Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μια γραμμούλα.......χιλιάδες συναισθήματα!!!!!!!!!


cristi

Recommended Posts

Ναι κοριτσια!!!!! ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Εκανα το πρωι τεστακι....

Clear blue το απλο..... Εβγαλε ενα + να με το συμπαθειο!!!! :laugh: :laugh: :laugh:

Η αγωνια μου ελαβε τελος στις 5.20 το πρωι!!!! :silly: :silly:

Ναι ναι! Ξυπνησα ξαφνικα και πηγα σιγα σιγα, μη με καταλαβει και ο αντρας μου, και το εκανα!!! Η περιοδος δεν ειχε φανει και η δευτερη μερα καθυστερησης ξεκιναγε! Δεν αντεχα αλλο αυτη την αναμονη!!

Στην αρχη αρχισα να βλεπω αχνα μια καθετη γραμμουλα...Συγκρατησου ελεγα στον εαυτο...δε μπορει θα κανουν πουλακια τα ματια μου!!! Αλλα σε 2 λεπτα εγινε ενα + που εβγαζε ματι!!!! Χαχαχαχα!!!

Το ξαναεβαλα στο κουτι και πηγα να ξαπλωσω στην αγκαλια του αντρουλη μου... Σε 30" ξανασηκωθηκα και πηγα και το ξαναειδα! Τοτε το συνηδειτοποιησα.... :silly: :silly: :silly:

Βγηκα απο το μπανιο και προσγειωθηκα πανω στον αντρα μου...Δεν ξυπναγε με τη τιποτα!!! Ουρλιαζα... του αναψα τα φωτα...τον ξεσκεπασα...Στο τελος τον τραβηξα απο το χερι και ανασηκωθηκε....

ΚΟΙΤΑ!!!! ΚΟΙΤΑ!!!! Του φωναζα και του εβαζα το τεστ να το δει!!!

Τι? τι σημαινει αυτο? πες μου! Δεν καταλαβαινω! Τι? Πες!

Ο καημενος δεν μπορουσε να καταλαβει αν ηταν ονειρο ή αληθεια!!!!!

Θελω να κανω κι αλλο ενα τεστακι τωρα να το σιγουρεψω... Μαλλον θα κανω το digital τωρα.

Κοριτσια ειμαι πολυ χαρουμενη! Το ενστικτο μου ηταν σωστο τελικα παρα την αρνητικη χοριακη!!!

Σας ευχαριστω ολες που μου συμπαρασταθηκατε σε ολη αυτη την αναμονη!

Μακαρι γρηγορα ολες να αποκτησετε το μωρακι σας! Σας το ευχομαι απο καρδιας!!!

Φιλενουδελες μου εσεις που αγωνιατε καθε μηνα σας ευχομαι να νιωσετε γρηγορα αυτη την ανυποτη χαρα!!!

Σας σκεφτομαι και απο δω και περα θα παρακαλαω τον Θεο να σας στειλει το σπορακι σας!!!

Αχ δεν μπορω να το συνειδητοποιησω!!!! Φοβαμαι! Μακαρι ολα να πανε καλα!!!! Εχω ακουσει πολλα ασχημα αλλα προσπαθω να σκεφτομαι θετικα και αισιοδοξα!!!

Ευχαριστω και συγνωμη για το μεγαλο κειμενο.

Φιλακια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 197
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

:silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :silly: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ!!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ Κ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια κοπελα μου....ευχομαι να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη και ενα γερο παιδακι :)

την χοριακη ποτε την εκανες;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: συνχαρητηριαααααααααααααα!!!!ολα καλα να σου πανε και σε λιγους μηνες να κρατας ενα υγιεστατο μωρακι στην αγκαλια σου!!!μπραβο μπραβο!!!χαρηκα πολυ!!πολλα πολλα φιλακια!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τι καταπληκτικά νέα!!!!!!! Συγχαρητήρια κοριτσάκι μου!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Εύχομαι να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και με το καλό να κρατήσεις το μπεμπάκι σου αγκαλιά!!!!! :) :) :)

Τελικά είδατε;; Τίποτα δεν αποκλείεται.. όλα είναι πιθανά!!! Λίγη υπομονή να έχουμε και το θετικό αποτέλεσμα έρχεται!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σας ευχαριστω πολυ ολες!!!

Κι εσεις κοριτσακια μου οτι επιθυμητε!!!!

Την χοριακη την εκανα 24η μερα του κυκλου. Βγηκε αρνητικη αλλα η γιατρος μου ειπε να περιμενω μεχρι το Σαββατο. Εχω καθυστερηση απο Παρασκευη βραδυ, πραγμα αφυσικο για μενα. Ετσι εκανα το τεστ.

Αυριο θα παω να ξανακανω χοριακη αλλα θα παω αλλου. Μακαρι ολα να ειναι καλα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kουκλαρα μουουουουου!!!!!!!

Μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Ειδες τελικα;;;;;;;;Αντε με το καλοοοοοοοοοοο!!!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήριααααααα!!!Καλως ήρθες στο club των κοιλίτσων!!!

Εύχομαι σε λιγότερο απο 9 μήνες να κρατάς αγκαλίτσα ένα υπέροχο, υγιέστατο μωράκι!!! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΙ ΛΕΣ ΒΡΕ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ??????? :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :):):):):):):) ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΤΗΚΑ ΑΛΗΘΕΙΑ!!!!! ΜΠΡΑΒΟ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: συγχαρητηριαααααααααααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!σου ευχομαι να εχεις μια πολυ καλη εγκυμοσυνηηηηηηηη!!!!!!!!!Φιλακια :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο κοριτσάκι. Με το καλό λοιπόν να έχεις μια πολύ καλή εκυμοσύνη.

Απολαυσέτο και μην βγιάζεσε να περάσει ο καιρός γιατί είναι μοναδικοί

αυτοί οι 9 μήνες και αναντικατάστατεί!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...