Μετάβαση σε περιεχόμενο

Σπασαν τα νερααααααα


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 157
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

bourique1983 έγραψε:

φανταζομαι οτι τωρα θα εχεις γεννησεις...συγχαρητηρια και να σου ζησει η μπουμπου σου
της ειχα απαντησει κιολας φτου σε μενα αλλα πιο πολυ φτου στα μουτρα σου..γιατι ειμαι σιγουρη οτι τωρα διαβαζεις αυτα που λεμε...απο καποιο αλλο ψευτικο λογαριασμο :angry:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΑΝ ΔΕΝ ΝΤΡΕΠΕΣΑΙ..ΟΠΟΙΟς/ΟΠΟΙΑ Κ ΑΝ ΕΙΣΑΙ....ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΘΕΑΤΡΟ Κ ΝΑ ΚΟΡΟΙΔΕΥΕΙς ΕΓΚΥΕς ΓΥΝΑΙΑΚΕς..ΤΙ ΝΑΠΩ...ΚΡΙΜΑ..ΜΑΛΛΟΝ ΘΑ ΕΧΕΙς ΨΥΧΟΛΟΓΙΚΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ..

ΠΕΡΑΣΤΙΚΑ ΣΟΥ!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τα διαβαζει καποιος ακομα κιαν δεν ειναι μελος !! πολυ κακο αυτο !! σε αλλα φορουμε πρεπει να εισαι εγγεγραμενο μελος για να δεις τις συζητησεις μηπως πρεπει να γινει και εδω αυτο ;;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσια μην μπαινετε στο τριπακι να της απαντατε.

Πραγματικα, ειναι ατομο το οποιο μαλλον θελει προσοχη...αγνοηστε επιδεικτικα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bourique1983 έγραψε:

bourique1983 έγραψε:

της ειχα απαντησει κιολας φτου σε μενα αλλα πιο πολυ φτου στα μουτρα σου..γιατι ειμαι σιγουρη οτι τωρα διαβαζεις αυτα που λεμε...απο καποιο αλλο ψευτικο λογαριασμο :angry:[/quote:3cj7b3k1]

καλά της τα λέτε κορίτσια.....Ειναι απαράδεκτη/ος όποιος παίζει τέτοια παιχνίδια...Μην ξαναδιαννοηθείς να πατήσεις σ΄αυτό το τόσο γλυκό site που μόνο πραγματικές μανούλες και μέλλουσες μανουλίτσες μπαίνουν !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry::angry: Α και δές στο mega η ζωή της άλλης γιατί έχεις το ρόλο της κακιάς μόνο που εμείς σε τσακώσαμε οπότε κσου κσου ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Θέλω να γίνω μαμά! έγραψε:

Τώρα που μας διαβάζει είτε σπάει πλάκα, είτε βγάζει καπνούς απ' τα νεύρα της.

εύχομαι το δεύτερο και να χει γίνει δράκος!!!!! και να βγάζει και φωτιές....τουλάχιστον δέν μπορεί να ξαναμπεί....χι χι

όσο για σενα κοριτσάκι εύχομαι ναγίνεις γρήγορα μανούλα και πολύ πολύ σύντομα.....(δέν ξέρω τ όνομα σου...)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγω παλη νομιζω οτι εχει ξεραθει στα γελια...αν και μπορει νακανει αλλο προφιλ και να ξαναμεπι..και να μας δουλευει...κοιτα να δεις που θα μας κανει καχιποπτες με την καθεμια..απαπαπαπα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακια μου μην συνχιζεστε με τετοια αθλια ατομα!!!!!!!!το ατομο μαλλον χρειαζεται ψυχιατρο!!!!γι αυτο καλυτερα να πας αλλου να πουλησεις τις ψευτιες σου!!!!!!!!!!!εδω θεση δεν εχεις καμια!!!!κ κριμα που μπαινεις σε site ευτυχισμενων ανθρωπων κ τραβας τις φωτογραφιες τους!προφανως εισαι τοσο αθλιο κ αχρηστο ον που ουτε αξιζεις την λεξη οικογενεια να λες!γι αυτο ΟΥΣΤ ΟΥΣΤ ΟΥΣΤ κ αντε στο.............απο δω!!!!!!!!!!!συγνωμη κοριτσια αλλα απο το πρωι εχω ταραχτει με το ατομο αυτο!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντως η περιγραφή της μοιάζει πολύ αληθινή.

Αρα απο κάπου τα ξέρει αυτά και τα λεει.

Πάντως πραγματικά θα ηθελα να μάθω γιατί το έκανε.

Για να βρει φίλες;;;

Για να σπάσει πλάκα;;;

Για να μιλάει με κάποιον;;;

Μήπως απλά είναι συγγραφέας και θέλει να γράψει κανά βιβλίο;;;; :dry::dry::dry::dry::dry::dry::dry::dry::dry::dry::dry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

παιδια εγω νομιζω ειναι ΚΑΚΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ γιατι εγραφα κανα 10 μηνυμα για την περιπτωση της/του και κοπηκε το ρευμα στο ΤΕΤΡΑΓΩΝΟ!!!!! :laugh:

ΑΛΗΘΕΙΑ!!!!

τωρα βαριεμαι να τα ξαναγραψω...κριμα ειχα και λεγειν!!!! Εν συντομια λοιπον :

απλα θα πω ΓΙΑΤΙ ΠΑΘΑΤΕ ΣΟΚ ΚΑΛΕ????? ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ βλεπετε απατεωνιες??? Μην ακουω τετοια...πισω απο την ανωνυμια του διαδικτυου μπορει ο ΚΑΘΕΝΑΣ να πει και να κανει οτι γουσταρει!!! ΔΥΣΤΥΧΩΣ!!! ΑΝΩΜΑΛΟΙ πολλοι....! Το ασχημο ειναι οτι εκμεταλευτηκε φωτογραφιες αλλου ανθρωπου!!! ΑΥΤΟ με πειραζει εμενα!!! Αυτο πρεπει να μας προβληματισει και να σταματησουμε (σταματησετε) να βαζουμε φωτο σε κοινη θεα στο ιντερνετ!!!

Ας γελάει τώρα ο ΕΛΒΙΡΟΣ ...ΥΓΕΙΑ ειναι το ΓΕΛΙΟ....

ΓΕΛΑ ΚΥΡΙΑ μου ΓΕΛΑ ΚΑΛΗ μου!!! θα γελασει καλυτερα οποιος γελασει τελευταιος!!!!!

ΕΧΕΙ προχωρησει η ''ΕΠΙΣΤΗΜΗ'' ΤΩΝ ΧΑΚΕΡ και μπορουμε ΑΝΕΤΑ να βρουμε ακομα και τι στρινγκ φοραει αυτος ή αυτη που το εκανε!!!!

:laugh: ;);););););)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ,ΤΩΡΑ ΜΠΗΚΑ ΚΑΙ ΤΟ ΕΙΔΑ..

ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΟΤΙ ΛΕΕΙ ΨΕΜΑΤΑ??ΔΕΝ ΔΙΑΒΑΣΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ..ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΝΑ ΧΕΙ,ΑΦΗΣΤΕ ΤΗΝ,ΜΗ ΔΙΝΕΤΕ ΣΗΜΑΣΙΑ..ΑΣ ΜΗΝ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΜΕ..ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΠΟΛΥ ΑΞΙΟΛΟΓΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΠΟΥ ΑΞΙΖΟΥΝ ΤΗΝ ΠΡΟΣΟΧΗ ΜΑΣ,ΤΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΑΣ,ΤΙΣ ΕΥΧΕΣ ΜΑΣ,ΤΗ ΒΟΗΘΕΙΑ ΜΑΣ ΚΛΠ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα όπως έγραψα κ στο θέμα της Ολίβια με θύμωσε πολύ............

Δεν με ενδιαφέρει γιατί το έκανε,με ενδιαφέρει πως εδω μέσα είμαστε κοπέλες που δυσκολευόμαστε και αγωνιούμε να συλλάβουμε,

κοπέλες που δυσκολέυονται και αγωνιουν στην εγκυμοσύνη τους,

κοπέλες που δυσκολεύονται και αγωνιούν με το τοκετό τους,

κοπέλες που δυσκολεύονται και αγωνιουν για τα μωράκια τους και

κοπέλες που δυσκολεύονται να ξεπεράσουν κάποια απώλεια

Με θυμώνει λοιπόν που σε κάποιον άνθρωπο αυτά φαίνονται αστεία, γιατι είναι οι ζωές μας , η καθημερινότητα μας.

ΑΥΤΑ :angry::angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tsofi έγραψε:

Τι έχασα ρε κορίτσια?????? :S:S:S

ΑΑΑΑ Είσαι πολύ πίσω.....απο το πρωί έχουμε καυτό θέμα....

Τόσο δεν ασχοληθήκαμε ούτε με το διαζύγιο της Ελένης :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεννησε με ΨΕΥΤΙΚΑ ΝΕΡΑ!!!!

Οπως λεει και η μεγαλη μας αοιδος ΟΛΑ ΗΤΑΝ ΨΕΥΤΙΚΑΑΑΑΑΑΑ ΨΕΥΤΙΚΑΑΑΑ

διαβαστε το ποστ της ΜΑΜΟΛΙ!!! Δεν θυμαμαι τιτλο!!!! :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια παιζει και το αλλο ειχε γινει παλια, σε ενα σαιτ γραφαν να κανουν παιχνιδι του στυλ να κανουν ψευτικους λογαριασμους και οποιος καταφερει να κρατηθει πιο πολυ στο σαιτ τυπου παρεντς και μαμμυ χωρις να τον καταλαβουν να κερδιζει, ειχε γινει παλια αυτο και αρκετο σουσουρο στο αλλο σαιτ παρομοιο με το εδω μεχρι που τους ανακαλυψαν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...