Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΑΧΝΟ ΘΕΤΙΚΟ.ΘΕΟΥΛΗ ΜΟΥ ΚΑΝΕ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΣΩΣΤΟ ΣΟΣ


Recommended Posts

eyxaristo poly koritsia mou to eipa ston diko mou kai to mono pou ekane me xaidepse kai me filise kai mou eipe sto eipe o giatros tyraniesai apo moni sou xoris logo kai exei dikio........

cristi symfonisame na ginei to spiti mas kalytera kai na mpoume mesa monoi mas kata pasa pithanotita mou yposxethike tha teleiosei mexri to pasxa kai tha kanoume kai to gamo...alla mas pige katis trava me tin douleia mas kai tha doume........

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 63
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

crazy έγραψε:

Κορίτσια, εύχομαι να'χετε θετικά αποτελέσματα!!! :) :)

Μια παρατήρηση μόνο: όταν πάτε για χοριακή στο μικροβιολόγο, να διευκρινίσετε ότι ακόμα δεν έχετε καθυστέρηση.

Θυμάμαι κάποια κοπέλα που της είχε πει ο μικροβιολόγος μετά ότι το'χε βάλει αραιωμένο το δείγμα γιατί δεν ήξερε ότι δεν έχει καθυστέρηση κλπ κλπ...

Φιλάκια!!! :)

Αυτό που'χα γράψει το είδατε;;;

Αναστασία είπες στο μικροβιολόγο ότι ακόμα δεν έχεις καθυστέρηση;;

Εύχομαι να'ταν κάτι τέτοιο ή να'ταν νωρίς...

Δοκίμασες να κάνεις άλλο τεστ να δεις αν δείχνει πάλι θετικό έστω και αχνό;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αφού σε ρώτησε, οκ.

Σήμερα έχουμε 17 κι εσύ (δεν) περιμένεις περίοδο στις 23.

Πολύ βιαστικά τα έκανες όλα βρε παιδί μου... τι το'θελες το τεστ τόσο νωρίς; Για να αναστατώνεσαι;;;

Πάντως από περιέργεια μετά απ' όλα αυτά εγώ θα έκανα πάλι αλλά πρωινό, όχι τώρα...

Τι να πω, είναι δυνατόν να ανίχνευσε έστω και λίγο το τεστ και να μην το βρήκε η μικροβιολόγος στο αίμα;;;

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ara den yparxei kamia periptosiiiiiiiiiiiiiiiii ayto pisteyooooo kai apla to test itan malakia kai xana den kano tipota den e;pizo tipota kourastika varethikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Να σε ρωτήσω κάτι;

Υπάρχει ιατρικός λόγος να διαπιστώσεις την πιθανή σου εγκυμοσύνη τόσο νωρίς; Πχ εγώ πρέπει να μάθω όσο πιο νωρίς γίνεται ότι είμαι έγκυος για να ξεκινήσω ενέσεις. Υπάρχει και για σένα κάποιος τέτοιος λόγος;

Γιατί αν υπάρχει οκ, λογικό που το ψάχνεις από τόσο νωρίς.

Αλλά αν δεν υπάρχει, γιατί βρε κοριτσάκι μου κάθεσαι και βασανίζεσαι άδικα;;;; Τεστ τόσες μέρες πριν την αναμενόμενη;;; Γιατί;; Καταλαβαίνω πολύ καλά τη λαχτάρα σου, αλλά σε τελική ανάλυση κάνεις κακό στον εαυτό σου έτσι, διαλύεις την ψυχολογία σου και σαμποτάρεις τον εαυτό σου χωρίς λόγο!

Ξέχνα το λίγο... ηρέμησε... άφηνε τις μέρες να περνάνε κι όταν θα'σαι κοντά στην περίοδο ή ακόμα καλύτερα, όταν θα'χεις καθυστέρηση, τότε πια να κάνεις και τεστ και χοριακή κι απ' όλα!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Δεν ξέρω πόσο καιρό προσπαθείτε κλπ, πάντως το μόνο σίγουρο είναι ότι με το άγχος μας μόνο σαμποτάζ κάνουμε, τίποτε άλλο...

Χαλάρωσε λίγο καιρό, ασ'το θέμα στην άκρη, περάστε καλά με τον αντρούλη σου και να δεις που θα σκάσει μύτη το νινάκι εκεί που δεν το περιμένεις! ;):)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

kalimera den mporesa na koimitho olo to vrady skeftomoun pos ayta den ginontai.....den ginete na min eimai afou itan thetiko kai apo tin alli elega itan na tyxei kai ayto.alla oi anagoules synexizontai kai simera na einai i idea mou?

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημρέρα .Σου εύχομαι πραγματικά να είσαι εγκυοσ αλλά πρέπει να σταματήσεισ να το σκέφτεσαι τόσο επίμονα.Θα φανει σε 4 μερεσ θα ξέρεισ σίγουρα τι γίνεται.Οσο για τα συμπτώματα εκτόσ απο πονάκια χαμηλα και πρηξιμο στο στήθοσ δεν νομίζω οτι τόσο νωρισ μπορουν να εμφανιστούν άλλα όπωσ αναγούλεσ.Αυτά όπωσ λένε οι πιο έμπειρες εμφανίζονται μετά τη δεύτερη εβδομάδα καθυστέρησης και τώρα μπορει να είνα άπό το άγχοσ και την αγωνία.Λίγη υπομονή κάνε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

καλημρέρα .Σου εύχομαι πραγματικά να είσαι εγκυοσ αλλά πρέπει να σταματήσεισ να το σκέφτεσαι τόσο επίμονα.Θα φανει σε 4 μερεσ θα ξέρεισ σίγουρα τι γίνεται.Οσο για τα συμπτώματα εκτόσ απο πονάκια χαμηλα και πρηξιμο στο στήθοσ δεν νομίζω οτι τόσο νωρισ μπορουν να εμφανιστούν άλλα όπωσ αναγούλεσ.Αυτά όπωσ λένε οι πιο έμπειρες εμφανίζονται μετά τη δεύτερη εβδομάδα καθυστέρησης και τώρα μπορει να είνα άπό το άγχοσ και την αγωνία.Λίγη υπομονή κάνε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasiaagria έγραψε:

kalimera den mporesa na koimitho olo to vrady skeftomoun pos ayta den ginontai.....den ginete na min eimai afou itan thetiko kai apo tin alli elega itan na tyxei kai ayto.alla oi anagoules synexizontai kai simera na einai i idea mou?

anastasiaagria ηρέμησε σε παρακαλω κοπελίνα μου... ακόμα και να είσαι θα κάνεις κακό στο σποράκι σου με τόσο αγχος...περίμενε μεχρι και 2-3 μέρες μετα την αναμενόμενη και μετά ξανακάνε ένα clearblue... κορίτσια αυτά τα τεστ δεν κάνουν λάθη σε τέτοιο μεγάλο βαθμό... αν το έκανες σωστά, και κάτι ανίχνευσε μπορεί να ήτνα μια βιοχημική κύηση... είναι πολύ πολύ συχνό η βιοχημική κορίτσια και γι αυτό οι γιατροι φονάζουν όταν κάνουμε τεστ τόσο νωρίς... Αλλα Αναστασία μου περίμενε μέχρι την καθυστέρηση και βλεπεις τι θα κάνεις... Καταλαβαίνω την λαχτάρα σου πιστεψε με το έζησα και εγώ πριν 1μιση μήνα... αλλά τόσο αγχος δεν κάνει καλό... ούτε να μην κοιμάσαι... Είναι Χριστούγεννα, πήγαινε για ψωνια, για φαγάκι έξω με τον αντρούλη ή με φίλους και αν έχεις σποράκι θα το καταλάβεις μην αγχώνεσαι...

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

anastasiaagria έγραψε:

ΡΕ ΚΟΡΙΤΣΙΑ ΓΙΝΕΤΕ ΑΥΤΟ???????ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΩ 23/12 ΚΑΙ ΣΙΜΕΡΑ ΕΚΑΝΑ ΤΕΣΤ ΕΤΣΙ ΣΤΟ ΑΣΧΕΤΟ ΓΙΑΤΙ ΕΧΩ ΕΔΩ ΚΑΙ ΜΕΡΕΣ ΠΡΟΑΙΣΘΗΜΑ ΟΤΙ ΕΙΜΑΙ ΕΓΚΥΟΣ ΚΑΙ ΒΓΗΚΕ ΑΧΝΟ ΘΕΤΙΚΟ ΣΑΝ ΤΟ ΤΥΡΟΓΑΡΙΔΑΚΙ ΙΔΙΟ....ΝΑ ΧΑΡΩ?ΠΗΡΑ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΧΩΡΙΑΚΗ ΣΤΙΣ 27/28 ΝΑ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΚΑΘΗΣΤΕΡΗΣΗ ΘΑ ΣΚΑΣΩ

:(

Ακριβώς το ίδιο κι εγώ!!!!!

μονο που εγώ δεν έχω κάνει ακόμα τεστάκι θέλω να περιμένω μέχρι τις 23/12 που δεν περιμένω όπου είναι και τα γενέθλια του αντρούλη μου

+ ότι είδα και ένα πολύ περίεργο όνειρο!

anastasiaagria ευχομαι να δουμε πολλααααααα +++++++++++++++++++++++ και ο Αγιος Βασιλης να μας στειλει το δωρακι του με τον πελαργο!!!!!

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΤΟ 2010 ΝΑ ΕΧΟΥΜΕ ΠΟΛΛΑ ΜΩΡΑΚΙΑ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...