Μετάβαση σε περιεχόμενο

παραγγελειες απο ebaby


Recommended Posts

Καλησπερα σας και καλη χρονια

θα ηθελα να σας ρωτησω αν εχει παραγγειλει καποια απο εσας απο το ebaby.Ενδιαφερομαι να παραγγειλω ενα συστημα καροτσιου και θα ηθελα να μαθω αν ειναι αξιοπιστο και αν ηταν ακριβεις στο χρονο παραδοσης της παραγγελιας.Δεν εχω καταθεσει ακομη τα χρηματα στο λογαριασμο τους, σκεφτομαι να το κανω τη Δευτερα αλλα θα ηθελα να μαθω αν εχει παραγγειλει καποια και αν εμεινε ευχαριστημενη.Σας ευχαριστω εκ των προτερων.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σε ρωτησω κατι ακομη?Θα κανω την πληρωμη με καταθεση των χρηματων στη δικη τους τραπεζα και επειδη ειναι η πρωτη φορα που παραγγελνω δεν ξερω κατα ποσο ειναι αξιοπιστοι.Το καροτσι που παρηγγειλα ηταν διαθεσιμο και εγραφε παραδοση σε 5 εως 7 ημερες.ειναι οντως τοσο τυπικοι και πως σου ηρθε?με κουριερ?Ευχαριστω πολυ για τη βοηθεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σε ρωτησω κατι ακομη?Θα κανω την πληρωμη με καταθεση των χρηματων στη δικη τους τραπεζα και επειδη ειναι η πρωτη φορα που παραγγελνω δεν ξερω κατα ποσο ειναι αξιοπιστοι.Το καροτσι που παρηγγειλα ηταν διαθεσιμο και εγραφε παραδοση σε 5 εως 7 ημερες.ειναι οντως τοσο τυπικοι και πως σου ηρθε?με κουριερ?Ευχαριστω πολυ για τη βοηθεια.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Εμενα καθυστερισε 2 μερες περισσοτερο επειδη εγινε κατι με το courier απο Ιταλια και με πηραν τηλεφωνο και με ενημερωσαν για την καθυστερηση!!!Ερχονται τα πραγματα εξω απο ην πορτα σου!!!Μην φοβηθεις να αγορασεις.

Το καροτσι που πηρα εγω ειχε 230 ευρω διαφορα απο τα μαγαζια στην Αθηνα

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ατζελινα την έκανες τελικά την παραγγελία απο το ebaby??

Έχω δει κ εγώ καροτσάκια σε πάρα πολύ καλές τιμές.Είναι νωρίς ακόμα βέβαια για μένα για αγορές αλλά θα ήθελα να ξέρω πως πήγε η παραγγελία σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χρυσα μου καλησπερα

την εκανα την παραγγελια και αυριο θα καταθεσω τα χρηματα στο τραπεζικο τους λογαριασμο.Ειχα καποιες ναποριες σχετικα με την πληρωμη και την παραδοση και τους εστειλα εμαιλ και με πηραν τηλεφωνο μετα απο λιγες ωρες και μου ελυσαν ολες τις αποριες σχετικα με τα χρηματα,την παραδοση κ.α.Σε 10 μερες το πολυ θα εχω το καροτσι γιατι πρεπει θελει περιπου 3 μερες μεχρι να πανε τα χρηματα στην ιταλικη τραπεζα και να γινει διασταυρωση των χρηματων και της παραγγελιας.Ελπιζω ολα να πανε καλα.Οταν με το καλο το παραλαβω θα ενημερωσω.Σε ποιο μηνα εισαι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Atzelina μου καλημέρα και σ'ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σου.

Είμαι στην 15η εβδομάδα,4ο μήνα.Είναι νωρίς ακόμα,αλλά έχω δεί ένα καροτσάκι που μ'αρέσει και έχει μεγάλη διαφορά από τα καταστήματα.Εσύ ποιο έκλεισες τελικά??Ευχαριστώ και πάλι..Φιλιά.. :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Γεια σου Χρυσα

εχτες με ξαναπηραν τηλεφωνο και μου ειπαν οτι εγινε η διασταυρωση της παραγγελιας και του τραπεζικου εμβασματος και σημερα θα γινοταν η αποστολη.Προς το παρον ειναι πολυ τυπικοι.Εγω πηρα το συστημα καροτσιου της CHICCO TRIO ENJOY FUN ASIA.Κοστιζε 338 ευρω με τα εξοδα αποστολης.Ειχα ψαξει στο Ρεθυμνο που μενω για να το βρω αλλα δεν υπηρχε σε κανενα καταστημα με βρεφικα ειδη.Τελικα εστειλα μηνυμα στην ιδια την CHICCO και μου ειπαν οτι αυτο το συστημα δεν υστερει σε τιποτα απλα δεν το εισαγουν στην Ελλαδα απο την Ιταλια.Ελπιζω ολα να ειναι καλα.Εσυ ποιο ειδες?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Atzelina καλησπέρα εμένα μου άρεσε πάρα πολύ το peg perego που είναι πακέτο με καρεκλάκι αυτοκινήτου και port bebe.Πήγα το είδα σε καταστήματα της Θεσσαλονίκης και η διαφορά τους είναι 100€ και κάτι ψιλά.Δεν έχω καταλήξει ακόμα (λόγω του ότι είναι λίγο τσιμπημένο)αλλά επειδή τα έχουν κάποιες φίλες μου και τους έχουν βγεί πάρα πολύ καλά λέω πάρω αυτό.Ενημέρωσέ με σε παρακαλώ όταν το παραλάβεις,γιατί ο άντρας μου είναι πολύ δύσπιστος για αγορές μέσω internet..Σ'ευχαριστώ πάρα πολύ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 2 weeks later...

γεια σου Ατζελίνα!

τελικά ήρθε το καροτσάκι σου; Είδα κι εγώ μεγάλες διαφορε΄ς τιμής και στα peg perego και στα iglesina που μου αρέσουν αλλά προβληματίζομαι λίγο (γιατί να έχουν τόση διαφορά). Κατά τ'άλλα έχω κάνει παραγγελίες μέσω ίντερνετ για αεροπορικά εισιτήρια και κρατήσεις ξενοδοχείων και έως τώρα όλα πήγαν καλά...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

apis έγραψε:

Κοριτσια η πληρωμη γινεται μονο με πιστωτικη καρτα ή και μεσω τραπεζης;;

Σορυ ..διαβασα μολις την προηγουμενη σελιδα και καταλαβα :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Επειδή κι εγώ ενδιαφέρομαι ποια είναι είναι ακριβώς η διεύθυνση του site;

Πάτησα ebaby στην αναζήτηση και μου έβγαλε ένα ελληνικό κατάστημα.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπερα κοριτσια!Εχτες παρελαβα το καροτσι μου.Μου το εφερε η εταιρια κουριερ κυριολεκτικα μεσα στο σπιτι μου, γιατι ελειπε ο αντρας μου και ηταν σε αριστη κατασταση.Το καροτσι ηταν αυτο που ειχα παραγγειλει με παρα πολλα αξεσουαρ που δεν τα εγραφαν στην περιγραφη τους.Περασαν δυο εβδομαδες μεχρι να μου ερθει και υπηρχε μια μικρη καθυστερηση λογω των μπλοκων των αγροτων.Αμεσως μολις εγινε η διασταυρωση των χρηματων και της παραγγελιας μου εστειλαν ενα μηνυμα με ενα κωδικο που μπορουσα και εβλεπα που ηταν η παραγγελια και τηλεφωνο για επικοινωνια.

ΑΠΙΣΤΕΥΤΗ ΕΞΥΠΗΡΕΤΗΣΗ, το συστηνω ανεπιφυλακτα γιατι οπως θα διαβασατε ηταν η πρωτη φορα που εκνα μια αγορα μεσω ιντερνετ.

MARYGEO η διευθυνση ειναι www.ebaby.gr

APIS η πληρωμη γινεται με πιστωτικη καρτα και με τραπεζικο εμβασμα.Εγω τα εστειλα μεσω τραπεζης.

ΚΑΛΕΣ ΑΓΟΡΕΣ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα κορίτσια,

Ατζελίνα και Μαρακι85, ευχαριστούμε για τις πληροφορίες..!!Μου έχει μείνει άλλο ένα κατάστημα να πάω να δώ που μου είπαν ότι έχει πολύ καλές τιμές,αν δεν βολευτώ κ από εκεί μέχρι τέλος του μήνα πιστεύω να κάνω την παραγγέλεία μου!!

Ευχαριστώ και πάλι. :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αggelina μου είμαι απο Θεσσαλονίκη και μου είπανε για ένα κατάστημα κοντά στα Γιαννιτσά που έχει πολύ καλές τιμές. www.storgi.gr

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλορίζικο λοιπόν!

Εγώ τώρα προσπαθω να αποφασίσω μεταξύ του Inglesina kai tou PEg Perego Pliko και έχω λίγο .... κολλήσει! Από την .... ενδελεχή μελέτη που έχω κάνει έχω καταλήξει ότι το πρώτο υπερτερεί στο εύκολο κλείσιμο - άνοιγμα (με το ένα χέρι) αν και δεν ξέρω τελικά κατά πόσο είναι εφικτό να κρατάς το μωράκι (που προφανώς θα κουνιέται) και την τσάντα σου και ταυτόχρονα να κλείνεις το καρότσι και να το βάζεις στο πορτ μπαγκάζ... Οι φίλες μου οι έμπειρες λένε ότι πρώτα βάζεις το παιδί στο καθισματάκι του και μετά συγυρίζεις τα υπόλοιπα...

Πάντως αν έχετε εμπειρίες από καρότσια δώστε καμία συμβουλή!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλημέρα Λιζάκι και σε σένα..

Εγώ μάλλον στο Peg perego pliko θα καταλήξω γιατί έχει περάσει απο πάρα πολλά τεστ.

Οι περισσότερες φίλες μου έχουν αυτό,κάποιες για αρκετά χρόνια και έχοντας μεγαλώσει και δύο παιδιά,μου το προτείνουν με κλειστά μάτια!Οπότε λέω να πάω εκ του ασφαλούς!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κιέχει και πολλά ωραία χρώματα! Εγώ περιμένω κοριτσάκι αλλά δε θέλω να το πάρω ροζ - φούξια κλπ μήπως και αργότερα προκύψει και κανένα αγοράκι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Σε ποιο μήνα είσαι Λιζάκι??

Εγώ ακόμα δεν γνωρίζω το φύλο αλλά σκέφτομαι κ εγώ για τους ίδιους λόγους,το κόκκινο χρώμα ή το λαχανί! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...