Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτουμε οι συζυγοι στρατιωτικων...


Recommended Posts

:) καλημερα ! θα ηθελα να μαζευτουμε εμεις οι συζυγοι στρατιωτικων !

φανταζομαι πολλες θα περασαν μοναξια αγχος και αλλες καταστασεις λογω μεταθεσης . εμεις ημασταν στη χιο και μολις την αγαπησαμε και συνηθίσαμε τσουπ να μαστε παλι εδω. α ! και μη δω κουτες! κατι παθαινω! :S

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 436
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΓΕΙΑ ΣΑΣ ΚΟΡΙΤΣΙΑ!!!!!!!!!!!!

ΕΜΕΙΣ ΕΙΜΑΣΤΕ ΑΠΟ ΚΡΗΤΗ.ΕΙΧΑΜΕ ΠΑΕΙ ΠΑΤΡΑ ΓΙΑ 3 ΧΡΟΝΙΑ,ΑΛΛΑ ΤΩΡΑ ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΗΝ ΚΡΗΤΗ...

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΜΕΧΡΙ ΠΟΤΕ....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κ εγω συζηγος στρατιωτικου...εμενα ειναι 6 χρονια απο τα οποια τα περασαμε 4 ροδο, 1 αθηνα, ξανα ροδο κ αποσπαση κοσοβο...τωρα να δουμε θα ερθουμε αθηνα...γιατι δεν μπορω στην ροδο...δεν εχω τιποτα με την περιοχη αλλα εχω το σπιτι μου εδω κ εχω συνηθισει...

κ εγω αμα βλεπω κούτα παθαινω...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σας κοριτσια!

Εμειε ημασταν 2005 με 07 Ορεστιαδα και τωρα επιστρεψαμε Μυτιληνη απο οπου ειναι ο συζυγος και εχουμε το σπιτι μας!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

και γω! Είμαστε Κύπρο! Είναι η 1η μας μετάθεση!

Πρίν είμαστε Έβρο απ΄όπου κατάγομαι.

κορίτσια να τη δηλώνετε την Κύπρο! Περνάμε θαυμάσια!

Το καλοκαίρι επαναπατριζόμαστε!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ρουλαχαλκιδα έγραψε:

ε τοτε γνωριζονται ... λες να γνωριζόμαστε¨? :P πως θα το μαθουμε αυτο?

μεναμε στην Ευαγγελιστρια

Πλάκα μου κάνεις!!!!! δηλαδή είμασταν απο το 2005 μέχρι το 2008 γειτονάκια???????????

Ευαγγελίστρια και εγω.....Δεν το πιστεύωωωωωωωωωωω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια και μενα οαντρας μου στρατιοτικος ειναι ειμασταν κιλκις και τωρα αθηνα,το καλοκαιρη παιρνει μεταθεση μαλλον εβρο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Geias sas koritsia...k egw thuma ts stolis...emeis omws epeidi o antroulis mou enai stn aeroporeia den exoume metatheseis...ante na paroume mia k auto einai k spanio...eidika afou apo Athina irthame kriti(egw eimai apo kriti k thelame k na erthoume) k apo edw den feugeis k toso eukola an eisai stn aeroporeia...to peziko dustuxws exei polles metatheseis...koritsia pragmatika kali upomoni...!!!;)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κορίτσια!Ο άντρας μου δεν έχει καμία σχέση με το στρατό αλλά κατάγομαι απο το μέρος που οι περισσότεροι είσασταν ή σίγουρα κάποια στιγμή θα βρεθείτε!!!Απο τον Εβρο και συγκεκριμένα απο Ορεστιάδα!!!Οτι χρειαστείτε απο Βόρειο Εβρο πείτε μου!!!Η αδερφή μου βρισκεται στο ταμείο στη Μεραρχία στο Διδυμότειχο και είναι πάντα διαθέσιμη να βοηθήσει σε οτιδήποτε!!!

Πέρα απο αυτό, η κουνιάδα μου, είναι παντρεμένη με στρατιωτικό, έχουν 4 παιδάκια και τους έχουν φάει οι δρόμοι...Απο Αλεξανδρούπολη, Πολύκαστρο και απο εκεί Λιτόχωρο όπου είναι τα τελευταία 2,5 χρόνια όπου και έγιναν πολύτεκνοι....Ευελπιστούν να μείνουν άλλα 3 χρόνια εκεί...

Τα ζω μαζί τους και είναι μαύρη πίκρα...Το χειρότερο ζόρι είναι με τα παιδιά...Εκεί που κάνουν τις παρέες τους,τους φίλους τους μετά φεύγουν και άντε πάλι απο την αρχή...Αλλά μια συνήθεια είναι όλα!!!

Εύχομαι τα καλύτερα σε όλες σας!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια και εμενα ο συζηγος μου ειναι

στρατιωτικος στην αεροπορια.

Ειμαστε απο τους τυχερους ακομα δεν εχουμε παει

πουθενα.

Βεβαια εχω αγχος γιατι λειπει συνεχεια και τωρα

λογω εγκυμοσυνης εχω την εντυπωση οτι

θα γενναω και θα λειπει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

bell μου μένω Θεσσαλονίκη αλλά η σκέψη μου είναι στην Ορεστιάδα όπου βρίσκονται όλοι οι δικοί μου!!!Στην Θεσσαλονίκη με έφερε η αγάπη!!!

Μέσα απο το Διδυμότειχο είσαι;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xristina33 έγραψε:

σε ενα χρόνο παίρνουμε και ειμείς μετάθεση για Εβρο μάλλον ....

καμιά Αλεξανδρούπολη πιστευω

αισιόδοξη σε βρίσκω! :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα κοριτσια!εγω ειμαι γυναικα πρωην στρατιωτικου!μετα απο την ροδο και τα γιαννιτσα γυρισαμε σπιτακι μας στη θεσσαλονικη!περασαμε αρκετα δυσκολα στο στρατο αλλα δικαιωθηκαμε γιατι απλα φυγαμε!τον αλλο μηνα κλεινουμε 5 χρονια ελευθεριας!ευχομαι να σας δινει ο θεος παντα κουραγιο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ.ΕΜΕΙΣ ΜΕΝΟΥΜΕ ΚΟΜΟΤΗΝΗ,ΑΛΛΑ Ο ΣΥΖΥΓΟΣ ΥΠΗΡΕΤΕΙ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ.ΠΑΕΙ ΚΑΙ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΔΩ ΚΑΙ 3 ΧΡΟΝΙΑ.ΚΟΥΡΑΓΙΟ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

xristina33 έγραψε:

ρουλαχαλκιδα έγραψε:

Πλάκα μου κάνεις!!!!! δηλαδή είμασταν απο το 2005 μέχρι το 2008 γειτονάκια???????????

Ευαγγελίστρια και εγω.....Δεν το πιστεύωωωωωωωωωωω[/quote:nr4icmx4]

μηπως ειχες ερθει σπιτι μου ,στην πολυκατοικια απεναντι απο την εκκλησια? τον αρη τον σημ.... το ξερετε?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...