Μετάβαση σε περιεχόμενο

ΤΟ ΚΑΛΥΤΕΡΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΔΩΡΟ!!!!!!!!!!!!!!!!


Recommended Posts

Κορίτσια καλησπέρα,

Τελικά μπορώ και εγώ να το φωνάξω "είμαι έγκυος"!!!. Με καθυστέρηση περίπου 15 ημερών, αποφάσισα να κάνω τεστάκι, όπου έδειξε καραμπινάτο θετικότατο και με μια χοριάκή αρκετά υψηλή περίπου 32.260 μονάδες. Να τονίσω ότι έκανα θεραπεία δεύτερη φορά με serpafar και pregnyl. Τελικά όλα πήγαν καλά και το απόγευμα θα πάω στο γιατρό μου. Εύχομαι στις κοπέλες που περιμένουν να γεννήσουν, καλή λευτεριά και σε αυτές που προσπαθούν ακόμα, να μην το βάζουν κάτω και να μην ψάχνουν για συμπτώματα, γιατί τελικά το μόνο σίγουρο σύμπτωμα είναι η καθυστέρηση.

Σας φιλώ γλυκά και εύχομαι καλές γιορτές......... :laugh:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο κουκλιτσα,με το καλο.Οσο για αυτο που λες για τα συμπτωματα εχεις απολυτο δικιο,η καθυστερηση ειναι το μονο ουσιαστικο συμπτωμα.Πολλα φιλια κ να εχεις μια πολυ καλη εγκυμοσυνη.

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαρητηριαααα!!!!!!!!Happy christmas ;) !!!

Nα εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη!!Να την απολαυσεις κ με το καλο να κρατησεις αγκαλιτσα το αγγελουδι σου :):kiss:

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συγχαριτηρια κοπελα μου!!!Πιστευω πως δεν θα μπορουσες να παρεις καλυτερο χριστουγεννιατικο δωρο!!!Θα περιμενουμε τα νεα σου απο τον γιατρο!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

ΜΠΡΑΒΟ ΚΟΠΕΛΑ ΜΟΥ!!ΣΟΥ ΕΥΧΟΜΑΙ ΟΛΟΨΥΧΑ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΜΙΑ ΤΕΛΕΙΑ ΕΓΚΥΜΟΣΥΝΗ ΚΑΙ ΜΕ ΤΟ ΚΑΛΟ ΣΕ ΛΙΓΟΥΣ ΜΗΝΕΣ ΝΑ ΚΡΑΤΑΣ ΣΤΗΝ ΑΓΚΑΛΙΤΣΑ ΣΟΥ ΕΝΑ ΥΓΙΕΣΤΑΤΟ ΜΩΡΑΚΙ!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μέσα απο την καρδιά μου σου εύχομαι μια υπέροχη εγκυμοσύνη! Είναι πράγματι το καλύτερο χριστουγεννιάτικο δώρο!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

με το καλο

να εχεισ μια παρα πολυ καλη εγκυμωσυνη

κ να κρατησεις στην αγκαλια σου ενα γερο

κ δυνατο μωρακι

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μαρινιώ.......

Πώς τα πήγες προχθές καλό μου???????

Καλά αποτελέσματα να έχεις......

(Sorry...... για την παρεμβολή στο θέμα!!!!!!)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Μπραβο κοπελα μου συγχαρητηρια να εχεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη και ενα υγιεστατο μωρακι!Ετσι να ξεκινησουμε με ωραιες ανακοινωσεις :)

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Αχ μπραβο!!!!ΟΝτως το καλυτερο κ το πολυτιμοτερο δωρο.....Ευχομαι ολα να πανε καλα κ να χεις μια υπεροχη εγκυμοσυνη.....ΚΑΛΕΣ ΓΙΟΡΤΕΣ!!!!!!!!!

Σύνδεσμος σε αυτό το σχόλιο
Κοινοποίησε σε άλλα sites

Συμμετοχή στη συζήτηση

Μπορείτε να γράψετε τώρα το μήνυμά σας και να εγγραφείτε μετά. Αν έχετε ήδη λογαριασμό, συνδεθείτε τώρα για να δημοσιεύσετε το μήνυμα με το ψευδώνυμό σας.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Απαντήστε σε αυτή τη συζήτηση...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Προσθήκη...