Μετάβαση σε περιεχόμενο

sumptwmata ligo prin tin kathisterisi


kelly24

Recommended Posts

ax vre koritsia peite mou apo tis empiries sas merika sumptwmatakia ligo prin tin kathisterisi..perimenw aurio euxomai na min erthei..den exw katholou ponous periodou...fusiologiki thermokrasia ..to mono pou exw einai prismeno stithos kai duskiliotita den paratirw kati allo..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουκλιτσα μου σου ευχομαι μεσα απο την καρδια μου να μην ερθει αυτη η κακια περιοδος για τους επομενους 9 μηνες!!! :P:P:P

Εγω προσωπικα εκτος απο το σιγουρο αισθημα οτι ημουν εγκυος ενιωθα σουβλιές και πονο στο στήθος και ενα γλυκό πόνο στις σαλπιγγες. Εχεις σταθερο κύκλο? Εαν ναι περιμενε να περασει και η αυριανή μερα και βουρ για τεστακι!!!!!

Στο ευχομαι πραγματικα να εχεις ενα σπορακι στη κοιλιτσα σου!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

o kuklos mou einai oti na nai...mporei ton ena mina na rthei kanonika stis 32 meres i allios na rthei stis 35 ews kai 39 .....den exw stathero einai i alithia...mesa mou edw k meres lew eimai egguosss nomizw ta katafera...alla den xerw exthes to vradu enitha stin mitra ena gluko pono kai kratouse wra kamia sxesi me pono periodou...episis me piase kai mia krampa stin mesi ma auto to xw xanapathei me ti mesi...tha dw aurio ti ginete kai an einai methaurio tha parw ena...kathe mina pernw test..kai apogoiteuomai k gw kai o antras mou...stis 14 exoume epetio makari na tou kanw dwro ena paidaki...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Το μόνο που μπορώ να σου πω ειναι να μην αγχωνεσαι γιατι αυτο φερνει πολυ αρνηυικά αποτελέσματα. Εγω είχα αγχωθεί το πρωτο χρονο προσπαθειων , μετρουσα μερες, επερνα τεστ κτλ και τελικα με το που το εβγαλα απο το μυαλό μου και αρχισα να κανονιζω τις καλοκαιρινες μου διακοπες με τη μηχανη μας εμεινα εγκυος....και δεν ανεβηκα ουτε μια φορα τη μηχανη μας το καλοκαιρι που μας περασε....χωρις βεβαια να με στεναχωρησει αυτο ΚΑΘΟΛΟΥ!

Στο ευχομαι παντως να του κανεις το καλυτερο δωρακι στον αντρα σου...α και αν μπροεσεις μην του πεις τιποτα αν ειναι θετικο....καντου εκπληξη τη μερα της επετειου σας!!!! Θα ειναι πραγματικά η πιο χαρουμενη επετειο της ζωης σας!!!!!Αχ ΜΑΚΑΡΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ax den xeris poso poli to thelw.....einai i prwti mas epetios.....makari na mai thee mou makari....na se rwtisw kati??esu stin kathisterisi kai ligo prin eixes ugra opws lene alle skopeles kai thermokrasia?giati egw den exw le....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κελυ ευχομαι να εισαι!!!

Μην δινεις σημασια σε θερμοκρασια και συμπτωματα απο τη μια ειναι πολυ νωρις απο την αλλη καθε εγκυμονουσα στην αρχη εχεις και αλλα συμπτωματα

Το οτι αισθανεσαι καπως διαφορετικα ειναι καλο σημαδι Καλα αποτελεσματα!!!!!!! Να ειναι τα καλυτερα!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

οσο αφορα τα υγρα που λες ...οχι δεν ειχα....και οσο για τη θερμοκρασια δεν μπηκα ποτε στη διαδικασια να την μετρησω οποτε δεν το γνωριζω!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kelly24 έγραψε:

apis mou esu ligo prin tin kathisterisi eixes ugra??kai thermokrasia?

Εμενα αυτο που με εβαλε σε σκεψεις ηταν κατι λιγα καφε υγρα πριν την καθυστερηση

Αισθανομουν πολυ πρησμενο το στηθος μου και με πονουσε απο τις μασχαλες

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κελλυ μου σου ευχομαι τα καλυτερα!Μην αγχονεσαι κ ολα θα πανε καλα!στην ιδια φαση ειμαι κ εγω τελειως ασταθη κυκλο...κ αυτη τη φορα μ'ενα πρισμενο στηθος κ ενα βαρυ σωμα!ολα θα γινουν οπως τα ονειρευεσαι θα το δεις!Ευχομαι συντομα να ανακοινωσουμε κ οι τα ευχαριστα!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...