Μετάβαση σε περιεχόμενο

Μου τη δίνει!


IreneValadia

Recommended Posts

μου τι ΔΙΝΕΙ που ιταν παω βολτα με το ποδηλατο μου λενε ενιοτε

: ΑΧ να μουν η σελα σου!!!!!!!χαχαχα :laugh: :laugh: :laugh:

ΠΑλιωσε η ατακα παιδιαααα!!! :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 244
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

μου την δίνουν οι κουτοπόνηροι άνθρωποι που υποτιμούν την νοημοσύνη σου... :angry:

μου την δίνουν οι ζηλιάρες και ζηλιαρηδες :angry:

οι κατινοκουτσομπολες :angry:

αυτοι που νοιάζονται μονο για την παρτη τους :angry:

οι ψευτες,οι δήθεν και οι υποκριτές :angry:

αυτοι που ξεστομίζουν με μεγάαααλη ευκολία κακίες... :angry:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

TESH έγραψε:

μου την δίνουν οι κουτοπόνηροι άνθρωποι που υποτιμούν την νοημοσύνη σου... :angry:

μου την δίνουν οι ζηλιάρες και ζηλιαρηδες :angry:

οι κατινοκουτσομπολες :angry:

αυτοι που νοιάζονται μονο για την παρτη τους :angry:

οι ψευτες,οι δήθεν και οι υποκριτές :angry:

αυτοι που ξεστομίζουν με μεγάαααλη ευκολία κακίες... :angry:

και οταν τα κανουν όλα αυτα νομιζουν οτι στην ειπαν ακομη και αν εσυ δεν ασχολησε και λες στο τελος τελικα μηπως επρεπε να τους πω απο το να κανω την υπερανω :angry::angry::angry:

Σε καταλαβαινω απολυτα ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maggy έγραψε:

TESH έγραψε:

και οταν τα κανουν όλα αυτα νομιζουν οτι στην ειπαν ακομη και αν εσυ δεν ασχολησε και λες στο τελος τελικα μηπως επρεπε να τους πω απο το να κανω την υπερανω :angry::angry::angry:

Σε καταλαβαινω απολυτα ;)[/quote:1h8niij9]

αν τους την πεις γίνεσαι κακός

αν δεν τους την πεις είσαι μαλακας

πάντως ότι και να κάνεις είσαι οff και ότι και να κάνουν βγαίνουν απο πάνω...δεν σε εξοργίζει αυτή η αδικία ωρες ωρες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμένα μου τι δίνει :

1. Η μιζέρια - σε οποιαδήποτε μορφή της-

2. Το να τα βάζουμε όλα και όλους σε κουτάκια με ταμπελίτσες

3. να μου κουνάει κάποιος το δάχτυλο μπροστά στο πρόσωπο όταν μιλάει :angry::angry::angry::angry:

4. Να μου λένε - αφού έχω κάνει τη μ@μ@κί@ - στα έλεγα εγώ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...Μου τη δίνουν οι γονείς που χαστουκίζουν τα παιδιά τους και υποστηρίζουν ότι ένα "χαστουκάκι" δεν ...βλάπτει!!!!! Χτυπάω κόκκινο!!!! :angry: :angry: :angry:

...Μου τη δίνουν οι μαμάδες που δεν αφήνουν τα παιδάκια τους να "μεγαλώσουν και να γίνουν ανεξάρτητα" με τη δικαιολογία ότι τα αγαπούν πολύ και τα προστατεύουν... :angry::angry:

...Μου τη δίνουν οι γονείς που έχουν άποψη όταν τα παιδάκια τους τσακώνονται με τους φίλους τους! Και φυσικά ΠΑΝΤΑ φταίει το άλλο παιδάκι!!!!!!

μα πάνω από όλα ΜΟΥ ΤΗ ΔΙΝΟΥΝ ΟΙ ΠΑΙΔΟΦΙΛΟΙ....!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπράβο βρε φιλενάδα με τα ωραία σου τα θεματάκια! πάντα επίκαιρα!

Λοιπόν εμένα μου τη δίνει αφάνταστα που από τότε που γέννησα και βλέπουνε με ή χωρίς το παιδί και μου υποδεικνύει ο κάθε άσχετος και τυχάρπαστος τί πρέπει να κάνω με το παιδί μου γιατί κατά τη γνώμη του αυτό που κάνω δεν το κάνω σωστά.

Επίσης τις προάλλες με εξόργισε ένας μαλάκας γνωστός του άντρα μου που τόλμησε αστειευτεί με το θέμα της καισαρικής που έκανα, ότι δηλαδή μας έπιασε ο γιατρός κορόιδα, και αν του δίναμε περισσότερα λεφτά-όπως έκανε αυτός με τη φοράδα τη γυναικα του- θα γεννούσα φυσιολογικά, χωρίς να ξέρει φυσικά ότι εγώ κόντεψα να το χάσω το παιδί μου στο τέλος με ισχυακή προβολή και διπλή περιτύλιξη στον αυχένα...

Τον περιποιήθηκα όμως μια χαρα...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Silia26 έγραψε:

...Μου τη δίνουν οι γονείς που χαστουκίζουν τα παιδιά τους και υποστηρίζουν ότι ένα "χαστουκάκι" δεν ...βλάπτει!!!!! Χτυπάω κόκκινο!!!! :angry: :angry: :angry:

...Μου τη δίνουν οι μαμάδες που δεν αφήνουν τα παιδάκια τους να "μεγαλώσουν και να γίνουν ανεξάρτητα" με τη δικαιολογία ότι τα αγαπούν πολύ και τα προστατεύουν... :angry::angry:

...Μου τη δίνουν οι γονείς που έχουν άποψη όταν τα παιδάκια τους τσακώνονται με τους φίλους τους! Και φυσικά ΠΑΝΤΑ φταίει το άλλο παιδάκι!!!!!!

μα πάνω από όλα ΜΟΥ ΤΗ ΔΙΝΟΥΝ ΟΙ ΠΑΙΔΟΦΙΛΟΙ....!!!!!

εμένα αυτοί οι τελευταίοι όχι μόνο μου τη δίνουν, τους πυροβολώ στα δύο μέτρα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου τη δίνουν οι άντρες οδηγοί που το παίζουν ξύπνιοι αλλα είναι ΚΟΤΑΡΕΣ!

Μου τη δίνει η μιζέρια και η κακομοιριά!

Μου τη δίνει που η μέρα δεν έχει 48 ώρες τουλάχιστον!

Μου τη δίνουν οι ρατσιστές χρώματος και ειδικότητας! Τι σου φταίει ρε άνθρωπε ο μαυρούλης που μπορεί να είναι και πυρηνικός επιστήμονας στη χώρα του...γκασμα ε γκασμα!

Μου τη δίνουν όσοι χώνονται και έχουν άποψη για την δική μου ζωη..στην πυρα!!!!!!

Υ.Γ. Μετονόμασε το ποστ σε "στρουμφοχωριο"!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mou thn dinei h pethera mou pou exei apopsh gia ola!

Mou thn dinei pali h pethera mou pou me kritikarei se ola,

kai ennoeitai kai gia ton tropo pou megalwnw tou giou ths

to paidi! Nai!! Les kai den einai diko mou!!

Mou thn dinei pou ennoei pws ola ta kala ta phre apo ton mpampa

ths kai ola ta strava apo emena!

Mou thn dinei genika se polla!!

Mou thn dinoun oi Germanoi kai pou einai toso bodia kai

koimismenoi kai pou oti tous plasaroune to trwne!

(Yparxoun kai elaxistes exaireseis mhn parekshghthw)

Mou thn dinoun pou den kanoune filous kai pou xwrizoun gia

ena psilou phdhma asxeto me posa paidia exoun!

Mou thn dinei pou edw pou eimai den exw filous kai den mporw

na milisw se kapoion.

Mou thn dinei pou oi 'kolites' mou sthn Ellada einai sthn kosmara

tous kai pou mono aytes exoun provlimata...kai egw o vlakas kathomai

kai asxoloume enw aytes pote!

Mou thn dinei h mizeria se oles ths tis morfes.

Genika mou thn dinoune polla pou an synexisw den tha stamataw!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τρελαινομαι :woohoo: :woohoo: :woohoo: Πολυ γουσταρω το θεμα!!!! :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh: :laugh:

Μου τη δινει: Να με φωναζουν με κομμενο ονομα!!! ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ με λενε, οχι Ντινα :angry::angry:

Μου τη δινει(ΤΡΕΛΑ ΟΜΩΣ): Να με παιρνουν τηλ στο κινητο κ να αρχιζουν να μιλανε, χωρις διακοπη, η να θελουν μια χαρη η οτιδηποτε!!! Χωρις πρωτιστως να σε ρωτησουν "ΕΝΟΧΛΩ?????????""Μηπως εχεις δουλεια???"

Μου τη δινει: να θελησει καποιος τη προσοχη μου οταν μιλαει κ να μου χτυπησει τον ωμο με το δαχτυλο :angry::angry::angry:

Μου τη δινει: Μια συγκεκριμενη κοπελα στη δουλεια(ευτυχως τη βλεπω σπανια). Μου τη σπαει το υφος της το μπλαζε "εγω ειμαι κ αλλη δεν ειναι " Θελω να της σπασω τα μουτρα :angry::angry: :woohoo: :woohoo:

Μου τη δινει: Να με κοιταει καποιος επιμονα στο δρομο, με υφος ανωμαλιαρικο "Σιγα βρε μεγαλε, χαλαρωσε"

Παταω υποβολη κ σκεφτομαι κ αλλα :woohoo: :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

...μου τι δινει που ρωτανε ποτε θα κανουμε μωρο......

...μου τι δινει που εχουμε χαλασει ενα καρο λεφτα σε γιατρους,εξετασεις,φαρμακα,χειρουργεια,σπερματεγχυσεις και εχουμε και συνεχεια...και μωρο πουθενα!!!

...μου τι δινει που μας ζηλευουν για την σχεση που εχουμε με τον αντρα μου και μας γλωσσοτρωνε..

...μου τι δινει που μου εχει γινει εμμονη οτι κατι μας εχουν κανει και οτι μας εχουν ριξει καταρα ολα μας τα λεφτα να τα τρωμε στους γιατρους.

...μου τι δινει η συνηφαδα μου γιατι ειναι ο νουμερο ενα διπρωσοπος ανθρωπος..

...μου τι δινει η αδικια που υπαρχει...(ονοματα δεν λεμε....

...μου τι δινει οταν λεει η πεθερα με ενα γιο(κολλημενα μυαλα)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΕΛΕΙΟ ΘΕΜΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ :woohoo: ΕΜΕΝΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ Η ΠΕΘΕΡΑ ΜΟΥ :angry::angry: ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΚΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΑΙ Μ ΑΓΑΠΑΕΙ ΑΛΛΑ ΩΡΕΣ ΩΡΕΣ ΜΟΥ ΤΗΝ ΔΙΝΕΙ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ ΤΟ ΣΤΥΛ ΤΗΣ ΚΑΙ Ο ΤΡΟΠΟΣ ΤΗΣ :woohoo: ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΑΥΤΕΣ ΟΙ ΟΡΜΟΝΕΣ ΠΟΥ ΜΕ ΤΡΕΛΛΑΙΝΟΥΝ ΟΠΟΤΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΑΙ ΔΕΝ ΘΕΛΩ Κ ΠΟΛΥ ΝΑ ΠΑΡΩ ΑΝΑΠΟΔΕΣ :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΟΥ ΤΗ ΔΙΝΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΘΑ ΞΑΠΛΩΣΩ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΘΑ ΥΠΟΦΕΡΩ ΑΠΟ ΚΑΟΥΡΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΛΑΙΜΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΓΥΡΝΑΩ ΠΛΕΥΡΟ ΚΑΙ ΘΑ ΒΟΓΓΑΩ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΟΕΡΧΟΜΑΙ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΓΙΑ ΚΑΤΟΥΡΗΜΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου την δίνει που στο ΔΗΜΟΣΙΟ αφού γεννήσεις κάθεσαι 1 χρόνο για να ξαναπάς δουλειά... ΚΑΙ ΕΜΕΙΣ ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΠΡΕΠΕΙ ΣΤΟΥΣ 3 ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΑΦΗΣΟΥΜΕ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΓΥΡΙΣΟΥΜΕ... ΟΥΤΕ ΑΝΕΥ ΑΠΟΔΟΧΩΝ ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΡΟΥΜΕ!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

tselinkas έγραψε:

ΜΟΥ ΤΗ ΔΙΝΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ Ο ΜΠΕΜΠΗΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΘΑ ΞΑΠΛΩΣΩ ΣΕ ΛΙΓΟ ΚΑΙ ΘΑ ΥΠΟΦΕΡΩ ΑΠΟ ΚΑΟΥΡΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΟΝ ΛΑΙΜΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΓΥΡΝΑΩ ΠΛΕΥΡΟ ΚΑΙ ΘΑ ΒΟΓΓΑΩ ΚΑΙ ΟΛΟ ΤΟ ΒΡΑΔΥ ΘΑ ΠΗΓΑΙΝΟΕΡΧΟΜΑΙ ΤΟΥΑΛΕΤΑ ΓΙΑ ΚΑΤΟΥΡΗΜΑ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΛΕΟΣ!!!!!!!!!!!!!

αχ αυτες οι καουρες!!!ποσο μου τι δινουν! :laugh: (να ναι καλα τα losec και αυτος που τα κατασκευασε!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μου την δινει που όλοι οι ασχετες φιλεναδες που δεν εχουνε ιδέα απο εξωσωματική οταν με βλεπουνε καμια φορα πεσμένη αρχιζουνε τις θεωρειες παιδακι θα κανεις μην αγχωνεσαι , μην τρελαινεσαι και τα σχετικα αλλα και το αλλο το κορυφαιο μην κανεις και πολλες εξωσωματικες γιατι θα παθεις καρκινο στο τελος, βρε ουστ απο εδω ολοι οι ασχετοι που γινονται κριτες και ψυχολογοι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Τελειο το θεματακιιιιι!!!!λοιπον εμενα:

1)μου την δινει που εχω εκσεταστικη

2)μου την δινει που δεν μπορω να διαβασω γιατι συνεχεια ανακατευομαι και κανω εμετους

3)μου την δινει η πεθερα μου που θελει αν τα διδυμα ειναι αγορι-κοριτσι να βγαλουμε το δικο της και του αντρα της(λες και θα ρωτησω για το πως θα τα βγαλω...ακομα δεν μαθαμε το φυλλο....ΕΛΕΟΣΣΣΣΣ)

4)μου την δινει που καποιοι ασχετοι μου λενε οτι επειδη ειμαι μικρη(22)δεν θα μεγαλωσω σωστα τα παιδια μου

και τελος

5)μου την δινει πολυ ομως μερικοι ανθρωποι που δεν εχουν τιποτα καλυτερο να κανουν στην ζωη τους απο το να μαθαινουν για την δικη σου ζωη.....Αυτααααα προστοπαρον!!!!!! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μου τι δίνει...

οι ψεύτες...

οι υποκριτές...

οι δηθεν...

η κακία του κόσμου...

οι ξερόλες κ πολλα άλλα...αλλα αμα αρχίσω δεν τελειώνω...

Τελικά μήπως είμαι νευρόσπαστο???/

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

maggy ελπίζω αυτή που σου μίλησε έτσι να τ'ακουσε απτην καλή.Ποιοί νομίζουν ότι είναι μερικοί μερικοί ρε γαμώτο?Και ποιοί νομίζουν ότι είμαστε εμείς?Τα ζώα που θανέχονται τις κακίες τους?

....και συνεχίζω

μου την δίνει να καταλαβαίνω απο μισόλογα τρίτων ότι έχει σχολιαστεί οτιδήποτε δικό μου που με αφορά και δεν το έχω συζητήσει παρα μόνο με άτομα του πολύ στενου οικογενειακού περιβάλλοντος και τα άτομα εμπιστοσύνης έχουν τρέξει και τοκαναν βούκινο. :angry::angry::angry:

μου την δίνουν οι σπασίκλες συγγενεις που δεν χαίρονται ποτέ πραγματικά με την χαρά σου και δεν λυπούνται ποτέ με την λύπη σου.Αντιθέτως εγώ το ζωον σωστή και τυπική με όλους γτ αλλιώς ποιος με γλιτώνει απτο στόμα τους.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Lilaki Σιγά να μην τον άφηνες απεριποίητο! Καλά τον έκανες!

Μου τη δίνει που εχθές για να χορέψω στη παράσταση της σχολής του μ@κα … έπρεπε να πληρώσω είσοδο!

ΕΛΕΟΣ! Τέτοια εκμετάλλευση?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites


×
×
  • Προσθήκη...