Μετάβαση σε περιεχόμενο

proti fora mama me ligo agxos...


Recommended Posts

geia sas koritsia...

stis 11/01/10 i mikroviologos mou anakoinose oti eimai egkuos..

kai apo ekeini tin ora den exo stamatisei na xamogelao..

eimai stin pempti vdomada tora kai i alitheia einai oti exo ligaki agxos..(afou einai kai proti fora..)pira kateutheian ton giatro mou kai mou eipe na paro fulliko oksu kai tin alli vdomada na pao na kano pali xoriaki..exo kai ligaki agxos giati kapniza arketa..(molis to ematha stamatisa kateutheian) alla lete na einai polu epikunduno pou kapniza polu prin??

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geia sou carmen mou...kai polla sugxaritiria gia tn egkymosuni sou...:):);) egw mpainw ston trito mina stis 17...k exw pithani imerominia 18/8!!!!!mn agxwnesai gia to kapnisma k egw kapniza polu prin...twra pou den kapnizw vevaia exoun arxisei ta neurakia alla xalali...kali eukairia na to kopsoume teleiws kiolas...

Kserw veaia oti kanonika an mia gunaika thelei na meinei egkyos kalo tha iatan na stamatouse oles tis vlaveres sunitheies 3 mines prin..(etsi mou eixe pei o gunaikologos mou)alla akoma k an to kopsoume meta safws einai polu kalutera apo to na kapnizoume...ax ti wraia...akomi mia egkyoula stin parea...me to kalo to mwraki sou kopela mou..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβο κοπέλα μου όλα να πάνε καλά και να έχεις μια τέλεια εγκυμοσύνη!!!!!!!!!

αλήθεια πως τα κατάφερες και έκοψες μπαμ το τσιγάρο;;;

και γω δυστηχως καπνίζω πολύ , περίπου ένα πακέτο την ημέρα και προσπαθώ κιόλας και για εγκυμοσύνη

:blush::blush:

ελπίζω όταν έρθει η ώρα να τα καταφέρω και γω να το κόψω μπαμ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

euxaristo polu koritsia..

vasika katafera na kopso to tsigaro giati einai nomizo oti xeirotero se mia egkumosuni..(kai na fantasteite oti imoun ligo fougaro)..

ksero kapoies kopeles pou kapnizan stin egkumosuni tous kai eutuxos ola tous pigan kala..alla nomizo oti den aksizei na to riskareis...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια carmennn και καλωσήρθες στην παρέα που όλο και μεγαλώνει -σε μέλη και σε όγκο όσο περνάει ο καιρός :cheer: Εντάξει, οι περισσότερες όλο και κάτι βλαβερό κάναμε πριν το μάθουμε, αλλά όπως έχουν πει πολλές κοπέλες με άλλα λόγια, ο οργανισμός έχει τον τρόπο του να προστατεύει το μπεμπάκι μέχρι να πάρουμε εμείς είδηση :)

ηλιαχτίδα28, θα δεις, εδώ τα κατάφεραν άλλες που κάπνιζαν πιο πολύ (ποιες άραγε...). Οι τύψεις απέναντι σε αυτό το θαυματάκι μέσα σου είναι πολύ πιο δυνατές από την επιθυμία για νικοτίνη. Και το λέει το πρώην -εδώ και λίγο καιρό- ΦΟΥΓΑΡΟ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

δεν το πιστευω και εγω ακριβως τοτε εμαθα οτι ειμαι εγκυος!!!! δεν εκανα ομως χοριακη μονο 3 τεστ... ο γιατρος μου εκλεισε ραντεβου για την τεταρτη... λες να πρεπει να κανω και εγω????

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

alikaki ego meno se nisi kai o giatros mou erxetai mia fora ton mina edo..den exo kleisei akoma rantevou mazi tou..to mono pou mou eipe einai na kano alli mia xoriaki tin deutera (pou kleino vdomada pou to ematha),na pairno fulliko oksu, na min sikono varu kai na min exo epafi..perimeno na do ti tha mou pei tin deutera..alla afou esu ekleises rantevou mazi tou tin tetarti den nomizo oti xreiazetai na kaneis xoriaki..perimene na deis ti tha sou pei..ego simera ekana kai ena aplo test egkumosunis kai fusika vgike thetiko..alla to ekana etsi..apla gia na mou fugei ligo to agxos..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπέρα Κάρμεν και συγχαρητήρια για την εγκυμόσύνη σου!!!Μην ανυσηχείε και γω κάπνιζα..υπερβόλικα!!!Μπορει και 3 πακέτα τη μέρα!!Επίσης το κακο ειναι οτι έπινα και πάρα πολύ!!!Ορέστης Μακρής ένα πράγμα!!!

Εγω δυστηχως δνε καταφερα να το κόψω τελείως..το ελλάτωσα όμως σε 2 τσιγάρα τη μέρα..ο μπέμπης γεννηθηκε στην 40η εβδομάδα 3330γραμ!!

φιλάκια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

carmennn καλώς ήρθες στην παρέα και καλώς να δεχτείς το μωράκι σου!Κι εγώ έκοψα πολλές κακές συνήθειες όταν έμαθα για την εγκυμοσύνη.Νιώθω οτι κάθε τι που κάνω- καλό ή κακό- έχει επίπτωση στο μωράκι μου.Θέλω να κάνω ότι καλύτερο για αυτό και να μην ρισκάρω,όσο περνά από το χέρι μου.Δες το σαν μια ευκαιρία να κοψεις το τσιγάρο τελείως.Να προσέχεις να μην σηκώνεις βάρη, να μην κάνεις απότομες κινήσεις και να τρώς σωστά.Ολα θα πάνε καλά! ;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γλυκια μου, ευχομαι να μας πανε ολα καλα... και εγω εχω λιγο αγχος αλλα η χαρα μου το επισκιαζει... να μιλαμε και να ανταλλασουμε τα νεα μας.... φιλακια πολλα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αλικακι μου οταν με το καλο πας στον γιατρο σου και δειτε το σακο που μεσα θα μεγαλωνει το θαυματακι σου θα σου γραψει καποιες εξετασεις για να δει αν ολα πανε καλα κ με την υγεια σου..μια απο αυτες θα ειναι κα η β χοριακη για να δει αν ανπτυσσεται καλα το σπορακι...μην ανησυχεις ομως..θα ξανακανεις χοριακη ετσι και αλλιως...(βλεπουν τις τιμες της οι γυναικολογοι..αν αυξανονται σωστα κλπ)Ευχομαι κ σε σενα μια υγιη εγκυμοσυνη κ με το καλο να παρεις στην αγκαλια σου το μωρακι σου!!!

Φιλακια σε ολες...!!! :*

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...