Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΧΟΡΙΑΚΗ 2Ο40!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 50
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

γλυκια κατερινουλα πραγματικα καταλαβαινω τι νιωθεις...Με το καλοοοο το νινι σου!σου ευχομαι μια καταπληκτικαα υπεροχη εγκυμοσυνη!και με ενα γερο μωρο.!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

μπραβω συνχαριτηρια να εχεις μια τελεια εγκυμοσηνη.να καιτι καλο που ακουσα σημερα.καλη χρονια σου ευχωμαι με την καρδια μου.φιλια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρήτήρια!!!!!!!!!!!!!!! :laugh: :laugh: Σου έυχομαι να ε΄χεις μια καλή εγκυμοσύνη και με το καλό να γεννήσεις ένα υγιέστατο γλυκό μωράκι!!!!!!!!!!!!! Χρόνια Πολλά και καλή Χρόνιά,ευτυχισμένη με το μωράκι σου!!!!!!!!!!!!!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ!!!ΤΑ ΣΥΝΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΠΟ ΜΕΝΑ!!ΗΡΕΜΗ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΝΑ ΕΧΕΙΣ!!!ΗΡΕΜΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΠΑΝΕ...ΧΑΡΙΚΑ ΠΟΛΥ!!!!!!!ΦΙΛΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katerinoyla moy polla πολλα συγχαρητηριααααααααααααααα

ευχομαι τα καλυτερα με το καλοοοοοοο

να εχεις μια τεεεεεεεεεεελεια εγκυμοσυνη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kατερινούλα,μπράβο κοπελάρα μου...Την έχω πρόσφατη μνήμη αυτήν την μέρα,και παρότι δεν το περίμενα,μπορώ να πω κάλλιστα ότι ήταν η μια από τις δύο πιο όμορφες μέρες της ζωής μου!Η δεύτερη θα είναι όταν γεννήσω. ;)

Δεν είναι όλα εύκολα,αλλά αυτή η κουκιδίτσα που θα εξελιχθεί σε ολοκληρωμένο άνθρωπο,θα σε κάνει να τα ξεχνάς όλα!

Εύχομαι ολόψυχα ό,τι καλύτερο.Να είσαι καλά κι εσύ,και το νινάκι σου!Συγχαρητήρια και πάλι!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινούλα μπράβω κοπέλα μου,η καλύτερα είδηση και το καλύτερο δώρο για την νέα χρονιά!καλή εγκυμοσύνη κοπέλα μου και καλές γιορτές! :laugh: :laugh: :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΟΥΚΛΑ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ!!!!!!!!!ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΕΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΑΝΤΕΧΩ ΑΛΛΟ ΚΛΑΜΑ!!!!ΘΥΜΗΘΗΚΑ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΟΥ!!!!!!!ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ!!!!!!!!!!!! :silly: :silly: :silly:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσακι μου με το καλο να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη και με το καλο να κρατησεις στην αγκαλια σου το μωρακι σου.....

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοπελα μου μια sosss erwthsh!! poia test eixes kanei me 10 imeres kathisterisi kai vgenan arnitika enw isoun egkios???

egw exw idi 11 imeres kai ekana ena clear blue kai ena self clear kai itan arnitikotata!! :(

PES MOU SE PARAKALWWWWW :ohmy:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ ΠΟΛΥ!!!!!!!!!!!!!

ΜΕ ΣΥΓΚΙΝΗΣΑΤΕ!!!!!!!!!!Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ ΜΑΜΜΥLAND ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΟ, ΠΟΥ ΜΕ ΣΥΝΤΡΟΦΕΥΕΙ ΑΠΟ ΤΟΤΕ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΤΙΣ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΕΣ....... :lol:

ΑΠΟ ΧΘΕΣ ΤΟ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΑ ΣΤΟΥΣ ΔΙΚΟΥΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΖΟΥΜΕ ΔΕΝ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΤΑΙ!!!!!!!!!!!ΘΑ ΑΠΟΛΑΥΣΩ ΚΑΘΕ ΣΤΙΓΜΟΥΛΑ ΑΥΤΗΣ ΤΗΣ ΕΥΤΥΧΙΑΣ!!!!!!!!ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΕΣ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ ΝΑ ΤΟ ΖΗΣΟΥΝ ΟΠΟΤΕ ΑΥΤΕΣ ΤΟ ΕΠΙΘΥΜΟΥΝ!!!!!!!!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

ΜΑΡΙΝΙΩ ΜΟΥ ΣΟΥ ΣΤΕΛΝΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟ ΜΗΝΥΜΑ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κατερινουλα συγχαρητηρια,ευχομαι να σου πανε ολα καλα να εχεις μια καλη εγκυμοσυνη,να το ευχαριστηθεις γιατι πιστευω οτι απο τη μερα που το μαθαινεις κ μεχρι τη μερα που θα το φερεις στο κοσμο ζεις εναν παραδεισο εχεις αγωνια,ετοιμασιες και ολα τα σχετικα...βεβαια εγω δεν εχω αποκτησει ακομα ενα μικρο νινι (ειχα μια αποτυχημενη εγκυμοσυνη) αλλα ελπιζω και εμενα το 2010 να μου φερει το μωρο που τοσο λαχταρα η ψυχη μου.....ευχομαι σε ολες που προσπαθουν και δεν μπορουν ας το 2010 να ειναι καλυτερος απο ολες τις χρονιες και να μας μπει ευχαριστα με μια εγκυμοσυνη για ολες......και παλι κατερινακι συγχαρητηρια!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Brava!

φανταζομαι οτι θα ηταν οι καλυτερες στιγμες και οι πιο χαρουμενες για σενα αλλα και για οσους σε αγαπανε!

Καλη συνεχεια και πολυ προσοχη!

Με αγαπη!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινούλα έκανες τεστ εγκυμοσύνης και αυτα σου έβγεναν αρνητικα? Κορίτσια ειλικρινά δεν το καταλαβαίνω πως γίνεται αυτο? Κρίμα τα λεφτά που δίνουμε στα τεστ εγκυμοσύνης τελικά. Θα με ενδιέφερε και εμένα αν μπορείς να μου πεις ποια τεστ έκανες και σου βγένανε αρνητικά.

Ευχαριστώ και πάλι με το καλό !!!

Φιλάκια :kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!! Είμαι και καινούργια στο κλάμπ (6 εβδομάδων) και σε καταλαβαίνω απόλυτα.

Μακάρι να σου πάνε όλα όπως εύχεσαι και όπως είπε και μία μανούλα ποιο πριν εκμεταλλεύσου το όσο μπορείς. Τώρα είναι η σειρά μας να μας κακομαθαίνουν και να μας φροντίζουν όσο πάει!

Άντε και με το καλό το σποράκι σου να γίνει φασολάκι!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...