Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μια γραμμούλα.......χιλιάδες συναισθήματα!!!!!!!!!


cristi

Recommended Posts

ΑΥΡΙΟ ΝΑ ΜΗΝ ΞΑΝΑΚΑΝΕΙΣ ΛΕΩ ΕΓΩ...ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΝΑ ΠΑΣ ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ.ΤΟ ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΠΑΣ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΙΔΙΕΣ ΟΙ ΜΕΤΡΗΣΕΙΣ.ΚΑΙ ΑΝ ΣΟΥ ΠΕΙ ΠΑΛΙ ΚΑΜΙΑ ΒΛΑΚΕΙΑ,ΤΙ ΝΑ ΠΩ... :angry::angry: ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ Η ΤΡΙΤΗ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΠΕ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ,ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 197
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Κι εγω ετσι σκεφτομαι. Να παω και την παρασκευη και να μην την ξαναδω!

Αμα μου πει τιποτα θα της την πω ευθεως. Θα της πω οτι καλυτερα να μη βγαζει αυθαιρετα συμπερασματα και οτι με ανησυχησε χωρις λογο αφου ο γιατρος δεν προβληματιστηκε καθολου με την τιμη.

Τωρα διαβαζα ενα αλο πιο παλιο ποστ απο μια κοπελα που αργησε να γινει η συλληψη και εκανε 2 μερες πριν την καθυστερηση και βγηκε αρνητικη και μια βδομαδα μετα ειχε παει 56 και μετα 300τοσο. Οπως εγω δηλαδη απο 0,1 πηγα 74,34.

Νομιζω κι εγω οτι ολα καλα θα πανε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ,ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ!ΑΦΟΥ ΠΡΙΝ ΛΙΓΕΣ ΜΕΡΕΣ ΗΤΑΝ ΑΡΝΗΤΙΚΗ Η ΧΟΡΙΑΚΗ,ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΛΟΓΙΚΗ Η ΤΙΜΗ ΤΗΣ...ΠΑΝΤΑ ΠΑΙΖΕΙ ΠΟΛΟ Η ΣΥΛΛΗΨΗ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου μην αγχωνεσαι καθολου αφου ο γιατρος ειπε οκ ολα καλα....απλα θα εγινε αργοτερα η συλληψη και για αυτο ειναι τοσο η χοριακη......μα καλα και αυτη χωρις να εχει και μια δευτερη βγαζει ετσι συμπερασματα??????ελεος.....φιλακαι ολα καλα θα πανε....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οταν ειπα στον γιατρο μου οτι εκανα χοριακη μου ειχε πει δεν υπαρχει λογος δεν τον ενοιαζε μια γνωστη μου ειχε υψηλη χοριακη και το μωρο το εχασε μετα απο 2 μερες :huh:

πανε στο γιατρο να δεις αν ολα ειναι καλα και οτι σου πει αυτος μην αγχωνεσε :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΦΙΛΕΝΑΔΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΘΗΝΑ ΝΑΠΑΜΕ ΝΑ ΤΗΝ ΠΛΑΚΩΣΟΥΜΕ ΜΑΖΙ...ΕΓΩ ΔΗΛΑΔΗ ΓΙΑΤΙ ΕΣΥ ΕΓΚΥΟΣ ΓΥΝΑΙΚΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΝΑ ΠΛΑΚΩΝΕΙΣ ΚΟΣΜΟ :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

ΑΚΟΜΑ ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΣΤΑΝΟΧΩΡΙΟΜΑΣΤΑΝ ΜΑΖΙ ΚΑΘΕ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΕΙΣΑΙ ΕΚΥΟΥΛΑΑΑΑΑΑ......ΑΧ ΑΧ ΜΠΡΑΒΟ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ ΝΑ ΔΕΙΣ....

ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΕΥΧΗΘΕΙΣ ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕΙΝΩ ΚΙ ΕΓΩ B)B)B)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γενικά είναι απαράδεκτη η βοηθός, χωρίς να γνωρίζει η ίδια πότε ακριβώς έγινε η σύλληψη σε απογοήτευσε..... άσε που πιστεύω ότι δεν έχει όύτε καν τις στοιχειώδεις γνώσεις......

Κρίστι αφου έκανες χοριακή λίγο πρίν απο την δεύτερη σημαίνει ότι άργησε να γίνει η σύλληψη.... όλα θα πάνε καλά και όταν την ξαναδείς την βοηθό να της κάνεις παράπονα για την συμπεριφορά της, να μην απογοητεύει τον κόσμο άδικα.... αντε γιατί νευρίασα τώρα... :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpravo cristi ade ola teeeeeeleia min anxonese mia xaroula einai i xoriaki sou na prosexeis ton eafto sou k tin kilitsa sou glikia mou

se filo k me to kalo se ligous mines na kratas stin agalitsa sou to moraki sas gero k dinato !!!!se filo :) !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cristi μου,γιατι αφήνεις την καθε βλαμμενη να σε στεναχωρει;;;

παλια που δεν κανανε χοριακές,πηγαινες στον γιατρο μετα από 2 εβδομαδες και σου πιστοποιουσε την εγκυμοσύνη,τουλάχιστον ετσι εγινε στην ξαδελφη μου που εμεινε πριν 10 χρονια έγκυος,εκανε ενα τεστ βγηκε θετικο και μετα στον γιατρο,ουτε χοριακες,ουτε τιποτα.

Από την αλλη αν η χοριακη ηταν την 24η μερα 0,1 και μετα από μια βδομαδα 74,τι αλλη πιστοποιηση θελεις;;;λογικα δες το.

Και κατι ακόμα εγώ θα πηγαινα στο ιδιο μικροβιολογικο εργαστηριο μόνο και μονο για να μπορει ο γιατρος να συγκρινει τις τιμες,βεβαια θα δεις που την παρασκευη θα εχει διπλασιαστει τόσο που και αλλόυ να πας η διαφορά θα κάνει μπαμ!

Λοιπόν σταματα να στεναχωριέσαι κι άρχισε να το γιορτάζεις,είναι μοναδικές αυτές οι στιγμές και πρέπει να τις ζήσει όπως τους αξίζει.

Φιλάκια πολλα σε σένα και στην κοιλίτσα σου.

Η παναγιά μαζί σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

:P:P ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ.ΜΕ ΛΕΝΕ ΚΑΡΟΛΙΝΑ.ΑΡΓΗΣΑ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑΤΑΚΙ ΑΛΛΑ ΧΑΡΗΚΑ ΠΑΡΑ ΜΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ ΚΡΙΣΤΙ.ΟΛΑ ΝΑ ΠΑΝΕ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΑ ΣΟΥ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ ....ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΤΟΝ ΕΥΑΤΟ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΕΧΕΙΣ ΑΓΧΟΣ .ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟ... :kiss:
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cristi mou den kserw an sou euxh8hka (exw kena :) :) ) gi'auto 8a sou ksanaeuxh8w..ola kala na sou pane kopela mou+na xareis sto epakro thn egkumosunh sou!einai megalh h eulogia pou exeis kai mhn afhneis kanenan ma kanenan na sou xalasei thn eutuxia..ola na pane uperoxa+se ligotero apo 9 mhnes na kratas to aggeloudi sou sthn agkalia sou!

sxetika me ta mikroviologika ase!exw kaei k gw!eixa kanei kalliergeia kolp.ugrou kai enw eixa kolpitida den mou vrhkan tpt..egw xoriakh den ekana pote mou+ola doksa tw Thew k thn Panagia pane kala!zw sto ekswteriko k den kanoun edw xoriakh.oi times sou einai kales giati einai 8etikh h xoriakh..siga siga 8a anevei sta upsh!na mhn anhsuxeis gia tpt kopela mou!den aksizei!na prosexeis to mikrouli sou!!! :*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Cristi, ΠΟΛΛΕΣ ΠΟΛΛΕΣ ΕΥΧΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΓΙΑ ΜΙΑ ΕΥΚΟΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣ ΜΩΡΑΚΙ.

ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕ ΝΑ ΜΗΝ ΑΓΧΩΝΕΣΑΙ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΜΟΝΑΧΑ ΣΕ ΟΤΙ ΣΟΥ ΛΕΕΙ Ο ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ ΣΟΥ. ΑΥΤΗ Η ΒΟΗΘΟΣ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΟΥ, ΜΟΥ ΘΥΜΙΖΕΙ ΤΟΥΣ ΙΑΤΡΙΚΟΥΣ ΕΠΙΣΚΕΠΤΕΣ, ΠΟΥ ΕΠΕΙΔΗ ΠΑΝΕ ΣΤΑ ΙΑΤΡΕΙΑ ΤΩΝ ΓΙΑΤΡΩΝ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΠΟΥΛΑΝΕ ΚΑΠΟΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΦΑΡΜΑΚΑ (ΓΙΑΤΙ ΠΩΛΗΤΕΣ ΕΙΝΑΙ ΣΤΗΝ ΟΥΣΙΑ) ΚΑΠΟΙΟΙ ΑΠΟ ΑΥΤΟΥΣ ΝΟΜΙΖΟΥΝ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟΙ ΟΙ ΙΔΙΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ.

ΦΙΛΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ. :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοριτσαρες μου τι κανετε??? :):):)

Τωρα μολις μπηκα απο προχθες και ειδα τα τελευταια σας μηνυματακια...

Σας ευχαριστω ολες για τις ευχες σας και την θετικη σας σκεψη.

Χαιρομαι που κι εσεις δεν την βρισκετε και χαλια την χοριακη. Ειναι σημαντικο που το ακουω και απο σας.... :):):)

Το πρωι θα κανω αλλη μια και τελος. Πιστευω οτι ολα θα ειναι καλα.

Εχω παρει και λαδακι απο την Παναγιτσα και βαζω στο μωρακι καθε βραδυ.

Τελικα πολλες γνωστες μου δεν εκαναν καθολου χοριακες. Τελικα ειναι ενας τροπος να τα παιρνουν τα μικροβιολογικα.... Τελος παντων...αυριο ελπιζω να τελειωσουν ολα.

Κι αν μου πει κουβεντα θα παρω ολες εσας και θα παμε να την πλακωσουμε!!!! Αντε!!!!

Τινκερμπελ σου στελνω ενα καρματακι!!!

Φιλεναδουλες μου εσεις που ακομα προσπαθειτε σας ευχομαι γρηγορα να μεινετε εγκυουλες γιατι ειναι τελειοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!!!!! :):):):):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ετσι μπραβο,να εισαι ανεβασμενη και να χαιρεσαι απο δω και περα την καθε στιγμη με το μωρακι στην κοιλιτσα σου..οχι αγχος και στεναχωριες...φιλακια... :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

CRISTI ΜΟΥ,ΚΑΛΗ ΕΠΙΤΥΧΙΑ ΓΙΑ ΑΥΡΙΟ!!!!!!!!!!!! ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟΤΑΤΗ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΝΕ ΟΛΑ ΚΑΛΑ!!!! ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΝΕΑ ΣΟΥ ΑΥΡΙΟ!!! ΚΑΛΗΝΥΧΤΑ!!! :):):):):):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ειμαι καινουρια στο site και μπορω να πω πως με εχει συγκυνησει το ενδιαφερον που δειχνετε ολες!!! :) ειμαι λοιπον και εγω 16 εβδομαδων και θα ηθελα να πω στην κριστι να μην ανυσηχει!! και η δικη μου χοριακη ηταν 78.1 μαλιστα πηγα και βρηκα το χαρτακι γιατι θυμομουν οτι και η δικη μου χαμηλη ηταν και μου ειχε πει ο μικροβιολος οτι ειναι επειδη ειναι πολυ προσφατη η εγκυμοσυνη. Η αληθεια ειναι οτι και εγω με τεστ φαρμακειου ξεκινησα γιατι αν και ειχα περιοδο εβλεπα μονο κατι καφε ακαθαρσιουλες, και επειδη ηταν περιεργο εκανα το τεστ και με το που εφτασαν τα ουρα πανω εγινε θετικο!!! οντως δεν περιγραφεται το συναισθημα και πηγα την επομενη μερα στο μικροβιολογο και του λεω ετσι κι ετσι!! ε και μου λεει αφου το λεει το τεστ, εισαι αλλα ηθελα επιβεβαιωση!! :P

Γι αυτο κριστι μου μην αγχωνεσαι απλως ειναι προσφατη η εγκυμοσυνη σου. Σου ευχομαι οτι καλυτερο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα κι από μένα! :):kiss: Έχω καιρό να μπώ στην παρέα σας και θα ήθελα να δώσω λίγο κουράγιο στην Cristi και να της πω να σκέφτεται θετικά!! Όλα θα πάνε καλά με την βοήθεια του Θεού!! Θα το δείς!! :kiss: Κι εγώ ζω στο εξωτερικό, έμεινα πρόσφατα έγκυος, εδώ δεν κοιτάνε καθόλου τις τιμές της χοριακής, και δόξα το Θεό όλα προχωράνε μια χαρά!! ;) Έκανα και τον πρώτο μου υπέρηχο στην 7η εβδομάδα και είδα και την καρδούλα του να χτυπά και περιμένω με αγωνία τώρα τον επόμενο υπέρηχο...Cristi μου περιμένουμε νεότερα αλλά να ξέρεις ότι όλα θα είναι όπως τα επιθυμείς!! :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια γεια σας! είμαι νέα στο forum και πραγματικά νιώθω πολύ "κοντά" σας με όλα αυτά που διαβάζω. cristi κοπέλα μου, εύχομαι όλα να πάνε καλά, μέσα από την καρδιά μου, και σύντομα να μας ανακοινώσεις ευχάριστα! Η Παναγίτσα μαζί σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

cristi,σήμερα είναι η μέρα της δεύτερης χοριακής ε;;;;;;;

θα ειναι πολυ πολυ ανεβασμένη! :cheer::cheer:

Περιμένουμε νέα σου και σου στέλνουμε ολη μας την αγάπη! :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...