Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΔΙΑΡΡΟΙΑ!!!!!!!ΤΙ ΚΑΝΟΥΜΕ??


Recommended Posts

ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 16 ΜΗΝΩΝ.ΚΑΝΕΙ ΔΙΑΡΡΟΙΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ.ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ 5 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΝΕΡΟ.ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2 ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΗ ΑΡΑΙΑ.

ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΗ ΓΙΑΤΡΟ(ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΠΑΡΧΙΑ Κ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ) ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΗΣ ΚΑΝΩ ΔΙΑΙΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΕΝΑ ΓΑΛΑ ΧΩΡΙΣ ΛΑΚΤΟΖΗ.ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΛΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΤΑ ΚΑΚΑΚΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΑΙΑ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΗΣΩ????

PLEASE ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΓΡΑΜΠΕΛΗ έγραψε:

ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 16 ΜΗΝΩΝ.ΚΑΝΕΙ ΔΙΑΡΡΟΙΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ.ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ 5 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΝΕΡΟ.ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2 ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΗ ΑΡΑΙΑ.

ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΗ ΓΙΑΤΡΟ(ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΠΑΡΧΙΑ Κ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ) ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΗΣ ΚΑΝΩ ΔΙΑΙΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΕΝΑ ΓΑΛΑ ΧΩΡΙΣ ΛΑΚΤΟΖΗ.ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΛΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΤΑ ΚΑΚΑΚΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΑΙΑ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΗΣΩ????

PLEASE ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ.

ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΣΕ ΛΑΘΟΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΟΥ.ΧΙΛΙΑ ΣΥΓΝΩΜΗ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ Η ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΩ ΑΥΤΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalispera!na sou zisei to paidaki sou!

min anisixeis katholou..kanonika den prepei na pinei gala kai genika galaktokomika na min tis dineis.na pinei polu nero namin afidatothei kai oso to dynaton stegna.

to gegonos oti perioristikan

n oi diaroies se 2 fores tin imera einai kalo..alla an sunexistei kai alli mia evdomada kalo tha einai na pate se kapoio giatro na tis xorigisei farmakaki...

genika an einai kalodiatheti,troei,pinei nero,kai den exei emetous..min anisixeis..ola kala tha pane.

an sunexistoun steile mou pm na sou doso tilefono paidiatrou na se katatopisei.

perastika!!!!kai oti thes pes mu!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου αγραμπελη και να χαιρεσαι το κοριτσακι σου!!!

να σου πω την αληθεια επειδη πανω κατω τα μωρα μας εχουν ιδια ηλικια(18 μηνων ειναι ο δικος μου)και πινουν και τα 2 ξενο γαλα

πρωτη φορα ακουω τετοια συμβουλη......

μηπως ειναι κατι στο φαγητο της που την ενοχλει? η μηπως ειναι κανενα κρυωματακι στην κοιλιτσα?

μπορει να ειναι ιωση-γαντρεντερητιδα

γνωμη μου ειναι να πας σε παιδιατρο γιατι απο οσα εχω ακουσει αυτο με το γαλα πρωτη μαπρωτη φορα το ακουω.

ειναι κριμα να ταλαιπωρειται το παιδακι ετσι..δεν εχετε κοντα σας νοσοκομειο οπου να υπαρχει παιδιατρος? τα εμβολια που τα κανετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΑΓΡΑΜΠΕΛΗ έγραψε:

ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ 16 ΜΗΝΩΝ.ΚΑΝΕΙ ΔΙΑΡΡΟΙΑ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ.ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΚΑΝΕ ΚΑΙ 5 ΦΟΡΕΣ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΝΕΡΟ.ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 2 ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΑΚΟΜΗ ΑΡΑΙΑ.

ΜΙΛΗΣΑ ΜΕ ΤΗ ΓΙΑΤΡΟ(ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΠΑΡΧΙΑ Κ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΠΑΙΔΙΑΤΡΟ ΠΡΟΣ ΤΟ ΠΑΡΟΝ) ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΤΗΣ ΚΑΝΩ ΔΙΑΙΤΑ ΚΑΙ ΝΑ ΤΗΣ ΔΙΝΩ ΕΝΑ ΓΑΛΑ ΧΩΡΙΣ ΛΑΚΤΟΖΗ.ΤΑ ΚΑΝΩ ΟΛΑ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΤΑ ΚΑΚΑΚΙΑ ΤΗΣ ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΡΑΙΑ.ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΗΣΥΧΗΣΩ????

PLEASE ΠΕΙΤΕ ΜΟΥ ΤΗ ΓΝΩΜΗ ΣΑΣ.

αφου μειωθηκαν οι διαροιες πιστευω οτι παει καλα . δως της το γαλα χωρις λακτοζη , και παρε απο το φαρμακειο αλμορα (είναι σκονη που διαλυεται στο νερο ) για να μη παθει αφυδάτωση , νερα ,ρυζακι με αλατακι μεσα (ναι το αλατι χρειαζεται ) και επισης υπαρχει και το hidrasec γιαβρεφη στο φαρμακειο το οποιο το βαζεις στο φαγητο του και μειωνει τις διαρροιες. ασε και με τις διαρροιες εχω προιστορια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...