Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΜΙΑ ΕΙΚΟΝΑ ΧΙΛΙΕΣ ΛΕΞΕΙΣ! ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ !!!!!!!


boulou

Recommended Posts

Και ναι οι φρούδες ελπίδες μου αποδείχτηκαν το αντίθετο... το πρωί τόλμησα να κάνω τεστ.. έτρεμα με το αποτελέσμα... είδα ξαναείδα τις οδηγίες νομίζοντας ότι μάλλον κάποιο λάθος έγινε.. μάλλον δεν βλέπω καλά.. αλλά ΝΑΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ! Δεν πιστεύω ότι το λέω εγώ. νομίζω για κάποια φίλη μου είναι.. νομίζω παραλληρώ... ανήμερα Χριστούγεννων ήταν που έγινε το θαυμάτακι.. να πάνε και όλα καλά Θέε μου.. Έκανα και χοριακή, το απόγευμα το αποτέλεσμα..πήγα και στον γιατρό μου μιλήσαμε.. την άλλη εβδομάδα υπέρηχο μου είπε..πάντως το τεστ μου λεει καραμπινάτο είναι. Κορίτσια δεν το περίμενα, για αυτό και σείς όλες που περιμένετε.. μην το σκέφτεστε.. (όσο μπορείτε). θα έρθει. ξέρει αυτό πότε.. εμένα μου ταίριαξε έτσι στην γιορτή της αγάπης μου θα του κάνω δώρο το τέστ και στα γενέθλια του θα του παράδωσω το μωρό.. έτσι τυχαίνει να πέφτουν.. τώρα σκεφτομαι ιδέες πως να του το πω γιατί ακόμα δεν ξέρει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβοοοοοοοοοοοοοοοοο!!!με το καλο κοπελα μου να ερθει το μωρακι σου και να προσεχεις απο δω και περα...αυτο βεβαια ειναι δικο σου θεμα απλα τη γνωμη μου λεω..θα ελεγα την ωρα του φαγητου διπλα στο πιατο του να του εβαζες ενα μπιμπερο μια πιπιλα μια σαλιαρα...θα το καταλαβει που θα παει...αντε κουκλα μου με το καλο... :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

happy0065.gif

μπραβοοοο μαναρακιιιι!!! ΣΟΥΠΕΡ εγκυμοσυνη σου ευχομαι και να ειστε υγιεις και οι τρεις!!!!!!!!!

Θα happy0045.gif απο την χαρα του οταν του το πεις!!!!

Βρηκες καμμια ιδεα πως??? Μηπως καμμια πιπιλα σε συσκευασια ΑΣΧΕΤΟΥ ΔΩΡΟΥ ? για να σκεφτω....happy0045.gif

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηριααααααααααααααα!!!!!!!!!!!!!!!

αχ τι υπεροχα νεα!!!!!!!!!!

καπως ετσι ενιωθα κι εγω!!! δεν ηξερα αν ονειρευομαι η αν ειναι αληθεια!!!!!!! :woohoo: :woohoo:

με το καλο,ολα να πανε καλα και να αποκτησεις ενα υγιεστατο μωρακι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ κοριτσάκια μου σας ευχαριστώ πολύυυυυυυυυυυ...μονο να πάνε όλα καλά.. να πέρνουμε μια μια σείρα αυτες στην αναμονή του πελαργού..

με κορόιδευε χ8ες η αγάπη μου ότι ακόμα νωρίς έιναι.. περίμενε καμιά δεκαριά μέρες.. καλά του λέω εσύ θα το μάθεις σε 10 μέρες το αποτέλεσμα.

vaster μαζί είμαστε ακριβώς ??

εντομεταξύ το μια εικόν χίλιες λέξεις πήγαινε στην εικόνα του θετικού τεστ που δε μπορώ να βάλω.. :angry:

γ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΣΟΥ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ.

ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΕΣ ΚΑΙ ΕΣΥ. ΠΟΛΛΑ ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ. ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΕΥΚΟΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΟ ΜΩΡΑΚΙ ΣΟΥ.

ΝΑ΄ΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΚΑΙ ΜΟΝΟ Η ΕΙΔΗΣΗ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΦΤΑΝΕΙ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΣΟΥ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΕΚΠΛΗΞΗ.

:cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer::cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συνχαρητηρια μπουμπου μου!!!!σου ευχομαι ολα να σου πανε καλα κ να αγκαλισεις σε λιγους μηνες το μωρακι σου!!!!!!να προσεχεις!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια Boulou!!!

Nα έχεις μια υπέροχη,υγιέστατη εγκυμοσύνη,ένα υγιέστατο σποράκι,κι όλα να κυλήσουν με το καλό!

Της ζαχαρένιας η ιδέα είναι πολύ καλή για να του πεις το μεγάλο νέο..

Εγώ είχα πάρει ένα φορμάκι,το είχα ακουμπήσει πάνω στο κρεβάτι μας,κι όταν το είδε,λέω "Α,είναι νωρίς ακόμα...Σε 8 περίπου μήνες θα το βάλει".Φυσικά κι έκλαιγε. :)

Να είσαι καλά,εύχομαι ό,τι καλύτερο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpravo vre koritsaki mpravo:):):):)egw prwti mera kathisterisis o antras mou exei repo kai den mafinei na parw test....mou lei re kelly kathe mina ta lefta mas sta test ta dinoume..an sunexistei mou lei gia 2-3 meres akoma tote tha paroume....konteuw na trelathw pwsna kanw upomoni...aurio einai k i epetios mas....ponous periodou den exw akoma katholou ...tpt....to stithos mousunexizei psiloprismeno....kai merika tsimpimatakia katw..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μόλις ξεκινάνε κάποιες απο τις πιο όμορφες στιγμές της ζωής σου και ακολουθούν και ακόμα ομορφότερες....μέρα με τη μέρα θα συνειδητοποιείς το μικρό σου θαυματάκι. Να έχεις μια υπέροχη εγκυμοσύνη και ακόμα μια υπέροχη γέννα!!! Μη σταματήσεις να γελάς ούτε δευτερόλεπτο :woohoo:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

λουλου και συ μαζί ? εγω τελευταία περίοδο στις 13/12.. μέχρι να πάω απο βδομάδα για υπέρηχο δεν θα ησυχάσω.. να μου πει ότι όλα είναι καλά.. εσύ λουλου έκανες υπέρηχο?

σας χιλιοευχαριστώ όλες κοριτσάκια μου...

ΝΑΝΙ εσύ κανένα νεό ?

Κελλυ .. όσο μπορείς να κρατηθείς για το τεστ κρατήσου.. αν όχι γρήγορα κάντο.. και αν βγει αρνητικό τί έγινε.. θα είναι θετικό το επόμενο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν έχω πάει ακόμα γιατί είμαι επαρχία και ο γιατρός μου είναι Αθήνα. Θα πάω την άλλη εβδομάδα γιατί μου είπε σίγουρα ότι θέλει να με δει μέχρι τις 25 για να ακούσει την καρδούλα του! Boulou σου έκανα αίτηση για να μιλάμε και online! Και άνοιξα νεο θέμα για Μωράκια που θα γεννηθούν Αυγουστο με Σεπτέμβριο του 2010 μπες και γράψε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpravoooooooooooo!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

TI OMORFO DWRO!!!!!!!!!!!!!!

IDEA PWS NA TO PEIS!!!! LOIPON PARE ENA MEGALO KOUTI KAI MESA NA EXEIS ENA MIKROTERO KOUTAKI APO TO TEST!!TYLIKSE TO ME XARTONAKI WRAIO KAI TYLIKSE TO ME MIA KORDELITSA KOKKINH KAI APLA VALE KAI MIA KARTELITSA POU THA GRAFEI ''XRONIA SOU POLLA,AYTO TO DWRO THA EINAI GIA PANTA DIPLA SOU''

TELEIO???????????????????????????????? :woohoo:

AYTO THELW NA KANW KAI EGW!!!EINAI TOOOSOOO ROMANTIKO!!!!

NA DOUME POTE OMWS THA TO KANW!!! :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mariniw mou ti wraia idea einai auti???egw den tou ekana tetoio dwro...irthe mazi na paroume ta apotelesmata vlepeis..alla mono pou eida to proswpo tou otan eidame tn xoriaki...mou ftanei...petaei kale sas lew...Mariniw sou euxomai mwraki k grigoraaaaaa...den uparxei pio teleio sunaisthima..(mallon uparxei..i stigmi pou tha to antikrusw prwti fora)

kai eimai k sigouri pws th to peis ston antrouli sou me polu romantiko tropo...:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΛΟΙΠΟΝ ΕΚΤΥΠΩΣΑ ΤΑ ΤΙΚΕΡΑΚΙΑ ΟΠΩΣ ΑΚΡΙΒΩΣ ΕΧΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΚΑΤΩ ΕΓΡΑΨΑ..

ΜΠΑΜΠΑ, ΣΤΗ ΓΙΟΡΤΗ ΣΟΥ Η ΜΑΜΑ, ΣΟΥ ΚΑΝΕΙ ΔΩΡΟ ΤΟΥ ΟΠΟΙΟΥ ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΘΑ ΦΑΝΕΙ ΣΕ 8 ΜΗΝΕΣ..

ΤΟ ΔΩΡΟ ΣΟΥ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΕΓΩ...

ΕΧΕΙ ΓΙΟΡΤΗ ΤΩΡΑ ΚΑΙ ΣΕΠΤ ΓΕΝΕΘΛΙΑ..

ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟ ΤΕΣΤ ΤΟΥ ΤΑ ΕΔΩΣΑ..

ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙ ΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ... ΔΙΑΒΑΖΕ 8 ΜΕΡΕΣ.. ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΕΛΕΓΕ.. ΔΛΔ ΤΟ ΤΕΣΤ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ ? ΜΕ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕ..

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΓΙΑ ΤΙΣ ΙΔΕΕΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

πολλα πολλα πολλα συγχαρητηριαααααααααααααααααα

με το καλο κουκλα μου ολα να σου πανε τελεια

καλη εγκυμοσυνη να εχεις με το καλοοοοοοοοοοοο :D :D :D :D

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...