ανεβάσω(το κάνω πολύ συχνά)

αλλά να κατεβάσω το κάρμα κάποιας?Γιάτι?

Δημοκρατία δεν έχουμε?Αλοίμονο αν ακουγόταν μόνο μια

άποψη εδώ μέσα!Θα ήταν πολύ βαρετό!

Και δηλαδή αν μειώσω κάποιας τι κάρμα τι σημαίνει?

Οτι παίρνω εκδίκηση?

Τι δε θα μαζέψει αρκετούς πόντους για να πάρει

βραβείο?

Κουκλίτσα μου,απλά μην ασχολείσαι δεν αξίζει να

χαλιέσαι με τέτοιες βλακείες!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Panayiota έγραψε:

Καλέ ποιος ασχολείται με το κάρμα-pοlice??

Σιγά στην ηλικία μου τουλάχιστον (32+) μην κοιτάζω τέτοια πράγματα όταν διαβάζω την άποψη κάποιου.

Εμένα το μόνο που με νοιάζει είναι να λέει ευγενικά την αποψή του, όποια και να είναι αυτή, και να μη θίγει κάποιον άλλον.

aman pia me ayto to karma .....shmfwnw me thn panagiwta .

kalitera na katargithei na mhn tsakonomaste kiolas .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tirogaridaki έγραψε:

Πάντως για όποια δεν μου κατεβάζει...βλέπε Νέλλη και υπολοιπες..θα δείτε ρε...ζήτήστε μου καμία χάρη και θαμε δέιτε!!!!! :Ρ ;)

Λοιπον, εμεις νομιζω δεν γνωριζομαστε... αλλα καταλαβαινω οτι εισαι πιεσμενη τις τελευταιες μερες και αφου μπορω να κανω κατι για να σου φτιαξει το κεφι, θα το κατεβαζω το καρμα σου οποτε το θυμαμαι και σε πετυχαινω...

Παραξανο ακουγεται ε? ...Να σου φτιαξω το καφι κατεβαζοντας το καρμα...

Τελοσπαντων, πες πως εγινε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χα χα, ανθρωπάκι, πλάκα έχεις, και τέλειο ψευδώνυμο επίσης!!!

Το κάρμα είναι αυτό που λέει πάνω δεξιά σε κάθε δημοσίευση "κάρμα"!!!!!!!!!!!

Το πράσινο χεράκι είναι για να το ανεβάζεις και το κόκκινο για να το κατεβάζεις. Μπορείς να αλλάξεις μόνο το κάρμα άλλων και ποτέ το δικό σου. Υποτίθεται το ανεβάζεις όταν συμφωνείς με κάποια και το κατεβάζεις όταν διαφωνείς. Μπορείς να το κάνεις μία φορά κάθε 6 ώρες.

Όπως έγραψα και πιο πάνω, είναι χαζομάρα, έχουν γίνει παρεξηγήσεις, και πιστεύω ότι πρέπει να καταργηθεί. Ούτε κι εγώ έχω τεράστιο κάρμα, πάλι καλά που είναι αξιοπρεπές, γιατί θα έπρεπε να ζητάω άδεια πριν μιλήσω, χαχα!!!

Με ενοχλεί όταν μου το κατεβάζουν, γιατί είναι κάτι που γίνεται ανώνυμα, και δεν έχει καμία ουσιαστική σημασία, αφού δεν μπορείς να καταλάβεις για ποιο λόγο σου το κατεβάζουν. Όταν γράφεις 50 δημοσιεύσεις, φεύγεις, ξαναγυρνάς και σου έχουν κατεβάσει το κάρμα, πού να ξέρεις για ποια απ' τις 50 σου το κατέβασαν; Τι νόημα έχει αυτό το πράγμα; Αλλά κι αν ξέρεις, ποιος ο ρόλος του κάρμα; Αν σου το κατεβάσουν, θα μετανοήσεις για τις αμαρτίες σου;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟ ΕΧΩ ΤΕΛΕΙΩΣ ΞΕΧΑΣΕΙ ΤΟ ΚΑΡΜΑ.ΟΤΑΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΟΛΟ ΚΑΙ ΣΕ ΚΑΠΟΙΑ ΤΟ ΑΝΕΒΑΖΩ (ΤΟ ΚΑΡΜΑ)!ΝΑ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΟΜΩΣ ΔΕ ΒΡΙΣΚΩ ΛΟΓΟ.ΚΑΙ ΝΑ ΜΗ ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΚΑΠΟΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΚΑΙ ΤΙ ΕΓΙΝΕ?ΔΗΛΑΔΗ ΕΜΕΝΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΧΕΙ ΔΩΣΕΙ ΕΝΑ Η ΝΕΛΛΥ ΝΟΜΙΖΩ ΔΕ ΜΕ ΣΥΜΠΑΘΕΙ ΚΑΜΙΑ?ΚΛΑΨ!!!!!!!ΕΓΩ ΘΑ ΣΟΥ ΤΟ ΚΑΤΕΒΑΣΩ ΚΑΙ ΑΥΡΙΟ ΘΑ ΣΟΥ ΔΩΣΩ ΕΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΣΤΕ ΠΑΤΣΟΙ!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕλένηΧ έγραψε:

εγω λεω να βγαλει την αποδοκιμασια και να αφησει μονο την επιδοκιμασια :P:)

Λενα, κι εγω και πιστευω κι αλλες κοπελες θα συμφωνησουν με αυτο... Δεν χρησιμευει σε κατι η αρνητικη ψηφος... :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tirogaridaki έγραψε:

Όχι δε με χαλαει καθόλου απλώς εχω παρατηρήσει πως δεν έχει καμια ουσία..μπορεί να δω κάποια να έχει παρα πολύ μεγάλο κάρμα και να διαβάζω τη γνώμη της και να λέω..μα καλά..τι λέει η κοπέλα!!! Και κάποια με 0 και να λέει πολύ σωστές κουβέντες οπότε θεωρώ πως είναι τελειως άχρηστο..τι ουσία΄έχει να μου το ανεβάσετε κι άλλο από τη στιγμή που έτσι κι αλλιώς δεν έχει καμία σχέση με αυτό που είμαι ή που δεν είμαι ...έτσι κι αλλιώς δεν αισθάνομαι καλύτερη από κάποια άλλη..στην ιδια θέση με άλλες ναι..αλλά να θεωρώ τον εαυτό μου ανώτερο όχι..κι επειδή δε σε κάνει το κάρμα..είπα να ανεβάσω αυτό το <<χαζό>> θέμα ώστε να το κάνω 0..έτσι ..για να μπορεί να άξιολογεί κάποιος τα λεγόμενά μου χωρίς να προιδεάζεται από κάτι ανουσιο..είτε θετικά είτε αρνητικά..

Μα συμφωνω απολυτα ομως!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα...!!!

Εγω πιστευω οτι απο τη στιγμη που αυτη η λειτουργια δεν χρησημοποιειται σωστα δεν υπαρχει και λογος υπαρξης της... μαλιστα το εχω ζητησει απο τη Λενα να το βγαλει αλλα απλα μου ζητησε να μην ασχολουμαι με το θεμα και αυτο εκανα... το ανεβαζω σε καποιες κοπελες...!!!!

Και υπαρχουν ατομα που νομιζουν οτι κατι κανουν μειωνωντας το... και δεν μιλαω για μια φορα που διαβασαν κατι και δεν τους αρεσε... τοτε καλα εκαναν... αλλα για συγκεκριμενα ατομα που μπαινουν καθε 6 ωρες με το ρολοι στο χερι για να μειωσουν το καρμα καποιου... το θεωρω εμμονη και εμπαθεια...!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Είπα να μη γράψω επί του θέματος...αλλά...

Εμένα το κάρμα μου το ταλαιπωρημένο!!! :laugh:

Συμφωνώ από όσα διάβασα ότι δεν αντιστοιχεί σε απόψεις(όπως η φιλενάδα μου η Ιφιγένεια :);):kiss: ) αλλά σε εμμονές, κάποιες μειώνοντας ''γουστάρουν''(Αναστάσια-τσαχπίνα σε γουστάρουν :laugh: ), ηδονίζονται μήπως;;; :woohoo: :lol: :woohoo:

Ναι μου το είχαν εκμηδενίσει, γιατί τόλμησα εγώ το ''μηδενικό''

να εκφέρω αντίθετη άποψη παλιά...

έπειτα ναι οι φίλες μου ανέλαβαν δράση, ναι η συμπεθέρα μου με αναπτερώνει...

Παρόλα αυτά τόσες ημέρες απέχω, και όμως κάποιες μου μειώνουν...

Τους ερεθίζω;;; B)B)B)

Όποια έχει θέμα με κάποια ας έχει το θάρρος και την ειλικρίνεια να στέλνει ΠΜ!!!

Ακούτε;;;

Άντε τώρα που έχω και μπόλικο ας ορμήξει η συγκεκριμένη που με γουστάρει πολύ...!!! :lol::P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

sweetmammy έγραψε:

...

Και υπαρχουν ατομα που νομιζουν οτι κατι κανουν μειωνωντας το... και δεν μιλαω για μια φορα που διαβασαν κατι και δεν τους αρεσε... τοτε καλα εκαναν... αλλα για συγκεκριμενα ατομα που μπαινουν καθε 6 ωρες με το ρολοι στο χερι για να μειωσουν το καρμα καποιου... το θεωρω εμμονη και εμπαθεια...!!!

Αληθεια υπαρχουν ατομα, μαμαδες και μελλουσες... που εχουν το χρονο :dry: και την ορεξη :huh: για τετοια??? ??? ???

Katrina, αληθεια υπαρχουν???

:unsure::unsure::unsure::unsure::unsure::unsure::unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΩ,ΠΩ!!!ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΜΑ??!!Κ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΕΔΙΝΑ ΣΗΜΑΣΙΑ??!!

ΕΓΩ ΜΕ 2 ΝΑ ΦΥΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ?? :P:P

ΘΑ ΜΕ ΒΛΕΠΕΤΕ Κ ΘΑ ΑΛΛΑΖΕΤΕ ΔΡΟΜΟ Ε..? :blink:

ΕΕΕΕ...ΟΧΙ ΚΟΠΕΛΙΕΣ ΕΔΩ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΜΕ ΤΟ 2 ΚΑΡΜΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕ "ΤΡΩΤΕ ΣΤΗ ΜΑΠΑ" ΜΕ ΤΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΜΟΥ ,ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Κ ΤΟ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΕΞ!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πω πω τώρα κατάλαβα τι είναι το κάρμα!!! :blink: Δεν είχα ιδέα και όταν το διάβαζα σε κάποιες κοπέλες νόμιζα απλά ότι είναι ευχή για καλή τύχη κλπ. Αν πραγματικά συμβαίνει αυτό που λέτε τότε είναι τραγικό. Εδώ μπαίνουμε για να μοιραζόμαστε σκέψεις και προβληματισμούς με ανθρώπους που έχουμε κάτι κοινο: ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΜΑΣ ΓΙΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ!!! Θα απογοητευτώ και θα στενοχωρηθώ αν κάποιες κοπέλες κατεβάζουν το λεγόμενο κάρμα παρακινούμενες απο εμπάθεια και προσωπικούς ανταγωνισμούς. Δεν μπορούμε να συμφωνούμε όλες μεταξύ μας αλλά όχι και να "τιμωρούμε" μαυτον τον κακεντρεχή τρόπο κάποιον. Μπορούμε να το πούμε ευθέως και να λήξει εκεί το θέμα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ntina.ef. έγραψε:

ΠΩ,ΠΩ!!!ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΜΕ ΤΟ ΚΑΡΜΑ??!!Κ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ ΔΕΝ ΕΔΙΝΑ ΣΗΜΑΣΙΑ??!!

ΕΓΩ ΜΕ 2 ΝΑ ΦΥΓΩ ΑΠΟ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ?? :P:P

ΘΑ ΜΕ ΒΛΕΠΕΤΕ Κ ΘΑ ΑΛΛΑΖΕΤΕ ΔΡΟΜΟ Ε..? :blink:

ΕΕΕΕ...ΟΧΙ ΚΟΠΕΛΙΕΣ ΕΔΩ ΘΑ ΜΕΙΝΩ ΜΕ ΤΟ 2 ΚΑΡΜΑ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕ "ΤΡΩΤΕ ΣΤΗ ΜΑΠΑ" ΜΕ ΤΑ ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΜΟΥ ,ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ Κ ΤΟ ΠΟΤΕ ΘΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΣΕΞ!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Συμφωνω κ επαυξανω!!!!!!!Καλεεεε κοριτσια,τωρα που το κανουμε θεμα παρατηρησα το καρμα!!!!!!!!Στον 1,5 χρονο που ειμαι μελος εδω νομιζω μια-δυο φορες το ανεβασα σε καποιες κοπελες κ αυτο ετσι...για ενθαρυνση.Καλα επαθα πλακα με αυτα που γραφετε...δηλ.γινονται τετοιες αηδιες;;;Ανεβοκατεβαζουν καρμα...ετσι για σπασιμο;;

Καλεεεε τι ειναι αυτες οι κατινιες;;;;;

Θα μου πεις...οι ανεγκεφαλοι ανθρωποι βρισκονται παντου!!!

Ρε φιλεναδες...μην ασχολειστε με σαχλαμαρες,ας κατεβασουν κ ας ανεβασουν οτι θελουν...ειχα μια σκασιλα.Θα βαλω τη γατα μου να κλαιει!!!

Ελα ρε τυρογαριδακι μου...χ....ς τες,οποιες κ να ειναι.Νομιζεις οτι οταν μια κοπελα (με νορμαλ εγκεφαλο) διαβαζει τις αποψεις σου η τις αποψεις μου...δινει σημασια στο καρμα;;Εγω να σου πω την αληθεια τωρα παρατηρησα οτι εσυ η η hope η οποια αλλη κοπελα εχει ανεβασμενο καρμα...δηλ.εγω τι πρεπει να σκεφτω για μενα οτι επειδη δεν εχω μεγαλο νουμερο,ειμαι βλημα..;;;;;; :huh::huh::huh:

.....................Λεεεεεες.........;;;;;;;;; :S:S:S:S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλα..την ιδια αποψη εχω!!!Μη... χειρότερα!δηλ.οποια ασχολειται με αυτες τις χαζομαρες πρεπει να ειχε ψυχολογικα απο το σχολειο!!!! :blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ifigeneia έγραψε:

Anastacia τότε ποιος?? :huh:

καλημερα!!!αληθεια...Τεινω να πιστεψω πως τις πτωσεις τις κανει αυτοματα το συστημα!!! :dry:

Μα.... :dry: δεν μπορει!!!!υπηρξε μερα που εγω ειχα πτωση(ουτε θερμοκρασια περιβαλλοντος να ημουν :laugh: ) 9 μοναδες κ αλλες 2 φιλες 4-5!!!κ ειμασταν μονο 3!!!περιεργο δεν ειναι?

βασικα οι συντονιστες του σαιτ ξερουν τα παντα!!!ξερουν αν το κανουν καποιες ΄η αν καποια εχει δημιουργησει πολλους λογαριασμους!τα κουκις τα ξερετε φανταζομαι! ;);)

φιλη Κατρινα μην με πειραζεις!!! :laugh: :P

ΔΕΕΕΕΣ ακομα στο 69 ειναι!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

να πω επισης πως η καθοδος δεν σταματαει στο 0!!!υπαρχει κ αρνητικο καρμα!!! :blink::blink::blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αναστασια εγω σου το ξανακανω 70!!!

Και αν ξαπακατευει θα στο ξανακανω!!! χιχιχιχι

Μα γιατι ρε παιδια ...συγνωμη κι'ολας αλλα τι βλακιες ειναι αυτες...δεν εχουμε με τι να ασχοληθουμε και ανεβοκατευαζουμε καρματα!!!!

Ε ρε γλεντια!!!!

Παντως εμενα κανενα μικρο η μεγαλο καρμα δε με προιδεαζε για ανθρωπους....για να πω την αληθει αουτε που τπο προσεχω ποτε!!!

Φιλια σε ολες!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


×
×
  • Προσθήκη...