Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μια γραμμούλα.......χιλιάδες συναισθήματα!!!!!!!!!


cristi

Recommended Posts

Κικιτσα, ann και demie καλως ηρθατε!!! Σας ευχαριστω πολυ κοριτσια για το ενδιαφερον σας!!!

Φιλεναδουλες μου σας ευχαριστω για τις ευχες σας!!!!

Μαλλον πιασαν τοπο!

203...............................εφτασε κοριτσαρες μου!!!!

Απο 74 πηγε 203!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Ειμαι τρισευτυχισμενη!!!! Το μωρακι μας ειναι καλα και μεγαλωνει!!!!

Αχ δεν μπορω....κλαιω απο τη χαρα μου!!!!

Ειναι εδω, ζει μεσα μου και ειναι καλα!!!!!!

Ετρεξα αμεσως και αναψα κερακι. Με ακουσε η Παναγιτσα!!!

Αχ κοριτσια μακαρι ολα τα μωρα του κοσμου να ειναι καλα και μην ανησυχουν τις μανουλες τους!!!

Σας ευχαριστω οοοοοοοοοοολες για το ενδιαφερον, την συμπαρασταση στην αναμονη, και τις ευχες σας!!!

:kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 197
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΤΕΛΕΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ ΑΥΞΗΣΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗΗ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΜΠΡΑΒΟ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!! ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΒΟΥ ΡΕ cristaki.ΠΟΛΥ ΧΑΡΗΚΑ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΓΙΑ ΚΑΘΕ ΚΟΠΕΛΑ ΑΠΟ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΠΟΥ ΔΙΑΒΑΖΩ ΟΤΙ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕ.

ΑΠΛΑ Α Π Ο Λ Α Υ Σ Ε Τ Ο/b]......................

ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ

Τ Ε Λ Ε Ι Α. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβοοοοοοοο cristi μου!βρε δακρυσα απο την ευτυχια που ζεις τωρα τα λογια σου με αγγιζουν πολυ.αχ κοπελα ολα να πηγαινουν καλα και να γεννησεις ενα γερο μωρακι.στειλε ευχουλα και για μενα τωρα που εισαι εγκυουλα ;) να παρω και εγω σειρα να ζησω το θαυμα που ζεις και εσυ τωρα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ :woohoo: !ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΚΡΑΤΗΣΕΙΣ ΕΝΑ ΓΕΡΟ ΜΩΡΑΚΙ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ :laugh: .ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ.ΚΟΙΤΑ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΛΑΥΣΕΙΣ ΣΤΟ ΕΠΑΚΡΟ.....Η ΠΑΝΑΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΠΛΑ ΣΟΥ ΠΑΝΤΑ!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια κοπελα μου!!! μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!! ολα καλα ολα τελεια να σου πανε μεχρι το τελος....να εχεις μια τελεια εγκυμοσυνη και με το καλο να ερθει στον κοσμο ενα γερο,στρουμπουλουλικο και ομορφουλικο μωρακι. :):):):kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κι εγώ μαζί με την rose δακρυσα. Εισαι εγκυουλα, μεγαλωνεις νινακι!!!!

Μπραβο φιλεναδα, ολα τελεια απο εδω και περα. Ειδες βρε που καθε μηνα στεναχωρισουνα????ο αντρας ηρθε στις γονιμες και εκανε το θαυμα του :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σε ευχαριστω για το καρματακι....

κι εσυ ενα γιατι το αξιζεις!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ζουζουνομαμαδες και κοριτσακια ομορφα που προσπαθειτε σας ευχαριστω και παλι!

Τωρα το μονο που μενει ειναι ο υπερηχος την Πεμπτη. Ο γιατρος μου ειπε οτι ειμαι μαλλον 4βδομαδων κ μια μερα. Οποτε λεει την πεμπτη με το ζορι θα δουμε σακουλακι. :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Δε πειραζει τουλαχιστον να ξερουμε οτι ειναι μεσα στη μητρα.

Ανυπομονω!!!!!!!

Γωγω πολυ αμα βγει ετσι οπως λες θα το λιωσω στις τσιμππιες!!!!!!!

χαχαχαχα :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Τινκερμπελ ερχεται κι η σειρα σου!!!! Δε σ'αφηνω εγω στην ανω λιστα!!! Εδω!!! Παρεουλα θα τα παιρνουμε τα κιλα....Γρηγορα μου μυριζεται κι η δικη σου ανακοινωση!!! ;););)

Rose μου οχι μονο καρματακι,οχι μονο θετικη ενεργεια....αλλα ολη μου την αγαπη σου στελνω και σου ευχομαι να γινεις κι εσυ γρηγορα μανουλα!!!!

Αχ και να σε πετυχω σε καμια Αβαντων με την κοιλια τουρλα!!!! :silly: :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cristi έγραψε:

Τινκερμπελ ερχεται κι η σειρα σου!!!! Δε σ'αφηνω εγω στην ανω λιστα!!! Εδω!!! Παρεουλα θα τα παιρνουμε τα κιλα....Γρηγορα μου μυριζεται κι η δικη σου ανακοινωση!!! ;);)

:):):):)

μακαρι φιλεναδα μακαρι....αντε τωρα που εισαι εγκυουλα πιανουν και οι ευχες σου και ξερω οτι το εννοεις.... :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εννοειται νεραιδουλα μου!!!!!!!

Τι αλλο να ζητησω απο το να τελειωσει και η αγωνια η δικη σας!!!

Σε νιωθω γιατι μαζι απογοητευομασταν και η μια παρηγορουσε την αλλη...

Και μη νομιζεις οτι θα σας ξεχασω και δε θα μπαινω να ελεγχω τη λιστα....!!!

Μου επιτρεπεις να παρω λιγη απο την νεραιδοσκονη να σας ριξω να γεμισουμε νινακια!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστω μινακι!!! Προσεχω οσο μπορω!! Ξερεις ειναι κι η πρωτη εγκυμοσυνη...

Να σαι καλα! Κι εσυ οτι εππιθυμεις να σου φερει ο θεος!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

σιγα μη μας ξεχασεις τωρα που εχουμε το νινι στην κοιλιτσα. Λεω να ανοιξεις θεμα τι νοιωθεις καθε εβδομαδα...και θα ερθουμε κι εμεις... :laugh: :laugh: :laugh:

ο αντρας σου το εμαθε? τι εγινε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αν το εμαθε? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Πως το εμαθε ειναι η καλη ερωτηση..... :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Διαβασε το πρωτο πρωτο μηνυμα σε αυτο το ποστ να δεις τι του εκανα του κακομοιρη!!!!

5.30 το πρωι χοροπηδαγα πανω του για τον ξυπνησω η βαρβαρη ακαρδη γυναικα!!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Ακομα πονανε τα παϊδια του!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

CRISTI,ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΕΠΙΣΗΜΩΣ!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: ΧΑΡΗΚΑ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ!!!!!!!!!!ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ,ΑΠΟΛΑΥΣΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΖΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΤΕ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Μπράβοοοοο!!!! Ήμουν σίγουρη ότι όλα θα πάνε καλα! Χαίρομαι τόσο για σένα! Τώρα ηρεμία και γαλήνη για να βγει και το μωράκι σου ήρεμο. Εύχομαι ν'απολαύσεις στο μέγιστο το θαύμα που συμβαίνει μέσα σου! Στείλε μιαν ευχούλα κι από δώ να έχω καλά νέα τη Δευτέρα... :blush:;)

Και πάλι συγχαρητήρια Cristi μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τινκερμπελ πολυ γελιο ε? :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

goldy χιλιες ευχες και σε σενα!!! Θα περιμενω νεα σου τη Δευτερα!!!

Μακαρι να ειναι οπως τα θες!!!

Ευχαριστω πολυ και τα αλλα κοριτσια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

βρε κοριτσια να ρωτησω κι εγω κατι,κι αν ξερετε και μπορειτε να μου απαντησετε? ο κυκλος μου ειναι αστα να πανε..απο 40 μεχρι 45 μερες..ποτε πρεπει να κανω τεστ η μια χοριακη?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια καλησπέρα! αχ, περίμενα να τελειώσω τα μαθήματά μου, να μάθω με αγωνία τα νέα σου cristi μου!!! πολύύύύύύύύ χάρηκαααααα!!! να πάνε όλα τέλεια και σε λίγους μήνες να καμαρώνεις ένα γλυκοζούζουνο στην αγκαλίτσα σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...