Μετάβαση σε περιεχόμενο

4D ΥΠΕΡΗΧΟΣ: Η ΠΡΩΤΗ ΜΑΣ ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΑ


niki08

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 119
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Ελένη μου τι τέλεια φωτογραφία. Φυσικά και βλέπουμε την φατσούλα της ….από τώρα είναι γλυκιά και έχει τέλεια διαμορφωμένο προσωπάκι ….είναι πλασματάκι όμορφο και κοιμάται τόσο ήρεμα …….με το καλό κοπέλα μου και θα έρθει η ώρα που θα την αντικρίσετε από κοντά την κόρη σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελένη μου τι τέλεια φωτογραφία. Φυσικά και βλέπουμε την φατσούλα της ….από τώρα είναι γλυκιά και έχει τέλεια διαμορφωμένο προσωπάκι ….είναι πλασματάκι όμορφο και κοιμάται τόσο ήρεμα …….με το καλό κοπέλα μου και θα έρθει η ώρα που θα την αντικρίσετε από κοντά την κόρη σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελένη μου τι τέλεια φωτογραφία. Φυσικά και βλέπουμε την φατσούλα της ….από τώρα είναι γλυκιά και έχει τέλεια διαμορφωμένο προσωπάκι ….είναι πλασματάκι όμορφο και κοιμάται τόσο ήρεμα …….με το καλό κοπέλα μου και θα έρθει η ώρα που θα την αντικρίσετε από κοντά την κόρη σας

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eleni μου, κουκλακι το κοριτσακι σου!! πραγματικα, ειναι τοσο συγκλονιστικο να βλεπεις και ν'ακους το τοσοδουλικο νινακι που ειναι ακομα στη κοιλιτσα!!:cheer: γλυκυτατη η κορουλα σου!! με το καλο κοπελα μου, να ερθει στο κοσμο και μ'εναν πονο!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eleni μου, κουκλακι το κοριτσακι σου!! πραγματικα, ειναι τοσο συγκλονιστικο να βλεπεις και ν'ακους το τοσοδουλικο νινακι που ειναι ακομα στη κοιλιτσα!!:cheer: γλυκυτατη η κορουλα σου!! με το καλο κοπελα μου, να ερθει στο κοσμο και μ'εναν πονο!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

eleni μου, κουκλακι το κοριτσακι σου!! πραγματικα, ειναι τοσο συγκλονιστικο να βλεπεις και ν'ακους το τοσοδουλικο νινακι που ειναι ακομα στη κοιλιτσα!!:cheer: γλυκυτατη η κορουλα σου!! με το καλο κοπελα μου, να ερθει στο κοσμο και μ'εναν πονο!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΑΥΤΟΣ Ο 4D ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟΣ. ΓΙΑΤΙ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ ΠΕΡΙΠΟΥ ΟΠΩΣ ΟΤΑΝ ΘΑ ΓΕΝΝΗΘΗ. ΕΛΕΝΗ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΔΕΙΞΕΙΣ ΣΕ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΦΩΤΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΑΥΤΟΣ Ο 4D ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟΣ. ΓΙΑΤΙ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ ΠΕΡΙΠΟΥ ΟΠΩΣ ΟΤΑΝ ΘΑ ΓΕΝΝΗΘΗ. ΕΛΕΝΗ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΔΕΙΞΕΙΣ ΣΕ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΦΩΤΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΑ ΑΥΤΟΣ Ο 4D ΥΠΕΡΗΧΟΣ ΕΙΝΑΙ ΤΕΛΕΙΟΣ. ΓΙΑΤΙ ΒΛΕΠΕΙΣ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ ΠΕΡΙΠΟΥ ΟΠΩΣ ΟΤΑΝ ΘΑ ΓΕΝΝΗΘΗ. ΕΛΕΝΗ ΜΟΥ ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΝΑ ΕΡΘΕΙ ΤΟ ΝΙΝΑΚΙ ΣΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΜΑΣ ΤΟ ΔΕΙΞΕΙΣ ΣΕ ΚΑΝΟΝΙΚΗ ΦΩΤΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενη!!Πω!Πω!:) Τι ωραια αισθηση ειναι αυτη;:laugh: πω!πω!δακρυσα...........!!!!!!!!!!!!ποσο σας νιωθω οταν την ειδατε;;;;μου λειπει ολο αυτο!!!!!!!Με το καλο κοπελιτσα μου γλυκια να σας ερθει το μωρακι σας!!!!!!:woohoo: Να ειστε παντα ολοι σας καλα!!!!!!!!:silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...