Μετάβαση σε περιεχόμενο

Παρακαλώ τη συμβουλή σας


Recommended Posts

  • Απαντήσεις 54
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

kalypso έγραψε:

ΦΡΟΣΩ ΜΟΥ ΕΠΑΘΑ ΠΛΑΚΑ ΜΕ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΠΑΘΕ Ο ΜΙΚΡΟΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΓΚΑΜΥ ΜΠΕΑΡ..ΠΟΥ ΝΑ ΠΑΕΙ ΚΑΛΕ ΤΟ ΜΥΑΛΟ ΣΟΥ!!!!!ΑΠΙΣΤΕΥΤΟ!!!

Αχ είδες Καλυψώ μου γυμνάσια που μου κάνει; Δεν με φτάνουν τα δίδυμα με τους κολικούς και τις γκρίνιες τους έχω κι αυτόν να με τρομάζει.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΕΔΩ ΕΜΕΝΑ ΒΡΕ ΦΡΟΣΩ Η ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ, ΟΤΑΝ ΕΙΔΕ ΤΗΝ BARBIE ΚΑΙ ΤΟΥΣ 3 ΣΩΜΑΤΟΦΥΛΑΚΕΣ, ΟΤΙ ΚΡΑΤΑΓΕ ΣΤΟ ΧΕΡΙ ΤΗς ΤΟ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΟΥΣΕ ΣΑΝ ΞΙΦΟΣ.

ΜΙΛΑΜΕ ΟΤΙ Η ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ, ΑΛΛΑ ΔΥΣΤΥΧΩς ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΜΕ ΝΑ ΤΗΝ ΑΠΟΦΥΓΟΥΜΕ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

γεια σου κοριτσακι μου.εγω πιστευω οτι ειναι απολυτος φυσιολογικο ολο αυτο.πολλα πρωτα παιδακια το περνανε ολο αυτο αλλα πολυ και αλλα λιγοτερο.προφανως ζηλευει.νιωθει οτι σε χανει,και ας ασχολεισε μαζι του,δεν του φτανει,σε θελει μονο για εκεινον.οπως ειπε και καποια κοπελα βαλτον να σε βοηθαει με τα μικρα οσο δυσκολο και να ειναι αυτο.για να μην νιωθει οτι τον παραμελεις για τα μικρα.ο μπαμπας δεν μπορει να του αποσπα λιγο την προσοχη του?θελει υπομονη τι να πω

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πάντα είναι μέσα στο "παιχνίδι" κι αυτός. Μου φέρνει πάνα για να αλλάζω τα μωρά, πετάει τις πάνες των μωρών στα σκουπίδια, με βοηθάει στο μπάνιο, τραγουδάμε και παίζουμε όλοι μαζί. Προχθές νανούριζα το ένα μωρό κι έλεγα νάνι νάνι ο Αλέξανδρος να κάνει. Και εκείνος χαμογελούσε και το ευχαριστιόταν. Αυτό που τον τρελαίνει είναι όταν κλαίνε και τα δύο μαζί. Μαζεύεται σε μια γωνία και δεν μιλάει καθόλου. Αφού ηρεμήσουν τα μωρά τον αγκαλιάζω και του εξηγώ ότι δεν κλαίνε τα μωράκια αλλά φωνάζουν γάλα γάλα κι ότι έτσι έκανε κι εκείνος μωράκι. Του έβαλα και το βίντεο να δει τον εαυτό του που έκλαιγε.

Πολλές φορές όταν έχω το ένα μωρό και κλαίει το άλλο πάει και του βάζει την πιπίλα του ή κουνάει το καρότσι και μια μέρα που έκλαιγε ο ένας πάρα πολύ πήρε κάτι μπαλόνια που είχε με ήλιον και του τα έδινε. Να πάε μωάκι τα αλόνια (μπαλόνια), μην καις (κλαις).

Ας το καλό και με συγκίνησε που το έκανε αυτό. Και μην ξεχνάμε ότι είναι μόνο 2 χρονών.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...