Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτουμε οι συζυγοι στρατιωτικων...


Recommended Posts

Καμία με σύζυγο από Πολεμικό Ναυτικό;

Εμείς δεν έχουμε μεταθέσεις και αλλαγές πόλεων αλλά πέφτει πολύ ταξίδι.

Τα τελευταία 3 χρόνια έλειπε συνολικά κάθε χρόνο πάνω από 6 μήνες. Όχι συνεχόμενα αλλά 2 μήνες τώρα, 1 μήνα μετά....

Μιλάμε για πολύ μοναξιά κορίτσια!!!! :blink:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 436
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

αν δεις 1η η'2η σελιδα λεω οτι ειμαι γυναικα στρατιωτικου του πολεμικου ναυτικου..εσενα ειναι σε φρεγατα?η' οχι?εμενα σε κανονιοφορο...ασε δε τις αντεχω αυτες τις μοναξιες.τελευταια γυρισε απο κυπρο ελειπε 1μιση μηνα.. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα και απο μενα.και εμεις μενουμε ξανθη και ο μπαμπας μας ειναι στο σουφλι.μαλλον θα περιμενουμε 1 χρονο ακομα για να ερθει στο σπιτι μας-τωρα τον βλεπουμε καθε πσκ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μεσον!!!!Δεν ειναι μονο αυτο.Εμεις δεν εχουμε.Απλως στην ειδικοτητα του αντρα μου δεν υπαρχουν πολλα ατομα(5 σε ολοι την Ελλαδα)και γι αυτο το λογο λειπει πολλες μερες απο το σπιτι(200 μερες εκτος Αθηνων το 2009 )δεν νομιζω να ειναι και οτι το καλυτερο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας. και εγώ ξέρω ότι οι πολύτεκνοι είναι αμετάθετοι και διαλέγουν μάλιστα που θέλουν να πάνε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα στις όμορφες μανούλες κι από εμένα.

καιρό έχω να σας δω, εύχομαι να είσαστε όλες σας καλά.

να δηλώσω κι εγώ το παρόν :P

οσάν γυναίκα στρατιωτικού.

μαζί με τον άντρα μου, (μόνος του έχει πάει και αλλού)

έχω πάει σε Χίο-Κατερίνη και τώρα Ορεστιάδα απ τον Ιούλιο του 2008

που αν και πρέπει φέτος το καλοκαίρι να τη κάνουμε,

τελικά ίσως είμαστε παραμένοντες....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να μαι και εγω....γυναίκα στρατιωτικού! Έμεις πήραμε την πρώτη μας μετάθεση Ορεστιάδα και είμαστε απο Αθήνα! Εγω αναγκαστηκά να σταμάτησω την δουλειά μου για να ακολουθήσω, στην αρχή μου κακοφάνηκε άλλα περνάμε τέλεια με τον αντρούλη μου...τώρα είμαι έγκυος και περιμένουμε το μωράκι μας....! Είναι κάπως δύσκολα γιατί δεν έχω κανέναν έδω και ο γιατρός μου είναι Αθήνα και εκει θα γεννήσω αλλά κορίτσια δεν με νοιάζει...έχουμε ηρεμήσει και οι δύο...είμαστε μόνο ο ένας για τον άλλον..πάμε εκδρομούλες βλέπουμε νέες πόλεις....γενικά περνάμε πολύ ωραία....φτου φτου μας!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα! αυτο επαθα και εγω ... στην αρχη ήταν δυσκολα , αλλα σαν οικογενεια δεσαμε περισσοτερο. και σαν ζευγαρι. τωρα που γυρίσαμε στο τοπο μας, μας κακοφαινεται που αλλαξε τοσο πολυ η πολη που μεγαλωσαμε, η χαλκιδα εχει αρχισει να μοιαζει της αθήνας...η χιος εχει αλλους ρυθμους πιο χαλαρους ... αν δεν ειχαμε τους γονεις μας εδω στην χαλκιδα δεν ξερω αν θα θελαμε να μεινουμε.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια, η αλήθεια είναι ότι δε μπορείς να εργαστείς

όταν έχεις μεταθέσεις κάθε 2-3 χρόνια.....

LOY LOY Ορεστιάδα είσαστε τώρα?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημερα κοριτσια!

Η αληθεια ειναι οτι οταν πας σε ενα ξενο μερος με τον αντρα σου δοκιμαζεται η σχεση και ερχεσται πιο κοντα!

Εκει ειστε ο ενας για τον αλλο!

Κι εμεις οταν ειχαμε παει Ορεστιαδα ειχα μεινει εγκυος στον πρωτο μου γιο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΙΑ, ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΑΡΑΔΕΧΤΟΥΜΕ ΟΜΩΣ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΔΥΣΚΟΛΟ ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΜΕ ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΞΕΣΗΚΩΘΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΜΕ 2 ΧΡΟΝΙΑ ΣΤΗΝ ΧΙΟ (Π.Χ.) ΜΕΤΑ ΑΘΗΝΑ ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΠΑΛΙ ΕΠΑΡΧΙΑ.

ΚΑΤΑΡΧΑΣ ΧΑΝΟΥΝ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΝ ΣΕΙΡΑ ΤΟΥΣ, ΜΕ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ - ΤΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΑΣΕ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΝΑ ΤΑ ΒΑΖΟΥΜΕ ΣΕ ΜΙΑ ΔΙΑΔΙΚΑΣΙΑ ΠΡΟΣΑΡΜΟΓΗΣ. ΝΑ ΜΗΝ ΘΕΣΩ ΚΑΘΟΛΟΥ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΔΟΥΛΕΙΑΣ..............

ΕΓΩ ΔΟΥΛΕΥΩ ΣΤΟΝ ΙΔΙΩΤΙΚΟ ΤΟΜΕΑ , ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ; ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΠΑΡΑΤΗΣΩ ΤΗΝ ΔΟΥΛΕΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ2-3 ΧΡΟΝΙΑ, ΚΑΙ ΜΕΤΑ;; ΤΙ ΚΑΝΩ;;

ΑΦΗΣΤΕ ΤΑ . ΔΕΝ ΘΕΛΩ ΟΥΤΕ ΝΑ ΤΟ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ. ΕΥΤΥΧΩΣ ΕΜΕΝΑ (ΚΑΛΩΣ ΕΧΟΝΤΟΝ ΤΟΝ ΠΡΑΓΜΑΤΩΝ ΒΕΒΑΙΑ) ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΑΡΚΕΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΑΚΟΜΑ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εμένα μ αρέσει να είμαστε μόνοι μας...

είναι δύσκολο βέβαια όταν έχεις παιδάκια

αλλά μαθαίνεις να γίνεσαι πιο δυνατός!!

στηρίζεσαι στα πόδια σου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιταξτε κοριτσια σιγουρα το να εισαι μονος σε δυναμωνει αλλα ειναι ωραιο να εχεις ενα ατομο να αφησεις τα μωρα οταν ειναι μικρα και να πας για ενα καφε με τον αντρα σου.

Αλλοι παλι προτιμουν οταν τα παιδια πανε λυκειο να πηγαινουν μονοι τους στην μεταθεση για να μην βγαζουν τα παιδια απο την σειρα τους!

Εγω τωρα δεν θα το κανα με τιποτα τωρα αργοτερα δεν ξερω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!!

ΕΜΕΙΣ ΟΤΑΝ ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΠΑΤΡΑ ΕΙΧΑΜΕ ΠΕΡΑΣΕΙ ΤΕΛΕΙΑ!!!!!

ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΧΡΟΝΙΑ ΜΑΣ...

ΟΛΟ ΒΟΛΤΕΣ Κ ΕΚΔΡΟΜΕΣ.ΑΛΛΑ ΤΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΧΑΜΕ ΜΩΡΟ...

ΤΩΡΑ ΜΕ ΤΟ ΜΩΡΟ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΠΩΣ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝ ΦΥΓΟΥΜΕ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lemon έγραψε:

Καλημερα κοριτσια!

Η αληθεια ειναι οτι οταν πας σε ενα ξενο μερος με τον αντρα σου δοκιμαζεται η σχεση και ερχεσται πιο κοντα!

Εκει ειστε ο ενας για τον αλλο!

Κι εμεις οταν ειχαμε παει Ορεστιαδα ειχα μεινει εγκυος στον πρωτο μου γιο!

εγω οταν έμεινα εγκυος στο τριτο ημασταν στη χιο. ήταν δυσκολη η εγκυμοσυνη μου γιατι με κουραζαν τα μεγαλα ,ειχα και μια αποκολληση , δεν ειχα καμμια βοηθεια περα απο τον αντρα μου που πηρε αδεια για οσες μερες την περασα στο κρεβατι.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κοιτα Ρουλα γιαυτο λεω οτι καλη και η μοναξια αλλα καλο ειναι να εχεις και εναν ανθρωπο να σε βοηθαει!

Κι εγω στην πρωτη εγκυμοσυνη ειχα παθει μια μικρη αποκοληση και τοτε ο αντρας μου ηταν σκοινακια και φυσικα ηρθε σπιτι αλλα ηρθαν κι οι γονεις μου γιατι ποιος θα μαγειρευε και θα καθαριζε το σπιτι;

ο αντρας μου ειναι ασχετος :)

Το καλο ειναι οτι ειναι συνταξιουχοι αλλιως δεν ξερω τι θα γινοταν αν δουλευαν!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ ΒΛΕΠΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Η ΜΟΝΗ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΑΙ ΕΤΣΙ. ΑΝ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΑΚΟΜΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΤΟΤΕ "ΝΑΙ", ΝΑ ΠΑΩ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ 100%.

ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΕΓΑΛΩΝΕΙ(ΕΜΕΙΣ ΕΧΟΥΜΕ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΕΝΑ) ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΣΥΖΗΤΗΣΟΥΜΕ ΠΟΛΥ ΣΟΒΑΡΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΝΤΡΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΒΡΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΔΥΝΑΤΗ ΛΥΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ.

ΕΜΕΝΑ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ ΤΑ ΘΕΩΡΕΙ ΟΛΑ ΠΙΟ ΕΥΚΟΛΑ, ΚΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΔΙΑΦΩΝΗΣΕΙ ΓΙΑ ΤΟ ΘΕΜΑ ΤΗΣ ΜΕΤΑΘΕΣΗΣ. ΘΑ ΔΟΥΜΕ ΤΙ ΜΑΣ ΕΠΙΦΥΛΑΣΕΙ Η ΖΩΗ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ελενι74 αναλογως τι εννοεις!

Αν τα παιδια ειναι μικρα μεχρι και γυμνασιο δεν θεωρω οτι υπαρχει λογος να μην ακολουθησεις τον αντρα σου και στο λεω αυτο γιατι ξερω πριπτωσεις που δεν πηγαν οι γυναικες και οι αντρες βρηκαν αλλα ενδιαφεροντα αν καταλαβαινεις τι εννοω!

Κι ενα αλλο παραδειγμα του αδερφου μου που ειναι κι αυτος στρατιωτικος και ενω ηταν αρραβωνιασμενος η αρραβωνιαστικια του δεν πηγαινε ποτε οπου κι αν ειχε μεταθεση που μπορουσε να παει οδικως και οταν καναν τον πολικο που παλι δεν πηγε καποια στιγμη βρηκε αλλη!

Δεν λεω οτι ειναι σωστο η οτι το κανουν ολοι αλλα ηθελε κι αυτος να εχει μια παρεα, να βρισκει ενα πιατο φαι, να εχει ενα δικο του ανθρωπο και τωρα που βρηκε ολα αυτα ειναι φουλ ερωτευμενος και χαρουμενος οσο ποτε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

lemon έγραψε:

Ελενι74 αναλογως τι εννοεις!

Αν τα παιδια ειναι μικρα μεχρι και γυμνασιο δεν θεωρω οτι υπαρχει λογος να μην ακολουθησεις τον αντρα σου και στο λεω αυτο γιατι ξερω πριπτωσεις που δεν πηγαν οι γυναικες και οι αντρες βρηκαν αλλα ενδιαφεροντα αν καταλαβαινεις τι εννοω!

Κι ενα αλλο παραδειγμα του αδερφου μου που ειναι κι αυτος στρατιωτικος και ενω ηταν αρραβωνιασμενος η αρραβωνιαστικια του δεν πηγαινε ποτε οπου κι αν ειχε μεταθεση που μπορουσε να παει οδικως και οταν καναν τον πολικο που παλι δεν πηγε καποια στιγμη βρηκε αλλη!

Δεν λεω οτι ειναι σωστο η οτι το κανουν ολοι αλλα ηθελε κι αυτος να εχει μια παρεα, να βρισκει ενα πιατο φαι, να εχει ενα δικο του ανθρωπο και τωρα που βρηκε ολα αυτα ειναι φουλ ερωτευμενος και χαρουμενος οσο ποτε!

ΣΥΜΦΩΝΩ ΜΕ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ.ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΠΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΘΑ ΠΑΩ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΔΥΣΚΟΛΟ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ ΠΑΙΔΙΑ.

ΑΛΛΑ ΟΜΩΣ ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΘΙΓΕΙΣ, ΓΙΑ ΤΗΝ "ΠΑΡΕΑ" ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΑΝ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΣΤΟΝ ΑΝΤΡΑ ΠΟΥ ΔΙΑΛΕΞΑΜΕ ΜΟΝΕΣ ΜΑΣ ΚΑΙ ΕΠΕΙΔΗ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΠΟΙΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ ΜΟΝΟΣ ΤΟΥ ΕΠΙΛΕΞΕΙ ΝΑ ΒΡΕΙ "ΑΛΛΕΣ ΠΑΡΕΕΣ" ΤΟΤΕ ΚΑΛΗ ΜΟΥ lemon ΑΥΤΟΣ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΔΕΝ ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΩΝ ΠΑΙΔΙΩΝ ΜΑΣ. ΕΓΩ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΖΩ ΜΕ ΤΟΝ ΦΟΒΟ ΜΗΠΩΣ ΜΕ ΑΠΑΤΗΣΕΙ Ο ΑΝΤΡΑΣ ΜΟΥ. ΟΥΤΕ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟΝ ΚΛΕΙΔΩΣΩ. ΕΑΝ ΕΙΝΑΙ ΣΤΟ ΠΕΤΣΙ ΤΟΥ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΛΙΣΤΑ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΟ ΠΡΩΙ ΠΟΥ ΠΑΕΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ ΤΟΥ.

ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΤΟΥ ΕΧΩ ΞΕΚΑΘΑΡΙΣΕΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΣΥΝΓΧΩΡΩ ΤΟ ΨΕΜΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΑΠΙΣΤΙΑ.ΕΧΩ ΦΑΕΙ ΚΑΙ ΕΓΩ ΤΗΝ "ΦΟΛΑ" ΜΟΥ,ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΚΦΡΑΣΗ ΣΕ ΝΕΟΤΕΡΗ ΗΛΙΚΙΑ ΚΑΙ ΕΙΠΑ ΤΕΛΟΣ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΘΑ ΞΑΝΑΓΙΝΕΙ ΓΙΑ ΚΑΝΕΝΑΝ.

ΤΟΝ ΑΓΑΠΩ, ΤΟ ΞΕΡΕΙ,ΕΑΝ ΔΕΝ ΣΕΒΑΣΤΕΙ ΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΑΣ ΔΕΝ ΘΑ ΤΟΝ ΣΕΒΑΣΤΩ ΟΥΤΕ ΕΓΩ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και εγω δεν θα μπορουσα να τον αφησω γιατι τον εχω αναγκη και εγω και τα παιδια. μειναμε για καποιους μηνες χωρια γιατι ήρθα να γεννησω εδώ και ήταν πολυ ψυχοφθόρο για όλη την οικογένεια.

Η ΙΣΧΥΣ ΕΝ ΤΗ ΕΝΩΣΕΙ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια και μενα ο αντρας μ ειναι στρατιωτιος βεβαια 6 -7 χρονια ειναι στο στρατο πριν λιγο καιρο μονιμοποιηθικε,οντος αυτο με της μεταθεσεις ειναι μπελας βεβαια 1 φορα το βιωσα μεχρι τωρα και μ φενετε ακομα μια θα βιωσω.Δεν ξερω αν το μαθατε ειπαν πως θα ψυφιστει νομος οτι μεταθεση θα περνουν αυτοι που εχουν προτομπει στο στρατο οι καινουριοι δηλ. και οτι οσοι εχουν κανει το νυσι τους θα μενουν στον τοπο τους και αυτο για εξικονομιση χριματα το κρατος γιατι λεν φευγουν πολλα στις μεταθεσεις.αντε να δουμε.παντος αν το κανουν αυτο ειμαστε πολυ τυχερες γιατι τελος οι μεταθεσεις. :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια και μενα ο αντρας μ ειναι στρατιωτιος βεβαια 6 -7 χρονια ειναι στο στρατο πριν λιγο καιρο μονιμοποιηθικε,οντος αυτο με της μεταθεσεις ειναι μπελας βεβαια 1 φορα το βιωσα μεχρι τωρα και μ φενετε ακομα μια θα βιωσω.Δεν ξερω αν το μαθατε ειπαν πως θα ψυφιστει νομος οτι μεταθεση θα περνουν αυτοι που εχουν προτομπει στο στρατο οι καινουριοι δηλ. και οτι οσοι εχουν κανει το νυσι τους θα μενουν στον τοπο τους και αυτο για εξικονομιση χριματα το κρατος γιατι λεν φευγουν πολλα στις μεταθεσεις.αντε να δουμε.παντος αν το κανουν αυτο ειμαστε πολυ τυχερες γιατι τελος οι μεταθεσεις. :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλησπερα κοριτσια και μενα ο αντρας μ ειναι στρατιωτιος βεβαια 6 -7 χρονια ειναι στο στρατο πριν λιγο καιρο μονιμοποιηθικε,οντος αυτο με της μεταθεσεις ειναι μπελας βεβαια 1 φορα το βιωσα μεχρι τωρα και μ φενετε ακομα μια θα βιωσω.Δεν ξερω αν το μαθατε ειπαν πως θα ψυφιστει νομος οτι μεταθεση θα περνουν αυτοι που εχουν προτομπει στο στρατο οι καινουριοι δηλ. και οτι οσοι εχουν κανει το νυσι τους θα μενουν στον τοπο τους και αυτο για εξικονομιση χριματα το κρατος γιατι λεν φευγουν πολλα στις μεταθεσεις.αντε να δουμε.παντος αν το κανουν αυτο ειμαστε πολυ τυχερες γιατι τελος οι μεταθεσεις. :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...