Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΣΤΕΝΑΧΩΡΙΜΕΝΗ!!!!!! (ΠΕΘΑΝΕ!!!)


Recommended Posts

Τα λογια ειναι περιττα!

Να ανοιγεις την καρδια σου.

Ετσι θα νιωσεις καλυτερα!

Ειμαστε εδω για να σε ακουμε.

Ο Θεος να σου δωσει την δυναμη που χρειαζεσαι.

κουραγιο.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

  • Απαντήσεις 112
  • Created
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

ΜΠΟΥΓΑΤΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΑΝΑΠΑΥΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΓΑΛΗΝΕΨΕΙ ΤΗΝ ΨΥΧΟΥΛΑ ΤΟΥ. ΤΩΡΑ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ ΟΤΙ ΘΑ ΕΙΝΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΗΝ ΓΙΑΓΙΑΚΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΘΑ ΤΑ ΛΕΝΕ.ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΣΟΥ ΚΑΙ ΖΩΗ ΣΕ ΕΣΑΣ. ΦΙΛΑΚΙΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωλινακι μου συλληπητηρια κουκλιτσα μου. Ο θεος ας αναπαυσει την ψυχη του. Θα ειναι τωρα παλη με την γιγια σου μαζι, αγαπημενοι οπως παλλια. Ισσος αυτο να σε παρηγορει και να απαλυνει τον πονο σου.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

mpougatsoula24 έγραψε:

δ αντεξε κοριτσια ....δ αντεξε.......

κ 2 ωρες πριν την αλλαγη του χρονου

μας πηραν τηλ. να μας πουν πως πεθανε...

ηταν η χειροτερη πρωτοχρονια της ζωης μου .....

τον πηρε η γιαγια μου διπλα της... το ηξερα

πως θα εφευγε τις μερες που εφυγε κ η γιαγια μου ...

(2/1)

τουλαχιστον δ θα ουρλιαζει πια απο τους πονος...

θα ειναι χαρουμενος εκει που πηγε...ετσι δ ειναι?

Καταρχήν συλληπητήρια. Κιεγώ χτες το βράδυ στις 22.30 πριν την αλλαγή του χρόνου έχασα τον θείο μου. Μένει δίπλα μας, τον περιμέναμε να έρθει στο τραπέζι για να φάμε, αργούσε, πήγε ο μπαμπάς μου να δει γιατί αργεί και τον βρήκε πεσμένο να σβήνει...έπαθε ανακοπή...

69 χρονών και αδερφός του μπαμπά μου. Είμαι κι εγώ στενοχωρημένη, σήμερα είναι η κηδεία αλλά δεν θα πάω γιατί είμαι έγκυος...και φοβάμαι για το μωράκι μου.

Εμένα με παρηγορεί το γεγονός ότι έφυγε αβασάνιστα και ήρεμα και ότι πάει κάπου όπου ειναι ο προορισμός όλων μας. Είναι θέμα χρόνου πότε θα πάμε στον Κύριο. Γιατί το μόνο σίγουρο σε αυτή τη ζωή είναι ότι όλοι μας θα φύγουμε. Απλά δεν ξέρουμε το πότε. Έχε ελπίδα στον Χριστό και να σκέφτεσαι ότι απαλλάχθηκε από τους πόνους του και ζει με τον Κύριο αιώνια γαλήνη και ειρήνη. Κάτι που δεν μπορούμε να το φανταστούμε αλλά θα το βιώσουμε μόνο όταν όλοι πάμε εκεί...Είναι ο τόπος που ετοίμασε ο Χριστός για όλους όσους έχουν πίστη σε Εκείνον. Μας το έχει πει άλλωστε και ο Ίδιος! Κουράγιο γλυκιά μου. Κάθε αποχωρησμός ειναι δύσκολος. Να σκέφτεσαι ότι θα τον ξαναδείς στην Ουράνια Βασιλεία και θα είναι καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΚΟΡΙΤΣΑΚΙ ΜΟΥ ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ. :( ΗΡΕΜΗΣΕ ΟΜΩΣ Ο ΑΝΘΡΩΠΟΣ. ΔΕΝ ΠΟΝΑΕΙ ΠΙΑ. ΑΥΤΟ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΕ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΡΗΓΟΡΙΕΣΕ.

marilou ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ ΚΑΙ ΣΕ ΣΕΝΑ. Ο ΘΕΟΣ ΝΑ ΑΝΑΠΑΥΣΕΙ ΤΙΣ ΨΥΧΟΥΛΕΣ ΤΟΥΣ.. ΚΟΥΡΑΓΙΟ ΚΑΙ ΣΤΙΣ 2!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συλληπητήρια κοριτσάκι μου καταλαβαίνω ότι είναι δύσκολο και εμένα όταν πέθανε ο παππούς μου,μου στοίχησε πάρα πολύ,υπομονή και ο χρόνος είναι μεγάλος γιατρός.Να θυμάσαι πάντα και μόνο τις όμορφες στιγμές μαζί του και εύχομαι ο καινούριος χρόνος απο εδώ και εμπρός να σας φέρει μόνο χαρές!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΟΥΓΑΤΣΟΥΛΑ, ΜΑΡΙΛΟΥ ΤΑ ΣΥΛΛΗΠΗΤΗΡΙΑ ΜΟΥ.

ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΤΙ ΑΛΛΟ ΝΑ ΠΩ.

ΣΑΣ ΕΥΧΟΜΑΙ ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΕΤΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΛΙΓΟ ΠΙΟ ΑΙΣΙΟΔΟΞΑ ΤΗΝ ΖΩΗ.

ΕΙΔΙΚΑ ΕΣΥ ΜΠΟΥΓΤΣΟΥΛΑ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ ΕΓΚΥΟΣ.

ΛΥΠΑΜΑΙ ΠΟΛΥ.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συλληπητηρια κοριτσακι μου!!!τουλαχιστον σταματησε ο πονος.τι αλλο να σου πω..να τον θυμαστε γερο και δυνατο αυτο θα θελει σιγουρα και αυτος. :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

marilou έγραψε:

mpougatsoula24 έγραψε:

Καταρχήν συλληπητήρια. Κιεγώ χτες το βράδυ στις 22.30 πριν την αλλαγή του χρόνου έχασα τον θείο μου. Μένει δίπλα μας, τον περιμέναμε να έρθει στο τραπέζι για να φάμε, αργούσε, πήγε ο μπαμπάς μου να δει γιατί αργεί και τον βρήκε πεσμένο να σβήνει...έπαθε ανακοπή...

69 χρονών και αδερφός του μπαμπά μου. Είμαι κι εγώ στενοχωρημένη, σήμερα είναι η κηδεία αλλά δεν θα πάω γιατί είμαι έγκυος...και φοβάμαι για το μωράκι μου.

Εμένα με παρηγορεί το γεγονός ότι έφυγε αβασάνιστα και ήρεμα και ότι πάει κάπου όπου ειναι ο προορισμός όλων μας. Είναι θέμα χρόνου πότε θα πάμε στον Κύριο. Γιατί το μόνο σίγουρο σε αυτή τη ζωή είναι ότι όλοι μας θα φύγουμε. Απλά δεν ξέρουμε το πότε. Έχε ελπίδα στον Χριστό και να σκέφτεσαι ότι απαλλάχθηκε από τους πόνους του και ζει με τον Κύριο αιώνια γαλήνη και ειρήνη. Κάτι που δεν μπορούμε να το φανταστούμε αλλά θα το βιώσουμε μόνο όταν όλοι πάμε εκεί...Είναι ο τόπος που ετοίμασε ο Χριστός για όλους όσους έχουν πίστη σε Εκείνον. Μας το έχει πει άλλωστε και ο Ίδιος! Κουράγιο γλυκιά μου. Κάθε αποχωρησμός ειναι δύσκολος. Να σκέφτεσαι ότι θα τον ξαναδείς στην Ουράνια Βασιλεία και θα είναι καλά![/quote:1m1et4u4]

συλληπητηρια και σε εσενα μαριλου.. :(

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συλληπητηρια και κουραγιο για το διαστημα που ακολουθει ξερω θα ειναι πολυ δυσκολο και ειδικα το πρωτο καιρο θα ειναι πιο δυσκολο να μπορεις να προσαρμοστεις στο οτι το δικο σου ανθρωπο δνε θα το ξαναδεις ποτε δνε θα σου ξαναμιλησει .Κανε κουραγιο και δωσε και στους δικος σου δνε ξερω ανα ειναι ο πατερας της μαμας σου η του μπαμπα σου αλλα σκεψου οτι ο γονιος σου (πατερας η μαμα )εχουν μεγαλυτερο πονο πρπεπει να σταθειτε στο πλευρο του .Οταν πεθανε η γιαγια μου και ο παππους μου γονεις της μαμας μου μεσα σεενα χρονο ημουν 11-12 ετων θυμαμαι τη μαμα μου απλα αν στεκετε δνε την ειδα αν κλαιει αλλα ξαφνικα γερασε οιν άλλες της αδερφες ειχαν ξεσπασει εκινη ακομα ακι τωρα δνε μπορει να αποδεχτει οτι εχουν φυγει απο τη ζωη .Κουραγιο και δυναμη

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

συλληπητηρια κοπελα μου να ειστε καλα να τον θυμαστε και να ξερεις οτι τουλαχιστον ειναι καλυτερα ετσι απο το να υποφερει

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Kοπελα μου λυπαμαι πολυ....Να ειστε καλα να τον θυμαστε!!

Σκεψου οτι τωρα ηρεμησε..δε ποναει πια,δεν υποφερει...ειναι τοσο σημαντικο αυτο!Θα αναπαυθει η ψυχουλα του!Παντα ομως θα ειναι κοντα σας με τον τροπο του!

Να χαιρεσαι που εφτασε σε αυτη την ηλικια κ εζησε μια ζωη γεματη κ ομορφη!Χωρις προβληματα υγειας μεχρι τωρα,να τον ταλαιπωρουν!

Σιγουρα εχεις πολλες κ ομορφες αναμνησεις που δε θα ξεχασεις ποτε...αυτο ειναι σπουδαια "κληρονομια"!

Κουραγιο κ παλι συλληπητηρια!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπουγατσούλα μου,τα θερμά μου συλληπητήρια :( Σίγουρα ο άνθρωπος είναι καλά εκεί που πάει,δεν πονάει και θα είναι μαζί με την γιαγιάκα σου να σας φυλάνε...Να ζήσετε να τον θυμόσαστε

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΟΥΓΑΤΣΟΥΛΑ ΜΟΥ ΣΥΛΛΥΠΗΤΗΡΙΑ!!!ΚΑΙ Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ Ο ΠΑΠΠΟΥΣ ΑΠΟ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΠΑΛΙΟ ΑΡΡΩΣΤΙΑ ΕΦΥΓΕ! ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΣΚΕΦΤΟΜΟΥΝ ΗΤΑΝ ΟΤΙ ΔΕ ΘΑ ΠΟΝΑΕΙ ΠΙΑ ΓΙΑΤΙ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΦΟΡΗΤΟΙ ΟΙ ΠΟΝΟΙ!!! ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΤΕ ΟΛΟΙ ΓΕΡΟΙ ΚΑΙ ΔΥΝΑΤΟΙ ΝΑ ΤΟΝ ΘΥΜΑΣΤΕ!!Ο ΘΕΟΣ ΑΣ ΑΝΑΠΑΥΣΕΙ ΤΗ ΨΥΧΟΥΛΑ ΤΟΥ!!! !!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωλινάκι μου, δυστυχώς είναι πολύ λυπηρό κι οδυνηρό να φεύγουν οι ανθρώποι μας!! Τίποτα από τα λόγια που θα σου γράψω δεν θ'αναπληρώσουν την απώλεια σου! Θυμάμαι κι εγώ πολύ καλά όταν πέθανε ο παπούς μου, τα συλληπητήρια όλων, δεν μου έφταναν! Δεν τον είχα πια! Κι ακόμα και τώρα .. 12 χρόνια μετά, νομίζω πως θα πάω σπίτι στην γιαγιά και θα τον δω! Τουλάχιστον, δεν θα υποφέρει άλλο! Ζωή σε σας κοπέλα μου! Να ζήσετε να τον θυμάστε πάντα χαρούμενο κι ευτυχισμένο! Αυτό θα ήθελε κι αυτός! Κι είμαι σίγουρη ότι πάντα θα σας προστατεύει.. από κει που είναι!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

κοριτσια καλημερα....

συγνωμη που ειχα μερες να μπω αλλα καταλαβαινετε ελπιζω

χθες εγινε κ η κηδεια παει τελειωσε .....

ενα μεγαλο ευχαριστω σε ολες σας

για την συμπαρασταση σας τι αλλο να πω ...

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΠΟΛΥ ΝΑ ΕΙΣΤΕ ΟΛΕς ΚΑΛΑ

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

quote]

Καταρχήν συλληπητήρια. Κιεγώ χτες το βράδυ στις 22.30 πριν την αλλαγή του χρόνου έχασα τον θείο μου. Μένει δίπλα μας, τον περιμέναμε να έρθει στο τραπέζι για να φάμε, αργούσε, πήγε ο μπαμπάς μου να δει γιατί αργεί και τον βρήκε πεσμένο να σβήνει...έπαθε ανακοπή...

69 χρονών και αδερφός του μπαμπά μου. Είμαι κι εγώ στενοχωρημένη, σήμερα είναι η κηδεία αλλά δεν θα πάω γιατί είμαι έγκυος...και φοβάμαι για το μωράκι μου.

Εμένα με παρηγορεί το γεγονός ότι έφυγε αβασάνιστα και ήρεμα και ότι πάει κάπου όπου ειναι ο προορισμός όλων μας. Είναι θέμα χρόνου πότε θα πάμε στον Κύριο. Γιατί το μόνο σίγουρο σε αυτή τη ζωή είναι ότι όλοι μας θα φύγουμε. Απλά δεν ξέρουμε το πότε. Έχε ελπίδα στον Χριστό και να σκέφτεσαι ότι απαλλάχθηκε από τους πόνους του και ζει με τον Κύριο αιώνια γαλήνη και ειρήνη. Κάτι που δεν μπορούμε να το φανταστούμε αλλά θα το βιώσουμε μόνο όταν όλοι πάμε εκεί...Είναι ο τόπος που ετοίμασε ο Χριστός για όλους όσους έχουν πίστη σε Εκείνον. Μας το έχει πει άλλωστε και ο Ίδιος! Κουράγιο γλυκιά μου. Κάθε αποχωρησμός ειναι δύσκολος. Να σκέφτεσαι ότι θα τον ξαναδείς στην Ουράνια Βασιλεία και θα είναι καλά!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Πωλίνα και marilou... Τα θερμά μου συλλυπητήρια!

Να είστε πάντα καλά να θυμάστε τους ανθρώπους που χάσατε...

Καλό Παράδεισο να έχουν!

Πωλίνα μπορεί να ακουστεί "κάπως", αλλά ειλικρινά καλύτερα που έφυγε ο παππούς σου. Τον αγαπούσες (και αγαπάς) πολύ και δε θα ήθελες με τίποτα να ξέρεις ότι υποφέρει, δε θα ήθελες ούτε να τον βλέπεις, ούτε να τον ακούς! Δεν υπάρχει χειρότερη μορφή καρκίνου, δεν υπάρχει χειρότερος πόνος από αυτόν! Γνωρίζω άνθρωπο που ζητούσε ευθανασία, αλλά ευτυχώς τον πήρε ο Θεός γρήγορα. Μόνο 10 μέρες υπέφερε. Γρήγορα για μας.. Για αυτόν ήταν σίγουρα αιώνας οι 10 μέρες!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Προσθήκη...