Μετάβαση σε περιεχόμενο

Υφασμάτινες Επαναχρησιμοποιούμενες Πάνες


Recommended Posts

Σου είπα και στο άλλ θέμα ότι υπάρχει και φυσικός πολυεστέρας ..αφου είναι οικολογικές! Ρώτα και το γιατρό να δεις τι θα σου πει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 93
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

λεσ ε?αφου ειναι ελενγμενες απο φορεις.ΑΛΛΑΩΣΤΕ ΜΟΥ ΠΑΝ ΣΤΟ ECOFAMILY ΟΤΙ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΠΟ ΒΙΟΛΟΓΙΚΟ ΒΑΜΒΑΚΙ ΠΑΛΙ ΕΧΟΥΝ ΠΟΣΟΣΤΟ ΠΟΛΥΕΣΤΕΡΑ ΛΕΕΙ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΦΑΡΜΟΓΗ.ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΩΣ ΑΥΡΙΟ ΜΗΠΩΣ ΚΑΜΙΑ ΚΟΠΕΛΑ ΤΙΣ ΖΗΤΗΣΕΙ ΑΛΛΙΩΣ ΘΑ ΤΙΣ ΔΟΚΙΜΑΣΩ ΚΑΙ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΘΑ ΠΑΙΡΝΩ ΑΠΟ ΦΥΣΙΚΟ ΒΑΜΒΑΚΙ 100% Η ΜΠΑΜΠΟΥ ΜΕ ΒΑΜΒΑΚΙ ΜΑΖΙ..ΕΧΕΙ ΣΤΟ ΕΚΟΒΑΒΥ.ΕΠΙΣΗΣ ΜΟΥ ΑΡΕΣΑΝ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΚΑΙ ΟΙ BUMGENIUS ORGANIC .ΟΠΟΤΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΘΑ ΠΑΙΡΝΩ ΜΕΡΙΚΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΑΝΤΩΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΗΜΕΡΑ ΔΕΝ ΗΞΕΡΑΝ ΝΑ ΜΟΥ ΠΟΥΝ ΑΚΡΙΒΩΣ ΣΤΟ ΕCOFAMILY ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΛΥΕΣΤΕΡΑ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΟΣ ΚΑΙ ΤΕΤΟΙΑ ΚΑΙ ΜΟΥ ΠΑΝ ΟΤΙ ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΕΣ ΜΕ ΒΑΜΒΑΚΙ ΕΧΟΥΝ..ΔΛΔ ΤΡΕΧΑ ΓΥΡΕΥΕ

ΤΕΛΙΚΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΑΣΧΕΤΟ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΜΕ ΑΛΛΑ ΚΥΡΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΚΥΡΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ECOBABY....ΕΓΑΛΗ ΠΟΙΚΙΛΙΑ 100% ΟΡΓΑΝΙΚΑ ΚΑΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΝΑΙ ΛΙΓΟ ΜΕΓΑΛΗ Η ΑΝΑΛΥΣΗ ΑΛΛΑ ΒΡΙΣΚΕΙΣ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΣ..ΔΕ ΞΑΝΑΠΑΙΡΝΩ ΑΠΟ ΠΟΥΘΕΝΑ ΑΛΛΟΥ.ΟΣΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΗΡΑ ΑΠΟ ΚΕΙ ΤΑ ΚΑΤΑΕΥΧΑΡΙΣΤΗΘΗΚΑ.ΣΗΜΕΡΑ ΞΕΝΕΡΩΣΑ ΠΑΡΑ ΠΟΛΥ ΜΕ ΤΟ ECOFAMILY

ΚΑΙ ΤΟ ΜΥ ΒΑΒΥ ENTER EINAI ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΣΑΙΤ ΚΑΙ Η ΚΟΠΕΛΑ ΦΟΒΕΡΗ

ΔΕ ΠΕΙΡΑΖΕΙ ΤΑ ΠΑΘΗΜΑΤΑ ΓΙΟΝΟΝΤΑΙ ΜΑΘΗΜΑΤΑ :);)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εγώ θα σου έλεγα να βάλεις μια σημερα για δοκιμή. Τελείως απίθανο το βρίσκω να σου πάθει κάτι το μωράκι..θα το δεις κι εσύ..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χαχαχαχαχαχαχαχαχαχα....πολύ πλάκα έχεις ρε Σωσω!!!!χαχαχαχαχαχαχαχαχα:) ακου σα να κατάπιε καρπουζι!!! :) Δεν πειράζει..μια χαρά είναι, κι εμένα έτσι φαίνεται. ¨Οσο μεγάλωνε έδειχνε και πιο όμορφα πάνω του! Ασε που αυτές οι πάνες βοηθουν στο να σχηματιστουν γερά ισχύα..οπότε μη σε νοιάζει η εικόνα..σημασία έχει να βολεύεσαι και να ξέρεις ότι δεν κάνεις κακό στο παιδάκι σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τιρογαριδακι τισ δοκιμασα τελικα...δεν τον πειραξαν ευτυχωσ ωσ τωρα λερωσε ηδη 2 απο το απογευμα..πηρα με ξεχωριστο βρακακι να φανταστεισ και μου αρεσαν πολυ κακωσ τοσο καιρο που δεν επαιρνα...θα παραγγειλω τωρα 2 bumgenius οganic ola se ena poy leei kai eida kai kati bumgenius economy nomizv poy leei de uelei olh h pana allagma ma mono to esvteriko.gia th bolta..ua rvthsv ayth th fora kala..a kai ua parv kai 2 ola se ena me mallino brakaki....

το καλοκαιρι τι τα φοραμε τα μωρα να μη σκανε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΩΣΩ ΦΟΒΕΡΗ Η ΜΙΚΡΟΥΛΑ..ΧΑΧΑΧ ΚΑΝΕ ΥΠΟΜΟΝΗ ΠΑΝΤΩΣ ΝΑ ΤΙΣ ΒΑΛΕΙΣ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΓΩ ΤΟ ΣΚΥΛΟΜΕΤΑΝΙΩΣΑ ΠΟΥ ΔΕ ΤΙΣ ΠΗΡΑ ΝΩΡΙΤΕΡΑ...ΜΕΧΡΙ ΣΤΙΓΜΗΣ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ ΣΠΥΡΙΑ ΠΟΥ ΧΕ ΣΤΟΝ ΠΩΠΩ ΑΡΧΙΣΑΝ ΝΑ ΥΠΟΧΩΡΟΥΝ ΑΥΤΑ ΜΑΛΛΟΝ ΤΑ ΒΓΑΛΕ ΑΠΟ ΤΑ ΠΑΜΠΕΡΣ.ΚΙΑΥΤΑ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΠΑΡΗΓΓΕΙΙΛΑ ΑΛΛΕΣ 2 BUMGENIUS ΚΑΙ 2 ΑΠΟ 100% ΒΑΜΒΑΚΙ ΟΠΟΤΕ ΣΙΓΑ ΣΙΓΑ ΜΑΖΕΥΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

elaaaaaaaaaa.πανε στο δικο μυο το τικερ...ή σε οποιο αλλο τικερ θελεις...πηγαινε βημα βημα πως θελεισ να φαινεται και πανε μετα σοτ προφιλ και εκει που λεει υπογραφη κανε copy paste.an se diafωtisa ok..αλλιωσ ζητα απο αλλον να σε πει..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα κορίτσια. Είδα αυτές τις mamabless με την κάναβη και το οργανικό βαμβάκι ή αυτές από μπαμπού που δεν περιέχουν πολυεστέρα. Ξέρει καμιά να μου πει αν είναι καλές???

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου...εγω εχω 1 μπαμπινεξ..και 1 μαμα μλπεσσ...δεν τις βολευτηκα καθολου τις μπλεσ...δε ξερω..ειναι one size αλλα δε κλεινουν καλα απο πλαγια..μπορει εγω να μην τισ βαζω καλα..

κοριτσια μολισ τωρα ειδα οτι οι bambinex einai noumero 2...gia 10-20 kila...kai egv paρηγγειλα ονε σιζε!!!πλακα κανεις..τωρα το ανακαλυψα..τι ωραια..και προσπαθουσα να φορεσω στο παιδι ολοκρηρο κουβα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...