Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΘΑ ΓΙΝΩ ΜΑΝΟΥΛΑ ΓΙΑ ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ!!!!!


Recommended Posts

ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΑΥΤΟ ΤΟ SITE ΚΑΙ ΒΡΗΚΑ ΠΟΛΛΕΣ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΟΥΝ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΤΙΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ!

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!

ΚΑΙ ΑΠ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΟΛΛΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ...ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ 14/11 ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΕΞΙΜΗΣΙ ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ..ΠΩΣ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΤΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΓΑΛΕΙ ΑΚΡΗ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Χαχα εγω γεννησα κ ακομα δεν εχω μαθει πως τις μετρανε :silly: :P !!

Συγχαρητηρια κ καλως ορισες!!!

Με το καλο το μωρακι σου κ καλη εγκυμοσυνη να εχεις,απολαυσε την ;) !!

:kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κουτσουνάκι,καλησπέρα καλή μου,και Χρόνια πολλά!!!

Με το καλό το μωράκι σου,εύχομαι ότι καλύτερο!

Λοιπόν,η κύηση ξεκινάει από την πρώτη μέρα της τελευταίας σου περιόδου.

Δηλαδή:Η τελευταία σου περίοδος ξεκίνησε 14-11,στις 21 ήσουν 1 εβδομάδα,στις 28-11 ήσουν 2...Στις 5 Δεκέμβρη 3 εβδομάδων,στις 12-12 ήσουν 4 εβδομάδων,στις 19 ήσουν 5,και στις 26 έγινες 6!!!Έχουμε 30 σήμερα,άρα είσαι 6,5 εβδομάδων.

Ελπίζω να κατάλαβες...Συγχαρητήρια και πάλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ME TO KALOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!!!!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

KALWS IRTHES STO OMORFO MAMMY!!!

EGW EIMAI STHN PROSPATHEIA AKOMA KAI ETSI DEN MPORW NA SE SIMVOULEPSW!!! ;)

FILIA KAI KALH XRONIAAA :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koutsounaki έγραψε:

ΠΟΛΥ ΧΑΙΡΟΜΑΙ ΠΟΥ ΑΝΑΚΑΛΥΨΑ ΑΥΤΟ ΤΟ SITE ΚΑΙ ΒΡΗΚΑ ΠΟΛΛΕΣ ΜΕΛΛΟΥΣΕΣ ΜΑΝΟΥΛΕΣ ΝΑ ΜΟΙΡΑΣΤΟΥΝ ΜΑΖΙ ΜΟΥ ΤΙΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ ΤΗΣ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗΣ!

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΥΣ!

ΚΑΙ ΑΠ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ ΠΟΛΛΕΣ ΕΧΟΥΜΕ ΜΠΕΡΔΕΥΤΕΙ ΜΕ ΤΙΣ ΕΒΔΟΜΑΔΕΣ...ΕΓΩ ΕΙΧΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΠΕΡΙΟΔΟ 14/11 ΚΑΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΜΟΥ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΠΩΣ ΕΙΜΑΙ ΕΞΙΜΗΣΙ ΕΒΔΟΜΑΔΩΝ..ΠΩΣ ΥΠΟΛΟΓΙΖΕΤΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΒΓΑΛΕΙ ΑΚΡΗ...

Θα σου πω εγω κοπελα μου πως υπολογιζεται :

λοιπον αφαιρείς 3 μέρες απο την τελευταια φορα που εκανες σεξ, προσθέτεις 2, προσθέτεις 6 αν η τελευτια σου φορα που εκανες σεξ ηταν νύχτα, αν ηταν μετα τις 12 το βραδυ αφαιρεις 3 και αν ηταν στο διαστημα 21.00-23.59 τοτε προσθετεις 15! Αν κανατε σεξ παραδοσιακα...δηλ εσυ στο κρεβατι σας και αυτος στο σαλονι να βλεπει τιβι...τοτε να το ψαξετε λιγο!!! Αν κανατε σεξ Σαββατο προσθετεις 1 μηνα γιατι Σαββατο δεν κανει να κανετε σεξ!!!!

Πιστευω να εγινα κατανοητη...καλη εγκυμοσυνη!!!! :laugh: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

Θα σου πω εγω κοπελα μου πως υπολογιζεται :

λοιπον αφαιρείς 3 μέρες απο την τελευταια φορα που εκανες σεξ, προσθέτεις 2, προσθέτεις 6 αν η τελευτια σου φορα που εκανες σεξ ηταν νύχτα, αν ηταν μετα τις 12 το βραδυ αφαιρεις 3 και αν ηταν στο διαστημα 21.00-23.59 τοτε προσθετεις 15! Αν κανατε σεξ παραδοσιακα...δηλ εσυ στο κρεβατι σας και αυτος στο σαλονι να βλεπει τιβι...τοτε να το ψαξετε λιγο!!! Αν κανατε σεξ Σαββατο προσθετεις 1 μηνα γιατι Σαββατο δεν κανει να κανετε σεξ!!!!

Πιστευω να εγινα κατανοητη...καλη εγκυμοσυνη!!!! :laugh: :kiss:

Ρε συ Ζαχαρένια,δεν παίζεσαι με τίποτα,κοριτσάκι μου...χαχαχαχα,απίστευτη!

Δεν έγραψες,όμως τί γίνεται με την εξωσωματική.Γιατί πρέπει να αλλάζει εκεί.Χμ...Για να δούμε! :lol::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zaxarenia έγραψε:

Θα σου πω εγω κοπελα μου πως υπολογιζεται :

λοιπον αφαιρείς 3 μέρες απο την τελευταια φορα που εκανες σεξ, προσθέτεις 2, προσθέτεις 6 αν η τελευτια σου φορα που εκανες σεξ ηταν νύχτα, αν ηταν μετα τις 12 το βραδυ αφαιρεις 3 και αν ηταν στο διαστημα 21.00-23.59 τοτε προσθετεις 15! Αν κανατε σεξ παραδοσιακα...δηλ εσυ στο κρεβατι σας και αυτος στο σαλονι να βλεπει τιβι...τοτε να το ψαξετε λιγο!!! Αν κανατε σεξ Σαββατο προσθετεις 1 μηνα γιατι Σαββατο δεν κανει να κανετε σεξ!!!!

Πιστευω να εγινα κατανοητη...καλη εγκυμοσυνη!!!! :laugh: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαριτηρια κοπελα μου!!!Λοιπον μπες εδω για να υπολογισεις ποσο εβδομαδων εισαι http://www.kalogirou.info/modules.php?name=preg_calc!!!

Εαν θες να στα πω και εγω εχουν ως εξης:Π.Η.Τ 17/8/2010 και σημερα εισαι 7 εβδομαδων και 1 ημερα!!!Πιστευω να σε βοηθησα!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΙ ΕΓΩ ΑΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΩ ΕΤΣΙ ΤΗΝ ΔΙΚΗ ΜΟΥ (ΟΟΟΟΟΤΑΝ ΕΡΘΕΙ)

ΘΑ ΓΕΝΝΑΩ, ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΣΤΟΝ 9ο, ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΑ ΜΕΤΡΑΩ ΑΚΟΜΑ

ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΦΟΡΕΙΟ....ΧΑΧΧΑΧΑ...ΜΕ ΦΑΝΤΑΣΤΗΚΑ ΤΩΡΑ...ΠΑΝΩ ΣΤΟ ΦΟΡΕΙΟ

ΜΕ ΤΗΝ ΚΟΙΛΙΑ ΤΟΥΡΛΑ ΚΑΙ ΕΝΑ ΚΟΜΠΙΟΥΤΕΡΑΚΙ (ΤΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΑ ΗΤΑΝ ΤΟ ΑΔΥΝΑΤΟ

ΣΗΜΕΙΟ ΜΟΥ!!!) ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κουτσουνακι μου καλως μας ηρθες και να εχεις μια σουπερ εγκυμοσυνη με το καλο το νινακι σου να το κρατησεις στην αγκαλιτσα σου....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αααααααααααα ΖΑΧΑΡΕΝΙΑ μου ωστε ετσι υπολογιζονται!!!!!!!

Χχχμμμ.........κ εγω εψαχνα 9 μηνες κ ακρη δεν εβγαζα :P:P !!

Τωρα θα ξερω :silly:

:kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera koritsia.euxaristw polu gia tin voi8eia sas kai pio polu tin zaxarenia!aaa den exw logia!itan polu katatopistiki!xi xi!!!!

ti einai kai ayto to metrima!oti katalava katalava!ftanei pou ton augousto prwta o 8eos 8a kratw sta xeria mou to mwraki mou!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

..τι σημασία έχει αν δεν ξέρεις να τις μετράς;;; :P:P και εγώ όπως λέει κ μια κοπέλα πιο πάνω γέννησα κ ποτέ δεν κατάλαβα πως να τις μετράω!!!! :P :silly: :silly:

Αντε με το καλό κ να έχεις μια καλή εγκυμοσύνη!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρήτήρια και με το καλό το μωράκι σου να γεννηθεί γεμάτο υγεία!!!!!!!!!!!!

Καλή Χρονιά και ευτυχισμένο το 2010!!!!!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ :kiss: :kiss: :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Ψαχνω στο internet να βρω νυφικα εγκυμοσυνης καθως μετα την επελαση του πελαργου αποφασισαμε με τον αρραβωνιαστικο μου να κανουμε θρησκευτικο το πασχα.θα μαι ηδη πεντεμιση μηνων πρωτα ο Θεος...δεν βρισκω ομως τιποτα!!!!εχετε μηπως κατι να μου πρωτεινετε?

Ευχαριστω ολα τα κοριτσια για τις ευχες...ανταποδιδω μεσα απο την καρδια μου!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

χμ...δεν ξέρω μαγαζια αλλα σκεφτηκα και αυτο :

γιατι δεν πας να ραψεις ενα!!!! ;)

Η ωρα η καλη και με το καλο το νινι!!!!

φιλια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν νομίζω ότι θα βρείς νυφικά εγκυμοσύνης στο διαδίκτυο. Ομως όλοι οι οίκοι νυφικών έχουν σχέδια ειδικά για την δική σου περίπτωση...εεε δεν είσαι η πρώτη ούτε φυσικά η τελευταία!!!! Ωραιότατα, λίγο πιο αέρινα και ελαφριά...θα βρεις σίγουρα είναι το λιγότερο που πρέπει να σε αγχώνει!

Με το καλό!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ααα τωρα ολα με αγχωνουν!ξαφνικα περιμενω μωρακι και παντρευομαι κιολας!ξερω στο τελος θα γελαω με ολα αυτα αλλα μεχρι τοτε???να ρωτησω και κατι αλλο?σχετικα με τον γαμο πρεπει να παμε στην ενορια μου πρωτα να βρουμε ημερομηνια και μετα τα υπολοιπα? :unsure:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια!!!!

καλή εγκυμοσύνη!!!!

Όσον αφορά το νυφικό, εγκυμοσύνης από όσο ξέρω δεν υπάρχει. Πας σε κανονικό οίκο κ στο φτιάχνουν στα μέτρα σου. Βέβαια να σε προετοιμάσω ότι δεν είναι καθόλου φιλικές οι πωλήτριες μόλις ακούνε για έγκυο.Βλέπεις είναι πιο ΄δύσκολο να διαμορφώσουν το νυφικό. Εσύ μη μασήσεις, δεν θα έχεις κ ενοχές κιόλας ;) αν αυτές είναι ηλ...ιες. έτσι?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Απαντήσεις

    • @Mpourmpoulo κορίτσι μου οπως είπαν κ τα κορίτσια καλυτερα που ήρθαν έτσι τα πράγματα παρά να φανεί σε υπερήχους αργότερα κ να πρέπει να διακόψεις!! Εννοείται αυτά τα σύνδρομα είναι τυχαία όποτε μόνο από αυτό θα ανακουφιστείς!!! ΜιΑ φίλη μου ακριβώς το ίδιο με εσένα πήγε για υπέρηχο κ είχε σταματήσει η καρδούλα,  κ τώρα είναι ξανά εγκυος κ παει για αυχενική σε λιγες ημερες!!! Όποτε το θαυματακι σου θα έρθει σύντομα!!! 💕💕💕💕
    • @Θέτις Κ. με το καλό η βάπτιση! Πότε είναι;;  Τι ωραία θα είσαι εγκυούλα και νονά 😍 Πώς είσαι εσύ; Και πότε έχεις ραντεβού στο γιατρό;
    • Το ίδιο με πριν προς το παρόν καθε 3-4 βδομάδες παμε... Εγώ έχω πάρει και από τα δύο. Newborn και 1-3. Σε περίπτωση π βγει ψηλός 🤣 να είμαι προετοιμασμένη 
    • Κορίτσι μου λυπάμαι πολύ πραγματικά. Καλή ανάρρωση και σωματική και ψυχική και όλα θα πάρουν το δρόμο τους προς το καλύτερο να είσαι σίγουρη. Στην τελευταία μου αποβολή η γιατρός με έστειλε να κάνω εξετάσεις για θρομβοφιλία. Έχεις κάνει αντίστοιχες εξετάσεις; 
    • Καλησπέρα κι από μένα κορίτσια μου! Δε γράφω τακτικά αυτές τις μέρες γιατί βρισκόμαστε στον πυρετό των προετοιμασιών για τη βάπτιση όπου γίνομαι νονά ❤️ διαβάζοντας όμως τα μνμτα θέλω κι εγώ να στείλω ένα μήνυμα συμπαράστασης στα κορίτσια μου που έχουν πέσει: @anna30 πέρυσι ακριβώς 2 μήνες αφότου είχα αποβάλλει το 11εβ μωράκι μας, πήγα στη βάπτιση της κόρης μιας ξαδέρφης μου. Μια γειτόνισσα της που με ήξερε φατσικα μόνο, είχε το θάρρος τότε να μου πει "εσύ δε ζηλεύεις τώρα την ξαδέρφη σου που έχει δύο κορίτσακια; Δε θα θέλες ένα κι εσύ;". Νομίζω ήταν απ' τις χειρότερες ατάκες που είπε κανείς εκείνη την περίοδο του πένθους για μένα και το σύντροφό μου. Προφανώς αυτή η κυρία δε γνωρίζε τι μου συνέβαινε, αλλά αυτό δε δικαιολογεί το τι σκέφτηκε να μου πει. Όπως σου είπε η @Diwni εγώ εκείνη τη στιγμή αυτόματα βουρκωσα ενώ την κοίταζα στα μάτια. Κι απλά απομακρύνθηκα. Ίσως καταλάβε κι ένιωσε ασχημα, ίσως και θεώρησε ότι ήμουν απλώς αγενής. Δε με ενδιαφέρει καθόλου. Τι θέλω να σου πω Μ αυτό; Ο κόσμος θα λέει ο,τι βλακεία του κατέβει γιατί δε σκέφτεται πριν μιλήσει. Εσύ δε χρειάζεται ούτε να τους δικαιολογήσεις αλλά ούτε και να είσαι κάπως απέναντι τους. Ο,τι σου βγει. Αν έχεις το σθένος να τους βάλεις στη θέση τους, κάντο. Αν πάλι θέλεις να τους αγνοήσεις, κάντο. Να κάνεις ο,τι περνάει απ' το χέρι σου να ΠΡΟΣΤΑΤΕΥΕΙΣ ΤΟΝ ΕΑΥΤΟ ΣΟΥ. Οποιαδήποτε απώλεια είναι απώλεια και ο θρήνος είναι απόλυτα σεβαστός.  Σου κάνω μια τεράστια αγκαλιά ❤️❤️❤️ @Mpourmpoulo μου γλυκό, έχεις περάσει πολύ δύσκολες εβδομάδες και οι πληγές της απώλειας είναι νωπές. Το κοριτσάκι σας θα σας βλέπει από ψηλά και είμαι σίγουρη πως είναι πολύ περιφανή που είστε οι γονείς της - οι πιο δυνατοι, επίμονοι, με πάρα πολλή αγάπη. Θα σας στείλει το ουράνιο τόξο σας και θα είναι ακόμα καλύτερα απ' ότι είχατε ονειρευτεί 🌈❤️ απ' την άλλη, λυτρωτικά τα αποτελέσματα μιας και ήταν όντως τυχαίο γεγονός - εμας δε μας άφησαν να κάνουμε καρυότυπο πέρυσι μιας και ήταν η "πρώτη" φορά, κάτι που δε το καταλάβα ποτέ, λες κι αυτή η ψυχούλα δε μετρούσε γι αυτούς. Τέλος πάντων, κρατά τα θετικά, σφιξε τα δόντια και τα καλύτερα έρχονται! Έχεις παααααρα πολύ δύναμη μέσα σου αγάπη κι η ζωή σίγουρα θα σ ανταμείψει ❤️❤️
  • Νέες συζητήσεις

×
×
  • Προσθήκη...