Μετάβαση σε περιεχόμενο

Ας μαζευτουμε οι συζυγοι στρατιωτικων...


Recommended Posts

Κοριτσια επειδη μετακομισαμε στην Καστορια εχετε να μου προτεινετε καποιον καλο παιδιατρο και γυναικολογο?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 4 weeks later...
  • Απαντήσεις 436
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Καλημέρα κορίτσια πως ειστε; Εμεις έχουμε ήδη τακτοποιηθεί και απο χθες έχουμε και ιντερνετ!!!

Ευχαριστώ Χάπυ!!! :)

Τα κοριτσια μου ταλιμπανίζουν αλλα προς το παρον η μεγάλη χορταίνει βόλτες!! Σε ενα μήνα να την δω που θα κλειστεί σπίτι!!! Το κολυμβητήριο ειναι κλειστό προς το παρον, δέχεται παιδάκια απο 3 ετων και πάνω αλλα η ραδιο αρβύλα λεει πως αν ανοίξει φέτος μπορει να δεχτει και μικρότερα παιδιά!! Σε αναμονή λοιπόν!! Υπάρχει και ενα προγραμμα χορού καθώς και προγραμμα θεάτρου αλλα και τα δυο ειναι για παιδάκια 3 ετων και πάνω!!

Προς το παρόν περα απο τους παιδότοπους, τα πευκάκια και την βρεφική παιδική χαρα δεν έχουμε βρει αλλη ασχολία!!

Εμένα με εχουν καταφάει τα κουνούπια, εχω κοκκινίσει και πρηστεί και δεν μπορώ να κάνω τιποτα γι'αυτο λόγο θηλασμού!! Σήμερα θα παρω τα κοριτσια μου και θα παω στον Παπαιωάννου να δω τι θα μου πει!!!

Δεν έχω σχόλια για τους δημόσιους υπαλληλους της Ορεστιάδας ουτε για το συστημα υγείας!!!

Επιλέξαμε την Ναστούλη για παιδιατρο προς το παρον!! Καλή φαίνεται, ακουσαμε πολυ καλα λόγια!! Οσο για γυναικολόγο πήγα στο κέντρο υγείας και με εξέτασε ο Σίβας!! Μπορει να μην λέω σωστα το ονομα του!! Μου φάνηκε καλος γιατρος!!

Για να μην το ξεχάσω. Ακούσαμε πως παίζει να μην γίνει ασκηση φέτος λογω οικονομικού!! Προσωπικα αν και πολυ θα με βολευε να μην γινει, το θεωρώ ράδιο αρβύλα μιας και ειμαστε στα συνορα. Εσείς εχετε ακούσει κατι σχετικα;

Εσεις τι κάνετε;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημερα μαρακι!!!

ο δικος μου αντρας παντως βγαινει σκηνακια στης 26 σεπτεμβριου ειναι στον λαγο...ο δικος σου σε ποια μοναδα υπηρετη???

καλος ο σιββας αρκει μην τον ξυπνησεις μες την νυχτα!εγω εχω τον κ.ριτβαν κανει κ αυτος εφημεριες στο κεντρο υγειας...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν σκοπεύω να κάνω τρίτο παιδί οπότε δεν νομίζω να τον χρειαστώ ποτε νυχτιάτικα!!!!!!! :D:D:D:D

Ξέρεις αν έχει ιατρείο; Τεστ παπ κτλ μπορω να κανω εκει;

Στην 311 ειναι ο δικός μου, πριν απο 3 χρόνια ήταν στον Λαγο!! Υπαξιωματικός ειναι και ο δικός σου; Οπότε θα εχει και ο δικός μου ασκηση!!

Μόνο που σκέφτομαι τι εχω να τραβηξω ολομόναχη με τα κορίτσια 6 μέρες; Ξέρεις αν θα εχει ολες τις ημέρες διανυκτευρεση;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι μου ο σιββας δεν εχει ιατρειο μπορεις να τον βρεις μονο στο νοσοκομειο κ στο κεντρο υγειας που ερχετε,τεστ παπ μπορεις να κανεις απλα αργουν πολυ τα αποτελεσματα την τελευταια φορα που εκανα μετα απο τρεις μηνες τα πηρα απο τοτε πηγαινω εξω κ κανω.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

την τελευταια φορα που βγηκαν ασκηση ηταν 5ημερη κ κοιμοταν εξω το βραδυ..

τωρα λογω οικονομικων δεν εχω ιδεα τι θα γινει...αλλα πιστευω θα μεινουν εξω γιατι ετοιμασε το σκοινακι του ο αντρας μου

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ok Μάθαμε και εμεις!!! Στις 3.8 πάει!! 6ημερη με 5 διανυκτερεύσεις!!! Πες και αλλες δυο μερες μετα να συνέλθει!! 8 ημέρες ολομόναχη με τα συντονισμένα ταλιμπανάκια μου!!!! εε βρε κλάμμα που εχει να ακουστει στην πολυκατοικία μεχρι να τα κοιμίζω και τα δυο!!!!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα... εεεε... δεν ξέρω ακομα που ειναι η λέσχη!!!!! :oops::oops:

Εμεις μένουμε επι της Κωνσταντινουπόλεως λίγο πιο κατω απο την εκκλησια της Παναγιας!! Νομιζω τουλάχιστον πως ετσι λεγεται..

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σας κοριτσια ! καιρο ειχα να μπω ! mariagg να σου ζησουν τα κοριτσια σου και καλή διαμονή να εχετε !!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μαρακι μου η λεσχη ειναι κοντα στην πλατεια,μενεις λιγα τετραγωνα πιο μακρυα!!!!πως τα περνας μεχρι τωρα????αν χρειαστεις κατι εδω ειμαι!!!

ο δικος μου φευγει την δευτερα σκηνακια αντε να ησυχασω λιγο :lol::lol::lol:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κορίτσια!!!

Ευχαριστώ Ρούλα!! Χάζευα την υπογραφή σου, αν κατάλαβα καλα γεννηθηκαν και τα τρια παιδάκια σου τον Αύγουστο;;;;;;;;; :shock:

happy ευχαριστώ πολυ!!!! Καλα είμαι προς το παρον την παλεύω!!! Να κανονίσουμε να βρεθουμε!! Εγω προς το παρον εχω γίνει τακτική θαμώνας του παιδότοπου lollypot με τα κορίτσια μου!!!Σε κάθε υπηρεσία του ανδρα μου εκει πάω!!! Την αλλη εβδομάδα δε που φεύγει για σκηνάκια, κάθε απόγευμα εκει θα είμαι!!! Εγω ομως δεν ανυπομωνώ να φύγει!!! Μόνο που σκέφτομαι πως θα πρέπει να κοιμίζω και τα δυο μαζι κάθε βράδυ, θα ουρλιάζει το ενα θα ξυπναει το αλλο και πάλι απο την αρχή φρικάρω!!! Τουλάχιστον τωρα μου κρατάει την μικρή στο σαλόνι, κοιμίζω την μεγάλη και μετα κοιμίζω και την μικρή!!!

Πάντως και αυτή την Πέμπτη εκει θα ειμαι, αν θέλεις να βρεθουμε!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...