Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΦΕΤΟΣ ΠΗΡΑΜΕ ΤΟ ΔΩΡΟ ΜΑΣ ΝΩΡΙΤΕΡΑ..


zoza2

Recommended Posts

Φιλενάδα πολλά συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου. Εύχομαι να έχεις μια πολύ καλή πορεία εγκυμοσύνης και να προσέχεις πολύ...Άντε θα γεννήσουμε περίπου την ίδια περίοδο, μιας και εγώ έμαθα προχθές ότι είμαι έγκυος. :cheer: Χαίρομαι πολύ που η λίστα με τις εγκυούλες μεγαλώνει :P

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΥΚΛΙΤΣΑ ΜΟΥ ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ!!!!!!

ΠΟΛΛΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΚΑΛΑ ΟΛΟΙ!!!!!!

ΝΑ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΓΕΛΑΣ ΠΟΛΥ !!!!!!!!!!

ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΚΑΛΑ!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ! ΤΕΛΕΙΑ ΤΑ ΝΕΑ ΣΟΥ! ΤΕΛΕΙΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΔΩΡΟ! ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΥΠΕΡΟΧΗ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΝΑ ΑΠΟΚΤΗΣΕΙΣ ΕΝΑ ΠΑΝΕΜΟΡΦΟ ΚΑΙ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συγχαρητηρια κοπελα μου να ειστε παντα καλα να χαρειτε το νινακι που ερχεται!!!!!!

με το καλο λοιπον και να εχεις μια ομορφη εγκυμοσυνη!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

zoza2 η μέρα μου ξεκινάει με ευχάριστα νέα!!!! :cheer:

Να'σαι καλά κοπέλα μου, όλα με το καλό να εξελιχθούν και μέσα στο καλοκαιράκι να κρατάς στα χέρια σου ένα υγιέστατο μωράκι!!! :)

Συγχαρητήρια! :cheer:

Ααααχχχ... Πρόπερσι κι εγώ τέτοιες μέρες (30-12-2007) έμαθα για την εγκυμοσύνη μου! Οι ωραιότερες γιορτές που είχα περάσει μέχρι τότε! :cheer:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!ΦΙΛΑΚΙΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ!!!ΑΠΟ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΞΕΚΙΝΟΥΝ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κορίτσια καλημέρααααααααα!!!!!!

σας ευχαριστώ πολύ για τις ευχές σας υγεία και αγάπη σε όλες εύχομαι!!!!!

με συγκινήσατε με τις ευχές σας σας ευχαριστώ πολύ πολύ πολύ!

εύχομαι σε όλες χαρούμενες γιορτές και να πραγματοποιηθούν όλες οι ευχές σας!!!!!!!!!!! :kiss::kiss::kiss::kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

DINA R. έγραψε:

Φιλενάδα πολλά συγχαρητήρια για την εγκυμοσύνη σου. Εύχομαι να έχεις μια πολύ καλή πορεία εγκυμοσύνης και να προσέχεις πολύ...Άντε θα γεννήσουμε περίπου την ίδια περίοδο, μιας και εγώ έμαθα προχθές ότι είμαι έγκυος. :cheer: Χαίρομαι πολύ που η λίστα με τις εγκυούλες μεγαλώνει :P

αχ μπράβο να έχουμε μια όμορφη και ήρεμη εγκυμοσύνη και με το καλό να κρατήσουμε τα νινάκια μας αγκαλίτσα!!!!!!!!!!καλοκαιρινή μανούλα και συ!!!!!!! :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...