Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΧΟΡΙΑΚΗ 2Ο40!!!!!!!!!!!!!!!!!!ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ!!!!!!!


Recommended Posts

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΚΟΠΕΛΕΣ ΤΟΥ ΜΑΜΜΥLAND!!!!!!!!!!!!!

ΕΙΜΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΟΛΥ ΕΥΤΥΧΙΣΜΕΝΗ! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

ΣΗΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΤΗ ΔΕΥΤΕΡΗ ΧΟΡΙΑΚΗ ΓΙΑΤΙ Η ΠΡΩΤΗ(ΠΡΙΝ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ)ΗΤΑΝ ΠΟΛΥ ΧΑΜΗΛΗ.ΤΟ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ :2040 ΜΟΝΑΔΕΣ!!!!!!!!!!!!

ΚΟΥΚΛΙΤΣΕΣ ΜΟΥ,ΟΣΕΣ ΤΟ ΕΧΕΤΕ ΖΗΣΕΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΤΕ ΤΙ ΝΙΩΘΩ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ!!!!!

ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙΑ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΟΥΝ ΗΘΕΛΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΥΧΗ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΝΙΩΣΟΥΝ ΜΕΣΑ ΤΟΥΣ ΤΟ ΘΑΥΜΑΤΑΚΙ ΤΟΥΣ!ΠΙΣΤΕΨΤΕ ΜΕ Ο,ΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΝΑΤΕ,ΑΓΩΝΙΕΣ ,ΚΛΑΜΑΤΑ,ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΣΕΙΣ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟΝ ΚΟΠΟ ΓΛΥΚΟΥΛΕΣ ΜΟΥ...........ΣΑΣ ΤΟ ΛΕΩ ΑΠΟ ΠΡΟΣΩΠΙΚΗ ΠΕΙΡΑ!

ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 50
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Συγχαρητήρια Κατερινούλα!!! :woohoo: :woohoo: :woohoo:

Με το καλό!!! Να'χεις μια τέλεια εγκυμοσύνη και με το καλό να κρατήσεις το μπεμπάκι σου αγκαλιά!! :) :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟΟΟ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ! ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΚΑΙ ΑΣΥΜΠΤΩΜΑΤΙΚΗ :P ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

katerinoyme sinxaritiria sintoma tha exis to pio politimo dvro toy kosmoy. koita na peraseis aytoys toys mines oso pio telia mporeis kai na toys apolafsis. gia oloys toys dikoy soy anthropoys tha eisai to epikendro. ego ayto to ekmetalevomoyn sto epakro :P perasa toys omorfoteroys mines tis zoi moy :) kai elpizo na toys xana ziso!!!! alla pisteyo san tin proti fora the yparxeiiii :)

to exeis anakinosi? an oxi pos exeis skopo na to kaneis?

kai pali sinxaritiriaaaaaaaaa :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Mπραβο κοπελα μου χαιρομαι που ολα σου πανε καλα...ευχομαι να εχεις μια πολυ καλη εγκυμοσυνη και να εισαι παντα ευτχισμενη οπως τωρα :kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινουλα συνχαρητηρια και απο μενα.Ευχομαι να εχεις μια πολυ καλη εγκυμοσυνη και να κρατησεις ενα υγιεστατο μωρακι στην αγκαλια σου :woohoo: Ειναι οτι ομορφοτερο οταν ακουμε τετοια ευχαριστα εδω στο mammyland.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Κατερινουλα διαβαζα το μυνημα σου και εκλαψα. Τοση ευτυχια σου ευχομαι να εχεις παντα απο εδω και περα στη ζωη σου!!!!

Με το καλο να υποδεχτεις το μωρακι σου!!!! :kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

koritsaki mou mpravo!!me to kalo ne er8ei to ninaki sas!!ti oraia nea bre koritsia vlepoyme edo mesa....na eyxh8o kai stis ypoloipes suntoma na meinoun egkues!katerinaki moy kai pali sygxaritiria kai polla filia!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟΟΟΟΟ ΠΗΡΕΣ ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΔΩΡΑΚΙ ΓΙΑ ΤΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ....ΟΛΑ ΝΑ ΣΟΥ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΚΑΙ ΣΥΝΤΟΜΑ ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΤΟ ΠΑΙΔΑΚΙ ΣΟΥ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητήρια κοπελάρα μου!!!!Το καλύτερο δώρο πήρατε για φέτος ε;;;;Αντε με το καλό να φέρεις στον κόσμο ενα μωράκι στρουμπουλό κ υγιές!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...