Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΒΡΕΦΙΚΟ Η ΠΑΙΔΙΚΟ ΔΩΜΑΤΙΟ ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ


Recommended Posts

κοριτσακια μου ψαχνοντας σημερα στο internet, βρηκα διαφορα...μαλλον απο οτι θα καταλαβατε....χιχι...βρηκα και καποια δωματια για μωρουλινια θα τα ανεβασω να τε δειτε...φιλια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 509
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

κοριτσακια μου ψαχνοντας σημερα στο internet, βρηκα διαφορα...μαλλον απο οτι θα καταλαβατε....χιχι...βρηκα και καποια δωματια για μωρουλινια θα τα ανεβασω να τε δειτε...φιλια...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγγελική μου με το καλό η μπουμπού και το δωμάτιο τέλειο και εγώ τρέλα με το Γουίνι έχω ...έτσι είναι το δωμάτιο του και στα χρώματα αυτά αλλα λίγότερο έντονα...

Πολύ όμορφο άντε έφτασε η μέρα !!!ΟΛΑ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

αγγελική μου με το καλό η μπουμπού και το δωμάτιο τέλειο και εγώ τρέλα με το Γουίνι έχω ...έτσι είναι το δωμάτιο του και στα χρώματα αυτά αλλα λίγότερο έντονα...

Πολύ όμορφο άντε έφτασε η μέρα !!!ΟΛΑ ΚΑΛΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!

Φιλιά

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • 1 month later...

Μπορεί να σας ενδιαφέρει αυτή η ιστοσελίδα http://www.smackandyor.gr. Πρόσφατα αγόρασα μερικά κομμάτια και είμαι πολύ ευχαριστημένη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπορεί να σας ενδιαφέρει αυτή η ιστοσελίδα http://www.smackandyor.gr. Πρόσφατα αγόρασα μερικά κομμάτια και είμαι πολύ ευχαριστημένη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω κοριτσια πηρα αυτη την κουνια κ αυτη την προικα απο τα bebe karras..τα εχω βαλει κ στις αγγελίες πανω......εμεινα παρα πολύ ευχαριστημένη...........ειναι βιοτεχνια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

εγω κοριτσια πηρα αυτη την κουνια κ αυτη την προικα απο τα bebe karras..τα εχω βαλει κ στις αγγελίες πανω......εμεινα παρα πολύ ευχαριστημένη...........ειναι βιοτεχνια

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,

να χαίρεστε τα ζουζούνια σας!!

Η μικρή μου είναι στα 2,5 και έτσι περνάμε πια από το βρεφικό στο παιδικό. Είναι η ώρα να αλλάξουμε την κουνια με κρεβατάκι, και μάλλον και τη διακόσμηση του δωματίου. Η... ενδιαφερόμενη έχει προτίμηση στις πριγκήπισες, τις νεράιδες και τις μπαλαρίνες, και από χρώματα ζήτησε πορτοκαλί και ρόζ.

Η ετοιμασία παιδικών δωματίων είναι το καλύτερό μου! Μωρούλια βέβαια είναι πιό βολικά... από μια ηλικία και μετά, έχουν και άποψη τα μαϊμουδάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Καλησπέρα,

να χαίρεστε τα ζουζούνια σας!!

Η μικρή μου είναι στα 2,5 και έτσι περνάμε πια από το βρεφικό στο παιδικό. Είναι η ώρα να αλλάξουμε την κουνια με κρεβατάκι, και μάλλον και τη διακόσμηση του δωματίου. Η... ενδιαφερόμενη έχει προτίμηση στις πριγκήπισες, τις νεράιδες και τις μπαλαρίνες, και από χρώματα ζήτησε πορτοκαλί και ρόζ.

Η ετοιμασία παιδικών δωματίων είναι το καλύτερό μου! Μωρούλια βέβαια είναι πιό βολικά... από μια ηλικία και μετά, έχουν και άποψη τα μαϊμουδάκια!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

manoula mou aresan poluta xromata pou ebales,emeis to afisame leuko kai balame ston ena toixo tapetsaria meton winnie ,leuki me mikres parastaseis tou winnie,kai stous allous toixous 2 megales afises tou winnie kai autokolita kai winnie afromi,laxani kourtina kai ta epipla mas einai aspra me laxani..simera pou sikothika kai to eida mou fanike polu polu psixro domatio,mipos epese polu to laxani me tto aspro?na vapso tous 3 toixous portokalime prasinaki?ti lete?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

savropiguine,δεν μου ακουγεται ψυχρο το δωματιακι.Η δικη μου αποψη ειναι οτι τα παιδικα δωματια πρεπει να εχουνε εντονα χρωματα και παραστασεις ωστε να δινουν ερεθισματα στο μωρακι.Επισης εχω ακουσει πως το πορτοκαλι και το λαχανι ειναι τα μονο χρωματα που εχουν θετικη επιδραση στην ψυχολογια του παιδιου.Παντως,σιγουρα τα δωματιακια των μωρων μας ειναι φτιαγμενα με πολυ αγαπη απο τους γονεις!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συνφωνω με την Μαρια Λουιζα.Πρεπει να ειναι ωραιο το δωματιακι του μωρου σου,οταν το φτιαχνεις με αγαπη και ονειρα ειναι τελεια μην ανχωνεσε.

Τωρα με εμενα το εψαξα με τα χρωματα περι ψυχολογιας και ετσι αποφασισα στο πορτοκαλι με πρασινο.Εβαλα και τον Γουινι και να δεις που τωρα ποια καταλαβενει το μωρο (8μηνων) σηνεχεια κοιταει τον τοιχο και της μπορτουρες και γελαει:) σε πληροφορω πως ολο θελει να ειναι στο δωματιο της παρολο που ειναι περιορισμενη λογο που εχω και κρεβατοκαμαρα μεσα στο παιδικο.Κοιματε και πολυ ωραια!!Ολα νομιζω παιζουν τον ρολο τους.Εαν νιωθεις εσυ πως ειναι ψυχρο το δωματιο του μωρου σου βαψε εναν τοιχο σε λαχανι χρωμα για να σπασεις την μονοτονια!!Οτι θες κανε,οπως το αγαπας και το ονειρευεσε εσυ!!:)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αυτο ειναι το δωματιο που ετοιμασα για τη μπεμπα μου!

Λειπουν βεβαια τα επιπλα αλλα θα ερθουν τον Ιανουαριο!

Οταν τα βαλω και αυτα θα ανεβασω καινουργια φωτο!

Πως σας φαινεται?

Εμενα στην αρχη μου φανηκε εντονο αλλα οσο το βλεπω μαρεσει και περισσοτερο!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...