Μετάβαση σε περιεχόμενο

8Α ΓΙΝΕΙ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ΜΑΜΑ ΣΤΑ 44!!


Recommended Posts

ΤΟ ΕΜΑ8Α ΣΗΜΕΡΑ Κ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΧΑΡΗΚΑ!ΜΙΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΦΙΛΗ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ ΜΟΥ ΜΕΤΑ ΑΠΟ 15 ΧΡΟΝΙΑ ΓΑΜΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΕ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΕΓΚΥΟΣ ΣΤΑ 44!!Κ ΧΩΡΙΣ ΕΞΩΣΩΜΑΤΙΚΗ ΠΑΡΑΚΑΛΩ.........Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΣΑ ΧΡΟΝΙΑ ΕΙΧΕ ΑΠΕΛΠΙΣΤΕΙ...ΕΤΡΕΧΕ ΣΕ ΓΙΑΤΡΟΥΣ ΧΙΛΙΑ ΔΥΟ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΩΣΠΟΥ ΤΟ ΠΗΡΕ ΑΠΟΦΑΣΗ ΟΤΙ ΔΕΝ ΠΡΟΚΕΙΤΑ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΜΑΜΑ.Κ ΞΑΦΝΙΚΑ ΜΑΣ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΕ ΤΑ ΕΥΧΑΡΙΣΤΑ!!ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΜΟΥ ΟΧΙ ΑΓΧΟΣ Κ ΠΑΝΤΑ ΑΙΣΙΟΔΟΞΕΣ!!!ΚΑΝΕΝΑΝ ΔΕΝ ΧΑΝΕΙ Ο 8ΕΟΣ....ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΣΕΣ ΠΡΟΣΠΑ8ΕΙΤΕ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΤΕ ΜΩΡΑΚΙΑ!!!!!!ΦΙΛΙΑ ΣΕ ΟΛΕΣ!!! :):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αχ κοπέλα μου πόσα τέτοια συμβαίνουν!!!Ξέρω μια γυναίκα που τους είχε αποκλείσει ο γιατρος το ενδεχόμενο σύλληψης λόγο κάποιου πρόβληματος...και μετά απο πολλά χρόνια έμεινε έγκυος!!!!!!!!!!χωρις εκαμία βοήθεια!!

Μπράβο για τη φίλη της μαμας σου!!

να έχιε μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

juliana έγραψε:

αχ κοπέλα μου πόσα τέτοια συμβαίνουν!!!Ξέρω μια γυναίκα που τους είχε αποκλείσει ο γιατρος το ενδεχόμενο σύλληψης λόγο κάποιου πρόβληματος...και μετά απο πολλά χρόνια έμεινε έγκυος!!!!!!!!!!χωρις εκαμία βοήθεια!!

Μπράβο για τη φίλη της μαμας σου!!

να έχιε μια υπέροχη εγκυμοσύνη!!

kopela mou glikia!!!megalwse o mpempakos sou e????Ax glika einai...

thimamai pou ta legame....OTI DEN EVGENE APO THN KOILITSA SOU kai gelousame!!!!

ax na ton xerese!!!!!! :woohoo: glikas!!!

filakia sta magoulakia tou..... :kiss::kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

euxome na ths pan ola kala .

euxome kai shn filh mou pou einai panw katw se authn thn hlikia kai pedeuete me eksosomatikes kai ales therapies na minei grigora egkios kai na apoktisei to paidaki pou onireuete xronia tora .

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ευχομαι να της πανε ολα καλα με την εγκυμοσυνη και να κρατησει επιτελους στην αγκαλια της το μωρο που χρονια ονειρευοταν

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Οταν το ονειρο γινετε πραγματικοτητα δεν το πιστευεις μακαρι ολα αν πανε καλα και να χαρει συντομα στην αγκαλαι της το παιδακι της.

Ειναι δυσκολο σε αυτη την ηλικα θεωρειτε κυηση με υψηλο κινδυνο ; Παντως ο Θεουλης γιααν το στειλει τωρα κατι περισσοτερο θα ξερει.

Τις ευχες μου γι αυτην και οσες κοπελες επιθυμουν να αποκτησουν ενα μωρακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Βανια έγραψε:

Οταν το ονειρο γινετε πραγματικοτητα δεν το πιστευεις μακαρι ολα αν πανε καλα και να χαρει συντομα στην αγκαλαι της το παιδακι της.

Ειναι δυσκολο σε αυτη την ηλικα θεωρειτε κυηση με υψηλο κινδυνο ; Παντως ο Θεουλης γιααν το στειλει τωρα κατι περισσοτερο θα ξερει.

Τις ευχες μου γι αυτην και οσες κοπελες επιθυμουν να αποκτησουν ενα μωρακι

βανια μου τι κανεισ???χα8ηκαμε!!!πιστευω οτι ειναι λιγο υψηλου κινδυνου λογο ηλικιασ αλλα τωρα εχουν βγει ολα τα μεσα κ μακαρι να πανε ολα καλα!!το 8εμα ειναι οτι σε περνανε απο χιλιεσ δυο εξετασεισ αμνιοπαρεκεντιση κτλ...αλλα ασ ειναι γερο το μωρακι κ χαλαλι τουσ!!αντε κανε κ συ κανενα αδερφακι στο σταυρο! :P:) φιλια πολλα!!
Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ακριβώς το ίδιο έγινε και σε μία φίλη της μαμά μου!Αυτη έμεινε έγκυος στα 48 της!Και τώρα έχει ένα μπεμπούλη 2 μηνών!ΤΕλικά η Παναγιά έδωσε σε αυτήν.Εύχομαι να δώσει και σε όλες μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Νομίζω οτι κάπου το έχω ξαναγράψει... η προθσταμένη μου έκανε το πρώτο της παιδάκι στα 42 μετά από φυσιολογική σύλληψη, υπέροχη εγκυμοσύνη που θα ζήλευε και 20αχρονη(μάλιστα ήθελε να γεννησει στο νερο,η τρελή!) και τελικά εύκολο και φυσιολογικό τοκετό!

Καμιά φορα είναι αυτό που λέμε θέλημα Θεου!Μακάρι όλα να πάνε καλά.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...