Μετάβαση σε περιεχόμενο

4D ΥΠΕΡΗΧΟΣ: Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ


niki08

Recommended Posts

Ελενη!!Πω!Πω!:) Τι ωραια αισθηση ειναι αυτη;:laugh: πω!πω!δακρυσα...........!!!!!!!!!!!!ποσο σας νιωθω οταν την ειδατε;;;;μου λειπει ολο αυτο!!!!!!!Με το καλο κοπελιτσα μου γλυκια να σας ερθει το μωρακι σας!!!!!!:woohoo: Να ειστε παντα ολοι σας καλα!!!!!!!!:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 119
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ελενη!!Πω!Πω!:) Τι ωραια αισθηση ειναι αυτη;:laugh: πω!πω!δακρυσα...........!!!!!!!!!!!!ποσο σας νιωθω οταν την ειδατε;;;;μου λειπει ολο αυτο!!!!!!!Με το καλο κοπελιτσα μου γλυκια να σας ερθει το μωρακι σας!!!!!!:woohoo: Να ειστε παντα ολοι σας καλα!!!!!!!!:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι ομορφο μωρακι αχ καλη μου με το καλο να την παρεις αγκαλιτσα σου ευχομε με το καλο να ερθει στον κοσμο αυτο.πωπω καταπλικτικη εξεταση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι ομορφο μωρακι αχ καλη μου με το καλο να την παρεις αγκαλιτσα σου ευχομε με το καλο να ερθει στον κοσμο αυτο.πωπω καταπλικτικη εξεταση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

τι ομορφο μωρακι αχ καλη μου με το καλο να την παρεις αγκαλιτσα σου ευχομε με το καλο να ερθει στον κοσμο αυτο.πωπω καταπλικτικη εξεταση.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 3 weeks later...

κουκλα φανταζομαι οτι θα καθεσαι και θα την κοιτας συνεχειααααααα.

και γω ειμαι 32 βδομαδων και θελω να παω να κανω εναν τετοιο υπερηχο για να δω τον μπεμπη.

αχ ανατριχιασα.ειναι υπεροχη.να βλεπεις αυτο το πλασματακι που εχεις μεσα σου λιγο πριν γεννηθει

ειναι μαγικο

με το καλο λοιπον :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουκλα φανταζομαι οτι θα καθεσαι και θα την κοιτας συνεχειααααααα.

και γω ειμαι 32 βδομαδων και θελω να παω να κανω εναν τετοιο υπερηχο για να δω τον μπεμπη.

αχ ανατριχιασα.ειναι υπεροχη.να βλεπεις αυτο το πλασματακι που εχεις μεσα σου λιγο πριν γεννηθει

ειναι μαγικο

με το καλο λοιπον :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ..ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΝΙΚΗ!ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ ΘΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΚΟΜΗ ΠΙΟ ΩΡΑΙΟ.ΜΗΝ ΤΡΕΛΕΝΕΣΑΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΗ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΠΟΛΥ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ..ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΝΙΚΗ!ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΥΠΕΡΗΧΟΥΣ ΘΑ ΦΑΙΝΕΤΑΙ ΑΚΟΜΗ ΠΙΟ ΩΡΑΙΟ.ΜΗΝ ΤΡΕΛΕΝΕΣΑΙ ΑΠΟ ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΝΩΡΙΣ ΑΚΟΜΗ.ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...